Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.476
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Oldy kaže...
Update 1.rujna 960MB

 znači krenuo je One UI 2.5 i kod nas 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Je One UI 2.5
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

ne kuzim kakav je to kod vas september update ja sam pocetkom augusta dobio UI 2.5 i dex wireless sa august updateom

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
S10 serija i Note10 serija su počele dobivati One UI 2.5 od 3. rujna sa rujanskim updateom. (Njemačka).
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 1:54 (Oldy).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ekipa imate li problema s bluetoothom? Zadnjih par dana uopće mi se ne želi spojiti s poznatim uređajima niti nalazi nove. Jedino s cim se spoji je Garminov sat, ostalo nista. Samo vrti skeniranje. S10e je u pitanju. Ne znam je li do zadnjeg updatea il neceg drugog. Brisao sam cache os sustava, cache od bluetooth aplikacije, force closeao itd. Sve probao osim factory reseta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Imam S10e i novi update i nemam problema sa spajanjem sa BT sluškama (AKG Y500).

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozdrav ekipa,

 

je li mijenjao tko možda ovaj tvornički screen protector, imam mob već oko godinu dana, pa mi se dosta izgrebalo. Može preporuka za neki dobar zamjenski?

MT22
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Spajam se s bluetooth zvučnikom nema problema.

A foliju s ekrana sam davno skinuo nemam ništa na ekranu, a mob nosim u lijevom džepu gdje ništa drugo ne nosim tako da nemam na što ogrebati ekran.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozdrav,

 

ima netko za preporučiti kaljeno staklo, a da radi otisak prsta? Naručio sam par komada ovih (eBay), ali nisam zadovoljan jer ne može uopće prepoznat niti jedan prst...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Trawis kaže...

Pozdrav,

 

ima netko za preporučiti kaljeno staklo, a da radi otisak prsta? Naručio sam par komada ovih (eBay), ali nisam zadovoljan jer ne može uopće prepoznat niti jedan prst...

https://www.smartoprema.hr/dodatna-oprema/samsung/s10-plus/futrole/premium-mocolo-zastitno-staklo-za-ekran-za-samsung-s10-plus-uv-glass

https://www.smartoprema.hr/dodatna-oprema/samsung/s10/futrole/premium-mocolo-zastitno-staklo-za-ekran-za-samsung-s10-uv-glass

 

Sve je to isto... Koristio sam Mr. Monkey sa istim načinom montaže, pol vure ti se postavlja, mora ti s onim ultraljubičastim svjetlit da se fino zapeče na display, u startu mi je otisak sa mr monkey-em radio bolje neg bez njega heheh. Mob preživio potres zahvaljujući istom, je da je napuklo to kaljeno staklo, pao komad nutarnje fasade na njega, nis obriso skinuo staklo i piči dalje.

 

Napomena: Kad i ako ti stave ovo staklo obavezno si upali veću osjetljivost ekrana.

 

Ekipa u smartopremi za preporučit.

 

 

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 18:07 (BOGDO).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao novi update - sigurnosna zakrpa 1. listopada 2020. 139,77 MB

SEE/DBT kod mene...

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ekipa bok! Kak vam drži baterija na Samsungu S10+?   

Ovak, osobno 4 - 6h onscreen rada i onda ode. Nekad i prije. Uobičajene radnje, internet, mail, ne igram trenutno, ali tu i tam koristim FilmicPro za video i tu baterija lijepo odlazi. Zadnji puta se ugasio na 18%. Po potrošnji obično whatsapp u backgroundu prednjači s potrošnjom energije. Evo, ako imate iskustva.., uskoro mijenjat bateriju?

Drugi vlasnik, telefon oko godinu i sitno. 

Iako je pitanje na tu temu možda već i postavljeno, nisam previše skrolal da bi našao. 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ako ti se samo ugasi onda mjenjat bat, meni ti se to dogodilo na osmici. Doslo na 15% i odjednom sve pocuclalo. Na kraju bat otisla (bio na servisu, provjerili itd)

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Lol meni tek danas dosao update od rujna...

16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dolazi i ma druge modele malo kasnije...

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo jucer uhvatio dosta vremena za surf po mobu od jutra do mraka S10e. Al to ipak nije realan SOT jer je skoro cijelo vrijeme na wifi i na cca 25% brightness.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Jako dobro. Mozes napraviti realan test?

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Iskreno, neda mi se, a i ne mogu napravit realan test jer ne koristim mobilne podatke na mobu, pogotovo ne cijeli dan kako neki koriste (+ GPS, + BT, itd...). Al da, realno mi je uvijek preko 4h, bliže 5h SOT-a (nekad i preko 5h), al sve ovisi šta radiš i kolki je brightness, jer ekran najviše jede bateriju. Naravno to nije mob za HC usere, nek si uzmu cigletinu sa 5k mAh-a i nek uživaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jel netko zna koliko košta zamjena baterije na S10+?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Update 1. Studeni.
 
2 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam baš obratio pažnju zadnjih dana, na S10 mi je SoT u prosjeku 5h. Danas npr, 5h 03 min ukupno. Ovo je jedan fantastičan tel sa slabom baterijom. Nego ljudi, uvijek mi je nedoumica bila... šta znači ovo u svakom mjesečnom updateu, "stabilnost aplikacije kamera je poboljšana"? Ja tu nikad nisam vidio nikakav pomak. Kamera je ista. Inače, nijedan update mi ne donese neko vidno poboljšanje u radu, uvijek je sve isto.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
5 h je izvrsna autonomija s obzirom na reputaciju, pretpostavljam na wifi pretezito
 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozdrav o/

 

Imam HW P20 koji me jako dobro služi no moguće da ću kroz mjesec dana uzimati nešto drugo. Odlučio sam ne više uzimati nove mobitele uz pretplatu nego pretplata + rabljeni (ali u mint stanju) flagship prošlih generacija. Pa bi mi mogao tko reći koliko bi neki S10 ili S10+ bio upgrade naspram trenutnog P20 ?

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Marinero90 kaže...

Ja sam baš obratio pažnju zadnjih dana, na S10 mi je SoT u prosjeku 5h. Danas npr, 5h 03 min ukupno. Ovo je jedan fantastičan tel sa slabom baterijom. Nego ljudi, uvijek mi je nedoumica bila... šta znači ovo u svakom mjesečnom updateu, "stabilnost aplikacije kamera je poboljšana"? Ja tu nikad nisam vidio nikakav pomak. Kamera je ista. Inače, nijedan update mi ne donese neko vidno poboljšanje u radu, uvijek je sve isto.

vjerojatno je 5 korisnika imalo neku grešku ili im se u nekim posebnim slučajevima kamera rušila, pa su to popravili.. a može biti i neka greška koju nitko nije primijetio ili neka optimizacija od 0,01%

15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Uskoro Android 11 beta za Samsung Galaxy S10 uređaje.

Samsung begins One UI 3.0 beta program for Galaxy S10e/S10/S10+/S10 5G and Note 10/10+ based on Android 11


https://www.androidsage.com/2020/11/11/samsung-one-ui-3-0-beta-program-galaxy-s10e-note-10-android-11/




Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mandak kaže...
Uskoro Android 11 beta za Samsung Galaxy S10 uređaje.

Samsung begins One UI 3.0 beta program for Galaxy S10e/S10/S10+/S10 5G and Note 10/10+ based on Android 11


https://www.androidsage.com/2020/11/11/samsung-one-ui-3-0-beta-program-galaxy-s10e-note-10-android-11/




 Uskoro...racunaj 2-3 mj 2020.

 

 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Je finalna verzija. Govorio sam o beta verziji. Na navedenoj web stranici će biti instalacijski program za beta verziju, moći će se instalirati, a da se ne gubi garancija na uređaj. Tako je barem bilo prošle godine kada se radilo o Androidu 10.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mandak kaže...
Je finalna verzija. Govorio sam o beta verziji. Na navedenoj web stranici će biti instalacijski program za beta verziju, moći će se instalirati, a da se ne gubi garancija na uređaj. Tako je barem bilo prošle godine kada se radilo o Androidu 10.

Nije se nikad gubila garancija...

 

Preko sammobile se skine beta verzija (najčešče se radilo o verziji za Poljsku, Njemačku ili Francusku). Ja sam najčešće Francusku verziju skidao...

 

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mandak kaže...
Je finalna verzija. Govorio sam o beta verziji. Na navedenoj web stranici će biti instalacijski program za beta verziju, moći će se instalirati, a da se ne gubi garancija na uređaj. Tako je barem bilo prošle godine kada se radilo o Androidu 10.

 ali to je za sad samo za koreju...mozda se poslije doda jos USA, UK i sl. nece biti dostupno kod nas..

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Kod mene je SEE, Jugoistočna Europa. Obično nakon Koreje kada USA, UK, Njemačka..., dobiju beta, dobije i SEE i brojni drugi. Download za betu, upute kako instalirati betu i sl., sve bude na ovoj stranici Android Sage.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 16:16 (Mandak).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice