Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.336
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ok znači to je normalno. Čini mi se da to nije radio kad sam ga tek uzeo. Možda griješim. Probati ću par dana "adaptive brightness", možda se pokaže ok. 

Hvala na odgovorima. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
BOGDO kaže...
BOGDO kaže...
Gigabyte091 kaže...

Pozdrav,

 

jučer mi se javio problem sa S10, naime, ujutro vidim da je baterija na 86% iako je cijelu noć bio priključen na punjač (Imam ugašenu opciju Fast charging) i nisam previše obraćao pažnju na to, rekoh možda netko isključio produžni jer mu trebala utičnica (događalo se...) i popodne idem u WG i spojim ga na autopunjač i stavim na nosač i nakon 20 min punjenja mi izbaci poruku da je detektirana vlaga u USB portu ? Pogledam, sve suho, nema traga vlage.

 

Navečer ga spojim na punjač (original kabel i punjač) i ništa... pod notifikacijama kaže USB connector connected pa disconnected... Resetiram mobitel, počne puniti minutu dve i gotovo. Ujutro idem na posao, spojim na auto punjač, puni ga... Dođem na posao, spojim na normalni punjač, ništa... Upalio sam fast charge ali to ne radi... puni se puževim korakom...ali se sad puni, mrdam kabel i sve i puni i dalje, isključim pa ponovo uključim i ne želi puniti.

 

Kad ga spojim na komp odmah izbaci poruku da je uređaj neispravan i pod device manager je Unknown USB Device (Device descriptor request failed).

 

Probat ću sa novim kabelom... Ne znam da li bi možda vraćanje na tvorničke išta pomoglo...

 

Inače sam skužio da poslije zadnjeg updatea (ne ovog sad ujutro), cucla bateriju brže nego prije updatea...

 nisi jedini i meni je upravo poceo javljati da detektira vlagu u usb portu, s10+, zasnji update, 1.5.2020..... jesi uspio kaj rijesiti?

 Ulazak u safe mode nista ne pomaze, da se vidi da eventualno nije do nekog appa. Caka na koju sam ponistio detekciju vlage je, ugasis mob i stavis ga da se puni 1%, zatim ga upalis sa punjacem u telefonu i uredno se puni. Nije do kabla, neg ocigledno posizi senzor i mos se slikat....

 Sporadično mi se ponovo dogada da javlja da je usb vlazan, a nije, jedino ak fakat port ne odlazi.. zadnje kaj sam probao je upisao sam u search ->usb settings->clear cache->clear data->force stop->restart telefona pokavila se ikona za vodu, otkljucao telefon i nema je, spojio uredno punjac i puni se 

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Evo mali update, već par dana dela preko original kabela, fast charging i sve ostalo... Ne kužim šta mu je došlo... Inače imao sam S3 Neo (još uvijek dela) i S7 i nikad problema s punjenjem, a još uvijek imaju originalne punjače
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Spada li i S10 Lite u ovu temu? Ako da, moze neka preporuka za zastitno staklo/plastiku za ekran?

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozdrav, imam s10+ i prije par dana mi je s 5cm visine pao čep od plastične boce i staklo je iste sekunde puklo 🙄 gdje je najbolje da idem mijenjati u Zagrebu ako znate? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ovo gore mi je malo teško za vjerovati.
Sorry na Off.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Pa ja sam isto ocekivala da je staklo punoo kvalitetnije, ali eto sjedili su ljudi pored mene i vidjeli što se dogodilo. Cep uopce nije težak ali je valjda pod krivim kutem palo

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
jana_d95 kaže...

Pozdrav, imam s10+ i prije par dana mi je s 5cm visine pao čep od plastične boce i staklo je iste sekunde puklo 🙄 gdje je najbolje da idem mijenjati u Zagrebu ako znate? 

u bilo koji od ovlaštenih servisa

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stigla srpanjska zakrpa... Ovaj mjesec kasne za S10 jer su je pustili, pa povukli. Nešto su sfušali, sad su valjda popravili, pa opet puštaju
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kakve tipkovnice imate vi na s10? Ne znam koji vrag jeli do nadogradnji ili što već ali meni tipkovnica kao da ne radi više kako treba. Slovo a mi mijenja s q i slicno. Mislim radi slovo a normalno ali kao da je pomaknuto sto li već pa stalno moram prepravljati. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
jana_d95 kaže...

Pozdrav, imam s10+ i prije par dana mi je s 5cm visine pao čep od plastične boce i staklo je iste sekunde puklo 🙄 gdje je najbolje da idem mijenjati u Zagrebu ako znate? 

Cuj plasticni cep i to sa 5cm visine hahah.  

Meni je S10+ pao vise puta na ekran, sa metar visine, nekad vise nekad manje.. Ne da staklo nije puklo nego nema ni ogrebotine.

 

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
tommek10 kaže...

Kakve tipkovnice imate vi na s10? Ne znam koji vrag jeli do nadogradnji ili što već ali meni tipkovnica kao da ne radi više kako treba. Slovo a mi mijenja s q i slicno. Mislim radi slovo a normalno ali kao da je pomaknuto sto li već pa stalno moram prepravljati. 

 točno to! već sqm mislio da sam ja prošvikqo!

TiONiO
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Da niste išli povećavati tipkovnicu?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Tipkovnica je skroz u k. Evo kak mi je izgledala sad kad sam išao pisati komentar na YT. Koji k Samsung?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 19:44 (TibzzX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni normalno izgleda.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10 za 3000-3300kn ili 1+Nord za 3300kn?

S10 prednosti: veličina, flagship procesor (Exynos je ipak, pa je to upitno), kamere. Nedostatci: baterija, upitan procesor.

Nord prednosti: 90Hz ekran, baterija. Nedostatci: veličina, duple prednje ružne kamere.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Oneplus 7t :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kakav je takav je exynos 9820, ali je još uvijek jači od tog sd765 što je u Nordu.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Taj nord se moze mozda usporedivat sa s9, s10 je za njega jos uvijek premium mob.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Može i S10 Lite, ako kamera nije bitna, on ima SD855.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pa kad su navodno rekli sa Note 20 serijom da Samsung pruža 3 god OS update, uključujući i S10 seriju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Update Tele2
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nova je i prognoza vremena što ne piše i stari izgled mi je bio bolji.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ministar kaže...

Može i S10 Lite, ako kamera nije bitna, on ima SD855.

 S10 lite ima dobru kameru samo nije u rangu 2020. flagshipa.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
gnomisa kaže...
ministar kaže...

Može i S10 Lite, ako kamera nije bitna, on ima SD855.

 S10 lite ima dobru kameru samo nije u rangu 2020. flagshipa.

ako ti tako kazes  realno, ja kameru najcesce koristim za skeniranje koda za placanje racuna 

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozdrav raja, nakon dugo vremena odlucio sam da promjenim telefon, dvoumim se izmedju Samsun Galaxy s10+ i Huawei P30 PRO, zanima me vase misljenje, sta se vise isplati kupiti u ovom trenutku, godinu i jace od izlaska ova dva mobitela. Ako moze da neko pomogne i kaze vasa iskustva sa Galaxy s10+, njegove mane i nedostatci, kamera kakve je, softver da li ce dobijati novija azuriranja kada izadje novi android...Hvala unaprijed. Lp

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, nakon dugo vremena odlucio sam da promjenim telefon, dvoumim se izmedju Samsun Galaxy s10+ i Huawei P30 PRO, zanima me vase misljenje, sta se vise isplati kupiti u ovom trenutku, godinu i jace od izlaska ova dva mobitela. Ako moze da neko pomogne i kaze vasa iskustva sa Galaxy s10+, njegove mane i nedostatci, kamera kakve je, softver da li ce dobijati novija azuriranja kada izadje novi android...Hvala unaprijed. Lp

 Imas na smartphone hrvatska članak, da će p30 pro mozda ostati bez google podrske, pa sad ti odluci, s10+ vrhunski telefon, mislim da samo malo kaska u kameri naspram p30 pro. S10 serija ce imati 3 godine softverske podrske, tako da po meni je s10+ no brainer.

 

Lp

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Samsung objavio popis uređaja koji će dobiti 3 Android nadogradnje

https://www.smartphonehrvatska.com/2020/08/18/samsung-objavio-popis-uredaja-koji-ce-dobiti-3-android-nadogradnje/


Sad imamo i službeni popis aktualnih Samsung mobitela i tableta, koji mogu računati na tri Android nadogradnje:
  • Galaxy S20 Ultra 5G, S20 Ultra, S20+ 5G, S20+, S20 5G, S20
  • Galaxy S10 5G, S10+, S10, S10e, S10 Lite
  • Galaxy Note20 Ultra 5G, Note20 Ultra, Note20 5G, Note20, Note10+ 5G, Note10+, Note10 5G, Note10, Note10 Lite
  • Galaxy Z Fold2 5G, Z Fold2, Z Flip 5G, Z Flip, Fold 5G, Fold
  • Galaxy A71 5G, A71, A51 5G, A51, A90 5G
  • Galaxy Tab S7+ 5G, Tab S7+, Tab S7 5G, Tab S7, Tab S6 5G, Tab S6, Tab S6 Lite
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 11:42 (Mandak).
Moj PC  
0 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Update 1.rujna 960MB
 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice