Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 600.951
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Mobitel mi je dva puta pao, odnosno jednom skliznuo iz džepa kad sam sjeo u auto i kod ručne se zaustavio znaci nekih 10cm visine na plastiku i ekran je puknuo na zakrivljenom dijelu i jucer drugi put s visine nocnog ormarica dok se punio na tepih gdje se onda stanje jos vise pogorsalo. Imam garanciju ali to ne prolazi vjerojatno jer ima mehanicko oštećenje, e sad vidim oko 2000kn je zamjena. Isplati se to popravljati, gdje? Imam ono foliju njegovou cijelo vrijeme i otišlo je samo staklo ekran ko ekran je čitav ali koliko sam skuzio mora se mijenjati sve. 

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
tommek10 kaže...

Mobitel mi je dva puta pao, odnosno jednom skliznuo iz džepa kad sam sjeo u auto i kod ručne se zaustavio znaci nekih 10cm visine na plastiku i ekran je puknuo na zakrivljenom dijelu i jucer drugi put s visine nocnog ormarica dok se punio na tepih gdje se onda stanje jos vise pogorsalo. Imam garanciju ali to ne prolazi vjerojatno jer ima mehanicko oštećenje, e sad vidim oko 2000kn je zamjena. Isplati se to popravljati, gdje? Imam ono foliju njegovou cijelo vrijeme i otišlo je samo staklo ekran ko ekran je čitav ali koliko sam skuzio mora se mijenjati sve. 

 Isti problem i kod mene mobitel pao sa smješne visine i prvi put puklo stako al sve radilo,ali drugi put pola ekra pozelenilo i više ništa nisam mogao s10+ je u pitanju. Dao sam slagati ,najeftinije bio MRservis al ja sam nosi u t-centar pa su oni slali u Mr . Ukupno me izašlo 1962.50 kn 2 tjedna sam ga čekao al zadovoljan sam stigao kao nov , odma sam zaljepilo i uv staklo gore što me koštalo još 200 kn i sve normalno radi .

Good
5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao novi update, primarno krpanje kamere i kazu ispravljanje bugova...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pri slikanju treba bar rub okolo blicnut il kak je vec prije bilo, ovak nekad ne znam dal sam sliko il ne. Moram gledat u krugu malu ikonicu. To su bas zeznuli u kameri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Na kojoj si mrezi? A1, TCom...

5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ako mislis na mene, koristim Tomato.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Hvala na odgovoru.. Ti si install onaj prvi update pa si sad dobio onaj patch, zar ne? Ja nisam htio install odmah i kad sam nakon 10tak dana odlucio, napravio sam factory reset i vise nije bilo update-a jer su ga ocito povukli pa sad cekam da ga ponovo puste zajedno sa zakrpom.. btw. ja sam na A1.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam Tomato, mob je na onom prvom A11 prije povlacenja, al je doso i updejt za kameru od cca 160MB.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 17:02 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
opiate kaže...

Hvala na odgovoru.. Ti si install onaj prvi update pa si sad dobio onaj patch, zar ne? Ja nisam htio install odmah i kad sam nakon 10tak dana odlucio, napravio sam factory reset i vise nije bilo update-a jer su ga ocito povukli pa sad cekam da ga ponovo puste zajedno sa zakrpom.. btw. ja sam na A1.

 Da, instalirao sam prvi i sada dodatak.

A11 update su povukli iskljucivo zbog problema sa kamerom. Mislim da su ponovo pustili A11 update.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Evo jučer stigao uodate za Android 11 za galaxy S10 i danas sam počeo imat probleme sa novim softverom i kad želim nekog nazvat mobitel mi se ugasi samo i piše samsung nekih 10 sek i onda se upali nazad. Događa mi se ponekad ne baš svaki put ali danas sam imao 2 slučaja. Na android 10 mi je radilo sve normalno bez greške.

Upravo sam skužio da se to događa na prvome dolaznome i odlaznome pozivu nakon ponovnog pokretanja mobitela i poslije je uredu i radi sve normalno samo je ta greška koja se nebi smjela događati.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 21:04 (Riki18).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stigao je update i apsolutno ništa se nije promijenilo?!
I dalje su problemi koje sam naveo u prijašnjim postovima, i kojih nije bilo na Android 10.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ali update sa sobom donio mnogo greški koje trebaju da fixaju u novim updejtovima
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 22:18 (Riki18).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10 G973F/DS Dobio upravo update na android 11.

Odmah što sam primjetio(i svidillo mi se) je da baca youtube u pozadinu čim se ugasi i nastavlja dalje s radom youtube.


EDIT
Zaboravih napisat, t-mobile je u pitanju.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 22:08 (kruskar).
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
kruskar kaže...

S10 G973F/DS Dobio upravo update na android 11.

Odmah što sam primjetio(i svidillo mi se) je da baca youtube u pozadinu čim se ugasi i nastavlja dalje s radom youtube.


EDIT
Zaboravih napisat, t-mobile je u pitanju.

 youtube vanced 

Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Svrzic kaže...
kruskar kaže...

S10 G973F/DS Dobio upravo update na android 11.

Odmah što sam primjetio(i svidillo mi se) je da baca youtube u pozadinu čim se ugasi i nastavlja dalje s radom youtube.


EDIT
Zaboravih napisat, t-mobile je u pitanju.

 youtube vanced 

 Imam ga ali nemam potrebe više za njim, jer sad yt ostaje u pozadini radit.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
I sa ugašenim ekranom?
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
kruskar kaže...
Svrzic kaže...
kruskar kaže...

S10 G973F/DS Dobio upravo update na android 11.

Odmah što sam primjetio(i svidillo mi se) je da baca youtube u pozadinu čim se ugasi i nastavlja dalje s radom youtube.


EDIT
Zaboravih napisat, t-mobile je u pitanju.

 youtube vanced 

 Imam ga ali nemam potrebe više za njim, jer sad yt ostaje u pozadini radit.

 Reklame...

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
nisde098 kaže...
tommek10 kaže...

Mobitel mi je dva puta pao, odnosno jednom skliznuo iz džepa kad sam sjeo u auto i kod ručne se zaustavio znaci nekih 10cm visine na plastiku i ekran je puknuo na zakrivljenom dijelu i jucer drugi put s visine nocnog ormarica dok se punio na tepih gdje se onda stanje jos vise pogorsalo. Imam garanciju ali to ne prolazi vjerojatno jer ima mehanicko oštećenje, e sad vidim oko 2000kn je zamjena. Isplati se to popravljati, gdje? Imam ono foliju njegovou cijelo vrijeme i otišlo je samo staklo ekran ko ekran je čitav ali koliko sam skuzio mora se mijenjati sve. 

 Isti problem i kod mene mobitel pao sa smješne visine i prvi put puklo stako al sve radilo,ali drugi put pola ekra pozelenilo i više ništa nisam mogao s10+ je u pitanju. Dao sam slagati ,najeftinije bio MRservis al ja sam nosi u t-centar pa su oni slali u Mr . Ukupno me izašlo 1962.50 kn 2 tjedna sam ga čekao al zadovoljan sam stigao kao nov , odma sam zaljepilo i uv staklo gore što me koštalo još 200 kn i sve normalno radi .

 zna li itko neku drugu trgovinu? Mogu li proci jeftinije od 2000kn? 
Mobitel mi je iz dzepa ispao na pod i smrskao staklo. Jos je funkcionalno al je gadno.

 

Mislim da je los dizanj stavit tako klizak materijal na straznju stranu. Racunao sam na to pa sam narucio ranije i masku s aliexpressa, ali zbog situacije s koronom ne dolazi vec 3 mjeseca.

 

 

You have to be odd to be number one
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja imam android 11 ali YouTube mi ne radi u pozadini. Kako se to može napraviti na običnoj app
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SIII Deny kaže...
Ja imam android 11 ali YouTube mi ne radi u pozadini. Kako se to može napraviti na običnoj app

 iskreno ne znam, to sam primjetio slučajno nakon što sam stisnuo home tipku da je yt ostao raditi u pozadini.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

ni meni ne radi u pozadini, ne kuzim zasto i bi kad youtube to ni ne podrzava, barem ne bez pretplate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

ni meni ne radi u pozadini, ne kuzim zasto i bi kad youtube to ni ne podrzava, barem ne bez pretplate.

 Ako ima instalirano YT Vance, bez obzira što je otvorio izvornu aplikaciju, Vance radi bridge i kao da je otvorio preko Vance app.

Zato mu je ostalo raditi u pozadini.  (bar mislim da je tak)

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ZdravacVZ kaže...
Igor666 kaže...

ni meni ne radi u pozadini, ne kuzim zasto i bi kad youtube to ni ne podrzava, barem ne bez pretplate.

 Ako ima instalirano YT Vance, bez obzira što je otvorio izvornu aplikaciju, Vance radi bridge i kao da je otvorio preko Vance app.

Zato mu je ostalo raditi u pozadini.  (bar mislim da je tak)

 U pravu si! Upravo sam ponovno istu proceduru ponovio i skužio da je automacki prebacio na vanced.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nakon azuriranja najnovijeg update-a baterija mi se dosta brze prazni. Imate li nekakav savjet kako to rijesit?

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivan7 kaže...

Nakon azuriranja najnovijeg update-a baterija mi se dosta brze prazni. Imate li nekakav savjet kako to rijesit?

 I sporije se puni?
Isti slučaj i kod mene uz sporije punjenje.

Plus još k tome što moram kao na usranom ajfonu ić direktno u chat, samo mi 1 chat ima balončić, ostali svi kao na ajshitu.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Preporuka za screen protector da radi FP senzor?

Prelistao sam skoro cijelu temu, vidim da ima svega i svačega pa molim info iz prve ruke ako ima bilo tko kakvu preporuku za provjeren protector.

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
1samek kaže...

Preporuka za screen protector da radi FP senzor?

Prelistao sam skoro cijelu temu, vidim da ima svega i svačega pa molim info iz prve ruke ako ima bilo tko kakvu preporuku za provjeren protector.

 

Hvala!

radi na svima.. ovisi koji ti je budžet.. ako ti je bitna kvaliteta, onda PanzerGlass, RhinoShield ili Spigen.. za manje novaca bilo koji

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jesu samo meni nestale obavijesti nakon nadogradnje s ekrana kad je mobitel u mirovanje ili? Moguće je samo napravi da je ekran stalno upaljen onda su vidlje i obavijesti. Ima li tko prijedlog kakav? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Također, ovaj ui 3.0 i Android 11 stalno neki problemi.
A baterija, iako u početku je bila čak i bolja možda, sad je katastrofa.
Pričalo se da će stići 3.1 i vratiti stvari na staro. Što je s tim?
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Doći će samo je pitanje vremena. Galaxy s20 fe je dobio 3.1 nadogradnju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice