FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.289.641
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Jasno mi je da su puno zaradili na njemu, al ove cifre ako su istinite, sramota za nogomet kao igru. Pretvorilo se sve u biznis, nogomet u drugom planu.

 

playjob kaže...
Znam da su prije par godina govorili kako Messi ima 18 milijuna eura godišnju plaću, a CR u Realu 15 milijuna ili obratno... izgleda da su zaboravili jedinice između.

Bonus za lojalnost 80 milijuna eura. Đizs

 vi kao da ste do jučer u špilji živili pa se čudite

 Realno nitko ne zaslužuje te novce, sad imamo situaciju da klub ode u bankrot. Što je vrlo realna situacija s obzirom na Covid. Eto ti špilje pa se čudi.

 Messi je trebao uzeti manje love jer ti misliš da nitko ne zaslužuje te pare, a covid je došao 2017, daj vrati se u špilju i čudi se dalje

 Nije da ja mislim, pogledaj stanje Barce godinama unazad. Kao više od kluba a troše se pare kojih nema. Svima dužni na sve strane. Daju se Bogovski ugovori i ne misli se na budućnost. Ti meni reci, jel bitniji jedan igrač ili opstanak Barce? No, nije sam Messi tu kriv, skoro svi zadnji transferi su promašaj i teško bude se to platilo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
x18x05x kaže...

 Realno nitko ne zaslužuje te novce

Po kojoj to računici? Imaš čovjeka koji ti godišnje donese 300m, a košta te 70m. Gdje je problem?

 Ključna riječ koju treba napisat, donosio. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Jasno mi je da su puno zaradili na njemu, al ove cifre ako su istinite, sramota za nogomet kao igru. Pretvorilo se sve u biznis, nogomet u drugom planu.

 

playjob kaže...
Znam da su prije par godina govorili kako Messi ima 18 milijuna eura godišnju plaću, a CR u Realu 15 milijuna ili obratno... izgleda da su zaboravili jedinice između.

Bonus za lojalnost 80 milijuna eura. Đizs

 vi kao da ste do jučer u špilji živili pa se čudite

 Realno nitko ne zaslužuje te novce, sad imamo situaciju da klub ode u bankrot. Što je vrlo realna situacija s obzirom na Covid. Eto ti špilje pa se čudi.

 Messi je trebao uzeti manje love jer ti misliš da nitko ne zaslužuje te pare, a covid je došao 2017, daj vrati se u špilju i čudi se dalje

 Nije da ja mislim, pogledaj stanje Barce godinama unazad. Kao više od kluba a troše se pare kojih nema. Svima dužni na sve strane. Daju se Bogovski ugovori i ne misli se na budućnost. Ti meni reci, jel bitniji jedan igrač ili opstanak Barce? No, nije sam Messi tu kriv, skoro svi zadnji transferi su promašaj i teško bude se to platilo.

 koliko godina je već barca i ostali velikani u dugovima i ti si sad to skužio  ja mislim da bi ti trebao otići tamo i dovest ih u red sa tim plaćama, jer to stvarno više nije u redu

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Jasno mi je da su puno zaradili na njemu, al ove cifre ako su istinite, sramota za nogomet kao igru. Pretvorilo se sve u biznis, nogomet u drugom planu.

 

playjob kaže...
Znam da su prije par godina govorili kako Messi ima 18 milijuna eura godišnju plaću, a CR u Realu 15 milijuna ili obratno... izgleda da su zaboravili jedinice između.

Bonus za lojalnost 80 milijuna eura. Đizs

 vi kao da ste do jučer u špilji živili pa se čudite

 Realno nitko ne zaslužuje te novce, sad imamo situaciju da klub ode u bankrot. Što je vrlo realna situacija s obzirom na Covid. Eto ti špilje pa se čudi.

 Messi je trebao uzeti manje love jer ti misliš da nitko ne zaslužuje te pare, a covid je došao 2017, daj vrati se u špilju i čudi se dalje

 Nije da ja mislim, pogledaj stanje Barce godinama unazad. Kao više od kluba a troše se pare kojih nema. Svima dužni na sve strane. Daju se Bogovski ugovori i ne misli se na budućnost. Ti meni reci, jel bitniji jedan igrač ili opstanak Barce? No, nije sam Messi tu kriv, skoro svi zadnji transferi su promašaj i teško bude se to platilo.

 koliko godina je već barca i ostali velikani u dugovima i ti si sad to skužio  ja mislim da bi ti trebao otići tamo i dovest ih u red sa tim plaćama, jer to stvarno više nije u redu

 Upravo to, previše se stanira i grca u dugovima. Vrijeme je da se krene naprijed i riješe ti 100 milijunaši.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi sa 34 godine sigurno ne smije imati ovoliku placu. 

 

Da su bili pametni prodati ga Cityu proslo ljeto, dobiti novac od transfera i rjesiti se ovakve place.

 

Messi je godinama najavljivao odlazak, sigurno nije mislio igrati do 40-ete godine. 

 

Moglo je se gospodski rastati na obe strane ali ipak imamo debila Bartomeua.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 Ključna riječ koju treba napisat, donosio. 

Kužim tvoj stav, ali uvijek postoji rizik za obje strane kod potpisivanja ugovora. Barcelona je računala na određeni povrat potpisom tog ugovora, ali došao COVID i sve excell tablice su pale u vodu. Ali isto tako se moglo dogoditi da je Barca u tom razdoblju uzela 10 trofeja s Messijem na čelu, dobila hrpu novih sponzora, navijača, kvalitetnih igrača koji su došli samo radi Messija itd itd. 

 

Što da je ispalo da je Messi godišnje donio milijardu eura Barci, a i dalje bio plaćen 70m? Bi li onda ljudi vikali kako je čovjek potplaćen?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Messi sa 34 godine sigurno ne smije imati ovoliku placu. 

 

Da su bili pametni prodati ga Cityu proslo ljeto, dobiti novac od transfera i rjesiti se ovakve place.

 

Messi je godinama najavljivao odlazak, sigurno nije mislio igrati do 40-ete godine. 

 

Moglo je se gospodski rastati na obe strane ali ipak imamo debila Bartomeua.

 pa očito Messi donosi više Barci nego da su ga prodali ili si ti pametniji od njih, a oni idu u minus jer vole messija

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
x18x05x kaže...

 Ključna riječ koju treba napisat, donosio. 

Kužim tvoj stav, ali uvijek postoji rizik za obje strane kod potpisivanja ugovora. Barcelona je računala na određeni povrat potpisom tog ugovora, ali došao COVID i sve excell tablice su pale u vodu. Ali isto tako se moglo dogoditi da je Barca u tom razdoblju uzela 10 trofeja s Messijem na čelu, dobila hrpu novih sponzora, navijača, kvalitetnih igrača koji su došli samo radi Messija itd itd. 

 

Što da je ispalo da je Messi godišnje donio milijardu eura Barci, a i dalje bio plaćen 70m? Bi li onda ljudi vikali kako je čovjek potplaćen?

 Ja se nemogu pomirit sa tim. Previše para za jednog igrača pa donosio on milijardu €. Sad se nadat da budu pametnije radili, stavit u ugovore u slučaju ovakve pandemije primanja i 70% niža da budu. Napravit neko osiguranje za opstanak kluba.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
neampojma kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Messi sa 34 godine sigurno ne smije imati ovoliku placu. 

 

Da su bili pametni prodati ga Cityu proslo ljeto, dobiti novac od transfera i rjesiti se ovakve place.

 

Messi je godinama najavljivao odlazak, sigurno nije mislio igrati do 40-ete godine. 

 

Moglo je se gospodski rastati na obe strane ali ipak imamo debila Bartomeua.

 pa očito Messi donosi više Barci nego da su ga prodali ili si ti pametniji od njih, a oni idu u minus jer vole messija

 Vidim ti direktno napadaš svakog tko se ne slaže sa tobom. Ti ovo, ti ono, špilja.. Ideš na blok.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Messi sa 34 godine sigurno ne smije imati ovoliku placu. 

 

Da su bili pametni prodati ga Cityu proslo ljeto, dobiti novac od transfera i rjesiti se ovakve place.

 

Messi je godinama najavljivao odlazak, sigurno nije mislio igrati do 40-ete godine. 

 

Moglo je se gospodski rastati na obe strane ali ipak imamo debila Bartomeua.

 pa očito Messi donosi više Barci nego da su ga prodali ili si ti pametniji od njih, a oni idu u minus jer vole messija

 Vidim ti direktno napadaš svakog tko se ne slaže sa tobom. Ti ovo, ti ono, špilja.. Ideš na blok.

 kog ja napadam? tvoj problem što ne razumiješ zašto je Messi dobio takav ugovor i šta on donosi klubu, špilja je samo metafora, nemoj se ljutiti ako nisi učio u školi šta je metafora

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
neampojma kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Messi sa 34 godine sigurno ne smije imati ovoliku placu. 

 

Da su bili pametni prodati ga Cityu proslo ljeto, dobiti novac od transfera i rjesiti se ovakve place.

 

Messi je godinama najavljivao odlazak, sigurno nije mislio igrati do 40-ete godine. 

 

Moglo je se gospodski rastati na obe strane ali ipak imamo debila Bartomeua.

 pa očito Messi donosi više Barci nego da su ga prodali ili si ti pametniji od njih, a oni idu u minus jer vole messija

 A ti znas koliko Messi donosi. 

 

Da je situacija normalna sigurno , ali ovako ne donosi.

This time next year we'll be millionaires
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
neampojma kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Messi sa 34 godine sigurno ne smije imati ovoliku placu. 

 

Da su bili pametni prodati ga Cityu proslo ljeto, dobiti novac od transfera i rjesiti se ovakve place.

 

Messi je godinama najavljivao odlazak, sigurno nije mislio igrati do 40-ete godine. 

 

Moglo je se gospodski rastati na obe strane ali ipak imamo debila Bartomeua.

 pa očito Messi donosi više Barci nego da su ga prodali ili si ti pametniji od njih, a oni idu u minus jer vole messija

 A ti znas koliko Messi donosi. 

 

Da je situacija normalna sigurno , ali ovako ne donosi.

 pa prodali bi ga prije ove sezone za 100m da im ne donosi više od toga

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 Ja se nemogu pomirit sa tim. Previše para za jednog igrača pa donosio on milijardu €. Sad se nadat da budu pametnije radili, stavit u ugovore u slučaju ovakve pandemije primanja i 70% niža da budu. Napravit neko osiguranje za opstanak kluba.

 Jasno, ali nije to tako lako za izvesti. Ovo trenutno stanje nitko nije mogao predvidjeti, a i za ubuduće je upitno kako to uvesti u ugovor, a da je igrač to spreman potpisati. Jer opet dosta toga može ovisiti o interpretaciji. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi je najbolji igrač u povijesti nogometa. 

 

Tko gleda utakmice Barcelone, a ja gledam svaku , vidi da je Messi svoj labuđi pjev imao 2018 godine kada su ispali od Liverpoola. 

Poslije te sezone je počeo padati.

 

Trenutna forma Messija je 50% Messija prije 2 godine. 

 

Trenutno ne vrijedi te novce, ali nije poanta u tome. Želim reći da čovijek ne želi biti u Barceloni i da su trebali gospodski dogovriti transfer na zadovoljstvo obe strane.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Messi je najbolji igrač u povijesti nogometa. 

 

Tko gleda utakmice Barcelone, a ja gledam svaku , vidi da je Messi svoj labuđi pjev imao 2018 godine kada su ispali od Liverpoola. 

Poslije te sezone je počeo padati.

 

Trenutna forma Messija je 50% Messija prije 2 godine. 

 

Trenutno ne vrijedi te novce, ali nije poanta u tome. Želim reći da čovijek ne želi biti u Barceloni i da su trebali gospodski dogovriti transfer na zadovoljstvo obe strane.

 

 

 Messijev pad nema veze sa Messijem individualno nego ima veze sa padom ekipe u zadnje 2-3 godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Ovakvu šansu je prije žmireći zabijao. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Ovakvu šansu je prije žmireći zabijao. 

 Što covjek više ni jednu šansu ne smije promašiti bez da ga se na križ pribija? Normalno sad kad je zabio slobodnjak kakav je zabio onda se ne piše ništa. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Ajde ne brljavi, dosadan si više sa tim branjenjem Messija. Zabio jedan slobodnjak iz 50 pokušaja ako ne i više, sad se ti našao naslađivati. Jednostavno promašuje, gubi lopte(previše lopti) i nije ni 50% igrača šta je bio. No, za slobodnjak mu svaka čast, kao i stare dane kad je zabijao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Ajde ne brljavi, dosadan si više sa tim branjenjem Messija. Zabio jedan slobodnjak iz 50 pokušaja ako ne i više, sad se ti našao naslađivati. Jednostavno promašuje, gubi lopte(previše lopti) i nije ni 50% igrača šta je bio. No, za slobodnjak mu svaka čast, kao i stare dane kad je zabijao.

 Odjavi se klinjo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
x18x05x kaže...

Ajde ne brljavi, dosadan si više sa tim branjenjem Messija. Zabio jedan slobodnjak iz 50 pokušaja ako ne i više, sad se ti našao naslađivati. Jednostavno promašuje, gubi lopte(previše lopti) i nije ni 50% igrača šta je bio. No, za slobodnjak mu svaka čast, kao i stare dane kad je zabijao.

 Odjavi se klinjo.

 Ne se vrijeđati. Ne, ne.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Dembele i Alba najgori na terenu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Ma slobodnjak vrijedan 138 milijuna eura godišnje. Malo su mu i dali, će otvorimo neke donacije da se skupimo svak kolko more da pomognemo bednom omalenome argentinskome čarobnjaku?

Uređivanje:; Albatros na djelu.

 de čovječe naučite koja je razlika između bruto i neto plaće

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Objasni mi ti tu razliku. Nauči me nečemu.
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Objasni mi ti tu razliku. Nauči me nečemu.

 nećeš vjerovati ali kad ti dobiješ 5000kn plaće na račun, tvoj poslodavac mora platiti više para od tog iznosa, tako da od onog navedenog iznosa messi ne dobije sve nego španjolska uzme pola od toga, kužiš?

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Oduvijek sam volio internet (s)ratnike!

 šta se ljutiš, nije to ništa strašno ako ne znaš neke stvari, sve se nauči kad si pozitivan 

14 godina
offline
FC Barcelona

Obrana opet na visini zadatka.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Kriv je Suarez. Vidite koliko smo bolji bez njega. Sad na ljeto još protjerati Messija. Dogodine nas Umtiti, Trincao i Braithwaite vode do trostruke krune. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Uvijek nezgodna Granada. Na produžetke 3-5. Da mi je ovo netko rekao prije 7-8 godina...
13 godina
offline
FC Barcelona

Bar se vidi da neka želja i borba ove sezone. Ovakve utakmice bi redovno gubili prošle godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
FC Barcelona

nije ova granada uopće loša ove sezone, 8. su u ligi trenutno.

 

al mi je drago da su pokazali zelju za preokretom pa im je na kraju to i uspjelo

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice