FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.509
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...
x18x05x kaže...

Čim dođe prava ekipa odmah problemi i vidiš da Barca nema šta tražiti u Europi. Niti ima igru niti može parirati jačima.

 Kako? Razbili su nedavno Real, ozljede su prisutne, nema Dembelea, Pedri se upravo ozljedio, koliko god pljuvali Busquetsa on igra super sezonu uz De Jonga. Najveci krivac za ovaj poraz je Xavi. Koji k ides nesto mijenjat i drkat po postavi kad imas najbolju obranu u Europi trenutno. Stavljas hebenog Alonsa i Albu koji ne mogu istrcat ni pratit nijednog igraca.  

 U EL nemaju šta tražit jer ova ekipa kao da nije ista ona što igra u LaLiga. Ovo što oni igraju niđe veze. I slažem se da je Xavi večeras usrao sve.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
6 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kolega, jedina "jaka" momčad koju Barca uredno dobiva je Real gerijatrija. La liga nije tako jaka, ali ozbiljno, skidam kapu ove godine, Barca će zasluženo osvojit. Nevjerojatni su. Ipak, prosječna momčad. I da, ja sam tu prvi govorio kako su najjače momčadi iz Španjolske, Real, Barca i po meni najnevjerojatniji Atletico. Jednostavno meni je Atleticov nogomet fascinantan. Obožavam ih, pogotovo onu godinu kada je Barca potjerala Sukija, a ovaj im je vratio na najbolji i najjači mogući način. Danas je to otok, ali otok koji je bogat petro dolarima. Krema kreme igra na otoku i jučer je bio gušt gledat tekmu Dortmunda i Chelsea. Krema kreme nije momčad, ali je utakmica meni osobno bila gušt.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2023 23:05 (cvaja997).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jebote jedna lošija utakmica i odmah se sere. "United dobra ekipa i odmah ništa". Šta je Real lošija ekipa od Uniteda a razbili smo ih? Atletico?

Iskreno koga uopće briga za drugorazredno natjecanje? Bitno je uzeti ligu. Vidim da Xavi slično razmišlja kad pogledam sastav danas.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2023 0:12 (antimadridista).
6 godina
offline
Re: FC Barcelona

Da, trenutni Real je puno lošija ekipa, po mom nebitnom sudu, od Uniteda. I da, ako nije tema, pričam o odbačenom Sukiju i sezoni 2020/2021 kada je na genijalan, monstruozan, filmski način pokazao, hej, nije problem u meni. E taj Atletico.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2023 0:22 (cvaja997).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Jebote jedna lošija utakmica i odmah se sere. "United dobra ekipa i odmah ništa". Šta je Real lošija ekipa od Uniteda a razbili smo ih? Atletico?

Iskreno koga uopće briga za drugorazredno natjecanje? Bitno je uzeti ligu. Vidim da Xavi slično razmišlja kad pogledam sastav danas.

 Nije lošija utakmica nego ta nemoć da pobjede u europskim takmičenjima. 

 Ljudi misle Barca se vratila a tamo je jedan M.U. spusti na zemlju, a o grupi LP ne želim ni pisati. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ma gadi mi se ta priča o kvaliteti lige samo kad ju osvaja Barca. Kad osvaja Real nikad takvih priča o slabosti lige. Eto u godinu dana kvaliteta lige pala 5 puta izgleda. Isto tako svaka utakmica koju mi kiksamo je najvažnija na svijetu, a 8 bodova prednosti nad Realom je nevažno. Na isti ovaj Real ste drkali nema ni godinu dana kad su uzeli LP i ligu a sad su odjednom nikakvi. Ma da.

Odigralo se loše danas protiv Uniteda i to je to. Jedna od najlošijih utakmica sezone a opet nije da smo popušili. Dapače, još imali 3 dobre šanse na kraju, gađali stativu itd.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Penal je ono, 50/50. Bitno da je gol postignut.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
FC Barcelona

A gle držao ga je za ruku, a sad koliko ga je povukao/gurnuo to se ne zna. Mislim da je bliže penalu nego nije. Sve u svemu jako, jako dobra utakmica, Roberto i Kessie vrlo dobri i bore se, šteta za ovaj kraj što Roberto to nije završio. Balde je igračina. Bez trojice iz prvih 11 odigrati ovako na Old Traffordu zbilja nema zamjerka.

VISCA BARCA
13 godina
offline
FC Barcelona

Očito sam nas pocoprao.

VISCA BARCA
14 godina
offline
FC Barcelona

Ma nisi. Vidjeli smo u prvoj utakmici i u onim prošlim da ova Barca nije za Europu.

 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
6 godina
offline
FC Barcelona

Ma i bolje, nebitno natjecanje, treba bit skoncentriran za osvajanje prvenstva, tek je +8. Xiavi radi vrhunski posao.

-Antimadridista, circa 2023.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
FC Barcelona

Nisam toliko razočaran jer slažem se da treba biti fokus na ligi, ali nećemo se lagat bilo bi lijepo da su prošli. Šteta što su se upravo u najbitnijem dijelu sezone desile ove povrede, ali to je nogomet. Nije United ništa bio bolji od nas nego jednostavno su iskoristili te greške koje su imali i to je to. Malo sam samo razočaran što se startalo opet s tom nekom 433 formacijom i veznim igračem na krilu, iako su dobro odigrali.

VISCA BARCA
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
cvaja997 kaže...

Ma i bolje, nebitno natjecanje, treba bit skoncentriran za osvajanje prvenstva, tek je +8. Xiavi radi vrhunski posao.

-Antimadridista, circa 2023.

 Nije nebitno, ova Barca nema šta da radi u LP, bude kanta za napucavanje. EL je za nas Al evo pokazalo se da je i ovo prejako. Tako daj nam Cadiz i slične da se igramo .

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 9:46 (x18x05x).
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
cvaja997 kaže...

Ma i bolje, nebitno natjecanje, treba bit skoncentriran za osvajanje prvenstva, tek je +8. Xiavi radi vrhunski posao.

-Antimadridista, circa 2023.

 Što očekivati od fanboja nego da se laže da je ovo nebitno natjecanje.

9 godina
offline
FC Barcelona

I u La ligi ste prvi samo zato što je Real imao loš siječanj i dizao je formu za Ligu prvaka. Koga ste pobijedili  izvan španjolske ?! Drugo poluvrijeme niste postojali na terenu ! Čim je United podigao agresivnost i duel igru raspali ste se !

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

I u La ligi ste prvi samo zato što je Real imao loš siječanj i dizao je formu za Ligu prvaka. Koga ste pobijedili  izvan španjolske ?! Drugo poluvrijeme niste postojali na terenu ! Čim je United podigao agresivnost i duel igru raspali ste se !

 Još jedan izrod.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
9 godina
offline
FC Barcelona

Izrod te napravio .

 

Ajde demantiraj me.Ali argumentirano.Ako znaš

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 12:08 (Tascam).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

Izrod te napravio .

 Vjerojatno! Jel ti sad drago?

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
5 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Istina da Barceloni ide lose u Europi i nema se tu nista drugo za reci ali ja sam svejedno zadovoljan jer nisam ocekivao da cemo osvojiti ligu prvaka ili europsku ligu. Ova Barcelona je premasila moja ocekivanja, iskreno mislio sam da ce gradnja momcadi trajati nekih 3,4 godine i da necemo toliko dugo imati trofeje ali evo Barca igra dobro u ligi i ako tako nastave budu je digli nakon dvije godine suše. Kad se liga ponovno osvoji tek onda cu ocekivati gradnju ekipe za LP. Mislim da previse podcjenjujete Man united koji je u jako dobroj formi u zadnje vrijeme i nije sramota ispasti od takvog Uniteda. Tako da glavu gore visca Barca

9 godina
offline
FC Barcelona

Svaka čast.Napokon da na ovom topiku pročitam realan upis.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

Svaka čast.Napokon da na ovom topiku pročitam realan upis.

 A sve tvoje je glupo. Onda uči iz tog upisa i nemoj gluposti valjati.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Moglo bi ubrzo biti jako bolno za sve navijače Barcelonae. Skandal "BarçaGate" se širi kao požar i tek sad počinje najzanimljivije. Zadnjih 20-ak godina uplate od stane Barce na račun sudaca. Kad počnu sad jedni druge optuživati bit će veselo.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
mariclius kaže...
Moglo bi ubrzo biti jako bolno za sve navijače Barcelonae. Skandal "BarçaGate" se širi kao požar i tek sad počinje najzanimljivije. Zadnjih 20-ak godina uplate od stane Barce na račun sudaca. Kad počnu sad jedni druge optuživati bit će veselo.

 Uopće nije toliko strašno kao što se piše. Samo zle duše hoće loše da se desi Barci pa preuveličavanje ide do nemogući granica.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

kakve ti gluparije čitaš i gdje ih čitaš? fabricirana drama od strane onog najveceg smrada u spanjolskom nogometu i covjeka koji upropaštava ligu svojim idejama zadnjih par godina imena javier tebas

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kakve tebas ima veze sa time kad postoje dokumenti da je uplaćivano.
Porezna je zapela i nema nazad.
Eto, sačekajmo da se to sve završi.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

pa taj smrad je tu hajku i pokrenuo preko svojih poltrona u medijima.

 

Nije nitko zapeo niti se kakva istraga vodi protiv kluba. Jedina istraga koja se radi je ona interna klupsa, a takodjer se vode i tužbe protiv onih koji su tu hajku i napravili (odredjeni mediji i novinari koji su nekad bili na platnoj listi kluba dok je vladao smrad bartomeu)

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 21:37 (Del_Boy97).
14 godina
offline
FC Barcelona

Pad forme je očit. Čak i jedna od "najjačih" ekipa u LaLiga je bolja od Barce danas. Samo da ne potraje ode nam i liga.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
6 godina
offline
FC Barcelona

Ima se još za igrat more minuta, ne možete izgubit bodova koliko Real može kiksat.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
FC Barcelona

Girona je zabila 6 komada Almeriji, a Barca je imala jedan udarac u okvir gola i to bezopasan. Koja sramota, sva sreca pa je i Real kiksao. Cak i slijep covjek vidi da su Alba, Roberto i Eric za trecu hrvatsku ligu. Lewa je isto ocajno odigrao iako on nikad nije bio igrac koji igra nogom vec golgeter koji ako dobije sansu zabije, no u zadnjih par utakmica svaka lopta mu se odbija od noge i ne moze se sastat s loptom. Ne znam sto reci, ovo je trebala biti utakmica s kojom bi isli na +10 i skoro zasigurno osvajanje lige, ali ovo je sve to stavilo pod upitnik.

VISCA BARCA
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice