Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.137
|
čitano: 399.851
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bok
Pitanje jel tko prelazio sa s21 na s23 pa da mi kaze jel se isplati i najvise me interesira baterija naspram s21
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

ja sam sa s21+ na s23+ i da isplati se . prvo zbog snapdragona, drugo zbog baterije. kamera je bolja. ostalo je više manje isto

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ma ja bi s obicniga jer ovi su mi pre veliki😅
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Da i ja ostavim svoje dojmove nakon 3 mjeseca Ultre.

 

Trenutno nemam niti jednu zamjerku, baterija najmanje sto mi je trajala je 1 dan, vise manje 1.5 do 2 dana bez problema, inace sam hard korisnik ultre.

Sve je top, brzina rada, glatkoca itd.

 

 

jedan je život
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
S21-s23.
Baterija je oko 20% bolja, nista drasticno, mob je brzi, kamera je bolja sve ostalo je skoro isto.
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Isao sa S20 5G na S23, osim baterije koja mi traje skoro duplo duze, sve ostalo je malo brze i bolje. Prezadovoljan sam
Sat fan
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ufff bio sam siguran da neću do jeseni mjenjat mobitel ali kako sam saznao moj S10 neće više dobivat nikakve updejte čak i one male sigurnostne, baterija mi izdrži pola dana tako da je više na punjaču nego što nije,  a evo A1 u Slo skupa sa Zamzungom ima akciju 790eur za S23+, plus da S10 otkupe za 180 eur što znači da me izađe oko 600 eur što mi se i ne čini tako grozno.... 

 

Ima li tko da je skoknio isto ovako sa S10 na S23+ - dali se osjeti razlika?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ma nemoj ni razmišljat ak već imaš kombu. Ja imam S10e koji je najbolji kompaktni mob bio tada, al fkt baterija curi na oko, nedaj bože da upališ mobilne podatke, BT i sve ostalo, nema šanse da bi mi izdržao pol dana, a ovak za normalan surf u par navrata dnevno po društvenim mrežama na wifi uz brightness na 1/3 izdrži valjda 2 nepuna dana max. Ja sam si planirao preć na S23 seriju, al mislim da ću još pričekat, iovak imam 2 moba sad i nemam neku potrebu za novim jedino što bi htio optical zoom i 120Hz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Jel se ovde neko dvoumio između S23 i Iphone 14 pro ?
Srbija
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Milan Dj. kaže...
Jel se ovde neko dvoumio između S23 i Iphone 14 pro ?

 Ja.

Ali ne sjeda mi taj iOS, a pošto sam imao S8, S10 i S20, S23 je bio logičan slijed.

Ukratko, prezadovoljan. Kompletan mobitel koji je ispravio jedinu manu koju sam imao na prethodnicima - baterija.

Napokon izdrži cijeli dan heavy usage.

 

Kako god, ako možeš na iOS, iphone 14 pro je isto kompletan uređaj. Zapravo, svodi ti se pitanje na iOS ili Android (najbolji po meni od svih proizvođača)

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Po ćemu je kamera na s23 superiorna ajmo reč. Danas u trgovini malo isprobao koju fotku uslikat, mislio sam da će slika biti super detaljna kad je zumiram.. No baš i nije bila. Inače mob je odličan...
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 23:12 (sage).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ej ekipa. Zelim si piknut s23 ultra... 512/12.
U rh je još ovi naši đikani drže na +1600 eur... Dok je DE ili IT već ispod 1300 eur.
Kad misle naše trgovine i operateri spustit cifre?
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Pa za Božić! 🥴
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Propali dbd
Tn
6 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Zanime me kakava iskustva imate sa folijama jer staklo ne želim, sad nakon što neki imate ovu seriju par mjeseci zanimaju me iskustva jer tražim jednu da mi pokrije ekran od ruba do ruba, ne želim vidit onaj iritantni rub od par milimetara. Na internetu ih je ko govana od matt do normalnih prozirnih ali nemogu se odlučit nikako šta bi uzeo!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
nikonja kaže...

Zanime me kakava iskustva imate sa folijama jer staklo ne želim, sad nakon što neki imate ovu seriju par mjeseci zanimaju me iskustva jer tražim jednu da mi pokrije ekran od ruba do ruba, ne želim vidit onaj iritantni rub od par milimetara. Na internetu ih je ko govana od matt do normalnih prozirnih ali nemogu se odlučit nikako šta bi uzeo!

 

 ako hoćeš foliju...imaš mobile outfitters pa njihovu stavi. malo više košta ali evo meni na oneplus 8 pro već godinama stoji bez problema..niti se odljepljuje niti ima oštećenja, mobitel koristim bez maskice..na s23+ sam stavio spiegen staklo koje je sa spiegen maskicom niti ne kužiš da je staklo gore. otisak radi izvrsno što mi je bilo bitno

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
guzda22 kaže...
nikonja kaže...

Zanime me kakava iskustva imate sa folijama jer staklo ne želim, sad nakon što neki imate ovu seriju par mjeseci zanimaju me iskustva jer tražim jednu da mi pokrije ekran od ruba do ruba, ne želim vidit onaj iritantni rub od par milimetara. Na internetu ih je ko govana od matt do normalnih prozirnih ali nemogu se odlučit nikako šta bi uzeo!

 

 ako hoćeš foliju...imaš mobile outfitters pa njihovu stavi. malo više košta ali evo meni na oneplus 8 pro već godinama stoji bez problema..niti se odljepljuje niti ima oštećenja, mobitel koristim bez maskice..na s23+ sam stavio spiegen staklo koje je sa spiegen maskicom niti ne kužiš da je staklo gore. otisak radi izvrsno što mi je bilo bitno

 u mene obrnuto isustvo, njihova folija mi se izneredila u mjesec dana.

Od tada narucujem hydrogel folije s alija i odlicne su.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
thebatman kaže...
guzda22 kaže...
nikonja kaže...

Zanime me kakava iskustva imate sa folijama jer staklo ne želim, sad nakon što neki imate ovu seriju par mjeseci zanimaju me iskustva jer tražim jednu da mi pokrije ekran od ruba do ruba, ne želim vidit onaj iritantni rub od par milimetara. Na internetu ih je ko govana od matt do normalnih prozirnih ali nemogu se odlučit nikako šta bi uzeo!

 

 ako hoćeš foliju...imaš mobile outfitters pa njihovu stavi. malo više košta ali evo meni na oneplus 8 pro već godinama stoji bez problema..niti se odljepljuje niti ima oštećenja, mobitel koristim bez maskice..na s23+ sam stavio spiegen staklo koje je sa spiegen maskicom niti ne kužiš da je staklo gore. otisak radi izvrsno što mi je bilo bitno

 u mene obrnuto isustvo, njihova folija mi se izneredila u mjesec dana.

Od tada narucujem hydrogel folije s alija i odlicne su.

a meni na apple watchu se odljepljivala..tek nakon 4. pokušaja je bila savršena..sad već 2 godine je bez primjedbe

tak da kak te potrefi kao i svaka druga stvar u životu..nekom bude super nekom loše

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
9 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nažalost meni se na Ultri počela odljepljivati Mobile Outfitters folija nakon svega dva mjeseca. .

 

Razmišljam dati još jednu šansu za zamjenu, ali nema smisla da svaka dva tri mjeseca stavljam novu. Vjerojatno ću isprobati Spigen staklo jer imam i njihovu maskicu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Oko dva mjeseca sam na Ultri. Na mobitel u hardverskom smislu nemam zamjerke, ali OneUI mi djeluje u najmanju ruku nedorečeno. Ovo mi je prvi Samsung uopće (prije toga sam koristio uglavnom Xiaomi), pa je možda do mene. Svejedno, evo pitanje za hardcore samsungaše:

kako jednostavno staviti mobitel na bešumno? Kada stisnem tipku za smanjivanje zvuka i uđem u mini-izbornik za glasnoću, moram smanjiti zvuk na nekoliko mjesta, pri čemu ostane uključena vibracija. Xiaomi, recimo, za to sve ima samo jedno dugme koje isključuje sve tonove. Ima li slična mogućnost na OneUI?

P.S. Postoji zgodna opcija da se povlačenjem dva prsta po ekranu isključe svi tonovi, što je fantastično. Samo što se tom prilikom isključe također mikrofon i zvučnik, pa ako se javite na telefon u tom modusu, nit' koga čujete, nit' vas tko čuje. :facepalm:

 

Ima još sitnica na OneUi koje kvare UX, ali ova me baš bode u oko. Često se prebacujem u silent mode (posao i slično), zbog čega tražim brži način od ovog dosadašnjeg.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

bočna tipka na telefonu za smanjenje zvuka, na ekranu se pojavi slika klizača s zvučnikom na dnu. Klikneš na zvučnik i to je to...

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Meni se tu nalazi prečica za glasnoću medija. Ispostavilo se da mi je uključena opcija 'Upotrijebi tipke za glasnoću za medije', koja se nalazi na dnu tog izbornika. Isključio sam tu opciju i sada je na prečici upravo ova opcija koju si spomenuo. Weird.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 20:04 (Marko_244).
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Brzi izbornik, kad prstom povuces od vrha prema dolje, imas zvuk ili sound kad jedanput pritisnes iskljucis zvuk, vibracija ostaje. Drugi pritisak iskljucije sve, a treci ponovo ukljucuje i zvuk i vibeaciju
Sat fan
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Marko_244 kaže...

Oko dva mjeseca sam na Ultri. Na mobitel u hardverskom smislu nemam zamjerke, ali OneUI mi djeluje u najmanju ruku nedorečeno. Ovo mi je prvi Samsung uopće (prije toga sam koristio uglavnom Xiaomi), pa je možda do mene. Svejedno, evo pitanje za hardcore samsungaše:

kako jednostavno staviti mobitel na bešumno? Kada stisnem tipku za smanjivanje zvuka i uđem u mini-izbornik za glasnoću, moram smanjiti zvuk na nekoliko mjesta, pri čemu ostane uključena vibracija. Xiaomi, recimo, za to sve ima samo jedno dugme koje isključuje sve tonove. Ima li slična mogućnost na OneUI?

P.S. Postoji zgodna opcija da se povlačenjem dva prsta po ekranu isključe svi tonovi, što je fantastično. Samo što se tom prilikom isključe također mikrofon i zvučnik, pa ako se javite na telefon u tom modusu, nit' koga čujete, nit' vas tko čuje. :facepalm:

 

Ima još sitnica na OneUi koje kvare UX, ali ova me baš bode u oko. Često se prebacujem u silent mode (posao i slično), zbog čega tražim brži način od ovog dosadašnjeg.

one UI tamo negdje od verzije 4 na dalje mi se pokazao daleko najsvestranijim android sučeljem, pogotovo ako koristiš rutine i good lock. 

Roko B kaže...
Brzi izbornik, kad prstom povuces od vrha prema dolje, imas zvuk ili sound kad jedanput pritisnes iskljucis zvuk, vibracija ostaje. Drugi pritisak iskljucije sve, a treci ponovo ukljucuje i zvuk i vibeaciju

ovo je najbolja opcija. još je dodaš među prvih 6, pa ni ne moraš drugi put swipe-ati dolje. kontrola bočnom tipkom je ok, ali osobno draže mi je da s njom reguliram zvuk medija nego poziva. 

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Marko_244 kaže...

Oko dva mjeseca sam na Ultri. Na mobitel u hardverskom smislu nemam zamjerke, ali OneUI mi djeluje u najmanju ruku nedorečeno. Ovo mi je prvi Samsung uopće (prije toga sam koristio uglavnom Xiaomi), pa je možda do mene. Svejedno, evo pitanje za hardcore samsungaše:

kako jednostavno staviti mobitel na bešumno? Kada stisnem tipku za smanjivanje zvuka i uđem u mini-izbornik za glasnoću, moram smanjiti zvuk na nekoliko mjesta, pri čemu ostane uključena vibracija. Xiaomi, recimo, za to sve ima samo jedno dugme koje isključuje sve tonove. Ima li slična mogućnost na OneUI?

P.S. Postoji zgodna opcija da se povlačenjem dva prsta po ekranu isključe svi tonovi, što je fantastično. Samo što se tom prilikom isključe također mikrofon i zvučnik, pa ako se javite na telefon u tom modusu, nit' koga čujete, nit' vas tko čuje. :facepalm:

 

Ima još sitnica na OneUi koje kvare UX, ali ova me baš bode u oko. Često se prebacujem u silent mode (posao i slično), zbog čega tražim brži način od ovog dosadašnjeg.

Svaki android al baš svaki ima povlačenje trake odozgora i da stisneš jednom tipkom gašenje tonova.

Na one ui to mozes automatizirati, po vremenu i lokaciji. Modes and routines nadi, + svaki mod moze imati shortcut.

Kill or be killed!
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Marko_244 kaže...

Oko dva mjeseca sam na Ultri. Na mobitel u hardverskom smislu nemam zamjerke, ali OneUI mi djeluje u najmanju ruku nedorečeno. Ovo mi je prvi Samsung uopće (prije toga sam koristio uglavnom Xiaomi), pa je možda do mene. Svejedno, evo pitanje za hardcore samsungaše:

kako jednostavno staviti mobitel na bešumno? Kada stisnem tipku za smanjivanje zvuka i uđem u mini-izbornik za glasnoću, moram smanjiti zvuk na nekoliko mjesta, pri čemu ostane uključena vibracija. Xiaomi, recimo, za to sve ima samo jedno dugme koje isključuje sve tonove. Ima li slična mogućnost na OneUI?

P.S. Postoji zgodna opcija da se povlačenjem dva prsta po ekranu isključe svi tonovi, što je fantastično. Samo što se tom prilikom isključe također mikrofon i zvučnik, pa ako se javite na telefon u tom modusu, nit' koga čujete, nit' vas tko čuje. :facepalm:

 

Ima još sitnica na OneUi koje kvare UX, ali ova me baš bode u oko. Često se prebacujem u silent mode (posao i slično), zbog čega tražim brži način od ovog dosadašnjeg.

 ja sam napravio rutinu i stavioi widget (1x1) na desktop ... 1 klik i ide na bešumno bez vibracije

13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Je li stigao nekome sat uz travanjsku promociju za S23?  I ako da, kada i kod kojeg trgovca je kupljen mobitel?

pm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
toyota rav4 kaže...

Je li stigao nekome sat uz travanjsku promociju za S23?  I ako da, kada i kod kojeg trgovca je kupljen mobitel?

 Meni stigao danas 😀 mob je kupljen preko t-coma 17.04.

2 godine
online
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

I, sad nakon što koristite te modele već oko 6 mj. koji su vam glavni dojmovi ?

Po čemu je sve bolji od Serije S22, +,ultra ?

U čemu nema napretka ?

 

Realno .. 

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice