FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.416
|
čitano: 346.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

 da je bilo tko ostao na Nunezovom mjestu, rezultat bi bio 3:0. Nek se taj debil navikava, neki su se navikli u prvoj utakmici. Dakle drugi najgori fulanac ove godine. Da obrana nije odigrala kako je danas odigrala, da je Gomez ponovio Milan.... sreća pa nije. Pobjeda zahvaljujući Gomezu, Van Dijku i Alisonu.

 bitna su 3 boda protiv tehnički najbolje ekipe na svijetu

zaustavili smo Halanda koji je najbolji napadač trenutno

Bernardo Silva je odigrao utakmicu života ali džaba

Naporan si više, jer je cijela ekipa odigrala vrhunski

evo ti još jedan facepalm dosadni

 

15 godina
offline
FC Liverpool

čovjek je ušao tek u 72 minuti, i našao se u 3 prilike. Odigrao je samo 267 minuta ove sezone, tako da neznam šta djeci treba da ga hejtaju.

Treba ga stavljati u igru da igra od početka. Zabiti će svaku utakmicu. Brz je po svojoj strani i ne boji se pucati sa 16m.

Ovu ludost šta klopp izvodi je teško razumiti. Pokušava sa istom ekipom od prošle godine oslabljenom bez manea.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2022 21:33 (Harold).
10 godina
offline
FC Liverpool

 15 udaraca na gol jedan postignut.  3 na 1 on neće dodat, valjda da opravda 85 milja funti. Nema kritika, da se tinejđerići ne bi uvrijedili  Ovo je od jučer, pa se danas uspio popeti još koju stepenicu više - https://www.football365.com/news/darwin-nunez-worst-premier-league-finishers-owned-xg khm, još jedan  Je... onog ko je pustio Manea i onog ko je doveo Darvinćeka.

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

 15 udaraca na gol jedan postignut.  3 na 1 on neće dodat, valjda da opravda 85 milja funti. Nema kritika, da se tinejđerići ne bi uvrijedili  Ovo je od jučer, pa se danas uspio popeti još koju stepenicu više - https://www.football365.com/news/darwin-nunez-worst-premier-league-finishers-owned-xg khm, još jedan  Je... onog ko je pustio Manea i onog ko je doveo Darvinćeka.

 Darwinćek ti odlučio utakmicu prekrasnim golom protiv West Hama 1:0.

Još je bio među najboljim na terenu, izvrsno koristio šanse i pogodio još i stativu.

A ti se razumiješ u nogomet ko Mara u kriv k.....

15 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...
Super64 kaže...

 15 udaraca na gol jedan postignut.  3 na 1 on neće dodat, valjda da opravda 85 milja funti. Nema kritika, da se tinejđerići ne bi uvrijedili  Ovo je od jučer, pa se danas uspio popeti još koju stepenicu više - https://www.football365.com/news/darwin-nunez-worst-premier-league-finishers-owned-xg khm, još jedan  Je... onog ko je pustio Manea i onog ko je doveo Darvinćeka.

 Darwinćek ti odlučio utakmicu prekrasnim golom protiv West Hama 1:0.

Još je bio među najboljim na terenu, izvrsno koristio šanse i pogodio još i stativu.

A ti se razumiješ u nogomet ko Mara u kriv k.....

 

Odličan, šteta za onu stativu. Gušt ga je gledati, trka i odma udarac sa 16 m. Potrošiti će dosta lopti ali  i zabiti, samo da ga klopp ostavi više na terenu.

 

A djeca trebaju pogledati još puno nogometa da bi nešto kužila.

 

 

13 godina
offline
FC Liverpool

Još samo da se sudci ne urote i dalje nas onako oštećivati kod užasnih procjena situacija oko potencijalnih faulova, a oni skorom za direktan 
Uvjeren sam da će teško biti doseći pole position za osvajanje sezone ali i dalje free ulazak u Ligu Prvaka je 1/1, tim više jer IMAMO IGRU, ponajprije za Man. Shity! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...

A ti se razumiješ u nogomet ko Mara u kriv k.....

 Jak si na tipkovnici. A na Darwinčeka mastrubacija, ha? Slobodno.  football365, da to sam ja napisao!  (skužio sam da te to pali)

 

Gledao sam Man U, jer je bila bolja tekma, a predpostavljao sam da ćemo to dobit. Samo 1:0 khm i Alisson ugrač utakmice. Kaj nije Darwinček? Možemo mi to i bez njega. Mislim mi klinci smo ovih dana ipak pametniji, jel tak Haroldček?

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
smiles==100
sentences== 1 and make no sense
arguments== 0
😂
10 godina
offline
FC Liverpool

Kad je Alisson drugu utakmicu za redom najbolji igrač znaš kolko je sati. Čestitke Forestu, zasluženo.

 

Najlošiji Liverpool u zadnjih 10 godina, a onda još stanka zbog prvenstva. A svaka duža stanka u zadnje dvije godine se pokazala kobna. Ako LP izbore bit će uspjeh. 

مرګ ژوبله
14 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Mozda su novce ulozene u Nuneza trebali radije preusmjerit na pojacanje vremesnog i ozljedama sklonog veznog reda. Golove bi ionako zabijali, a izgleda da se Nunez bas ni ne uklapa u stil Liverpoolovog nogometa.

9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Kad je Alisson drugu utakmicu za redom najbolji igrač znaš kolko je sati. Čestitke Forestu, zasluženo.

 

Najlošiji Liverpool u zadnjih 10 godina, a onda još stanka zbog prvenstva. A svaka duža stanka u zadnje dvije godine se pokazala kobna. Ako LP izbore bit će uspjeh. 

 Jel ti namjerno trolaš i provociraš ili si glup:

1. Igrač utakmice nije Alisson već golman Forresta: Henderson (https://www.sofascore.com/)

2. Pola rostera je ozljeđeno , pa moraju igrati Jones i Gomez koji su taman za jednog Foresta igrači.

3. Evo ti statistke tko je zasluženo pobjedio (posjed , udarci, dodavanja, korneri):

 Odi na forum Barcelone ili Man Uniteda i tamo piši hoće li ući u Ligu prvaka i slične gluposti.

 

 

P.S. Kad dobijemo Ajaxa ili Leedsa sljedeći tjedan, onda ćeš šutiti ko mali miš.

14 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Sve ti je to jalova statistika, Forrest je iz svog udarca u okvir zabio. 

 

Lose je Liverpool kupovao tokom ljeta, mislim da je prioritet bio vezni red, a to je ocito sad kad su zaredale ozljede. Po prosjeku starosti Liverpool je cini mi se medu tri najstarije momcadi lige. Trebalo je pomladit. 

Nunez uz Jotu, Salaha, Diaza i Firmina po meni nije trebao, pogotovo jer Klopp dalje igra kao da je Mane u timu.

9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Arnold Šrafncinger kaže...

 

Lose je Liverpool kupovao tokom ljeta, mislim da je prioritet bio vezni red, a to je ocito sad kad su zaredale ozljede. Po prosjeku starosti Liverpool je cini mi se medu tri najstarije momcadi lige. Trebalo je pomladit. 

Nunez uz Jotu, Salaha, Diaza i Firmina po meni nije trebao, pogotovo jer Klopp dalje igra kao da je Mane u timu.

 Ne bih rekao da je loše, već da je mogao i bolje kupovati.

Ko je tu kriv i škrt, ja mislim da su i vlasnici a ne samo Klopp.

Nunez je najbolje rješenje klasične 9ke koje je bilo dostupno na tržištu trenutno, poslije Haalanda, jer za svoju visinu i snagu ima nevjerojatnu ekspozivnost i skok te je veliki potencijal za budućnost.

I ja mislim da je prioritet bio veznjak, ali nisu uspjeli dovesti Bellingema a ostale solucije jednostavno nisu klase, pa se doveo taj brazilac.

Manea nisu htjeli prodati, nego je on inzistirao na transferu.

 

Sad više ne igraju kao da je Mane u timu 4-3-3 već su se prilagodili na 4-4-2 ili 4-2-3-1 ...

 

Nadam se da je ovo samo prolazna kriza, i da će se ključni igrači oporaviti i vratit se u pravu formu, jer kad smo mogli jednog Cityja nadigrati i pobjediti onda možemo svakog.

Forma je prolazna, ali klasa ja vječna.

YNWA!

 

10 godina
offline
FC Liverpool

Gdje sam ja napisao Alisson igrač utakmice? U kontekstu teme o Liverpoolu je bio najbolji igrač DRUGU utakmicu za redom. Vidim ko je glup. Ovdje su neki kao da se o religiji priča, još gore - fundametalisti. Malo zakinuti, al šta ćeš. Kao da je pzkfw sa drugim gumigumi accountom.

 

(gumigumi nije za tvoje oči, ti to ne kužiš čak kad DOSLOVNO piše)

EDIT: ovo puno govori, do sad smo izgubili više utakmica nego cijelu prošlu sezonu. PREloše! https://www.goal.com/en/news/lacklustre-liverpool-have-already-lost-more-times-than-all-of-last-season-in-just-11-games/blt17d8b0bc41853d7e

 

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2022 20:00 (Super64).
15 godina
offline
FC Liverpool

ostavi ti klopp Nuneza doma, šta je sigurno sigurno je, pa se nadaj da ćeš nešto ušićariti kod nothigama.

bez manea i kad ne igra nunez ova ekipa je tako jalova u napadu da je to čudo.

trenutno nemaju ni jednog igrača da je u formi...svi su u banani, šta forma šta ozljede.

firmino je postigao 6 golova ali sve je to protiv lošijih ekipa, daleko je to od firmina od prije 3,4 sezone.

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
Harold kaže...

ostavi ti klopp Nuneza doma, šta je sigurno sigurno je, pa se nadaj da ćeš nešto ušićariti kod nothigama.

bez manea i kad ne igra nunez ova ekipa je tako jalova u napadu da je to čudo.

trenutno nemaju ni jednog igrača da je u formi...svi su u banani, šta forma šta ozljede.

firmino je postigao 6 golova ali sve je to protiv lošijih ekipa, daleko je to od firmina od prije 3,4 sezone.

 

 

 

Vrlo malo ekipa odradi smjenu generacije bez posljedica. Par losih odluka na trzistu, previse su cekali s osvjezavanjem kljucnih djelova momcadi (ponavljam opet, sredina je bas naceta) i ovo su posljedice.

Alcantara je sklon ozljedama, Henderson veteran u ocitom padu forme, Oxlade-Chamberlain nikad nije ni ostavio duzi trag na terenu jer je stalno na rehabilitaciji od x ozljeda. Keita je na pocetku izgledao dobro pa nestao, a tesko da mozes pritisak stavljat na mlade Elliota i Jonesa. Mela ne treba ni spominjat, freak transfer. Fabinho je toplo-hladno igrac. 

 

Carvalho, Firmino, Salah, Jota i Diaz su mogli iznjet sezonu. Nunez je mozda bio u trenutnom stanju momcadi manje bitan prioritet. Ne moze se ni rec da je pojacanje jer zasad ne opravdava, niti se uklapa. 

 

 

 

 

15 godina
offline
FC Liverpool

izgubili su od zadnje momčadi lige kojoj je ovo jedina pobjeda.

nunez će biti dobar u liverpoolu samo ga klopp mora ostavljati da igra čitavu utakmicu, ne pola , ili da ulazi zadnjih 20 min kao da je origi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2022 22:00 (Harold).
10 godina
offline
FC Liverpool

Odlično je ovo Elliot utrpo, a Bobi dodaje bukvi umjesto da sam to završi.

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Odlično je ovo Elliot utrpo, a Bobi dodaje bukvi umjesto da sam to završi.

Gdje si pametnjakoviću: "Bukva" je opet zabio, a Alisson nije igrač utakmice kao što stalno ponavljaš. Opet trolaš i naporan si.

 

ONTOPIC:

Prvo poluvrijeme je bilo dinamično i kad smo uspostavili ravnotežu Salah je zabio. Drugi Gol Nuneza je zaključio utakmicu,

Onda smo rutinski kod 3:0 počeli privoditi tekmu kraju, jer treba odmoriti glavne igrače za vikend i Leeds. 

Uglavnom : zasluženo smo u nastavku Knockout faze LP i protiv jednog Ajaxa smo izgledali fantastično.

10 godina
offline
FC Liverpool

Ja trolam jer igraju u prvenstvu loše? Veli stručnjak za krkanluk i nogomet. Kakav je ovo rezultat protiv Leedsa? Statistički najgora Kloppova sezona. Matematika je trolanje za neuke, bahate, bezobrazane i ...... Bez knjige nema pameti, dokazano tisuću puta.

 

Žao mi je Kloppa, žao mi je Redsa al bit će lomova jer ovo nije dobro.

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Ja trolam jer igraju u prvenstvu loše? Veli stručnjak za krkanluk i nogomet. Kakav je ovo rezultat protiv Leedsa? Statistički najgora Kloppova sezona. Matematika je trolanje za neuke, bahate, bezobrazane i ...... Bez knjige nema pameti, dokazano tisuću puta.

 

Žao mi je Kloppa, žao mi je Redsa al bit će lomova jer ovo nije dobro.

 Neda mi se raspravljati sa još jednim sručnjakom koji je bolji i od Dalića i od Čire i od Kloppa zajedno. Još jedan izbornik kao i 4 milijuna ostalih u Hrvatskoj.

Sreća ima opcija ignore.

9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Tottenham 1:2 Liverpool

Zanimljiva utakmica gdje smo izdominirali pijetlove u gostima.

Salah je MOTM sa dva gola, iako nitko nije podbacio.

Nunez je konačno dokazao da nije promašaj, jer je bio konstantna opasnost po gol, a još je skupio i asist,

Liverpool se vraća na stare staze sa pobjedama, a hejteri na aparatima.

 

 

15 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...

Tottenham 1:2 Liverpool

Zanimljiva utakmica gdje smo izdominirali pijetlove u gostima.

Salah je MOTM sa dva gola, iako nitko nije podbacio.

Nunez je konačno dokazao da nije promašaj, jer je bio konstantna opasnost po gol, a još je skupio i asist,

Liverpool se vraća na stare staze sa pobjedama, a hejteri na aparatima.

 

 

 gledo sam tekmu, nunez tolko dobro sve odradi dok ne zapuca na gol, nevjerojatno je kolko zicera covjek ne zabije i to tako vec kroz cijelu sezonu. kad to krene ulazit mogo bi bit drugi strijelac lige nakon halanda.

13 godina
offline
FC Liverpool

U svakom slučaju, i sam sam pogledao utakmicu, ali budimo iskreni sami prema sebi, Tottenhamu su falili i Son i Richarlison. 

Makar su nama falili redom, Matip, Diaz, Jota, Keita, Milner, vidi se da polako imamo igru za probiti skorom svaku obranu. 

 

Nešto sam čitao kako Klopp ima namjeru na prvenstvenoj pauzi nabaviti nekoliko novih momaka, dok Darwin, dajem mu ovu cijelu sezonu za uigravanje i štelanje nišanskih sprava !

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...

Tottenham 1:2 Liverpool

Zanimljiva utakmica gdje smo izdominirali pijetlove u gostima.

 

 

 Netko ocito nije gledao 2. poluvrijeme... a i minimalno 1 od 2 gola je cista sreca tj poklon idiota Diera

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Liverpool 3: 1 Southampton

pregazili smo Southampton rutinski, Nunez igrač utakmice sa 2 gola.

Ali to nije  sve , pokazao je da može odigrati i nalijevom krilu jednako kvalitetno kao  i u napadu- agresivan, brz, asistira i zabija i začepio je usta kritičarima.

Izdvojio bih još Alcantaru, Firmina i mladog Elliota.

Sa 5-6 ozljeđenih igrača igramo odlično, i ova stanka za svjetsko prvenstvo će dobro doći jer se vraćaju: Matip, Konate, Diaz, Jota, Keita,..

Jedva čekam nastavak sezone da vidimo šta možemo i u prventstvu i protiv Reala na proljeće u Ligi prvaka.

10 godina
offline
FC Liverpool

Kaj??????? Pa jel to Darviček izgubio mjesto u prvoj postavi za Europa ligu? Pa jel moguće nakon jedne sezone sa najviše fulanih mrtvaca, njih samo 19 . Ahahahahaaaahahaaaa, umirem Nogometni "znalci" na kisiku. Diši, diši.

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Kaj??????? Pa jel to Darviček izgubio mjesto u prvoj postavi za Europa ligu? Pa jel moguće nakon jedne sezone sa najviše fulanih mrtvaca, njih samo 19 . Ahahahahaaaahahaaaa, umirem Nogometni "znalci" na kisiku. Diši, diši.

 Ti kao navijaš za Liverpool a sprdaš se da klub igra Europa Ligu.

Ti nisi onda nikakav navijać LFC. Nego samo trolaš i provociraš. Provaljen si.

 

Darwin će možda biti flop jer je previše plaćen i jedino radi te cijene transfera. Ali ni ti , niti itko ne zna njegov plafon jer je mlad i još se adaptira na najjaču ligu i suigrače.

 

Jer je kod većine igrača koji se adaptiraju prve sezone normalne oscilacije, a pogotovo jer engleski doslovno natuca i to je glavni problem.

Nunez se dobro kreće i ulazi u šanse, ali mu je realizacija slaba.

I još je izrazito je brz i eksplozivan.

Sumarum: Treba mu vremena da se uigra sa ekipom i da nauči jezik, te da poradi na tehnici.

 

Dobit će istu šansu u pripremama kao Gakpo koji je doduše više pokazao.

 

Klopp je rekao da ozbiljno računa na njega, i nikakvi luzeri koji se samo znaju ismijavati o svojim igračima to ne mogu promjenuti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 18:56 (gumifufna).
10 godina
offline
FC Liverpool

Razumiješ se u nogomet, a još "više" u matematiku ko "Mara u krivi k...." To što su "možda u šumi" i što je netko reko pada u vodu pod statistikom prošle sezone. A to je relevantna i jedina činjenica koju samo klečavci i ravnozemljaši na čelu s Pernarom ne mogu razumjet. Pa se vidi gdje si .

مرګ ژوبله
10 godina
offline
FC Liverpool

ŠTA je reko??????????????????

 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice