Sklapanje PC konfiguracija zaključana tema

poruka: 38.051
|
čitano: 3.418.628
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

jest da je malo bolji, ali ja bi ipak išao na 960t pošto je 4 jezgraš, tj. 6 jezgraš kad se otključa

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Taj intel je 2 jezgreni i ne može se ocat (bar mislim o.O) , Moj glas ide amd x4 .

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Than3'' kaže...

Pozdrav, evo dvoumim se između ove dvije konfiguracije, pa vas molim za pomoć. Ja sam sastavio konfu iz protisa a moj prijatelj konfu iz ADM-a pa se ne mogu odluciti koju da uzmem.

Inače maksimalna cijena konfiguracije je 3400 kn.

Prijatelj ti je stavio H55 čipset na Sandy Bridge procesor (to neće ići). Uzmi si AMD konfiguraciju, a mogao bi uzeti ovo napajanje http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052740030, ili ovo (nisam sigruan je li screenshot iz Protisa ili Portia) http://www.protis.hr/products/details/napajanje-480w-xilence-redwing-edition/14992

 

Protecon kaže...

Gledam malo ove WD hard diskove pa da li mi netko može preporučiti 1tb sata 3 ? Baš se i ne kužim u to wd black , green , blue . Pa svaka pomoć bi dobro došla .

black su najbrži i najskuplji diskovi, green malo troše, jeftiniji su i isplativi (super za storage), a blue su između njih, zlatna sredina

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Hvala ti puno. Samo još jedno pitanje dal je ovo moje trenutno napajanje iskoristivo ili ne? I u kojem vremenskom roku dostavljaju iz Portia ako netko zna?

 

Napajanje 430W, COOLERMASTER eXtreme power, RS-430-PCAP, ATX2 v2.0, 120mm vent., Super Silent

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 22:08 (Nidjo).
16 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Pozdrav!

 

Prije par mjeseci mi je Caesar et Brutus složio ovu konfu za igranje:

 

MSI 760GM-P23 FX, AM3+

  AMD Athlon II X4 645 (3.1GHz, 2MB,95W,AM2 AM3) box

  Spire TherMax II univerz. high-end hlad.

  Memorija Adata DDR3 4GB 1333MHz, AD3U1333C4G9-R

  Video Card SAPPHIRE Radeon HD 6950 GDDR5 2GB/256bit

  MS Industrial kučište bez napajanja Gemini

  PSU XFX Core Edition 80 450W PSU - EasyRail technology

  DVD-RW, Secure disc 22x, SATA Bulk

 

  4.073,96Kn, magazinRS

 

Prioriteti su mi se malo promijenili i konfu nebih koristio toliko za gejming koliko sam mislio pa me zanima ovako okvirno, kad bi se uštedilo na grafi za kolko bi se minimalno para (a da ne izgubi smisao) moglo složit računalo sa i5 2500k i 8GB RAM-a

(bez monitora, miša i tipkovnice, sa svim ostalim)

 

 

 

Hvala!

LoL EU: Ferinus
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Nidjo kaže...

Hvala ti puno. Samo još jedno pitanje dal je ovo moje trenutno napajanje iskoristivo ili ne? I u kojem vremenskom roku dostavljaju iz Portia ako netko zna?

 

Napajanje 430W, COOLERMASTER eXtreme power, RS-430-PCAP, ATX2 v2.0, 120mm vent., Super Silent

Nisam siguran za portio, mislim za 2-3 dana bi doslo (neka me ispravi ako neko zna bolje), znam da iz adm-a za 24 sata obično dođe. Ali povoljnije su komponente iz portia.

13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
zv'jer2 kaže...

Pozdrav!

 

Prije par mjeseci mi je Caesar et Brutus složio ovu konfu za igranje:

 

MSI 760GM-P23 FX, AM3+

  AMD Athlon II X4 645 (3.1GHz, 2MB,95W,AM2 AM3) box

  Spire TherMax II univerz. high-end hlad.

  Memorija Adata DDR3 4GB 1333MHz, AD3U1333C4G9-R

  Video Card SAPPHIRE Radeon HD 6950 GDDR5 2GB/256bit

  MS Industrial kučište bez napajanja Gemini

  PSU XFX Core Edition 80 450W PSU - EasyRail technology

  DVD-RW, Secure disc 22x, SATA Bulk

 

  4.073,96Kn, magazinRS

 

Prioriteti su mi se malo promijenili i konfu nebih koristio toliko za gejming koliko sam mislio pa me zanima ovako okvirno, kad bi se uštedilo na grafi za kolko bi se minimalno para (a da ne izgubi smisao) moglo složit računalo sa i5 2500k i 8GB RAM-a

(bez monitora, miša i tipkovnice, sa svim ostalim)

 

 

 

Hvala!

za 4 soma teško. jedino ako se izostavi grafička koju bi poslije naknadno kupio

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
zv'jer2 kaže...

Pozdrav!

 

Prije par mjeseci mi je Caesar et Brutus složio ovu konfu za igranje:

 

MSI 760GM-P23 FX, AM3+

  AMD Athlon II X4 645 (3.1GHz, 2MB,95W,AM2 AM3) box

  Spire TherMax II univerz. high-end hlad.

  Memorija Adata DDR3 4GB 1333MHz, AD3U1333C4G9-R

  Video Card SAPPHIRE Radeon HD 6950 GDDR5 2GB/256bit

  MS Industrial kučište bez napajanja Gemini

  PSU XFX Core Edition 80 450W PSU - EasyRail technology

  DVD-RW, Secure disc 22x, SATA Bulk

 

  4.073,96Kn, magazinRS

 

Prioriteti su mi se malo promijenili i konfu nebih koristio toliko za gejming koliko sam mislio pa me zanima ovako okvirno, kad bi se uštedilo na grafi za kolko bi se minimalno para (a da ne izgubi smisao) moglo složit računalo sa i5 2500k i 8GB RAM-a

(bez monitora, miša i tipkovnice, sa svim ostalim)

 

 

 

Hvala!

Kolki bi ti bio buđet sad? Dali imaš dvd-rw sata i hdd sata? Zato što če teško stati i5 2500k + 8giga rama + hdd u 4 000 kuna. taj proc zaslužuje neku P67 pristojnu ploču. Npr. asrock p67 pro3 b3  = 770 kuna u najgorem slučaju ispod te ploče nebih ni išao na i5 2500k soluciju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
14 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Zeropoint kaže...
Nidjo kaže...

Hvala ti puno. Samo još jedno pitanje dal je ovo moje trenutno napajanje iskoristivo ili ne? I u kojem vremenskom roku dostavljaju iz Portia ako netko zna?

 

Napajanje 430W, COOLERMASTER eXtreme power, RS-430-PCAP, ATX2 v2.0, 120mm vent., Super Silent

Nisam siguran za portio, mislim za 2-3 dana bi doslo (neka me ispravi ako neko zna bolje), znam da iz adm-a za 24 sata obično dođe. Ali povoljnije su komponente iz portia.

 ja sam uplatio u utorak i stiglo danas, sumnjam da je zbog vremena jer su oni tek pustili u petak na overseas....

Ni jedno superracunalo nemoze pobijediti Chuck Norrisov mozak...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Striko2009 kaže...
Zeropoint kaže...
Nidjo kaže...

Hvala ti puno. Samo još jedno pitanje dal je ovo moje trenutno napajanje iskoristivo ili ne? I u kojem vremenskom roku dostavljaju iz Portia ako netko zna?

 

Napajanje 430W, COOLERMASTER eXtreme power, RS-430-PCAP, ATX2 v2.0, 120mm vent., Super Silent

Nisam siguran za portio, mislim za 2-3 dana bi doslo (neka me ispravi ako neko zna bolje), znam da iz adm-a za 24 sata obično dođe. Ali povoljnije su komponente iz portia.

 ja sam uplatio u utorak i stiglo danas, sumnjam da je zbog vremena jer su oni tek pustili u petak na overseas....

Da to sam si i mislio...budem vidio kolko će me više koštat ak uzmem u ADM-u i Protisu pa to ja pokupim na licu mjesta...teško je čekat kad jednom odlučit odriješit kesu {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Nidjo kaže...

Da to sam si i mislio...budem vidio kolko će me više koštat ak uzmem u ADM-u i Protisu pa to ja pokupim na licu mjesta...teško je čekat kad jednom odlučit odriješit kesu {#}

Evo konfa u u adm-u hladnjak i kučište, a ostalo u protis-u  za cc 6000 kuna  sa tvojim hdd:

 

Procesor  - i5 2500k

Matična - asrock z68 extrem3 gen3

Ram - 1x 4 gb ddr3 coorsair vegance low profil 1600 Mhz

Napajanje - ocz ModXStream 500 W, modularno

Grafičke  - 2x msi 6850 oc cyclon u cf

Hladnjak za procesor - coolermaster hyper612s

Kučište - coolermaster  elite 430

 

ovo je jeftinije 200/300 kuna od one konfe u portiu, ako možeš doči osobno i pokupit komponente svakako se isplati.

 

edit: ispravak nije sli nego cf, bilo je 00:40 h kad sam piso ovaj post, mozak je htio ici spavati :) hvala na ispravku markozd15

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 9:45 (Zeropoint).
16 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Zeropoint kaže...
zv'jer2 kaže...

Pozdrav!

 

Prije par mjeseci mi je Caesar et Brutus složio ovu konfu za igranje:

 

MSI 760GM-P23 FX, AM3+

  AMD Athlon II X4 645 (3.1GHz, 2MB,95W,AM2 AM3) box

  Spire TherMax II univerz. high-end hlad.

  Memorija Adata DDR3 4GB 1333MHz, AD3U1333C4G9-R

  Video Card SAPPHIRE Radeon HD 6950 GDDR5 2GB/256bit

  MS Industrial kučište bez napajanja Gemini

  PSU XFX Core Edition 80 450W PSU - EasyRail technology

  DVD-RW, Secure disc 22x, SATA Bulk

 

  4.073,96Kn, magazinRS

 

Prioriteti su mi se malo promijenili i konfu nebih koristio toliko za gejming koliko sam mislio pa me zanima ovako okvirno, kad bi se uštedilo na grafi za kolko bi se minimalno para (a da ne izgubi smisao) moglo složit računalo sa i5 2500k i 8GB RAM-a

(bez monitora, miša i tipkovnice, sa svim ostalim)

 

 

 

Hvala!

Kolki bi ti bio buđet sad? Dali imaš dvd-rw sata i hdd sata? Zato što če teško stati i5 2500k + 8giga rama + hdd u 4 000 kuna. taj proc zaslužuje neku P67 pristojnu ploču. Npr. asrock p67 pro3 b3  = 770 kuna u najgorem slučaju ispod te ploče nebih ni išao na i5 2500k soluciju.

Ma nisam ni reko da mi je budžet 4k kuna... Znam da to nema smisla sa i5 2500k.  Uglavnom trebao sam odgovor "otprilike". Zapravo si mi neizravno pomogao sa zadnjim postom di si stavio svoju konfu.  Npr. izbacim si kuler i jednu grafičku iz tvoje konfe, dodam disk i to je negdje na 5k kuna.  Sad se već da razmišljat. :)

 

A kroz par mjeseci lako investiram do 500kn za još jednu pločicu RAM-a i cooler da iskoristim "k" iz "i5 2500k". {#}

 

EDIT:

 

Kolka je realno razlika između ove tvoje matične i ove ili ove koju si već spomenuo?

 

I ako netko može reć neki best buy 500GB disk...  Znam da su sad skuplji, a budući da će to bit sistemski disk ne znam kolko će me "usporit" one "green", "blue" ili kako već - ekološke verzije.

 

EDIT2:

 

Jel ok brand-name napajanje od 450W, ako ne mislim imat CF ni SLI nikad?

 

EDIT3:

 

Ne trebam DVD-RW.. ne koristim to već duže vrijeme.

LoL EU: Ferinus
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 10:00 (zv'jer2).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Zeropoint kaže...
Nidjo kaže...

Da to sam si i mislio...budem vidio kolko će me više koštat ak uzmem u ADM-u i Protisu pa to ja pokupim na licu mjesta...teško je čekat kad jednom odlučit odriješit kesu {#}

Evo konfa u u adm-u hladnjak i kučište, a ostalo u protis-u  za cc 6000 kuna  sa tvojim hdd:

 

Procesor  - i5 2500k

Matična - asrock z68 extrem3 gen3

Ram - 1x 4 gb ddr3 coorsair vegance low profil 1600 Mhz

Napajanje - ocz ModXStream 500 W, modularno

Grafičke  - 2x msi 6850 oc cyclon u sli

Hladnjak za procesor - coolermaster hyper612s

Kučište - coolermaster  elite 430

 

ovo je jeftinije 200/300 kuna od one konfe u portiu, ako možeš doči osobno i pokupit komponente svakako se isplati.

Inače AMD(ATi) kartice u SLI, LoL ;)

 

Misliš Crossfire?

Prodaje HD 4890 sa Accelero Twin Turbo Pro hladnjakom, tvornički na 950/1050, cijena: 650kn, ponude na PM.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
zv'jer2 kaže...

Ma nisam ni reko da mi je budžet 4k kuna... Znam da to nema smisla sa i5 2500k.  Uglavnom trebao sam odgovor "otprilike". Zapravo si mi neizravno pomogao sa zadnjim postom di si stavio svoju konfu.  Npr. izbacim si kuler i jednu grafičku iz tvoje konfe, dodam disk i to je negdje na 5k kuna.  Sad se već da razmišljat. :)

 

A kroz par mjeseci lako investiram do 500kn za još jednu pločicu RAM-a i cooler da iskoristim "k" iz "i5 2500k". {#}

 

EDIT:

 

Kolka je realno razlika između ove tvoje matične i ove ili ove koju si već spomenuo?

 

I ako netko može reć neki best buy 500GB disk...  Znam da su sad skuplji, a budući da će to bit sistemski disk ne znam kolko će me "usporit" one "green", "blue" ili kako već - ekološke verzije.

 

EDIT2:

 

Jel ok brand-name napajanje od 450W, ako ne mislim imat CF ni SLI nikad?

Ovako ova i ova imaju bolju faznu regulaciju (8+2). Sa asrock z68 extrem3 gen3 možeš složit sli/cf odnosno quad (4 grafičke) sli /cf, na njoj možeš koristi integriranu grafu sa intelovih sandy bridge procesora (zbog čipseta Z68). Asrock p67 pro3-b3 ima čipset p67 i na njoj nemožeš koristiti integrirane grafičke sa procesora sandy bridge, ali imaš mogučnost overkloka procesora sa slovom K u imenu. Dok asrock pro3 gen3 ne podržava sli/cf, ima faznu regulaciju 4+2 i možeš koristi integriranu grafičku karticu sa procesora sandy bridge.

Ovo sa korištenjem integrirane grafe jako dobro dođe kad ti je tvoja grafa pokvarena, pa možeš koristit tu integriranu dok ne zamjeniš.To su u biti važnije prednosti i mane zato su im cijene tako različite.

Disk  od 500 gb naisplativiji je WD caviar blue protis klik ili u adm-u klik .

Napajanje brand -name 450 W (npr. xfx 450 W), ce držati tu konfu bez beda (cak i određene cf /sli drži ), ali moja preporuka idi na lc power gp3 460 /560 W za manje love dobiješ napajanje koje radi svoj poso kao i xfx.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 10:23 (Zeropoint).
12 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

pozz ekipa, može mala pomoć?

htio bi si složit neku konf. do 2000 kn, ne treba mi očito nikakva zvijer, al da npr igre tipa mafia 2 i gta 4 mogu pokrenut s kolko tolko pristojnim detaljima.. jel to moguće? naravno, bez monitora i periferije{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
grba7 kaže...

pozz ekipa, može mala pomoć?

htio bi si složit neku konf. do 2000 kn, ne treba mi očito nikakva zvijer, al da npr igre tipa mafia 2 i gta 4 mogu pokrenut s kolko tolko pristojnim detaljima.. jel to moguće? naravno, bez monitora i periferije{#}

ne može ja mislim. jedino bez hard diska možda

12 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Pozdrav ekipa...

 

Molim savjet u vezi maticne, posto mi sadasnja maticna stvara probleme htio bi uzeti drugu pa me zanima vasa preporuka. Posjedujem procesor AMD Phenom II X4 955 Black Edition.

Al da je cjenovno meni prihvatljiva do nekih 600 kn. Uz to bi trebao i neki hladnjak posto ovaj buci kao propeler od helikoptera. Hladnjak bi mi stimao da je do 300 kn.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
grba7 kaže...

pozz ekipa, može mala pomoć?

htio bi si složit neku konf. do 2000 kn, ne treba mi očito nikakva zvijer, al da npr igre tipa mafia 2 i gta 4 mogu pokrenut s kolko tolko pristojnim detaljima.. jel to moguće? naravno, bez monitora i periferije{#}

Evo bilo je drz nedaj, ali slozio sam nesta:

 

Matična

Procesor

Ram

Hdd

Kučište + napajanje 400 W

Grafička

 

to je za 2177 kuna, probaj se protegnuti tih 177 kuna, nema optičkog pogona (ako imaš stari sata optički pogon samo priključiš ), ako se možeš dodatno protegnuti za optički ovaj samo 139 kuna.

Znači ako uračunamo i optički pogon sve zajedno cc 2300 kuna.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
dale321 kaže...

Pozdrav ekipa...

 

Molim savjet u vezi maticne, posto mi sadasnja maticna stvara probleme htio bi uzeti drugu pa me zanima vasa preporuka. Posjedujem procesor AMD Phenom II X4 955 Black Edition.

Al da je cjenovno meni prihvatljiva do nekih 600 kn. Uz to bi trebao i neki hladnjak posto ovaj buci kao propeler od helikoptera. Hladnjak bi mi stimao da je do 300 kn.

 

 

Ploča - ASrock 870 Extreme3 R2.0

Cooler - Mugen 3,Spire TheMax II,CM Hyper 612S...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Ja u paklu i vraga zajebavam ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
dale321 kaže...

Pozdrav ekipa...

 

Molim savjet u vezi maticne, posto mi sadasnja maticna stvara probleme htio bi uzeti drugu pa me zanima vasa preporuka. Posjedujem procesor AMD Phenom II X4 955 Black Edition.

Al da je cjenovno meni prihvatljiva do nekih 600 kn. Uz to bi trebao i neki hladnjak posto ovaj buci kao propeler od helikoptera. Hladnjak bi mi stimao da je do 300 kn.

 

 

Evo prijedlog malo skuplja matična, jeftiniji hladnajk za cpu:

 

Matična - Gigabyte GA 970-UD3

CPU hladnjak - Coolermaster Hyper 212 EVO

 

ukupno 949 kuna

 

ovo je iz portio web shopa i 50 kuna prelazi buđet, pa ako se možeš protegnuti svakako se isplati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 15:17 (Zeropoint).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

u Portiu (@zeropoint, nije protis) možda bi još bolji bio Xigmatek Gaia kojeg su, kunem se, još jučer imali u Portiu (možda bude za koji dan opet).

FAIL {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
index_bf kaže...
vepar kaže...
index_bf kaže...

 

moze li se slozit gaming konfiguracija do 5000 kn

a da je sve iz iste trgovine

a da za procesor ima i5

ako netko ima vremena

 

Matična ploča s1155 Asrock H67M
Procesor s1155 Intel Core i5 2400
Napajanje 400W Silverstone Strider Essential
Memorija DDR3 1333MHz 4GB Transcend
Kućište Gigabyte mid tower GZ-X1BPD-10
HDD SATA III 250 GB WD Caviar Blue
XFX HD6950 800M 1GB
Optički uređaj Samsung SH-222AB

Ukupno: 5.153,87 kn Portio

  ili ova od cesara

 

  Procesor s1155 Intel Core i5 2500K
  Matična ploča Gigabyte P67-DS3-B3
  XFX HD6950 800M 1GB DDR5 DualFan
  Memorija DDR3 1333MHz 4GB Transcend JetRAM
  HDD SATA III 250 GB WD Caviar Blue
  Optički uređaj Samsung SH-222AB SATA Bulk Crni
  Napajanje 480W Xilence RedWing Edition
Kučšte MS Industrial bez napajanja Gemini

5.250,42Kn, Protis

 

za gaming na 19 inchnom monitoru

svih novih naslova igara

  onda ekipa sta kazete

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
index_bf kaže...
index_bf kaže...
vepar kaže...
index_bf kaže...

 

moze li se slozit gaming konfiguracija do 5000 kn

a da je sve iz iste trgovine

a da za procesor ima i5

ako netko ima vremena

 

Matična ploča s1155 Asrock H67M
Procesor s1155 Intel Core i5 2400
Napajanje 400W Silverstone Strider Essential
Memorija DDR3 1333MHz 4GB Transcend
Kućište Gigabyte mid tower GZ-X1BPD-10
HDD SATA III 250 GB WD Caviar Blue
XFX HD6950 800M 1GB
Optički uređaj Samsung SH-222AB

Ukupno: 5.153,87 kn Portio

  ili ova od cesara

 

  Procesor s1155 Intel Core i5 2500K
  Matična ploča Gigabyte P67-DS3-B3
  XFX HD6950 800M 1GB DDR5 DualFan
  Memorija DDR3 1333MHz 4GB Transcend JetRAM
  HDD SATA III 250 GB WD Caviar Blue
  Optički uređaj Samsung SH-222AB SATA Bulk Crni
  Napajanje 480W Xilence RedWing Edition
Kučšte MS Industrial bez napajanja Gemini

5.250,42Kn, Protis

 

za gaming na 19 inchnom monitoru

svih novih naslova igara

  onda ekipa sta kazete

Koliko ima da smo ti zadnji put složili? {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Ja u paklu i vraga zajebavam ;)
12 godina
protjeran
offline
Sklapanje PC konfiguracija

zadnju konfiguraciju mi je slozio zoharbizo sa

i3 2100 procesorom

gtx 560 grafickom

GIGABYTE MB GA-H61M-D2-B3/ LGA1155, Intel H61   maticnom

ali ako moze htio bih nesto sa i5 procesorom

jer oni imaju 4 jezgre do nekih 5000-5500 kn

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
index_bf kaže...

zadnju konfiguraciju mi je slozio zoharbizo sa

i3 2100 procesorom

gtx 560 grafickom

GIGABYTE MB GA-H61M-D2-B3/ LGA1155, Intel H61   maticnom

ali ako moze htio bih nesto sa i5 procesorom

jer oni imaju 4 jezgre do nekih 5000-5500 kn

Ajde molim te više pročitaj 10-tak stranica unatrag ovog foruma, pogledaj malo konfiguracije i složi si po volji. sigurana sam da ima najmanje 3-4 konfe sa i5 procom za 5-5.5 k kuna.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
index_bf kaže...
index_bf kaže...

  ili ova od cesara

 

  Procesor s1155 Intel Core i5 2500K
  Matična ploča Gigabyte P67-DS3-B3
  XFX HD6950 800M 1GB DDR5 DualFan
  Memorija DDR3 1333MHz 4GB Transcend JetRAM
  HDD SATA III 250 GB WD Caviar Blue
  Optički uređaj Samsung SH-222AB SATA Bulk Crni
  Napajanje 480W Xilence RedWing Edition
Kučšte MS Industrial bez napajanja Gemini

5.250,42Kn, Protis

 

za gaming na 19 inchnom monitoru

svih novih naslova igara

  onda ekipa sta kazete

1. kažem da si dosadan

2. na tvoje pitanje "zadnju konfiguraciju mi je slozio zoharbizo sa i3 2100 procesorom, gtx 560 grafickom, GIGABYTE MB GA-H61M-D2-B3/ LGA1155, Intel H61 maticnom, ali ako moze htio bih nesto sa i5 procesorom jer oni imaju 4 jezgre do nekih 5000-5500 kn" odgovor ti je TVOJ VLASTITI post kojeg si manje od 10 minuta prije stavio (iz citata)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 16:54 (Filemona).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice