Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv

poruka: 56
|
čitano: 18.871
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv

ne kužim zašto ne skinete NOD-32 sa službene stranice i onda nađete neki key na torrentu.

Ja sam si sredio bio nod32 antivirus 4, licenca do 2050. Smijeh

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a -> http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1336396
16 godina
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Plahi kaže...

ne kužim zašto ne skinete NOD-32 sa službene stranice i onda nađete neki key na torrentu.

Ja sam si sredio bio nod32 antivirus 4, licenca do 2050. Smijeh

I kaj onda s tim kljucem s kineske stranice, kaj misliš da si primil boga za bradu ak imaš NOD s tim kljucem prije si stal u blato zapravo bez greske. SmijehKloni se tih i takvih rješenja, nema od tog koristi niti placeni NOD nije bog i batina daleko od toga a kamoli taj s nekim divljim kljucem.Nevinašce

16 godina
protjeran
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Plahi kaže...

ne kužim zašto ne skinete NOD-32 sa službene stranice i onda nađete neki key na torrentu.

Ja sam si sredio bio nod32 antivirus 4, licenca do 2050. Smijeh

bravo majstore.

 

vidiš, da nam ti to nisi rekao ne bi ni znali Smijeh

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
protjeran
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
rambox kaže...

Kloni se tih i takvih rješenja, nema od tog koristi niti placeni NOD nije bog i batina daleko od toga a kamoli taj s nekim divljim kljucem.Nevinašce

cijelo računalo ti je proizvedeno u Kini, a ti sad protiv Kineza Namigiva

 

ma nije NOD loš, nego ljudi očekuju čuda od antivirusnih programa, da vrhunski detektiraju kad njima odgovara, a kad instaliraju igre s crackom i slične programe onda su nametljivi, paranoični, dosadni. Smijeh

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
14 godina
neaktivan
offline
Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv

A jeste i vi...Pa daj mi pokaži gdje sam ja rekao da je NOD32 BOG! Nije loš, meni je sasvim dovoljan, a da je key i s Marsa, svejedno Update dolazi s službenog NOD servera...

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a -> http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1336396
16 godina
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Bugofil kaže...
rambox kaže...

Kloni se tih i takvih rješenja, nema od tog koristi niti placeni NOD nije bog i batina daleko od toga a kamoli taj s nekim divljim kljucem.Nevinašce

cijelo računalo ti je proizvedeno u Kini, a ti sad protiv Kineza Namigiva

 

ma nije NOD loš, nego ljudi očekuju čuda od antivirusnih programa, da vrhunski detektiraju kad njima odgovara, a kad instaliraju igre s crackom i slične programe onda su nametljivi, paranoični, dosadni. Smijeh

Jedno je kad se nekaj radi u Kini, ali kad njihovi specijalci rade originalni proizvod onda je to super da. U ovom primjeru kljuc za NOD koji traje 40 godina, a moglo bi se nabrajat cjelu stranicu takvih primjera od programa pa onda dolazi elektronika na red kaj drugo i rezervni djelovi za svašta žnj kvalitete.NevinašceCool

14 godina
neaktivan
offline
Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv

A i nigdje nisam rekao da je key iz kine,

1.jer ni sam ne znam od kud je...

2. nije mi bitno od kud je, nego da nod radi i detektira...

 

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a -> http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1336396
13 godina
neaktivan
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Plahi kaže...

A i nigdje nisam rekao da je key iz kine,

1.jer ni sam ne znam od kud je...

2. nije mi bitno od kud je, nego da nod radi i detektira...

 

po meni nema nista gore od gusarskog av-a, onaj ko nece da plati ima dosta free legalnih resenja (avg, avira, avast...)

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 18:47 (bokile).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Plahi kaže...

A i nigdje nisam rekao da je key iz kine,

1.jer ni sam ne znam od kud je...

2. nije mi bitno od kud je, nego da nod radi i detektira...

 

sve je ok, radi,ali jedno je nešto crackirati a drugo s tim se još hvaliti..
pa onda još i to da ne "kužiš zašto to svi ne rade.."
valjda zato jer postoji legalna alternativa u klasi,a često i bolja..
edit: zaboravih reći i besplatnaNeodlučan

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 18:56 (seneka).
16 godina
protjeran
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
rambox kaže...

Jedno je kad se nekaj radi u Kini, ali kad njihovi specijalci rade originalni proizvod onda je to super da. U ovom primjeru kljuc za NOD koji traje 40 godina, a moglo bi se nabrajat cjelu stranicu takvih primjera od programa pa onda dolazi elektronika na red kaj drugo i rezervni djelovi za svašta žnj kvalitete.NevinašceCool

e sad ga i ti pretjeruješViče

 

svaka država ima proizvode "žnj" kvalitete.

 

zašto bi jedan crack za NOD bio nekvalitetan !?

 

apdejta se kao i svaki regularni ključ i ima punu funkcionalnost, sad je druga stvar koliko on ili KAV, norton itd realno vrijede i isplate li se uopće !!!???

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Bugofil kaže...
rambox kaže...

Jedno je kad se nekaj radi u Kini, ali kad njihovi specijalci rade originalni proizvod onda je to super da. U ovom primjeru kljuc za NOD koji traje 40 godina, a moglo bi se nabrajat cjelu stranicu takvih primjera od programa pa onda dolazi elektronika na red kaj drugo i rezervni djelovi za svašta žnj kvalitete.NevinašceCool

e sad ga i ti pretjeruješViče

 

svaka država ima proizvode "žnj" kvalitete.

 

zašto bi jedan crack za NOD bio nekvalitetan !?

 

apdejta se kao i svaki regularni ključ i ima punu funkcionalnost, sad je druga stvar koliko on ili KAV, norton itd realno vrijede i isplate li se uopće !!!???

Ak misliš da se krekirani NOD updejta ko onaj s normalnim kljucem zeznul si se. Ne ide to tak iako dost ljudi misli da ide, Update-a ima znatno manje fuckaj ga tu je kvaka.Nevinašce

15 godina
suspendiran
online
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
seneka kaže...
Izzy kaže...

Evo moram reči da imam neke pritužbe vezane uz Aviru. Prije par dana sam nanovo instalirao OS i kada sam instalirao Aviru sve dobro radi osim automatske nadogradnje. U pitanju je verzija 10.

 

ako sam dobro shvatio tebi se avira uopće ne update ili to ne radi redovito ?
možeš precizirati o čemu je problem?
ovdje je uglavnom sve što se tiče dodatnog podešavanja i kako se podese updatei

Uopće se ne nadograđuje automatski. Treba se ručno pokrenuti nadogradnja. Sada sam nešto namjestio, pa ću vidjeti rezultate u narednih dan-dva.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Izzy kaže...
Uopće se ne nadograđuje automatski. Treba se ručno pokrenuti nadogradnja. Sada sam nešto namjestio, pa ću vidjeti rezultate u narednih dan-dva.

Izzy, Avira Free ima automatski update jednom dnevno (svaka 24 sata od trenutka kada si ju instalirao i prvi put updateao).

Kroz opciju Jobs se može namjestiti proizvoljan broj updatea po danu...dakle, možeš staviti 24 updatea, svakih sat vremena dnevno (ali to nije potrebno, naravno).

ZIG ZAG
16 godina
protjeran
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
rambox kaže...

Ak misliš da se krekirani NOD updejta ko onaj s normalnim kljucem zeznul si se. Ne ide to tak iako dost ljudi misli da ide, Update-a ima znatno manje fuckaj ga tu je kvaka.Nevinašce

apdejtao se kao i svaki "regularni" dok sam ga ja koristio.

 

imaš na webu točno verzije definicija koje su apdejtane pa točno znaš gdje si.

 

u firmi sam imao plaćeni, kod kuće crackirani i uvijek je kupio isti broj megabajta i verzija i jedan i drugi.

 

tako, za*jebihttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif te bajke da se ne apdejta kao i "plaćeni" http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif

 

imam osobno iskustvo, pa znam.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
siketa kaže...
Izzy, Avira Free ima automatski update jednom dnevno (svaka 24 sata od trenutka kada si ju instalirao i prvi put updateao).

Kroz opciju Jobs se može namjestiti proizvoljan broj updatea po danu...dakle, možeš staviti 24 updatea, svakih sat vremena dnevno (ali to nije potrebno, naravno).

avira preko tjedna više puta dnevno ažurira update
uostalom to si ti rekao,tako i jest,znači preporuka je napraviti više update job-ova
vikendom- ne rade za free usereNeodlučan

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 22:18 (seneka).
16 godina
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Bugofil kaže...
rambox kaže...

Ak misliš da se krekirani NOD updejta ko onaj s normalnim kljucem zeznul si se. Ne ide to tak iako dost ljudi misli da ide, Update-a ima znatno manje fuckaj ga tu je kvaka.Nevinašce

apdejtao se kao i svaki "regularni" dok sam ga ja koristio.

 

imaš na webu točno verzije definicija koje su apdejtane pa točno znaš gdje si.

 

u firmi sam imao plaćeni, kod kuće crackirani i uvijek je kupio isti broj megabajta i verzija i jedan i drugi.

 

tako, za*jebihttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif te bajke da se ne apdejta kao i "plaćeni" http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif

 

imam osobno iskustvo, pa znam.

Tebi je mozda radilo ovisi kakav je krek bil nisu svi isti no vecina nevalja, no kod puno njih nije radilo pa upotrjebi google za to sluzi. Bilo je dosta slucajeva na jednom drugom forumu bas takvih situacija, fino NOD u funkciji ne pronalazi nista pa onda barba Dobrota mora pospremat.Nevinašce Da bi na kraju ispalo da nema Update 30 dana ili su bili stari 10 dana a pise da je Updejtan i slicno uglavnom cirkus do daske. Problem je u tome kaj krek mozda i radi no ne za dugo ili ovisi o situaciji, ali dok program instalira neki Update ne definicija nego programski jednostavno krek prestane radit kak treba. To je klasika a ljudi ak ne prate kaj se događa, nemaju poima ti pratiš  no vecina ne boli ih đon dok pise Updejtano dobro je a zapravo nije. Kad se sve to uzme u obzir, moš si mislit kojeg smisla ima uopce koristit takve gluposti jer danas stvarno ima odlicnih besplatnih programa za zastituNevinašceCool

16 godina
protjeran
offline
Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv

s tim se slažem, zato više i ne koristim komercijalne ilegalce http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
seneka kaže...

vikendom- ne rade za free usereNeodlučan

Seneka, mali ispravak....subotom obično ne rade vdf updateove.....jedino ako je neka globalna panika i "ugroza".

U nedjelju navečer izađe malo veći update koji obuhvaća i subotu.

http://www.avira.com/en/threats/section/vdfhistory/index.html

 

Definicije su iste za sve verzije programa....razlika je u tempu kojim aplikacija povlači update sa servera (i propusnosti samih servera).

Vjerujem da je tako i kod drugih brandova.Namigiva

ZIG ZAG
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 23:07 (siketa).
14 godina
protjeran
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
rambox kaže...
Bugofil kaže...
rambox kaže...

Tebi je mozda radilo ovisi kakav je krek bil nisu svi isti no vecina nevalja, no kod puno njih nije radilo pa upotrjebi google za to sluzi. Bilo je dosta slucajeva na jednom drugom forumu bas takvih situacija, fino NOD u funkciji ne pronalazi nista pa onda barba Dobrota mora pospremat.Nevinašce Da bi na kraju ispalo da nema Update 30 dana ili su bili stari 10 dana a pise da je Updejtan i slicno uglavnom cirkus do daske. Problem je u tome kaj krek mozda i radi no ne za dugo ili ovisi o situaciji, ali dok program instalira neki Update ne definicija nego programski jednostavno krek prestane radit kak treba. To je klasika a ljudi ak ne prate kaj se događa, nemaju poima ti pratiš  no vecina ne boli ih đon dok pise Updejtano dobro je a zapravo nije. Kad se sve to uzme u obzir, moš si mislit kojeg smisla ima uopce koristit takve gluposti jer danas stvarno ima odlicnih besplatnih programa za zastituNevinašceCool

 Eh, koliko ih je samo, kako Ti kažeš, dobri barba Dobrota pospremio. Uglavnom loše crackove otkriva ovo na slici, a i dobri kad tad dobiju po repu. Pratio sam to malo kod frenda koji je uvijek iz nekog inata, valjda meni, koristio crakove za NOD, a ja jadnik i budala imao uvijek plaćene verzije. A tako se lijepo može komp zaštititi i iskonfigurirati i sa free verzijama AV, firewalla, HIPS-a i drugih free sigurnosnih riješenja.    

14 godina
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
BlackFoot kaže...
rambox kaže...
Bugofil kaže...
rambox kaže...

Tebi je mozda radilo ovisi kakav je krek bil nisu svi isti no vecina nevalja, no kod puno njih nije radilo pa upotrjebi google za to sluzi. Bilo je dosta slucajeva na jednom drugom forumu bas takvih situacija, fino NOD u funkciji ne pronalazi nista pa onda barba Dobrota mora pospremat.Nevinašce Da bi na kraju ispalo da nema Update 30 dana ili su bili stari 10 dana a pise da je Updejtan i slicno uglavnom cirkus do daske. Problem je u tome kaj krek mozda i radi no ne za dugo ili ovisi o situaciji, ali dok program instalira neki Update ne definicija nego programski jednostavno krek prestane radit kak treba. To je klasika a ljudi ak ne prate kaj se događa, nemaju poima ti pratiš  no vecina ne boli ih đon dok pise Updejtano dobro je a zapravo nije. Kad se sve to uzme u obzir, moš si mislit kojeg smisla ima uopce koristit takve gluposti jer danas stvarno ima odlicnih besplatnih programa za zastituNevinašceCool

 Eh, koliko ih je samo, kako Ti kažeš, dobri barba Dobrota pospremio. Uglavnom loše crackove otkriva ovo na slici, a i dobri kad tad dobiju po repu. Pratio sam to malo kod frenda koji je uvijek iz nekog inata, valjda meni, koristio crakove za NOD, a ja jadnik i budala imao uvijek plaćene verzije. A tako se lijepo može komp zaštititi i iskonfigurirati i sa free verzijama AV, firewalla, HIPS-a i drugih free sigurnosnih riješenja.    

E nije tvoj frend jedini koji ti se inatio.I ja imam jednoga koji baš uz dišpet meni meče crakove za NOD i što god ja kažem on nevjeruje ali nema veze na kraju imaju majstori posla ionako mu je kompjuter zaražen do daske.Ali nema veze on ide po svome.Izlanuo se

15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
siketa kaže...
seneka kaže...

vikendom- ne rade za free usereNeodlučan

Seneka, mali ispravak....subotom obično ne rade vdf updateove.....jedino ako je neka globalna panika i "ugroza".

U nedjelju navečer izađe malo veći update koji obuhvaća i subotu.

http://www.avira.com/en/threats/section/vdfhistory/index.html

 

Definicije su iste za sve verzije programa....razlika je u tempu kojim aplikacija povlači update sa servera (i propusnosti samih servera).

Vjerujem da je tako i kod drugih brandova.Namigiva

ajd siketa tvoja uvijek mora bit zadnja Belji seod subote ujutro do nedjelje navečer nema updatea,to je pravilo
meni je u principu svejedno,ali ipak je malo čudno
kako je s premium-om i suite-om nemam pojma

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2010 12:41 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
seneka kaže...
ajd siketa tvoja uvijek mora bit zadnja Belji se

Molim lijepo, samo ispravljam netočan navod.Nevinašce

Sve za pravodobnu i točnu informaciju svekolikog forumskog pučanstva.Cool

ZIG ZAG
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2010 14:33 (siketa).
15 godina
neaktivan
offline
Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv

Pozz

 

Uletio mi je neki BV:Miner-T [Trj] dali virus dali neki malware ili nemam pojma sta je! Geldo sam na youtubu video od nekog lika ali na mom tasku nema uopce tih filova koje on pokazuje. Neznam s cim da ga isporjenim? skinio sam spyhunter kao on moze to rijesit al naravno nece da obrisi nista dok neuplatis 40e :( imam avast standardnu verziju al nista on nemoze pronaci.

 

Dali tko zna neko rješenje, neda mi se formatirat wind.zbog toga?

 

https://s22.postimg.cc/xkzia0pld/Untitled.png

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 17:46 (bongy).
10 godina
offline
Re: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv

Kad tu sliku dobiješ klikneš na zeleno ( pregledaj računalo). Što se "Spy huntera " tiče meni je on više virus nego antivirus već preko 10 god.

Prije bi probao osim tim Avastom još sa Malwerbyte free i ADWcleaner programima .

Osobno još "pješke" pregledam da se nije instaliralo nešto od programčića kao i add-on ili plugin po brovserima  itd.

14 godina
online
Re: Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
bongy kaže...

Pozz

 

Uletio mi je neki BV:Miner-T [Trj] dali virus dali neki malware ili nemam pojma sta je! Geldo sam na youtubu video od nekog lika ali na mom tasku nema uopce tih filova koje on pokazuje. Neznam s cim da ga isporjenim? skinio sam spyhunter kao on moze to rijesit al naravno nece da obrisi nista dok neuplatis 40e :( imam avast standardnu verziju al nista on nemoze pronaci.

 

Dali tko zna neko rješenje, neda mi se formatirat wind.zbog toga?

 

https://s22.postimg.cc/xkzia0pld/Untitled.png

Najbolje odi na BC ili Sysnative da ti pogledaju FRST logove.

6 godina
protjeran
offline
Virus...opasan ili ne trojan horse vb.bv
Salt n Pepa - Push It
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice