Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.694
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Meni su i dalje performanse baterije katastrofalne,za sad koristim mob tjedan dana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20 FE

 

Vidim da nitko ne spominje ovaj s20 FE. Koliko sam gledao i nema neke velike razlike izmedju njega i s20, a cijenom je dosta pristupacan.

Zelim kupit mobitel da nije staklen i da ne moram stavljat neki glupi case na njega, a zelim i da ima IP68. Jedino sto je za moj ukus mob malo prevelik ali eto..valda sam ja grintav i prezahtjevan..

Vidim da ima 120Hz i da nije kao kod s20 da radi samo na fullhd, sto mu je svakako plus.

Mislim da cu ipak uzet Samsung iako mi ide na zivce njihov bloatware, ali probat cu i to nekako rijesit.. svakako je dobro sto sad imaju 3 godine podrsku za Android i to je na kraju prevagnulo da ne uzmem neki drugi brand.

Inace nisam neki zahtjevni korisnik i vjerojatno bi nastavio koristiti svoj S7 koji imam vec 4 god i koji jos uvijek radi savrseno, ali htio bi ga dat starom pa cu sebi uzet nes drugo.

 

Sad imam jos samo 2 pitanja, pa ako mi moze netko objasnit

 

1. Kada pise plastic back - jel to ona normalna plastika kao i prije sto je bila ili se u meduvremenu nesto promijenilo, posto ja to nista ne pratim i uopce nisam u toku, ako su to sada neki novi materijali, jer sam vidio da se spominje nekakav glastic na nekim telefonima pa nemam pojma sto je to ..ugl samo ne zelim da je nesto klizavo i da mi mob pada iz ruke cijelo vrijeme

 

2. Jel bas moram uzet 5G ili mogu i 4G?

Ja to nis ne pratim..sad sam malo izguglao da vidim koje su razlike al neznam koliko ce vremena proc dok to sve bude u primjeni, pa zato pitam..sto se tice financija, nije mi neka velika razlika na mjesecnoj bazi (na ugovor) tako da ono..

 

Hvala unaprijed..

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20 FE
B-52 kaže...

 

Vidim da nitko ne spominje ovaj s20 FE. Koliko sam gledao i nema neke velike razlike izmedju njega i s20, a cijenom je dosta pristupacan.

Zelim kupit mobitel da nije staklen i da ne moram stavljat neki glupi case na njega, a zelim i da ima IP68. Jedino sto je za moj ukus mob malo prevelik ali eto..valda sam ja grintav i prezahtjevan..

Vidim da ima 120Hz i da nije kao kod s20 da radi samo na fullhd, sto mu je svakako plus.

Mislim da cu ipak uzet Samsung iako mi ide na zivce njihov bloatware, ali probat cu i to nekako rijesit.. svakako je dobro sto sad imaju 3 godine podrsku za Android i to je na kraju prevagnulo da ne uzmem neki drugi brand.

Inace nisam neki zahtjevni korisnik i vjerojatno bi nastavio koristiti svoj S7 koji imam vec 4 god i koji jos uvijek radi savrseno, ali htio bi ga dat starom pa cu sebi uzet nes drugo.

 

Sad imam jos samo 2 pitanja, pa ako mi moze netko objasnit

 

1. Kada pise plastic back - jel to ona normalna plastika kao i prije sto je bila ili se u meduvremenu nesto promijenilo, posto ja to nista ne pratim i uopce nisam u toku, ako su to sada neki novi materijali, jer sam vidio da se spominje nekakav glastic na nekim telefonima pa nemam pojma sto je to ..ugl samo ne zelim da je nesto klizavo i da mi mob pada iz ruke cijelo vrijeme

 

2. Jel bas moram uzet 5G ili mogu i 4G?

Ja to nis ne pratim..sad sam malo izguglao da vidim koje su razlike al neznam koliko ce vremena proc dok to sve bude u primjeni, pa zato pitam..sto se tice financija, nije mi neka velika razlika na mjesecnoj bazi (na ugovor) tako da ono..

 

Hvala unaprijed..

 

 

 S20FE nema vecu rezoluciju od FHD. Plastika je izuzetno kvalitetna.

Uzmi 5G, posto ti nije neka razlika na ugovor, a kako ne mjenjas mob godinama, 5G ce ti dobro doci

 

I FE ti ima SD865 SoC, pa neces imati boljke koje imamo mi na S20 i S20 Plus

 

edit: cini mi se da 4G dolazi sa Exynosom, a 5G sa Snapdragonom, tako da je to jos jedan plus zasto uzeti 5G verziju

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 10:51 (Mitohondri).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20 FE
B-52 kaže...

 

Vidim da nitko ne spominje ovaj s20 FE. Koliko sam gledao i nema neke velike razlike izmedju njega i s20, a cijenom je dosta pristupacan.

Zelim kupit mobitel da nije staklen i da ne moram stavljat neki glupi case na njega, a zelim i da ima IP68. Jedino sto je za moj ukus mob malo prevelik ali eto..valda sam ja grintav i prezahtjevan..

 prodajem gotovo svaki dan S20 FE ali iskreno telefon nije nesto, ravan ekran i screen bezels su ogromni,nisam to navikao od samsunga pa mi valjda cudno.

takodje telefon izgleda ima ogromnih problema sa displeyom, registrira dodire i kad ih nema itd.

 

sto se tice price to performanse slazem se tu je stvarno ok.

al obicni s20 daleko ljepsi telefon zbog edge displeya

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Onda necu uzimat..ma i prevelik je..nedavno sam zeni uzo p30 pro i izgleda da su istih dimenzija ali to je meni stvarno preveliko..ja neznam kako bi se ja navikao na to..sad se razmisljam mozda uzeti gogle 4a jer nije velik toliko, al vidjecu..u svakom slucaju vam hvala na odgovorima.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
B-52 kaže...
Onda necu uzimat..ma i prevelik je..nedavno sam zeni uzo p30 pro i izgleda da su istih dimenzija ali to je meni stvarno preveliko..ja neznam kako bi se ja navikao na to..sad se razmisljam mozda uzeti gogle 4a jer nije velik toliko, al vidjecu..u svakom slucaju vam hvala na odgovorima.

 koliko ja znam s20 je dosta manji od p30 pro, imaj na umu, probaj u trgovini u ruci pa odluči..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
LUNAT1C kaže...
B-52 kaže...
Onda necu uzimat..ma i prevelik je..nedavno sam zeni uzo p30 pro i izgleda da su istih dimenzija ali to je meni stvarno preveliko..ja neznam kako bi se ja navikao na to..sad se razmisljam mozda uzeti gogle 4a jer nije velik toliko, al vidjecu..u svakom slucaju vam hvala na odgovorima.

 koliko ja znam s20 je dosta manji od p30 pro, imaj na umu, probaj u trgovini u ruci pa odluči..

 

Mislio sam na s20 FE a on je dosta veci :(

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Hvala na savjetu da napravim vise skenova palca za otvaranje moba,sad daleko bolje registrira.

Ali moram rec da je to na P20 Pro ipak puno bolje,jedan sken i otvara uvjek i izuzetno brzo a tehnologija od prije 2+ godina.

Ali bitno da je sad ok i na s20+

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Nakon mjesec dana korištenja s20+, baterija i dalje katastrofa, brzo punjenje očajno, kao da je normal a ne fast charging. Otisak prsta snimio 3 puta, i dalje užas. Pregrijavanja nema. 4500mah bateriju potroši kao da ima 2200. Moraš biti idiot od delevopera da sastaviš ovakav mobitet, a još veći da ga kupiš.

 

Koliko bi mogao dobiti za s20 plus 5G star mj dana?

 

Ljudi, mobitel je 8 mjeseci u opticaju, ako do sada update nije popravio neke probleme, niti neće, s tim se treba pomiriti. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 22:19 (matrix777).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ja sam dobio 4400.
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Da brzo punjenje nije bas prebrzo,treba oko sat i 15min cini mi se....

Ali ogroman ogroman plus je sto mogu stavit dodatnu micro sd karticu,uzet cu od 512gb kad se vratim doma u Berlin.

Nisam niti znao da moze micro sd ❤

 

Danas probao HDR i peak brightness je bolestan....imao sam dva LG oled tva i ovo djeluje kao da je duplo jace....a takodjer i od P20 Pro.

Ima mobitel mane...i to bitne mane ali ima i dobrih strana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20 FE
B-52 kaže...

 

Vidim da nitko ne spominje ovaj s20 FE. Koliko sam gledao i nema neke velike razlike izmedju njega i s20, a cijenom je dosta pristupacan.

Zelim kupit mobitel da nije staklen i da ne moram stavljat neki glupi case na njega, a zelim i da ima IP68. Jedino sto je za moj ukus mob malo prevelik ali eto..valda sam ja grintav i prezahtjevan..

Vidim da ima 120Hz i da nije kao kod s20 da radi samo na fullhd, sto mu je svakako plus.

Mislim da cu ipak uzet Samsung iako mi ide na zivce njihov bloatware, ali probat cu i to nekako rijesit.. svakako je dobro sto sad imaju 3 godine podrsku za Android i to je na kraju prevagnulo da ne uzmem neki drugi brand.

Inace nisam neki zahtjevni korisnik i vjerojatno bi nastavio koristiti svoj S7 koji imam vec 4 god i koji jos uvijek radi savrseno, ali htio bi ga dat starom pa cu sebi uzet nes drugo.

 

Sad imam jos samo 2 pitanja, pa ako mi moze netko objasnit

 

1. Kada pise plastic back - jel to ona normalna plastika kao i prije sto je bila ili se u meduvremenu nesto promijenilo, posto ja to nista ne pratim i uopce nisam u toku, ako su to sada neki novi materijali, jer sam vidio da se spominje nekakav glastic na nekim telefonima pa nemam pojma sto je to ..ugl samo ne zelim da je nesto klizavo i da mi mob pada iz ruke cijelo vrijeme

 

2. Jel bas moram uzet 5G ili mogu i 4G?

Ja to nis ne pratim..sad sam malo izguglao da vidim koje su razlike al neznam koliko ce vremena proc dok to sve bude u primjeni, pa zato pitam..sto se tice financija, nije mi neka velika razlika na mjesecnoj bazi (na ugovor) tako da ono..

 

Hvala unaprijed..

 

 

ja bi osobno od svih iz s20 serije uzeo fe.

nema exynosa baterija normalna, ravan ekran napokon, plastika iza napokon ne mora se nosit neka glupa ruzna zastita..

to sto ima malo vece bezele ne znaci nista jer s ovim ostalim zakrivljenim staklenim imas sigurno neku masku pa onda opet imas iste ili vece bezele..

takoder to sto ima manju rezoluciju opet ne znaci nista jer i na ostalima iz s20 serije imas tu rezoluciju kad stavis 120hz

gledajuci usporedbe kamera je gotovo jednaka obicnom s20 i s20+, razlike jako male, cak u nekim slucajevima i nesto bolja...

 

 

ovdje u usporedbi kamere sa s20+ fe ispada bolji

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 23:15 (digitall).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MEGATAMA kaže...

Ima mobitel mane...i to bitne mane ali ima i dobrih strana.

 Kakav ti je to kompromis za mob od milju eura? Isključi 120hz, isključi ovo, iskljuci ono da bi dobio nesto SOTa. Za tu lovu nista ne zelim isključiti i zelim da je sve na nivou. Trazim previse? 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...
MEGATAMA kaže...

Ima mobitel mane...i to bitne mane ali ima i dobrih strana.

 Kakav ti je to kompromis za mob od milju eura? Isključi 120hz, isključi ovo, iskljuci ono da bi dobio nesto SOTa. Za tu lovu nista ne zelim isključiti i zelim da je sve na nivou. Trazim previse? 

Ja ne drzim nista iskljuceno,120hz,display always on,ono rubno svijetlo sve upaljeno.

Punim mob vise nego sto sam P20 Pro ali na njemu sam imao 60hz panel i nisam imao ove ostale stavke pa mozda moje usporedbe nisu postene.

Treba mi jos vremena u koristenju ovog s20+ da dobijem neki zaokruzeniji dojam.

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...
MEGATAMA kaže...

Ima mobitel mane...i to bitne mane ali ima i dobrih strana.

 Kakav ti je to kompromis za mob od milju eura? Isključi 120hz, isključi ovo, iskljuci ono da bi dobio nesto SOTa. Za tu lovu nista ne zelim isključiti i zelim da je sve na nivou. Trazim previse? 

 to sto je tebe zapao neki defekt model, ne znaci da je svima tako

 

po stoti puta, SoT je totalno glupo mjerilo za bateriju, ako nije u korelaciji sa ukupnim trajanjem

 

sta ti znaci 8h SoT ako je tih 8h unutar 12h trajanja baterije?

 

pogledaj malo temu, pa ces vidjeti da oni koji su tu postali svoje rezultate imaju sve ukljuceno i povezano nekoliko BT uredaja i dobivaju 5h SoT kod oko 24h trajanja baterije, ako je to tebi smece i lose, onda ok

 

rjesis se svoga moba i kupis nesto sto ce te vise zadovoljiti

 

ovako ispada da samo ljecis svoje frustracije jer nisi nimalo zadovoljan sa svojim primjerkom i govoris da je to pravilo a ne iznimka :)

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Zar ja jedini tvrdim da baterija ne valja i da brzo punjenje zapravo nije brzo nego normalno? Želiš reći da je ovdje statistika takva da nas samo nekolicina ima primjedbu na bateriju a ostalima je top? Uzmi kalkulator pa probaj ponovo.

 

Meni preko noći izgubi 3, 4%. A kroz 15tak min upotrebe na mobitelu sam na 90%. To je RAPIDAN pad i imaju ga i drugi. Ako smatraš da treba isključiti 120hz, onda neka mi vrate milju kuna jer 120hz lo nekima ne treba koristiti jer je baterija još gora tako da to onda ne ide u neki feature.

 

Punim mobitel 2x dnevno, dok sam Mate 10 pro punio 2 puta u 3 dana. I sad nakon više od 2god, na Mate 10 pro je i u ovom trenutku bolja autonomija od Samsunga za barem 30%. 

 

 Da nema 120hz osvježenje, koštao bi 1500kn manje, a preporuka je da se to isključi? Brutalno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 12:20 (matrix777).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Novi Samsung Galaxy S20+ 5G kosta u RH košta 600 eur, novi S20 FE košta 500 eur.

Kad se u obzir uzme kvaliteta i visoke performanse uređaja, Samsungova 3-godišnja sw podrška, razgranata lokalna servisna podrška, ogroman broj maskica i dodataka, te cijeli Samsungov svemir (sat, slušalice, monitori, DEX...) - teško je za tu cijenu kupiti bolje uređaje i bolje korisničko iskustvo.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Did12 kaže...
Novi Samsung Galaxy S20+ 5G kosta u RH košta 600 eur, novi S20 FE košta 500 eur.

Kad se u obzir uzme kvaliteta i visoke performanse uređaja, Samsungova 3-godišnja sw podrška, razgranata lokalna servisna podrška, ogroman broj maskica i dodataka, te cijeli Samsungov svemir (sat, slušalice, monitori, DEX...) - teško je za tu cijenu kupiti bolje uređaje i bolje korisničko iskustvo.

 Daj link i kupujem odmah, kunem se. No ne sa njuskala i polovno. Eno elipso 7 700kn, sancta domenica par sto kuna manje. O čemu ti pričaš? 

 

Nisam kupio sat niti 18 maski, jebe mi se za to. A i za njihovu podršku. A ako ćemo o tome, pisao sam prije tjedan dana da ima bug, dialer ne možeš maknuti ako si u nekoj aplikaciji, javiš se i želiš nastaviti raditi u aplikaciji. Javio sam se njihovoj podršci, probali su i preko smart tutor-a veza na daljinu, 0 bodova. 

 

Baljezgaš bezveze, probaj imati problem, neka ti oni to rješe pa onda piši o tome. 

 

Dobro da nisi još dodao i samsungove veš mašine i mikrovalne.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 15:31 (matrix777).
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Nisam ja došao trolati, iznosi činjenice o proizvodu koji sam kupio. To što je nekom zanemarivo što je loša autonomija, katastrofa fingerprint i druge stvari za novac o kojem pričam, njegova stvar. No taj je onda pogrješio jer je to mogao dobiti na uređaju za 2000kn.

Moj PC  
2 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Nisam ja došao trolati, iznosi činjenice o proizvodu koji sam kupio. To što je nekom zanemarivo što je loša autonomija, katastrofa fingerprint i druge stvari za novac o kojem pričam, njegova stvar. No taj je onda pogrješio jer je to mogao dobiti na uređaju za 2000kn.

 Ne iznosiš činjenice nego svoje mišljenje i zapažanja. Gdje su podatci tih osoba koje navodiš da i oni imaju takve probleme? Našo na Redditu i AA forumu?? LOL

Gdje vas 100tinjak ima problem a prodano milijune uređaja? To što je tvoj uređaj (možda) defektan, ne znači da su svi.

Ja nemam niti jedan problem koji ti spominješ. Bez problema mi baterija izdrži cijeli dan s 4-5h SOT. Meni dosta. Nikad ga u ovih skoro 8 mjeseci nisam punio više od jednom dnevno. Do 22h mi ostane između 17-30% baterije, ovisno o korištenju.

Ako ti mobitel ne ispunjava očekivanja, zamijeni ga. Ako ti treba 10 sati SOT, imaš onu ciglu što Duracell naziva mobitelom.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Stvar je da je on presao sa Huweia koji ubija sa baterijom zadnjih godina,nikad nisam imao mob koji traje kao P20 Pro i cija se baterija tako brzo puni.

Tako da Samsung nema niti malo lagan posao,negdje je uspio bit bolji negdje ne.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
aleng3 kaže...
matrix777 kaže...

Nisam ja došao trolati, iznosi činjenice o proizvodu koji sam kupio. To što je nekom zanemarivo što je loša autonomija, katastrofa fingerprint i druge stvari za novac o kojem pričam, njegova stvar. No taj je onda pogrješio jer je to mogao dobiti na uređaju za 2000kn.

 Ne iznosiš činjenice nego svoje mišljenje i zapažanja. Gdje su podatci tih osoba koje navodiš da i oni imaju takve probleme? Našo na Redditu i AA forumu?? LOL

Gdje vas 100tinjak ima problem a prodano milijune uređaja? To što je tvoj uređaj (možda) defektan, ne znači da su svi.

Ja nemam niti jedan problem koji ti spominješ. Bez problema mi baterija izdrži cijeli dan s 4-5h SOT. Meni dosta. Nikad ga u ovih skoro 8 mjeseci nisam punio više od jednom dnevno. Do 22h mi ostane između 17-30% baterije, ovisno o korištenju.

Ako ti mobitel ne ispunjava očekivanja, zamijeni ga. Ako ti treba 10 sati SOT, imaš onu ciglu što Duracell naziva mobitelom.

 Čitao sam na ovom forumu i u ovoj temi, zašto se praviš da to nije tako? Imaš hrpu postova o bateriji, pregrijavanju radi exynosa, fingerprintu  Namjerno trolaš ili nisi čitao temu? 

 

Ne treba mi 10 sati SOT, treba mi barem 80% onoga što nudi konkurencija tipa Huawei po pitanju baterije. Dvoumim se između s 20 i s20+, + uzmem radi veće baterije no ništa. Samsung treba 7000mah da bi konkurirao 4000mah na Huawei. Žalosno ali istinito.

 

Da li bi se ovako ubacio u razgovor da hvalim sve živo na dotičnom mobitelu? Moje mišljenje je moje, slažem se, no iznosim ga na bazi iskustva koje i drugi ljudi imaju, pazi sad ovo - na ovom forumu!!! Čitaj temu!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 19:37 (matrix777).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Riješio se i ja svog S20+. Baterija je bila katastrofalna. Sretno svima koji ga koriste još. :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...
aleng3 kaže...
matrix777 kaže...

Nisam ja došao trolati, iznosi činjenice o proizvodu koji sam kupio. To što je nekom zanemarivo što je loša autonomija, katastrofa fingerprint i druge stvari za novac o kojem pričam, njegova stvar. No taj je onda pogrješio jer je to mogao dobiti na uređaju za 2000kn.

 Ne iznosiš činjenice nego svoje mišljenje i zapažanja. Gdje su podatci tih osoba koje navodiš da i oni imaju takve probleme? Našo na Redditu i AA forumu?? LOL

Gdje vas 100tinjak ima problem a prodano milijune uređaja? To što je tvoj uređaj (možda) defektan, ne znači da su svi.

Ja nemam niti jedan problem koji ti spominješ. Bez problema mi baterija izdrži cijeli dan s 4-5h SOT. Meni dosta. Nikad ga u ovih skoro 8 mjeseci nisam punio više od jednom dnevno. Do 22h mi ostane između 17-30% baterije, ovisno o korištenju.

Ako ti mobitel ne ispunjava očekivanja, zamijeni ga. Ako ti treba 10 sati SOT, imaš onu ciglu što Duracell naziva mobitelom.

 Čitao sam na ovom forumu i u ovoj temi, zašto se praviš da to nije tako? Imaš hrpu postova o bateriji, pregrijavanju radi exynosa, fingerprintu  Namjerno trolaš ili nisi čitao temu? 

 

Ne treba mi 10 sati SOT, treba mi barem 80% onoga što nudi konkurencija tipa Huawei po pitanju baterije. Dvoumim se između s 20 i s20+, + uzmem radi veće baterije no ništa. Samsung treba 7000mah da bi konkurirao 4000mah na Huawei. Žalosno ali istinito.

 

Da li bi se ovako ubacio u razgovor da hvalim sve živo na dotičnom mobitelu? Moje mišljenje je moje, slažem se, no iznosim ga na bazi iskustva koje i drugi ljudi imaju, pazi sad ovo - na ovom forumu!!! Čitaj temu!!!

 Zato što nije.

Jel tebe netko sili da koristiš S20+? Zabranjeno ti je koristiti "konkurenciju"?

 

6 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

samsung nikada, ali nikada nije imao autonomiju za pohvaliti se. 

 

ti tvrdis da baterija ne valja, bez konkretnih brojki, usporedujes ga sa Mate 10 pro uredajem, pa normalno da nije baterija na toj razini

 

Huawei i Xioami vjerovatno imaju najjace autonomije baterija.

 

ako moras puniti uredaj 2 puta dnevno, onda mogu biti 2 problema, ili si na mobitelu konstantno ili ti je defektan uredaj.

 

ako korisnici na ovoj temi pokazu, sto ti nisi pokazao, bar ja nisam vidio, ako jesi isprika, da im S20+ sa 120Hz ekranom, WiFi 4G, sinhronizacija, smartwatch spojen i ostale sve moguce pizdarije koje koriste, dobiju 24h trajanje baterije uz 4-5h SoT, to znaci da je baterija sasvim ok, a ne smece kako ti tvrdis.

 

s druge strane, ako ti baterija ne zadovoljava tvoje potrebe, rjesi se uredaja i drugi puta prije kupnje se informiraj, da se opet ne zajebes.

 

sretno

Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Jucer mi je SOT ispao 10 minuta ispod 6 sati,najbolje do sad.

To nije lose....

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Meni baterija na S20, FHD+, 4G (5G ugašen zbog očitog razloga) i 60Hz traje i do 2 dana. Famozni SoT mi je u prosjeku 2 sata dnevno. Nekad sam htio čim veći mobitel, ali S20 mi je pravo osvježenje. "Malen", ne osjećam ga u džepu, mogu opet s jednom rukom skrolati, a ekran mrak. Ja sam prezadovoljan sa kupovinom. Sad još popravim USB-C na S9+ I imam 2 bomba moba.
Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20 FE
digitall kaže...

 

ja bi osobno od svih iz s20 serije uzeo fe.

nema exynosa baterija normalna, ravan ekran napokon, plastika iza napokon ne mora se nosit neka glupa ruzna zastita..

to sto ima malo vece bezele ne znaci nista jer s ovim ostalim zakrivljenim staklenim imas sigurno neku masku pa onda opet imas iste ili vece bezele..

takoder to sto ima manju rezoluciju opet ne znaci nista jer i na ostalima iz s20 serije imas tu rezoluciju kad stavis 120hz

gledajuci usporedbe kamera je gotovo jednaka obicnom s20 i s20+, razlike jako male, cak u nekim slucajevima i nesto bolja...

 

 

ovdje u usporedbi kamere sa s20+ fe ispada bolji

 sorry al to je mozda tvoj use case,ja na svoje mobitele maximalno stavim skin i koristim ga tako golog.

FE jeste dobar po price to performanse al jednostavno izgleda kao A serija a ne S.

kome je to ok nek kupuje

S20+ je ipak ljepsi telefon i prava S serija.

exynos na stranu jer pricam o 4g verzijama svakako

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Na performanse s20+ se ne mogu pozalit ali isto tako niti na performa se P20 Pro,sve je to odavno i vise nego dovoljno brzo,dovoljno RAMa itd.

Jedina mi je razlika u fluidnosti 120hz jer se to kuzi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20 FE
mersimh kaže...
digitall kaže...

 

ja bi osobno od svih iz s20 serije uzeo fe.

nema exynosa baterija normalna, ravan ekran napokon, plastika iza napokon ne mora se nosit neka glupa ruzna zastita..

to sto ima malo vece bezele ne znaci nista jer s ovim ostalim zakrivljenim staklenim imas sigurno neku masku pa onda opet imas iste ili vece bezele..

takoder to sto ima manju rezoluciju opet ne znaci nista jer i na ostalima iz s20 serije imas tu rezoluciju kad stavis 120hz

gledajuci usporedbe kamera je gotovo jednaka obicnom s20 i s20+, razlike jako male, cak u nekim slucajevima i nesto bolja...

 

 

ovdje u usporedbi kamere sa s20+ fe ispada bolji

 sorry al to je mozda tvoj use case,ja na svoje mobitele maximalno stavim skin i koristim ga tako golog.

FE jeste dobar po price to performanse al jednostavno izgleda kao A serija a ne S.

kome je to ok nek kupuje

S20+ je ipak ljepsi telefon i prava S serija.

exynos na stranu jer pricam o 4g verzijama svakako

naravno svatko kupuje ono što mu odgovara, netko pati za ljepotom i što će ljudi u birtiji reći kad ga stavi na stol, a nekom je bitno sve osim izgleda..

 

btw ti si onda jedan od onih 0.1% što ne stavlja ružne maske na staklene mobitele.. i ja sam u među njima :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 17:26 (digitall).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice