Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 222.349
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Mob mi je star skoro 2 god. Bi li sta pomoglo da prominim bateriju? Rade li to u servisu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Vjerojatno ne. Osim ako je baterija skroz ubijena
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Meni je baterija isto slaba. Brzo se puni i prazni. 

 

Poslao sam upit u Agram servis i odgovor vidiš dolje. 

 

Pošto živim u Švicarskoj, a imam Note 9 kupljen u HR sam ću si zamijeniti bateriju (svjestan sam da više neće biti vodootporan). Jučer sam naručio originalnu Samsung bateriju, sada još moram ljepljivu traku koja se lijepi na rub mobitela i služi ujedno kao brtva. Ima par tutoriala na netu kako zamijeniti bateriju tako da ću si sam to odraditi.

 

Nadam se da sam pomogao. 

10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Instalira sam aplikaciju accubatery i ovo mi pise. Znaci li ovo da je izgibila na kapacitetu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy Note 9

Čini se kako će Note 9 ipak dobiti nadogradnju na Galaxy One UI 2.1

 

Samsung Galaxy Note 9 i Galaxy S9/S9+ „ipak dobivaju” One UI 2.1

 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Samsung Galaxy Note 9

Stigla original baterija iz Njemačke, 35 € i 4 € DHL dostava.

https://www.idoc.eu/de/samsung-galaxy-note-9-akku?sPartner=yt-i

 

Idem ju ubaciti u mob i vidjeti kako radi sa novom baterijom.

 

Ima puno fake baterija na tržištu tako da pazite ako uzimate bateriju za note 9. Ja sam u Švicarskoj i naručio sam jednu, pisalo OEM. Naravno bila je manjih dimenzija ittanja od originalne, odmah sam ju vratio i dobio povrat love.

 

Idem ubaciti novu bateriju i vidjeti kako će sad raditi mob. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 15:01 (robiKc).
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Javi da znamo

4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Nakon promjene baterije imam ponovno novi mobitel, doslovno. Prezadovoljan sam sa novom baterijom 

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 9
Pozdrav
Danas idem punit Galaxy Note 9 i neće
Pokušao sam sa 2,3 kabela i ništa.
Recimo te iste kabele iskoristim za punit na Galaxy S8 i rade tj puni kako treba....

Jučer popodne je bilo zadnje punjenje Galaxy Note 9 i sve uredu prošlo....
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Gale92 kaže...
Pozdrav
Danas idem punit Galaxy Note 9 i neće
Pokušao sam sa 2,3 kabela i ništa.
Recimo te iste kabele iskoristim za punit na Galaxy S8 i rade tj puni kako treba....

Jučer popodne je bilo zadnje punjenje Galaxy Note 9 i sve uredu prošlo....

Provjeri je li ti se u utoru napunilo prljavstine.

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 9
Čak nemože punjač uć do kraja
Uđe malo ali je labavo i lako ispadne
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 9
Čak nemože punjač uć do kraja
Uđe malo ali je labavo i lako ispadne
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Gale92 kaže...
Čak nemože punjač uć do kraja
Uđe malo ali je labavo i lako ispadne

 Ti utori su namijerno napravljeni da pocnu stekati pred istek garancije... Moj puni samo 1 punjac u kuci a imam 6 razlicitih..... 

 

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 9
CrossDeath kaže...

Provjeri je li ti se u utoru napunilo prljavstine.

 problem riješen, sa čačkalicom izvadio prljavštinu.... hvala dečki na pomoći...

16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Dakle sranje na sranje. Prije 10ak dana mi je S-Pen poceo srat i baterija (kondenzator) traje doslovno 2 sekunde. Ne tignes uhvatit selfie vec krepa. Ajd reko imam garu jos pa cu odnijet. Ne priznaju garanciju na to. Reko ko ga yebe iskljucit cu air command da mi ne sere s notifkacijama da je prazna baterija. To rijesio. Danas krenem otkljucat mobitel otiskom prsta ne reagira, drugi put isto, treci, cetvrti... Probam drugi prst ista stvar. Pogledam citac otiska kad no pola folije ili cega li vec otpada. Dakle cjeli donji dio citaca otiska prsta je oguljen. Mobitel je star godinu i pol i doslovno nema niti jedne jedine ogrebotine na sebi niti ga ikad stavljam u dzep s kljucevima ili icim drugim. E sad zanimljiva stvar, imam jos jedan Note 9 (512GB) poslovno koji je par dana stariji od mog privatnog a koji je i ronio i upao u blato i izguljen i napuknut display a radi kao da je jucer izasao iz tvornice... Btw dok sam ovo pisao sam se sjetio zamijenit S-Pen iz jednog u drugi i sad normalno radi na oba /fp

To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
dark_wizz kaže...

Dakle sranje na sranje. Prije 10ak dana mi je S-Pen poceo srat i baterija (kondenzator) traje doslovno 2 sekunde. Ne tignes uhvatit selfie vec krepa. Ajd reko imam garu jos pa cu odnijet. Ne priznaju garanciju na to. Reko ko ga yebe iskljucit cu air command da mi ne sere s notifkacijama da je prazna baterija. To rijesio. Danas krenem otkljucat mobitel otiskom prsta ne reagira, drugi put isto, treci, cetvrti... Probam drugi prst ista stvar. Pogledam citac otiska kad no pola folije ili cega li vec otpada. Dakle cjeli donji dio citaca otiska prsta je oguljen. Mobitel je star godinu i pol i doslovno nema niti jedne jedine ogrebotine na sebi niti ga ikad stavljam u dzep s kljucevima ili icim drugim. E sad zanimljiva stvar, imam jos jedan Note 9 (512GB) poslovno koji je par dana stariji od mog privatnog a koji je i ronio i upao u blato i izguljen i napuknut display a radi kao da je jucer izasao iz tvornice... Btw dok sam ovo pisao sam se sjetio zamijenit S-Pen iz jednog u drugi i sad normalno radi na oba /fp

Meni se S-Pen nije želio povezivati s mobitelom, odnio direktno u servis u splazu na radničkoj i zamijenili mi pod garancijom.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
I meni je poceo zafrkavati otisak prsta. Rubovi se odlijepili, dio otpada. Mob star godinu i 9 mjeseci. Nemam zelju za novim ali su ga ocito napravili takvim da ga moras mijenjat... -.-
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
@Platyp
Meni ga prepoznaje bez problema ali cim ga izvadim iz kucista baterija se isprazni i daje mi notifikaciju da je prazna baterija. Sad kad sam zamijenio s jednog na drugi telefon radi sve kako treba, alo cim vratim stari spen u mob odmah mi baca da je baterija prazna. Glupost neka vjerojatno. A nosio sam na servis u Innsbruck i u Salzburg i u oba su mi isto rekli, da garancija to ne pokriva.

@Penzija
Ma ne mijenjam ga ni za Note 10 Pro koji sam zeni uvalio a moram priznat da je odlican telefon. Kupit cu jos jedan ili dva polovna preko oglasnika a od ova dva slozit jedan kad krepa jedan od njih. Iza Nokia 920 definitivno najbolji mobitel koji sam ikad koristio.
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 12:57 (dark_wizz).
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Koliko je garancija na bateriju? 1 godina? Nakon skoro 2 godine pocela je zezati...e sada gdje kupiti orginal? Jos sam zamjeniti ajde nekako,strah me samo skidati iza masku..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Jel tko instalirao ovu novu nadogradnju One UI 2.1.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Odnio u servis da zamjenim bateriju jer mi stara se brzo praznila. Prvo nova baterija se jednakom brzinom ili brze prazni.. drugo sad mi senzor otisaka prsta ne radi. Nista sutra cu vratit mobitel u servis pa ima da poprave to sta su shebali. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
fanaticni gejmer kaže...

Odnio u servis da zamjenim bateriju jer mi stara se brzo praznila. Prvo nova baterija se jednakom brzinom ili brze prazni.. drugo sad mi senzor otisaka prsta ne radi. Nista sutra cu vratit mobitel u servis pa ima da poprave to sta su shebali. 

 e zato je mene i strah mijenjati bateriju,moze biti gora od stare...

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Je dobio netko novi update?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Nisam dobio update..

 

Nista sta se tice baterije predajem se, traje nova krace od stare.

Tako da planiram prodat ovo i prec na poco x3, ipak mi je baterija vaznija od svega.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

jel netko instalirao ovaj update od jučer ? Samsung DEX itd upgrade. 700+mb 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ja jesam, ali ne znam kako spojit s tv. Stalno vrti, traži uređaj, ali ništa.. Imam novi Sony tv. Zna li netko?
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Jesam i ja , i da postoje komplikacije  sa sony tvom ali teoretski ja sam uspio pokrenut mirroring da radi...al nista to nije spesl...Pokazivalo je  sto je bas na mobitelu...Nije bio kao desktop app ..Mislim da to radi samo sa samsung tvom .  Al npr  video mi je bio laggy  a brzinu neta imam 500mbps

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Wireless Dex radi normalno sa LG smart TVima. Isprobano na OLED55 C9 i dva webOS modela 60 i 65 inca. Je malo duze vrtilo prvi puta da se spoji ali kasnije radi super.
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zna li tko ulazi li s pen u klasicnu garanciju mobitela? Rascvjetala mi se kod gumbica, pa sa znam da li da kupim novu ili ih ganjam
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Josiip kaže...
Zna li tko ulazi li s pen u klasicnu garanciju mobitela? Rascvjetala mi se kod gumbica, pa sa znam da li da kupim novu ili ih ganjam

Meni se s pen nije spajala s mobitelom, mislim da je baterija otišla i zamijenili su mi pod garancijom. Ovo tvoje je fizičko oštećenje što možda neće priznati pod garanciju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice