Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 368.147
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gale92 kaže...

Pozdrav ekipa (prije svega Sretan i blagoslovljen Božić).

 

Zanima me dali je netko od vas naručiovao zaštitno staklo preko eBaya. (Da bude unutar Europe i da ima shiping).

 

Bio sam uzeo OVAJ iz Njemačke ali staklo je premalo, odnosno ne prekriva čitav zaslon....

ako uzmeš staklo, normalno da ne prekriva cijeli ekran, ne može se staklo savijati toliko da pokrije zakrivljene rubove.. tebi treba plastična folija.. preporuka za RhinoShield (imaju i odlične maske)

3 godine
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Jel imaju gdje u Hrvatskoj za narucit/kupit spigen maske?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ja sam u dva navrata narucio Spigen maske za S20 sa ove stranice

https://www.smartoprema.hr/pretraga/?pojam=S20+spigen
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
5220 kaže...
Ja sam u dva navrata narucio Spigen maske za S20 sa ove stranice

https://www.smartoprema.hr/pretraga/?pojam=S20+spigen

 Ja sad upravo gledam zaštitne folije odnosno stakla...... jeli tko naručivao pa da kaže dojmove...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Spigenove maske koristim i odlicne su. Na starom mobu sam imao spigenova stakla i puno bolja su od jeftinih verzija
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Vec 2 dana mi ne prikazuje pptrosnju baterije, prazan ekran. Ima netko ideju u vemu je problem?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 1:19 (5220).
8 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ovaj odlomak mi je zapeo za oko dok sam čitao članak:

 

"Bug nije od neke naročite važnosti za većinu, no za one opsjednute autonomijom i baterijom, jest. Ti su ga valjda prvi i uočili."

 

:D :D :D :D :D

Samsung Galaxy Note 9 :)
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Da se i ja napokon javim sa zadovoljnim zaštitnim staklom, Premium Mocolo , za sada super zadovoljan (I ono naj bitnije, preko čitavog zaslona je ).....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Prije tjedan dana uzeo S20 FE Exynos i imam problem, baterija se jako brzi prazni, SOT izdrzi oko 3h. Mob je na one ui 3. Ima li tko kakvu ideju do cega bi moglo biti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ste dobili OTA Security Security patche 01/2021....

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Da. Evo skidam...
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dali netko koristi GCAM i dali uopće može raditi na s205g. Vidim da je izašla verzija 8.1
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Wipe cache partition u recoveryu
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Pozdrav svima.
Ttenutno imam Galaxy Note 9 star malo više od 2 god. Sad imam priliku uzeti S20 ULTRA za 4200 kn, mogu i na rate. Je li to sad dobra kupnja s obzirom na ovu cijenu, ili da pričekam S21 ULTRA?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
UVIJEK VJERNI kaže...
Pozdrav svima.
Ttenutno imam Galaxy Note 9 star malo više od 2 god. Sad imam priliku uzeti S20 ULTRA za 4200 kn, mogu i na rate. Je li to sad dobra kupnja s obzirom na ovu cijenu, ili da pričekam S21 ULTRA?

 nemas uopce potrebe prelazit sa tog telefona, neces dobit gotovo nista vjeruj

3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ma, Note 9 mi je stvarno super i baterija je još uvijek na odličnom nivou. Nisam gamer, za moje potrebe je stvarno top. Ali, čovjek se zaželi promjene. Samo me zanima je li bi sad trenutno bila dobra kupovina za 4200 kn uzeti S20 ULTRA? Samo me zanima mišljenje?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
UVIJEK VJERNI kaže...
Ma, Note 9 mi je stvarno super i baterija je još uvijek na odličnom nivou. Nisam gamer, za moje potrebe je stvarno top. Ali, čovjek se zaželi promjene. Samo me zanima je li bi sad trenutno bila dobra kupovina za 4200 kn uzeti S20 ULTRA? Samo me zanima mišljenje?

Ako ti ponuda neće uskoro isteći, strpi se još tri dana da vidiš što će donijeti S21. Možda ti se svidi.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Zna se točno što će donijeti S21 već dosta dugo. Uglavnom, S20 Ultra će biti dosta bolji mob iako godinu stariji, a sa ovih 600€ cijene definitivno i mnogo jeftiniji.

Za te novce ja bi ga uzeo

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Znači, misliš da je ta cijena OK? A čekaj, kontaš da ce S20 Ultra biti bolji od S21Ultra? 🤔
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
UVIJEK VJERNI kaže...
Znači, misliš da je ta cijena OK? A čekaj, kontaš da ce S20 Ultra biti bolji od S21Ultra? 🤔

Logicno da ce S21 Ultra imati bolje specifikacije. Ne puno bolje, ali opet bolje. Nova generacija procesora, kamere, poboljsanja na zaslonu...

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
CrossDeath kaže...
UVIJEK VJERNI kaže...
Znači, misliš da je ta cijena OK? A čekaj, kontaš da ce S20 Ultra biti bolji od S21Ultra? 🤔

Logicno da ce S21 Ultra imati bolje specifikacije. Ne puno bolje, ali opet bolje. Nova generacija procesora, kamere, poboljsanja na zaslonu...

 Nista sto ces u svakodnevnom koristenju primijetiti.... 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
UVIJEK VJERNI kaže...
Ma, Note 9 mi je stvarno super i baterija je još uvijek na odličnom nivou. Nisam gamer, za moje potrebe je stvarno top. Ali, čovjek se zaželi promjene. Samo me zanima je li bi sad trenutno bila dobra kupovina za 4200 kn uzeti S20 ULTRA? Samo me zanima mišljenje?

 Za 4200 ako je novi zapakirano onda je odlična kupovina.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Posmatrač kaže...
CrossDeath kaže...
UVIJEK VJERNI kaže...
Znači, misliš da je ta cijena OK? A čekaj, kontaš da ce S20 Ultra biti bolji od S21Ultra? 🤔

Logicno da ce S21 Ultra imati bolje specifikacije. Ne puno bolje, ali opet bolje. Nova generacija procesora, kamere, poboljsanja na zaslonu...

 Nista sto ces u svakodnevnom koristenju primijetiti.... 

Eventualno će netko tko koristi pro mode na kameri moći izvući još i više, ali da, prosječnom korisniku neće biti previše razlika. S druge strane, prosječni korisnik neće ni kupiti S21 Ultra.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
Uspoređivao sam sa običnim S21+. S21 Ultra će naravno biti bolji, ali i koštat će 1400€. Tak da ovih 600€ za S20 Ultra, ne znam na koju foru, je stvarno dobar deal.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Imam problem stalno mi se pojavljuje u statusnoj traci obavijest da mi je usb spojen, pa odspojen i tako stalno. U čemu je problem, nije nikakav usb spojen niti išta u utoru za usb portu
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
SIII Deny kaže...
Imam problem stalno mi se pojavljuje u statusnoj traci obavijest da mi je usb spojen, pa odspojen i tako stalno. U čemu je problem, nije nikakav usb spojen niti išta u utoru za usb portu

 Ufff znači to se događa i na S20 liniji. Ista stvar mi je bila na A70 i na internetu sam vidio da je to čest problem bio, navodno je vlaga ušla u usb port i malo zeza konektor. U biti nije software problem i bilo mi je pokriveno garancijom (cijeli usb connector su mijenjali). Možeš ti pokušat isključit obavijesti, postoje i nekakve šeme da ga spojiš na punjač, isključiš dok je na punjaču, držiš par minuta i onda ga ponovno uključiš - obavijesti nema ali to traje dan,dva. Ako je pod garancijom, a je još uvijek vjj odi to odmah odnesi jer mobitel cijelo vrijeme registrira da spajaš i odspajaš punjač što znači masovno trošenje baterije. Sretno!

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Nije mi to na mom s20 nego na prijateljevom A80. Hvala na odgovoru
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Sletilo je nešto noćas! 😊
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice