FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.914
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FC Barcelona

Oni su se skroz sjebali sa time sto su stavili pravilo da ti klubovi osnivaci ne mogu ispasti iz lige. Da su oni rekli npr. Mi smo klubovi osnivaci i mi budemo igrali prvu godinu super ligu i trazimo jos tri kluba da se prijave. Nakon sezone zadnjih pet mjesta ispada a upadaju oni klubovi koji su osigurala prva mjesta u nacionalnim ligama ili bi se igrale neke kvalifikacije za super ligu. Ljudi bi prije tako nesto prihvatili nego njihov format i mogli bi se ravnopravno boriti protiv uefe. Iskreno mi je drago sto su se klubovi pobunili protiv UEFE ali nisu trebali na taj nacin gdje idu ostetiti vlastite navijace i ljubitelje nogometa. Zao mi je sto nisu malo dublje razmisljali o formatu natjecanja i sto ih je jebena pohlepa toliko zaslijepila da su izabrali po meni najgori moguc format natjecanja to se moglo odraditi puno puno bolje.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Pa Uefin novi koncept Lige Prvaka za 2024. godinu je ništa drugo nego Superliga, samo eto njima zasmetalo to što bi mogli ostati bez dijela kolača pa se prave da im je stalo do navijača i igre. 

Uefin koncept, koliko god pogoduje bogatim, koliko god nakaradan bio i dalje je mila majka za ovo što su ovi panjevi mislili napravit.

Uglavnom, sve je objasnio Pep, kratko i jasno.

Natjecanje u kojem postoje osigurana mjesta je sve samo ne nogomet.

 

Tko i kako je zakuhao, to apsolutno nikog ne zanima.

Zna se koji su klubovi pristali na soccer i to će zauvijek bit upamćeno.

Može ih bit sram sve skupa, jer godinama prodaju maglu i lažu ljude.

Sve te klubove koji su nenormalno trošili i koji su popišali male klubove koji se u ovim teškim vremenima bore svim snagama da opstanu, treba popljuvat jednako kao i uefu koja im je sve to dopustila.

 

Ali kao što sam već rekao, za uefu se zna tko su i kakvi su, ali ovo je bio pokušaj totalnog uništenja svega iole koliko toliko normalnog.

A uostalom praktički su svi ustali protiv, od igrača, od javnosti, od legendi....., što dovoljno govori o svemu.

Ovo je vrlo jednostavno, pohlepa za novcem i ništa više.

 

Ovi klubovi su sami sebe proglasili najvećima, a to im nitko nije dao za pravo niti to zaslužuju.

Upravo suprotno, ovim su dokazali da su daleko od najvećih.

Sami su sebe doveli u lošu financijsku situaciju, nitko im to nije kriv, ali neka ne traže zaobilaznicu, jer istu nisu tražili ni ostali NEKAD veliki klubovi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 10:41 (zabranjeniples).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
zabranjeniples kaže...
antimadridista kaže...

Pa Uefin novi koncept Lige Prvaka za 2024. godinu je ništa drugo nego Superliga, samo eto njima zasmetalo to što bi mogli ostati bez dijela kolača pa se prave da im je stalo do navijača i igre. 

Uefin koncept, koliko god pogoduje bogatim, koliko god nakaradan bio i dalje je mila majka za ovo što su ovi panjevi mislili napravit.

Uglavnom, sve je objasnio Pep, kratko i jasno.

Natjecanje u kojem postoje osigurana mjesta je sve samo ne nogomet.

 

Tko i kako je zakuhao, to apsolutno nikog ne zanima.

Zna se koji su klubovi pristali na soccer i to će zauvijek bit upamćeno.

Može ih bit sram sve skupa, jer godinama prodaju maglu i lažu ljude.

Sve te klubove koji su nenormalno trošili i koji su popišali male klubove koji se u ovim teškim vremenima bore svim snagama da opstanu, treba popljuvat jednako kao i uefu koja im je sve to dopustila.

 

Ali kao što sam već rekao, za uefu se zna tko su i kakvi su, ali ovo je bio pokušaj totalnog uništenja svega iole koliko toliko normalnog.

A uostalom praktički su svi ustali protiv, od igrača, od javnosti, od legendi....., što dovoljno govori o svemu.

Ovo je vrlo jednostavno, pohlepa za novcem i ništa više.

 

Ovi klubovi su sami sebe proglasili najvećima, a to im nitko nije dao za pravo niti to zaslužuju.

Upravo suprotno, ovim su dokazali da su daleko od najvećih.

Sami su sebe doveli u lošu financijsku situaciju, nitko im to nije kriv, ali neka ne traže zaobilaznicu, jer istu nisu tražili ni ostali NEKAD veliki klubovi.

Mala digresija kolega! 
Nisu u pitanju klubovi u "per se" kontekstu, već vlasnici, smradovi na n-tu potenciju! 
Možda bi ipak bilo bolje njih "zabijati" na stup/ove srama?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Mala digresija kolega! 
Nisu u pitanju klubovi u "per se" kontekstu, već vlasnici, smradovi na n-tu potenciju! 
Možda bi ipak bilo bolje njih "zabijati" na stup/ove srama?! 

 

Sve se svodi na isto.

Ti isti vlasnici ne smetaju nikome, kad su u pitanju dovođenja pojačanja od 100+ milja, onda se nitko ne buni ?

Nikome ne smetaju ti vlasnici kad iza zastora kroje planove zajedno s uefom i fifom ?

Nikome ne smetaju ti isti vlasnici kad je tu uspjeh ?

A kad taj isti način poslovanja dovede do ovakve situacije i kad klub krene padat, onda će se svi pobunit.

Nitko za 20 godina neće pamtit imena tih idiota, svi će pamtit imena klubova u kojima su ti idioti krojili svoje planove.

 

Ne treba bit licemjeran i žmirat samo kad se prividno lijepe stvari događaju.

Nogomet nije jučer došao na ovako nisku razinu, nego je samo pokušao bit dokrajčen.

Za mene ne postoje nedodirljivi, vjerovatno jer sam ipak odrastao u drugačijim vremenima ovog sporta.

 

Sad ovdje ne treba stat, treba opalit financijsku kontrolu na svim razinama, od uefe do kancelarija ovih tzv nedodirljivih i sve što nije u skladu kaznit maksimalno.

Svim pravim ljubiteljima ovog sporta i istinskim navijačima, dosta je toga da je nogomet teror novca.

Samo realno, tako nešto se neće nikad dogodit i zato kažem, uefin koncept je mila majka za ovo što se pokušalo napravit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 11:34 (zabranjeniples).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
zabranjeniples kaže...
antimadridista kaže...

Pa Uefin novi koncept Lige Prvaka za 2024. godinu je ništa drugo nego Superliga, samo eto njima zasmetalo to što bi mogli ostati bez dijela kolača pa se prave da im je stalo do navijača i igre. 

Uefin koncept, koliko god pogoduje bogatim, koliko god nakaradan bio i dalje je mila majka za ovo što su ovi panjevi mislili napravit.

Uglavnom, sve je objasnio Pep, kratko i jasno.

Natjecanje u kojem postoje osigurana mjesta je sve samo ne nogomet.

 Jesi čitao Uefin koncept? Pa i oni planiraju imati zagarantirana mjesta za "klubove koji se ne uspiju plasirati direktno a imaju veliki koeficijent". Odnosno drugim riječima rečeno, veliki i bogati će imati garantirano mjesto u LP.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

LOL, daj mi link na taj uefin koncept, gdje će klubovi imat osigurana mjesta, bez obzira na plasman u svojim natjecanjima ?

To što uefa trenutno gura, nema veze s konceptom superlige.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 15:58 (zabranjeniples).
13 godina
offline
FC Barcelona

Ne znam čemu toliko zgražanje. Da pod jedan ne postoji interes od strane fanova i pod dva potreba klubova da održe ovakvo (neodrživo) stanje financija ne bi se nikad razmišljalo o super ligi. Ne znam koji to navijač Barce i Reala ne bi želio recimo zagarantirana četiri El Classica godišnje umjesto dva. Koji to navijač ne želi Mbappea i Halanda u vrhu napada svog kluba. Ajmo svi skupa na tren prestati s licemjerjem. Činjenica je da popularnost nogometa ne može više pratiti financijske apetite klubova. Korona je samo ubrzala neke stvari koje bi se ionako dogodile s vremenom. Kao i kod mnogih drugih dijelova naših života.

 

Kao što kolega veli, novi format Lige prvaka biti će jako blizu ovome što je Super liga trebala biti/bude. Šanse da se recimo jedan Liverpool ne kvalificira u novu Ligu Prvaka će biti svedene na minimum. Kao Superliga je loša jer se iz nje ne može ispasti, a to što netko ima zagarantiran ulazak u LP makar bio deseti na tablici te sezone je dobro. Sve ovo je predstava za javnost kojoj je cilj da se taj novi format koji ne ide na ruku manjim klubovima prikaže kao dobar jer je na papiru bolji od Super lige. A na kraju dana će se samo svesti na to da je siromašnima još teže ući u elitno društvo, a bogatima skoro nemoguće iz njega ispasti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
zabranjeniples kaže...

LOL, daj mi link na taj uefin koncept, gdje će klubovi imat osigurana mjesta, bez obzira na plasman u svojim natjecanjima ?

To što uefa trenutno gura, nema veze s konceptom superlige.

 

 https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0268-12157d69ce2d-9f011c70f6fa-1000--new-champions-league-format-explained/

 

Dio gdje se spominju dodatna 4 mjesta.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakve veze ima taj koncept s konceptom superlige ?

Pojedinci očito nisu shvatili što se ovdje htjelo progurat.

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
zabranjeniples kaže...

Kakve veze ima taj koncept s konceptom superlige ?

Pojedinci očito nisu shvatili što se ovdje htjelo progurat.

 

 Citiram o dijelu za novu Ligu Prvaka:

 

"In 2024, two UCL places will be given to the clubs with the HIGHEST club coefficient that weren't able to qualify to the UCL through their domestic leagues.

For example, if a club like Manchester United ends up ranked 6th in the Premier League, they would still qualify."

"Furthermore, if, for example, a club like West Ham ends up 5th in the Premier League, and Manchester United ends up 6th, West Ham would qualify for the Europa League and Manchester United would qualify for the UCL."

 

Dakle i UEFA će raditi sve da najveći klubovi imaju zagarantirano mjesto u Ligi Prvaka bez obzira na plasman u ligi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 17:27 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 

 Citiram o dijelu za novu Ligu Prvaka:

 

"In 2024, two UCL places will be given to the clubs with the HIGHEST club coefficient that weren't able to qualify to the UCL through their domestic leagues.

For example, if a club like Manchester United ends up ranked 6th in the Premier League, they would still qualify."

"Furthermore, if, for example, a club like West Ham ends up 5th in the Premier League, and Manchester United ends up 6th, West Ham would qualify for the Europa League and Manchester United would qualify for the UCL."

 

Dakle i UEFA će raditi sve da najveći klubovi imaju zagarantirano mjesto u Ligi Prvaka bez obzira na plasman u ligi.

Nigdje ne piše da će neki klub imat sigurno mjesto, pobrkao si lončiće.

I dalje sve ovisi o pozicijama i o koeficijentima u zadnjih 5 godina.

West Ham ako bude četvrti, ide u LP i to je ono što je najbitnije u svemu.

I dalje će svi klubovi imat šanse, bez obzira što se i na ovaj način išlo pogodovat bogatijim klubovima.

I na kraju krajeva, ni ovo im nije bilo dosta.

Uefa ovdje ispada kao dobrotvorna organizacija (što svakako nije) u odnosu na koncept superlige.

 

Superliga je zamišljena kao zatvoreni tip natjecanja i koji bi služio samo za odabrane uz iznimku 5 mjesta, koja bi se popunjavala ovisno o pitaj Boga čemu.

Znači totalno nešto na što europa nije navikla niti na što europski nogomet nije navikao.

Samim time, izgubio bi se natjeceteljski smisao i smisao nogometa kao igre, u smislu nagrađivanja, kazni i sl.

Samim time izgubio bi se i natjecateljski smisao i rušila bi se kvaliteta samih natjecanja, vrijednost i mogućnost napretka manjih klubova (još više financijskih sredstava samo za bogate) i sl.

Šta bi bilo sljedeće, selidba kluba ?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 17:43 (zabranjeniples).
14 godina
offline
FC Barcelona

ne nalazim da je netko upitao pereza i ekipu zašto ne osnuju 15 novih klubova sa tim silnim milijardama koje nude za superligu?

jedan se može zvati fc nestlle, drugi fc apple i slično, već kako tko ubode.

 

i nemaju problema s uefom, fifom i nacionalnim savezima. ne moraju platiti ni tradiciju ni navijače ni vraćati dugove reala, barce i ostalih.

 

ameri će to progurati, njima tradicija ne znači ništa a navijače se kupi.

13 godina
offline
FC Barcelona

A gledaj, nije da se ne slažem ali to nas čeka u budućnosti bez obzira ostvari li se superliga ili ne. Sve ide prema tome. Jedino će imati predznak UEFA ispred imena natjecanja, što će biti još gore nego superliga. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

A gledaj, nije da se ne slažem ali to nas čeka u budućnosti bez obzira ostvari li se superliga ili ne. Sve ide prema tome. Jedino će imati predznak UEFA ispred imena natjecanja, što će biti još gore nego superliga. 

Sve stoji i sam kažem, uefa je daleko od čistog, ali ovo nije ni izbliza pravi način za borbu.

Da je ovo kojim slučajem prošlo, navijači bi definitivno izgubili klubove kakve poznaju.

Već sad je ogromna mrlja napravljena, određeni klubovi su na neki način izgubili identitet.

Pa gledajte samo gdje ovo sve vodi, ovakav način poslovanja, bacanja milijuna u vjetar i skakanje u ruke američkih, arapskih i ostalih bogataša.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 17:48 (zabranjeniples).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja u potpunosti podržavam SuperLigu.
Odavno se nogomet igra za pare, nije njih briga za fanove i male klubove.
Dajte Dinamovcima ponudu iz Barcelone ili Reala pa cete vidjeti da ce otici za parama. Nek se fino okupe pa nek si medusobno prodaju igrace za 100,000,000€. Ali nek ne igraju u svojim prvenstvima. Dinamo je prvak godinama, ovi svi veliki klubovi su prvaci u svojim ligama. Nogomet nije vise sport u kojem mali klub moze biti prvak. Uvijek pobjeduju isti klubovi.
Uefa se protivi jer gubi pare.
Navijači se protive jer im smeta elitizam, no kad im klub kupi bogatas i dovede Neymara ili neku zvijezdu onda su sretni. Ja bih iskreno odvojio te velike klubove i pruzio priliku drugim klubovima da zaraduju i osvajaju. Pa danasnji se nogomet sveo na to da vise ne navijas za osvajanje naslova, nego na to da tvoj klub proda igraca u bolji klub. Kad ce i kako Getafe osvojiti prvenstvo? Briga vas za njihove navijače, kao i UEFU. Ja bih volio da svi klubovi igraju s podjednakim sansama, sa svojim klincima. Tko god odobrava milijunske transfere nema pravo zaliti se na superligu. Sve je pocelo s milijunskim transferima i stvaranju elitnih, nedodirljivih klubova... Ovo je nastavak toga.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 18:12 (Gogy7).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Meni se cini da je UEFA ovo super izvela...superliga im je dosla kao super izlika da sebe prikazu kao "dobrima" a ako se pogleda nova LP koji su osmislili to je prakticki superliga samo ljepse zvuci i malo korigirana da ne izgleda tako ocito. Sad mi se sve vise cini da su ovi superligasi htjeli pokrenut tu svoju vlastitu super ligu da se izvuku iz sranja dok ne krene ta nova liga prvaka

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
zabranjeniples kaže...
antimadridista kaže...

A gledaj, nije da se ne slažem ali to nas čeka u budućnosti bez obzira ostvari li se superliga ili ne. Sve ide prema tome. Jedino će imati predznak UEFA ispred imena natjecanja, što će biti još gore nego superliga. 

Sve stoji i sam kažem, uefa je daleko od čistog, ali ovo nije ni izbliza pravi način za borbu.

Da je ovo kojim slučajem prošlo, navijači bi definitivno izgubili klubove kakve poznaju.

Već sad je ogromna mrlja napravljena, određeni klubovi su na neki način izgubili identitet.

Pa gledajte samo gdje ovo sve vodi, ovakav način poslovanja, bacanja milijuna u vjetar i skakanje u ruke američkih, arapskih i ostalih bogataša.

 

 Kako ti seruckaš. Došlo tvoji 5 minuta i najpametniji si na svijetu. Sve što si napisao je glupost na kvadrat. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 Kako ti seruckaš. Došlo tvoji 5 minuta i najpametniji si na svijetu. Sve što si napisao je glupost na kvadrat. 

Kaže fan nogometnog kluba Barcelona.

?????

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
zabranjeniples kaže...
x18x05x kaže...

 Kako ti seruckaš. Došlo tvoji 5 minuta i najpametniji si na svijetu. Sve što si napisao je glupost na kvadrat. 

Kaže fan nogometnog kluba Barcelona.

?????

 ?????

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 ?????

Recimo da sam ja ''najpametniji na svijetu'', da su legende ''najpametnije na svijetu'', poznati treneri, praktički svi igrači i ostatak pučanstva koji vole ovaj sport ''najpametniji na svijetu''.

I sad kad vidiš navodnike, ispada da je ovo sarkazam, jer kako drugačije odgovorit na tvoj neargumentirani trolovski post, ispada da si ti pametniji od svih nas.

Ali da, ipak se radi o fanu (baza promatrača kojoj je takva liga i namjenjena).

 

P.S. tu u vas fanove mogu uračunat i Pereza, a i Agnellia, koji otvoreno kaže da u nogometu nema mjesta iskrenosti, povjerenju i pouzdanosti.

Moj ti je savjet da se prebaciš na NBA, jer si promašio profesiju.

13 godina
offline
FC Barcelona

Čeferin (predsjednik UEFA-e): "Svi vlasnici i predsjednici klubova su me razočarali, ali najmanje Laporta i Barcelona. Laporta je postao predsjednik kluba prije 2 mjeseca i nije imao ništa s time. Dapače, napravio je jako pametan potez kojim bi izašao iz Superlige (donio odluku da članovi kluba glasaju hoće Barca ići u Superligu ili ne).

 

Bravo Laporta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 23:38 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Morat ce UEFA podigniti novac za najvece klubove.

 

Koliko god sebicno bilo, LP se gleda zbog Barcelone,Reala,Liverpoola,Bayerna i Citya. Ostali su nebitni.

 

Ocekujem da ce im UEFA dodijeliti vise novaca nego inace, i tako ce se barem na neko vrijeme primiriti obe strane.

 

Jedini cilj superlige je bio novac kojeg trenutno nema.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Šteta što samo male ekipe dobijamo lagano. Davno bi prvenstvo dobili da smo koji put pobjedili ATM ili Real.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Šteta što samo male ekipe dobijamo lagano. Davno bi prvenstvo dobili da smo koji put pobjedili ATM ili Real.

 Trebamo biti sretni sa trenutnom situacijom. Kako je bilo na pocetku sezone mislio sam da necemo nista osvojiti i da ce trajati malo duze rekonstrukcija momcadi ali ti klinci su pokazali zube, zelju i talent. Koeman vise nego odlicno sve slaze. Osvojili smo kup, borimo se za prvo mjesto i iz lige prvaka nismo ispali sramotno. Drago mi je sto se Barca donekle vratila korijenima i pocela koristiti vise svoje igrace iz La Masie i to je glavni dokaz da nekad 100 milijunska pojacanja nisu potrebna za rezultat.

12 godina
offline
FC Barcelona

UEFA Champions League i Superliga su neusporedive. Champions League svakom klubu daje mogućnost da bude na svjetskom tronu, Superliga nikome.

Svaka usporedba s NBA je promašena iz više razloga.

NBA je skoro pa nacionalna liga, u toj nacionalnoj ligi igra 30 klubova. Superliga je pokušala nogomet 55 nacija svesti na 12 klubova. 

Nogomet nije košarka. Nogometni navijači nisu NBA kokičari. Njima više znači gradski derbi nego utakmice protiv stranaca.

Nestalo bi mogućnosti da igrač bira klub i samim time svake emocionalne povezanosti igrača i kluba. Boli LeBrona kurac za Lakerse.

Meni je zbog dva najciganskija kluba, Barce i Reala, žao što ovo nije zaživjelo jer bi tek onda vidjeli koliko su pogriješili. Trebalo ih je pustiti a onda kad se puzajući i moleći za oprost vrate poslati ih u četvrtu ligu.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
BlueMax kaže...

UEFA Champions League i Superliga su neusporedive. Champions League svakom klubu daje mogućnost da bude na svjetskom tronu, Superliga nikome.

Svaka usporedba s NBA je promašena iz više razloga.

NBA je skoro pa nacionalna liga, u toj nacionalnoj ligi igra 30 klubova. Superliga je pokušala nogomet 55 nacija svesti na 12 klubova. 

Nogomet nije košarka. Nogometni navijači nisu NBA kokičari. Njima više znači gradski derbi nego utakmice protiv stranaca.

Nestalo bi mogućnosti da igrač bira klub i samim time svake emocionalne povezanosti igrača i kluba. Boli LeBrona kurac za Lakerse.

Meni je zbog dva najciganskija kluba, Barce i Reala, žao što ovo nije zaživjelo jer bi tek onda vidjeli koliko su pogriješili. Trebalo ih je pustiti a onda kad se puzajući i moleći za oprost vrate poslati ih u četvrtu ligu.

 Engleski klubovi (tj. njihovi američki vlasnici koji misle da je nogomet NBA ili NFL) su uz Pereza bili začetnici Superlige ali važno je biti neupućen i srati po Barci. Predsjednik Barcelone je još dao navijačima (vladnicima kluba) da demokratski glasaju i biraju hoće li igrati Superligu ili ne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 2:44 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ajd molim te, jednaki ste cigani kao i Real, samo ste i dalje uvjereni da ljudi puše one mas que un club fore.

Kad si priznate istinu biti će vam lakše.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
FC Barcelona

Pa ja prvi pljujem po Barci zbog toga, jer se to "mes que un club" odavno izgubilo. Nemoj da se moram vraćati i pokazivati sve poruke u temi u kojima pljujem lo klubu. Ali to ne mijenja činjenicu da je ideja o superligi prvenstveno začeta od strane engleskih klubova, što su prenijeli aplsoutno svi mediji. Bartomeu cigan je pristao (big surprise), ali ovaj gore je pisao kao da je Barcelona bila klub začetnik ideje, što nije istina koliko god netko mrzio. I Laporta će bar dati članovima kluba na glasanje. Dok su recimo Pereza pitali hoće li članovi kluba imati pravo glasa i na to pitanje je odgovarao sakrmazmom i sprdanjem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 13:57 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Pa ja prvi pljujem po Barci zbog toga, jer se to "mes que un club" odavno izgubilo. Nemoj da se moram vraćati i pokazivati sve poruke u temi u kojima pljujem lo klubu. Ali to ne mijenja činjenicu da je ideja o superligi prvenstveno začeta od strane engleskih klubova, što su prenijeli aplsoutno svi mediji. Bartomeu cigan je pristao (big surprise), ali ovaj gore je pisao kao da je Barcelona bila klub začetnik ideje, što nije istina koliko god netko mrzio. I Laporta će bar dati članovima kluba na glasanje. Dok su recimo Pereza pitali hoće li članovi kluba imati pravo glasa i na to pitanje je odgovarao sakrmazmom i sprdanjem.

 Da je Laporta čim je došao na čelo rekao da povlači Barcu iz ideje o Superligi onda bi se moglo reći da je bolji od ostalih. Ovako ne vidim baš razliku. Što nije sama ideja Superlige u suprotnosti sa "mes que un club"? Pa ako je čovjek izabran da vrati klub na taj  put o čemu se sad tu ima glasati? Kao i sve ovo zadnjih dana izgleda mi samo kao predstava za javnost. Priznajem da postoji promil šanse da je Bartolomeu kao i Sanader radio apsolutno sve sam, da nitko ništa nije znao i da su Perez i ekipa objavili da se osniva Superliga s Barcom unutra bez da je Laporta išta o tome znao.

 

Problem je definitivno ako se ispostavi da bez sredstava potencijalne Superlige i Barca i Real imaju male šanse za financijski opstanak. Stanje sa neprestanim upumpavanjem novca u transfere, plaće i provizije je i bez pandemije došlo do granice pucanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
FC Barcelona

Barca - Granada 24-0 na Nou Camp-u. U La Ligi. Ovi nikada nisu pobjedili Barcu u La Ligi na Nou Camp-u.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice