Koju srednju školu odabrati? izdvojena tema

poruka: 1.456
|
čitano: 561.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
$il3ntHunt3r kaže...

da li postoji neka skola gdje se radi sa kompjuterima a da je 3 godisnja? :P

Nije da me se tiče, ali zašto želiš trogodišnju? Ili je do bodova?

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

vecinom bodovi :P

16 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
greška
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 14:13 (nixass).
13 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

imam jedno pitanje...ako npr. bodovni prag je 42 a ja imam 36 bodova (:P) jel postoji mogucnost da me onda prime u tu skolu ako npr. imaju viska mjesta ili uopce se nemogu tu upisati?

vatefak is going on :D
14 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
bancic123 kaže...

imam jedno pitanje...ako npr. bodovni prag je 42 a ja imam 36 bodova (:P) jel postoji mogucnost da me onda prime u tu skolu ako npr. imaju viska mjesta ili uopce se nemogu tu upisati?

 

Mislim da je moguće ,ali nisam siguran.

Ako fali učenika, uglavnom prime sa manje bodove.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
14 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

zavisi kakva je škola,predmet i gdje živiš ali male su ti šanse 

13 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

a ok samo me zanimalo jer cu na prvom ljetnom roku onda probat ekonomsku upisat pa onda ako me ne prime trgovacku :P

 

jer prije mislim 4 godine kad je moj buraz isao onda se njegova frendica u toj istoj skolu upisala u gimnaziju a imala je sam dvojke :P

vatefak is going on :D
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

gimanzija! Tu sam čovjek tu me cijene!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
8. Sam razred i imat cu u najboljem slucaju 51 a najgorem 48 bodova.Dali ce to biti dovoljno za racunalnog tehnicara?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
FireMan97 kaže...
8. Sam razred i imat cu u najboljem slucaju 51 a najgorem 48 bodova.Dali ce to biti dovoljno za racunalnog tehnicara?

Ovisi o bodovnom pragu u tvom gradu, u Splitu nebi bilo, u Istri možda i bude.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Za EL. Strojarsku skolu Vazazdin?
12 godina
offline
Koju srednju školu odabrati?

je li mi za računalnog tehnicara treba neki komp posebni (ono "jaci"), jeli mi treba laptop ili pc?

12 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
$il3ntHunt3r kaže...

da li postoji neka skola gdje se radi sa kompjuterima a da je 3 godisnja? :P

ah čuj ako si tu negdje iz vž županije onda definitivno Elektrostrojarska škola Varaždin. Imaš tehničar za računalstvo, tehničar za elektroniku, tehničar za mehatroniku, web designer... evo ja sam tehničar za elektroniku a to me ne zanima ni 1 % (nažalost premalo bodova za računalstvo) ali prebacit ću se u računalstvo na jesen. zato učite sad dok je vrijeme da skupite više bodova za ono kaj vas zanima.

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
bancic123 kaže...

imam jedno pitanje...ako npr. bodovni prag je 42 a ja imam 36 bodova (:P) jel postoji mogucnost da me onda prime u tu skolu ako npr. imaju viska mjesta ili uopce se nemogu tu upisati?

uf jako teško, u najboljem slučaju stavit će te tamo gdje ima mjesta, znači s najgorima...

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
1950Killer kaže...

je li mi za računalnog tehnicara treba neki komp posebni (ono "jaci"), jeli mi treba laptop ili pc?

pa ne treba ti ništa jače osim ako nisi gamer. uzmi laptop jer ne vjerujem da ćete nešto zahtjevno raditi, većinom programiranje i sl.

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
FireMan97 kaže...
Za EL. Strojarsku skolu Vazazdin?

dosta ti je 48 bodova. mislim da je za računalstvo u el. školi vž trebalo 43 boda.

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
14 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Mene jedino muči oće li u splitu prag ostat isti na teh, za rač. :/

LoL acc THCJoshi
16 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
1950Killer kaže...

je li mi za računalnog tehnicara treba neki komp posebni (ono "jaci"), jeli mi treba laptop ili pc?

 ne triba ti nista posebno, bilo koji komp (pa i nekoliko godina star), 1+ gb ram, xp ili 7, 40+ gb hdd, grafika nebitna, office paket, visual studio (ili alternativa), jedino sto ti je zgodno da imas sto vecu rezoluciju ekrana. npr. 1680x1050, 1920x1080, 1440x900, cisto radi preglednosti.

Laptop ce zadovoljit cak i onaj od 2tkn, a ako vec biras, biraj nekog s navedenim rezolucijama, da nije bas 1366x768 ka sta su svi (osim za 13,3" koji ce bit ok.

 

Ono sto ti triba je volja i zelja radit to, i nista drugo (osim bodova). I dobro ti thug kaze, u splitu u racunarce upadas za 56-57+ bodova, a za varazdin najbolje da se raspitas kako je bilo proslih godina.

12 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
wifi kaže...
1950Killer kaže...

je li mi za računalnog tehnicara treba neki komp posebni (ono "jaci"), jeli mi treba laptop ili pc?

 ne triba ti nista posebno, bilo koji komp (pa i nekoliko godina star), 1+ gb ram, xp ili 7, 40+ gb hdd, grafika nebitna, office paket, visual studio (ili alternativa), jedino sto ti je zgodno da imas sto vecu rezoluciju ekrana. npr. 1680x1050, 1920x1080, 1440x900, cisto radi preglednosti.

Laptop ce zadovoljit cak i onaj od 2tkn, a ako vec biras, biraj nekog s navedenim rezolucijama, da nije bas 1366x768 ka sta su svi (osim za 13,3" koji ce bit ok.

 

Ono sto ti triba je volja i zelja radit to, i nista drugo (osim bodova). I dobro ti thug kaze, u splitu u racunarce upadas za 56-57+ bodova, a za varazdin najbolje da se raspitas kako je bilo proslih godina.

za računalstvo u vž-u ti je trebalo 43-44 boda

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
16 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Jonja kaže...

Mene jedino muči oće li u splitu prag ostat isti na teh, za rač. :/

 od ove jeseni imat ces dva razreda racunalaca u splitu i novi, moderni obrazovni program, jedan podsmjer programer (vise bodova), i jedan podsmjer sistem administrator (nesto manje pretpostavljam, ali vidicemo jos).

Koliko imas bodova Jonja?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
AMD Phenom II X4 kaže...

 

AMD Phenom II X4 kaže...

 

AMD Phenom II X4 kaže...

 

AMD Phenom II X4 kaže...

Znaš, postoji i dugme "uredi", nabio si četverodupli post, a ni dupli nije lijep za vidjeti.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
wifi kaže...
Jonja kaže...

Mene jedino muči oće li u splitu prag ostat isti na teh, za rač. :/

 od ove jeseni imat ces dva razreda racunalaca u splitu i novi, moderni obrazovni program, jedan podsmjer programer (vise bodova), i jedan podsmjer sistem administrator (nesto manje pretpostavljam, ali vidicemo jos).

Koliko imas bodova Jonja?

Ovisi o fizici, al vjerojatno ću imat 54 boda. Najmanje 52 (iako nevirujen).

LoL acc THCJoshi
12 godina
offline
Koju srednju školu odabrati?

hoće li 57 bodova za split biti dovoljno, da znan zicat u nastavnika :D

14 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Bit će.

LoL acc THCJoshi
12 godina
protjeran
offline
Koju srednju školu odabrati?

pa vi se onda sigurno puno učite kad imate tolko bodova. ja sam imao samo 40. btw ne znam kak vama ali meni se uopće ne da učiti, jednostavno se ne mogu prisiliti, a matematika mi je najgori predmet

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2012 18:30 (AMD Phenom II X4).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
AMD Phenom II X4 kaže...

pa vi se onda sigurno puno učite kad imate tolko bodova. ja sam imao samo 40. btw ne znam kak vama ali meni se uopće ne da učiti, jednostavno se ne mogu prisiliti, a matematika mi je najgori predmet

Meni je osnovna uvijek bila lagana, nije da nisam učio, no smatram da sam učio jako malo, matematika mi nikad nije bila draga, ali je u osnovnoj bila poprilično jednostavna i osnovna ( lol ) da ju se veoma lako pratilo.

Glede volje za učenje bi mi bilo kako kada, nekad bi na silu, nekad bi me nešto motiviralo pa bi guštao učeći... Sve u svemu, kad se krene, lako je, najteže je krenuti.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
AMD Phenom II X4 kaže...

pa vi se onda sigurno puno učite kad imate tolko bodova. ja sam imao samo 40. btw ne znam kak vama ali meni se uopće ne da učiti, jednostavno se ne mogu prisiliti, a matematika mi je najgori predmet

same here,i još ako je nastava kod tih profesora (osnove elektrotehnike,mat.,fiz...) dosadna onda je muka dobit dvojčicu a kamoli 3-4 :)

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
AMD Phenom II X4 kaže...

pa vi se onda sigurno puno učite kad imate tolko bodova. ja sam imao samo 40. btw ne znam kak vama ali meni se uopće ne da učiti, jednostavno se ne mogu prisiliti, a matematika mi je najgori predmet

Lol, ja nekužim, nisan knjige taka u životu... U osovnoj mi je prelagano sve osim matiše koju opet ne moram učit jer je dovoljno lagana za ne učenje. Ja nemogu vjerovat kako su neki ljudi glupi u mojoj školi (i razredu). Meni je najveći problem kad sam bolestan pa ne idem u školu, automatski mi ocjene padaju za 1 broj jer mi se neda nadoknadjviat, al nakon misec dana dodj sve na svoje.

LoL acc THCJoshi
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
luka94 kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

pa vi se onda sigurno puno učite kad imate tolko bodova. ja sam imao samo 40. btw ne znam kak vama ali meni se uopće ne da učiti, jednostavno se ne mogu prisiliti, a matematika mi je najgori predmet

same here,i još ako je nastava kod tih profesora (osnove elektrotehnike,mat.,fiz...) dosadna onda je muka dobit dvojčicu a kamoli 3-4 :)

e točno te predmete moram ispraviti do kraja školske godine

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
12 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Jonja kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

pa vi se onda sigurno puno učite kad imate tolko bodova. ja sam imao samo 40. btw ne znam kak vama ali meni se uopće ne da učiti, jednostavno se ne mogu prisiliti, a matematika mi je najgori predmet

Lol, ja nekužim, nisan knjige taka u životu... U osovnoj mi je prelagano sve osim matiše koju opet ne moram učit jer je dovoljno lagana za ne učenje. Ja nemogu vjerovat kako su neki ljudi glupi u mojoj školi (i razredu). Meni je najveći problem kad sam bolestan pa ne idem u školu, automatski mi ocjene padaju za 1 broj jer mi se neda nadoknadjviat, al nakon misec dana dodj sve na svoje.

ah onda imaš sreće što sve lako zapamtiš pa uopće ne moraš učiti, tak onda lako završiš gimnaziju pa fax 

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice