Chelsea F.C.

poruka: 876
|
čitano: 135.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Chelsea F.C.

Izgleda da će Drogba danas u prvi sastav. Dobra vijest pošto svi znamo u kakvoj je formi Torres ove sezone... no ipak se nadam da će uči kasnije i možda zabit koji gol.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 20:22 (Đapa club).
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.
evo postava, 4-3-3

Cech, Ivanovic, Luiz, Cahill, Bosingwa, Ramires, Meireles, Malouda, Mata, Drogba, Sturridge.
Dirt 3 -> Dino Bzik
13 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
dmanz kaže...
evo postava, 4-3-3

Cech, Ivanovic, Luiz, Cahill, Bosingwa, Ramires, Meireles, Malouda, Mata, Drogba, Sturridge.

Zašto nije uvrstio Romeua jeli ozlijeđen..

13 godina
offline
Chelsea F.C.

Sramota, ali ne krivim Boasa za poraze nego upravu. Zadnjih 6 godina igramo s istim igračima i trebaju nam nova mlada lica. Hulk, Cavani, Hazard i neki dobar razagrivač.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 22:45 (Đapa club).
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.
po meni nije sramota, ocekivao sam ovakav rezultat, s obzirom na formu chelsija ovo je jos i solidan rezultat, napoli je jaka momcad, a chelsea je odigrao bolje nego inace (u ligi), ali jos im puno fali
Dirt 3 -> Dino Bzik
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Ne krivis Boasa???? ma daj taj dinamo ne moze vodit nesposoban je,pogledaj koliko love je ulupao u dovodenje nekih igraca,nista od njih,upropastio mi je najdrazi klub.  Portugalski .....

 

Gledat Chelseu sad mi ravo gledanju Istre protiv Zagreba samo sa zvjezdama na terenu nazalost.

 

Kako je moguce da nakon toliko sramotnih rezultata on jos sjedi na klupi,i vice da ga nije briga sto misle igraci o njemu bitno sta direktor misli,pa heboteeeeeeee ne igra 11 abramovica na terenu vec igraci koji ga ne postuju i to sa pravom nabijem njegove fiks ideje tuljan je i treba ga oterat odakle je i doso ne treba nam to.Pitanje ocemo se plasirat u LP sljeece godine,igra nam je poput prosjecnog eng kluba jednostavna sramota{#}

When you are halfway up,you are always halfway down
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

dulje vremena od pada Franka fali jedan pravi veznjak(vizionar),essien se vratio od ozljede sad mu treba partner,napad je dobar ako ne igra toress,obrana katastrofa onaj cupavac nije za B ekipu taj nema pameti svaku utakmicu napravi 4-5 nevjerovatnih gresaka to kod terrya i carvalha nisam naso u 3 sezone:)

 

ramires vise losih utakmica odigro nego onih dobrih,o onom istetoviranom necu ni pricat njega ko da nema na terenu,kladim se da u svalcionici nije bajno,trebaju nam promjene pod hitno ovako ne ide dalje

When you are halfway up,you are always halfway down
13 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
carcharodon kaže...

Ne krivis Boasa???? ma daj taj dinamo ne moze vodit nesposoban je,pogledaj koliko love je ulupao u dovodenje nekih igraca,nista od njih,upropastio mi je najdrazi klub.  Portugalski .....

 

Gledat Chelseu sad mi ravo gledanju Istre protiv Zagreba samo sa zvjezdama na terenu nazalost.

 

Kako je moguce da nakon toliko sramotnih rezultata on jos sjedi na klupi,i vice da ga nije briga sto misle igraci o njemu bitno sta direktor misli,pa heboteeeeeeee ne igra 11 abramovica na terenu vec igraci koji ga ne postuju i to sa pravom nabijem njegove fiks ideje tuljan je i treba ga oterat odakle je i doso ne treba nam to.Pitanje ocemo se plasirat u LP sljeece godine,igra nam je poput prosjecnog eng kluba jednostavna sramota{#}

Daj molim te...Boas je upao u Chelsea u najgorem mogučem momentu. Pogledaj igrače to su sve isti oni igrači od vremena Mourinha. Tko da mu igra Malouda, Drogba, Bosingwa, Lamapard, Cole, a i Terry(loša forma i stalno po medijima). Torres je priča za sebe i od frajera nitko nije očekivao takav pad forme. Villas Boasu treba biti omogućen buđet da kupi Hazarda, Modrića, Cavanija i možda Hulka. Poznato je da Abramović ima više utjecaja na roster otkada je otišao Mourinho. Sam sa nekim ljudima odlučuje koga dovesti, a to bi trebao biti trenerov posao. Boas nije loš trener i treba ga pustit da napravi čistiku igrača i dovede nova lica. Koliko je samo Ferguson imao uspona i padova u Manchesteru u 20 godina pa nikad nije otpušten. Zašto baš Chelsea ko Dinamo stalno rotira trenere čemu takva politika. Boas je još uvijek zelen, ali mu treba dati još jednu sezonu i nešto novaca. Trenutačnoj ekipi je prošao radni vijek i nemože Drogba igrat 100 godina u napadu, a da se ništa ne mjenja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 18:08 (Đapa club).
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Pa tko je kriv za formu igraca???

Trener tko je kriv za rezultate trener,trener je taj koji govori kako ce se igrat igraci slusaju to,jedno je ako kikasas 2-3 utakmice ako su odredeni igraci u losoj formi a drugo ako si cijelu sezonu ocajan pa ne mogu igraci takvog kalibra biti losi cijelu sezonu o cemu mi pricamo:)

When you are halfway up,you are always halfway down
13 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
carcharodon kaže...

Pa tko je kriv za formu igraca???

Trener tko je kriv za rezultate trener,trener je taj koji govori kako ce se igrat igraci slusaju to,jedno je ako kikasas 2-3 utakmice ako su odredeni igraci u losoj formi a drugo ako si cijelu sezonu ocajan pa ne mogu igraci takvog kalibra biti losi cijelu sezonu o cemu mi pricamo:)

Pa realno ako gledamo imena igrača.. Chelsea se jedino može borit za 4 mjesto. Nerealno za drugo, nevidim ništa dobro u trenutačnoj momčadi. Igrači su u godinama i prošao im je rok trajanja. Nisu igrali dobro i bez Boasa, a sada su još gori kako vrijeme prolazi. Možemo biti sretni ako budemo 4 jer Man United, City, Tottenham su puni i starih i mladih i perspektivnih. Arsenal, Chelsea itd. se jedino mogu borit za 4 mjesto.

 

 

EDIT:zaboravih reči da je igračima sada u cilju otjerat Boasa. Da se slučajno ne ispostavi da neki od njih ne vrijede novca kojim su plačeni. Mogao bi nabrojat koji su redom, ali nema potrebe. Tako su otjerali mnoge trenere plakajuči Abramoviću. Preplačeni su i žele uživat status još neko vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 20:28 (Đapa club).
13 godina
offline
Chelsea F.C.

http://gol.dnevnik.hr/clanak/svjetski_nogomet/novi-sok-u-chelseaju-abramovic-tjera-zvijezde-kluba.html

 

Valjda je i Abramoviću došlo do glave. Nije trener glavni krivac nego i igrači koji su zadnjih godina tjerali trenere. Meni je odavno jasno da tu nešto ne štima. Izgleda da im je stalno trener kriv, a svoje tjedne plače neznaju sami opravdat na terenu. Jasno je da su preplačeni i to je kriva uprava kluba.. koja im je nakon solidnih rezultata digla rejting do nebesa. Nadam se da će ih sada otjerat koliko god su značili klubu toliko su nas oni sam oštetili svojim nezalaganjem. Lamparda ću uvijek poštovat, ali više nema mjesta za njega. Upravo su Cole, Lampard, Malouda itd. širili negativnu vibru u timu ove sezone pričavši protiv Boasa.

 

 

EDIT: Isto je Guardiloa napravio u Barci otarasio se Deca, Eto-a, Ronaldinha i ostalih zvijezi. Također su crpili novac, a davali loše rezultate izuzev Eto-a.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 13:47 (Đapa club).
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.
ovo su dobre vijesti, neka samo sljedeca sezona bude bolja, treba ponovno sagraditi momcad s odlicnim mladim igracima koje imamo i koji se razvijaju na posudbama
Dirt 3 -> Dino Bzik
15 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Po meni je Boas nikakvi trener, on je fulao profesiju. Trebo je ić za voditelja, glumca.....

Imam feeling da on forsa Merielesa samo zato što je portugalac kao i Boas. Bolje da igra Lampard. Meireles bezveze trči ko lud, a nemože ništa napravit.

14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.
pa forsira bosingwu i meirelesa upravo zato.... ko bilic strinica
Dirt 3 -> Dino Bzik
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.

Chelsea nema desno krilo i ti ga je*e a ni mata nevoli baš igrati na krilu više se voli ubadati u šesnajsterac.

a narovno i očajne kupovine su im specijalnost u zadnje vrijeme, Torres epic fail u povijesti fudbala a iza njega odma ide Shevchenko.

 

i da  sredini se oslanjaju na fosila Lamparda čovjek je stvarno bio svijetska klasa i još je među boljima al je jednostavno pre star da bi bio centar momčadi.

 

a ruku na srce Meireles i nije neki igrač otkako je prešao u Chelsea prošlu sezonu je igrao puno bolje u liverpoolu.

 

ova sezona je izgbljena ali iduće ako se neke stvari poslože mogu biti opet na vrhu.

 

i naravno kad Torres proradi:)

OMAĐIJAJ ME !!!!!!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2012 18:25 (Mr.doktor).
13 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
Praetorian1 kaže...

Po meni je Boas nikakvi trener, on je fulao profesiju. Trebo je ić za voditelja, glumca.....

Imam feeling da on forsa Merielesa samo zato što je portugalac kao i Boas. Bolje da igra Lampard. Meireles bezveze trči ko lud, a nemože ništa napravit.

Fulo profesiju, ali je osvojio kup UEFA. Nije on loš trener nego je prezelen i treba mu iskustva. Premier liga je najzahtjevnija liga svijeta. Definitivno je trebao lakše krenut s karijerom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 1:17 (Đapa club).
15 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
Mr.doktor kaže...

Chelsea nema desno krilo i ti ga je*e a ni mata nevoli baš igrati na krilu više se voli ubadati u šesnajsterac.

a narovno i očajne kupovine su im specijalnost u zadnje vrijeme, Torres epic fail u povijesti fudbala a iza njega odma ide Shevchenko.

 

i da  sredini se oslanjaju na fosila Lamparda čovjek je stvarno bio svijetska klasa i još je među boljima al je jednostavno pre star da bi bio centar momčadi.

 

a ruku na srce Meireles i nije neki igrač otkako je prešao u Chelsea prošlu sezonu je igrao puno bolje u liverpoolu.

 

ova sezona je izgbljena ali iduće ako se neke stvari poslože mogu biti opet na vrhu.

 

i naravno kad Torres proradi:)

Ma Torres im nije ni trebao, imaju oni dobre napadace...

:D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
ode Boas
OMAĐIJAJ ME !!!!!!!!!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Mr.doktor kaže...
ode Boas

Drago mi je zbog Cheslija.

14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

I  meni nek su oterali that piece of shi.....{#}

When you are halfway up,you are always halfway down
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Drogbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

idemo jos jedan{#}

When you are halfway up,you are always halfway down
13 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
carcharodon kaže...

Drogbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

idemo jos jedan{#}

Chelsea danas prolazi..{#}

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

 Kako stoje na poluvremenu?

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
donator_bubrega kaže...

 Kako stoje na poluvremenu?

2:0

 

počelo drugo

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

idemo dalje imao sam povjerenja znao sam da mogu dok god je Drogbaaaaaaaaaaa tu, definitivno igrac utakmice{#}

 

 

When you are halfway up,you are always halfway down
15 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

A i nema Boasa na vidiku i to je pomoglo Chealsiu. Odma je Lampard zasluženo igrao.

16 godina
offline
Chelsea F.C.

Ovo je bilo predobro. Koji preokret, koja igra.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

4:1 pobjeda. Iznimno mi je drago što Chelsea ide dalje :D. Drugi najdraži klub.

Drogba odličan, iako je imao trenutak a la busquets.

 

P.s. Nije provokacija, već mi je bilo smiješno. Ako nekom smeta maknut ću

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 23:24 (Iggx).
13 godina
offline
Chelsea F.C.

Chelsea sa ovakvom igrom može do finala.

14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

To se zove iskustvo:) 2 simulacije nije on to radio da iznudi karton ili nesta  vec da dobije ekipa na vremenu malo{#}

When you are halfway up,you are always halfway down
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice