FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.739
|
čitano: 5.474.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dominirali na terenu kao u najbolja  vremena. solidan rezultat, samo se nadam da se nisu mnogo iscrpili veceras i da messi nije ozbiljnije povrijedjen.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Spavas li mirno Valverde Ernesto?!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Spavas li mirno Valverde Ernesto?!

 nedostajao si.... dugo te nije bilo

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odlična tekma sinoć. Smiren sam kad kažem da je to zasluženi rezultat, iako je jasno da bi mi bilo draže vidjet Barcu sa 3 boda u džepu. Moglo je tu biti još golova, ali napeta i vatrena tekma od početka do kraja. Vezni red Barce vođen Rakitićem odlično igrao. Alena mi se sve više sviđa. Parejo je igračina. Najbolja 10-ka u prvenstvu iza Messia. 

artuditu
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Atletico je izgubio! Odlicno!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Treba prezivjeti ovaj 2.mjesec.

Puno teskih utakmica.

Dembele nece biti spreman za Real.
Steta.Bas bih volio vidjeti kako unistava Carvajala.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Sutra ce biti neki divlji rezultat, 3 gola sigurno.

Mogao bi Real i iznenaditi jer im je ova postava zeljna dokazivanja bez Ronalda. Barcelona po svim kladionicama dosta velik favorit ipak vidjet cemo.

Krivo mi zbog dembelea..

Barcelona - Mes que un club
11 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Sutra ce biti neki divlji rezultat, 3 gola sigurno.

Mogao bi Real i iznenaditi jer im je ova postava zeljna dokazivanja bez Ronalda. Barcelona po svim kladionicama dosta velik favorit ipak vidjet cemo.

Krivo mi zbog dembelea..

 dembele navodno igra jedno poluvrijeme

14 godina
offline
FC Barcelona

Bok, ljudi. Ima li kakav dobar link za stream veceras?

6 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Probaj tu nešto pronaći.

 

https://www.totalsportek.com/barcelona-games/

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dosta hrabar potez Valverdea, dati šansu Malcomu,a Messija ostaviti na klupi. Malcomu je ovo najvaznija utakmica od kad je u Barci i ili ce sad pokazat zasto je doveden ili ce lagano pocet pakirat kofere... svida mi se veza, ocekujem dominaciju u tom dijelu terena, a onda trio naprijed neka rijesi ostalo. 

 

EDIT: jel ima neko kvalitetan link, na redditu nema ništa?!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 20:58 (barcafan12).
14 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jako dobro počeo Real, baš su od prve minute krenuli žestoko.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona
14 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Do sad ova Barca nema nikakve šanse protiv Reala. 

Kakva sramotna igra....

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Malcom i Semedo najbolji. Suarez treba dobiti loptu na tacnu da zabije, jednostavno vise ne moze sam doci u priliku za gol. Zalosno u sto se pretvorio najbolji napadac na svijetu.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Malcom nema hrabrosti uci u dribling ili udarac, nije ta klasa nazalost. Jako slaba igra, s obje strane, El Clasico bez Messija i Ronalda je jedna prosjecna utakmica, nema tog zara, atmosfere, ne znam... Semedo je najbolji u Barcinim redovima, ali naravno da ce ga nosonja izvaditi i ubaciti Roberta. Messi pod hitno unutra, nema se sta cekati, ovako gola do Bozica ne bi zabili. Eh da nam je jos Dembele, pa presao bi tamo po strani Marcela svaki hebeni put, bas je oslabio Marcelo, Malcom ga je izvozao par puta, ali ima srece sto onda ovaj ne zna sto s loptom dalje.

14 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kako me smeta to što mi nemamo kontru. Svaki put dođu do centra pa lopta ide nazad. A njihova svaka kontra pola gola.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Fali Dembele, on bi istrcao svaku kontru i sjurio se prema golu. Suarez danas opet izgleda kao prosjecan napadac, sramota da takav igrac onako upropasti onu kontru kad je skoro pao s loptom u nogama. Steta jer Real nije uopce nesto dobar danas, propusni su u obrani ko i mi, kao da nema veznjaka ni sa jedne strane nego samo napadi i obrane.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Kako me smeta to što mi nemamo kontru. Svaki put dođu do centra pa lopta ide nazad. A njihova svaka kontra pola gola.

 A Suarez jako usporava igru. Covjek nema ni malo hitrine. Trci kao slon. Udara loptu kao da su mu noge drvene.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 21:55 (kexzoR).
14 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
x18x05x kaže...

Kako me smeta to što mi nemamo kontru. Svaki put dođu do centra pa lopta ide nazad. A njihova svaka kontra pola gola.

 A Suarez jako usporava igru. Covjek nema ni malo hitrine. Trci kao slon. Udara loptu kao da su mu noge drvene.

 Gledam i ne vjerujem na šta je spao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Onaj subreddit je banan, LINK na novi

VISCA BARCA
13 godina
offline
FC Barcelona

Ne znam sta vide u tom Sergi Robertu lik vec 10 godina grije klupu...Semedo jedini igra drugi su svi nemocni ili nisu zeljni igre da njega nema bilo bi mozda i 2:0.Suarez-a treba hranit loptama da zabije...Vincius rastura po lijevom krilu.Malcom kada bi uspio postavit loptu suarezu na nogu pa da zabije.Mozda bi bilo nakorisnije da udu u igru Vidal,Messi i Boateng jer bi daleko bolje igrali sa svojim iskustvom.

 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Hocu ovakvog Suareza! 

14 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Napokon i taj gol.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

U 80 min kada je Ter Stegen izletio, Pique je trcao na gol ja mislim da je on bio spreman obranit udarac umjesto golmana hahah.Bale je stvarno panj.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vjerojatno svi imate prijatelja koji je debeo i koji na malom nogometu stalno stoji kod protivnickog gola i siri ruke. Takav je Luis Suarez.

14 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Previše loše igre. Možda da je Dembele bio, bilo bi drugačije. Real je bio bolji, opasniji. Držmo fige da svi budu zdravi i spremni za uzvrat. Samo tako možemo proć.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Antonio Dvostrukikriterij Lahoz. 

Modrić i Carvajal prljavi gubavci i nisu dobili kartona. Obojica po 5-6 onih ciganskih prekršaja, namjernih udaraca po zglobu itd itd 
4-2 u kartonima za Barcu 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Previše loše igre. Možda da je Dembele bio, bilo bi drugačije. Real je bio bolji, opasniji. Držmo fige da svi budu zdravi i spremni za uzvrat. Samo tako možemo proć.

 Stari moj koju si ti utakmicu gledao? Real bio bolji na početku tekme pa možda do 25minute.. poslije dominacija Barce. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

odigrali su el clasico rutinski, bez mnogo zrtvovanja. ne pamtim kada sam zadnji put ovakav gledao. 

dosta individualnih pogreski u sredini i napadu sinoc, al sve u svemu zadovoljan sam. 

vrijeme je i za cetvrtu pobjedu u nizu na Bernabeu :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice