Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.075
|
čitano: 466.267
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Janiq a kada je bila narudzba?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2022 21:35 (kapljica).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

I meni konacno dosla potvrda od SD i GLS-a, ujutro bi trebao doci telefon.

Narucen 11.02. S22 U 512gb.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
kapljica kaže...

Janiq a kada je bila narudzba?

 11.2.

Kill or be killed!
9 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Veoma koristan odgovor od HT-a vezano za S22+.

 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Iz Svijeta Medija mi je danas rečeno da nemaju pojma kada će biti isporuka moje narudžbe (Ultra 512GB crni), da očekuju da će im neke količine početi pristizati tokom idućeg tjedna, da ih je Samsung obavijestio da će svima koji budu čekali duže od mjesec dana besplatno pokloniti službeni punjač i da ako mi se neda čekati da mogu slobodno poništiti narudžbu i da će mi vratiti novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
X-Wind kaže...

Iz Svijeta Medija mi je danas rečeno da nemaju pojma kada će biti isporuka moje narudžbe (Ultra 512GB crni), da očekuju da će im neke količine početi pristizati tokom idućeg tjedna, da ih je Samsung obavijestio da će svima koji budu čekali duže od mjesec dana besplatno pokloniti službeni punjač i da ako mi se neda čekati da mogu slobodno poništiti narudžbu i da će mi vratiti novce.

 

Nevjerojatno, zagađivat će okoliš besplatnim punjačima umjesto da ubrzaju isporuku!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Najvjerojatnije cu uzet s22plus, ultra mi izgleda preveliko za u džep, trenutno imam oneplus 6t i to mi je nekako max dimenzija(6.4)

Ali volim slikavat, jel ima neko primjere fotografija na forumu ili da me uputi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Meni je stigao S22 manji. Slika odlično, glavna wide camera je top, ali nisam do kraja zadovoljan overall, sučelje i launcher u odnosu na OnePlus mi je korak nazad. Djeluje i sporije, nekad zalaga, grid app ikona sa widgetima nije alignan kak spada... OnePlus 8T imam. U odnosu na njega ne vrijedi tih novaca. Osim ako ti nije kamera najbitnija.

Prvo paljenje mobitela mi nije htio proći korak gdje mi kaže da sam odabrao Google kao default trazilicu, svaki put kad sam kliknuo next je otvorio isti screen... I tak par sitnih gluposti.

Još nisam odlučio hoću li si ga ostaviti ili vratiti/proslijediti ženi. Očekivao sam da se Samsung do 2022. već sredio i da je to ipak malo dorađenije. Al eto, možda moram smanjit očekivanja s obzirom da hoću manji mobitel a da valja...
Kill or be killed!
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ekipa, gdje u Hrvatskoj, mogu doći i kupiti S22 Ultra Black 12/256GB ali da mi je odmah dostupan?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Kupci Uređaja koji čekaju isporuku Uređaja dulje od 30 kalendarskih dana počevši od kupnje Uređaja ili predbilježbe za kupnju Uređaja kod jednog od Samsung prodajnih partnera navedenih u ovim Pravilima, mogu ostvariti pravo i na dodatni poklon, i to bežični Duo Charger preporučene maloprodajne cijene od 479,00 kn. Za ostvarenje prava na navedeni dodatni poklon potrebno je da, nakon preuzimanja odnosno isporuke kupljenog Uređaja koji je predmet ove promocije, prilikom prijave za sudjelovanje u predmetnoj promociji putem Samsung Members aplikacije na tom Uređaju, a koja prijava mora biti izvršena u skladu s prethodnim stavkom ove točke, krajnji korisnik Uređaja, osim ostalih podataka potrebnih za prijavu za sudjelovanje u promociji, prijavi priloži i dokaz o dostavi odnosno primitku kupljenog Uređaja (otpremnica ili dostavnica) iz kojega mora jasno biti vidljiv datum dostave odnosno primitka kupljenog Uređaja. U slučaju uspješne prijave i uspješnog prilaganja dodatnog dokaza o dostavi odnosno primitku kupljenog Uređaja iz kojega je jasno vidljivo da je od kupnje odnosno predbilježbe za kupnju konkretnog Uređaja do dostave odnosno primitka konkretnog Uređaja, prošlo više od 30 dana, kupcu Uređaja će dodatno biti dostavljen poklon bežični Duo Charger i to najkasnije do 31.05.2022. godine na adresu koju je kupac unio pri prijavi unutar Samsung Members aplikacije na kupljenom Uređaju.

 

Izmijenjena pravila

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2022 13:04 (jaZey).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ima netko galaxy buds pro da može napisati koju riječ o njima? Pitam ovdje jer koliko znam dijele se iz S22 seriju. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
jaZey kaže...

Kupci Uređaja koji čekaju isporuku Uređaja dulje od 30 kalendarskih dana počevši od kupnje Uređaja ili predbilježbe za kupnju Uređaja kod jednog od Samsung prodajnih partnera navedenih u ovim Pravilima, mogu ostvariti pravo i na dodatni poklon, i to bežični Duo Charger preporučene maloprodajne cijene od 479,00 kn. Za ostvarenje prava na navedeni dodatni poklon potrebno je da, nakon preuzimanja odnosno isporuke kupljenog Uređaja koji je predmet ove promocije, prilikom prijave za sudjelovanje u predmetnoj promociji putem Samsung Members aplikacije na tom Uređaju, a koja prijava mora biti izvršena u skladu s prethodnim stavkom ove točke, krajnji korisnik Uređaja, osim ostalih podataka potrebnih za prijavu za sudjelovanje u promociji, prijavi priloži i dokaz o dostavi odnosno primitku kupljenog Uređaja (otpremnica ili dostavnica) iz kojega mora jasno biti vidljiv datum dostave odnosno primitka kupljenog Uređaja. U slučaju uspješne prijave i uspješnog prilaganja dodatnog dokaza o dostavi odnosno primitku kupljenog Uređaja iz kojega je jasno vidljivo da je od kupnje odnosno predbilježbe za kupnju konkretnog Uređaja do dostave odnosno primitka konkretnog Uređaja, prošlo više od 30 dana, kupcu Uređaja će dodatno biti dostavljen poklon bežični Duo Charger i to najkasnije do 31.05.2022. godine na adresu koju je kupac unio pri prijavi unutar Samsung Members aplikacije na kupljenom Uređaju.

 

Izmijenjena pravila

 

Sto se mene tice moze. Sad ce mi doc 30. dan, siguran sam :))) To je petak!

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2022 17:00 (Keano16).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
I meni pada petak te je danas još i eKupi javio da će isporuke kasniti.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Isto dobio email od ekupi ali me navode kad ce biti isporuka, samo da je kasnjenje...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Neznam kad si narucio ali prebroji dane jer Veljaca ima 28 dana..da ne bi bio kratak..

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Nema straha, u nedjelju mi je 30 dan
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Kod mene isto tako :D

 

P.S.

Malo offtopic. Da li ikom od vas dolaze email notifikacije odgovorima na teme ovog foruma? Meni nikako

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2022 21:42 (Keano16).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Hrvatski Telekom zadnji info

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Stigao S22 Ultra (256GB - Tcom) uzeo crvenog.. malo da se feminiziram.. boja je lijepa iako je malo gejić.. ali dosta mi je crnih i bijelih, mogao sam zelenog ali eto 😂.

Radi vrhunski, nema lagova ni trzanja ni problema s scrolanjem. U vezi baterije nemam pojma jos, tek je 3h kod mene.. ali ne ocekujem nista posebno jer je sve na max
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2022 12:43 (Croshadow1234).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Repko kaže...

Hrvatski Telekom zadnji info

 

 

 Nemaju pojma. Sve pise u uvjetima Samsung promocije.

 

Nije to tema za HT, nego za Samsung.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
S22 ultra sa 90% korištenjem na wifi mreži..Skroz zadovoljan
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
trube kaže...
S22 ultra sa 90% korištenjem na wifi mreži..Skroz zadovoljan

 

11% tiktoka 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
jbg posao tako zahtijeva
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Malo sam isao njuskati na Samsung UK i DE i manje vise sve S22 Ultra telefome imaju na stanju...
Koje lovacke price od Samsunga i distributera da je kasnjenje na nivou EU...misle da je problem pogledati okolo..pa nismo konji da imamo zatvorene bocna vidna polja i vidimo samo napred...

Uzalud Vam trud sviraci...mi smo Balkan i nikad se necemo promijeniti..

 

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Nisi daleko od istine - ja sam svoj S22 Ultra 512Gb Crni dobio vec 18.02.2022, a slusalice su stigle vec 02.03.2022.. Radi se o Svicarskoj. 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Slušalice tako brzo?

Ja sam 25.2. dobio odobrenje zahtjeva za slušalice, ali ih ne očekujem do travnja 

Inače Ultre sam se riješio, i zvao me tip kako ne može to aktivirati, da on želi slušalice 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2022 10:16 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Sto sve treba da bi se registriralo za promociju?

Npr, ako dobijem mobitel od firme, mislim da necu dobiti racun. Pa me zanima jel se ipak mogu registrirati za promociju?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Clockwork kaže...

Sto sve treba da bi se registriralo za promociju?

Npr, ako dobijem mobitel od firme, mislim da necu dobiti racun. Pa me zanima jel se ipak mogu registrirati za promociju?

 Moraš priložiti sliku računa

14 godina
online
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Clockwork kaže...

Sto sve treba da bi se registriralo za promociju?

Npr, ako dobijem mobitel od firme, mislim da necu dobiti racun. Pa me zanima jel se ipak mogu registrirati za promociju?

 Račun možeš zamolit kod kolegica iz računovodstva, dovoljna je i kopija računa...

12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ako već nije šef iskoristio 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2022 14:53 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice