Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 426
|
čitano: 182.024
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Zanima me Note 10+, realno, dali može izdržati cijeli dan umjerenog korištenja?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
zagi_84 kaže...

Zanima me Note 10+, realno, dali može izdržati cijeli dan umjerenog korištenja?

 i vise od toga ja sa umjerenim koristenjem tj. oko 3-4 sata ekrana najvise surfanje i sl. od 07:00 - 23:00 potrosim oko 50-60% baterije

SAMSUNG NOTE 10+
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Uglavnom izdrži... Ovisno što radiš, može ići iznad 5 sati SOT (Netflix, YouTube...)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Je ko dobio novu nadogradnju na UI 2.1
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Ne. Pretpostavljam da ćemo dobiti krajem travnja (tcom). Sve prije toga bi bilo ugodno iznenađenje.

Probao sam već u nekoliko navrata prijeći na iOS. Neuspješno. :) Ali moram priznati da je politika nadogradnje kod Applea vrhunska. Samsung a i općenito cijeli Android svijet osim Pixela je izuzetno loš po tom pitanju.
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Stigao je N975FXXU3CTC9 (Note10+) firmware za uređaje sa SIO CSC kodom.

Veličina je 1703 MB, a lista promjena poveća.

Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Meni isto, mob je iz tcoma ali sam preko odina stavio SEE

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 10:39 (grobo).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Stiglo... al' kod mene manje MB. Da, lista je poveća
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Meni je bio 1695, HT. Instalirao nažalost - kažem nažalost jer sam prije imao 3 aplikacije zaključane u memoriji radi brzog pokretanja, a mislim da se moglo 5, sad su to limitirali na jednu. 8GB RAMa a jedna aplikacija stalno otvorena. Beskorisno.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Sad probao. Možeš imati 3
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Meni je jedna, OneUI 2.1, Android 10, točno ova verzija koju je kolega gore naveo. N10, ne plus. Postavka "Ostavi otvoreno radi brzog pokretanja". Kada stavim jednu aplikaciju na ostalima mi je ta opcija siva i ne mogu ju označiti.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Hacker002 kaže...

Meni je jedna, OneUI 2.1, Android 10, točno ova verzija koju je kolega gore naveo. N10, ne plus. Postavka "Ostavi otvoreno radi brzog pokretanja". Kada stavim jednu aplikaciju na ostalima mi je ta opcija siva i ne mogu ju označiti.

 a di ti ja ta opcija ja to ne mogu nac

 

SAMSUNG NOTE 10+
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Kad odeš u task manager, to jest u nedavno otvorene aplikacije, držiš ikonu aplikacije (gore sredina) par sekundi otvori ti se padajući izbornik, pa zadnja opcija, "Ostavi otvoreno radi brzog pokretanja".

 

BTW sad s tim novim updateom mi da samo jednu aplikaciju da tako ostavim i onda dok je zaključana ne mogu ju uopće zatvoriti već je stalno tamo. A dok nisam imao ovaj update imao sam tako 3 aplikacije (moglo je 5 ja mislim) i mogao sam ih zatvoriti svejedno. Probao sam i u developer opcijama staviti "ogranićenje pozadinskog procesa" na 4 umjesto na standardno kako je bilo, probao sam ustaviti te aplikacije da ne budu nikad u stanju mirovanja ali i dalje ništa, jednu mogu maksimalno zaključati i to je to.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Probao meni je 3 ali imam note 10 +
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Ima li kakvih poboljšanja po pitanju baterije nakon ovog zadnjeg update-a (note+)?
Ima li opcenito poboljšanja u radu, signal, wifi signal, i sl.?

Imam i pitanje dali se vama u ikakvoj situaciji gasi AOD? Imao sam prije huawei p30 pro i njemu se AOD gasi cim se malo prekrije display.. i to vjerovatno dobro utječe na bateriju..
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Nefil kaže...
Sad probao. Možeš imati 3

 Nemam N10 ali S10 je slican no ocito Samsung pravi razliku izmedju njih. Sada sam probao zakljucati i nema ogranicenja, 10ak sam ostavio u pozadini i vise mi se nije dalo :)

Obicno imam 40 apk u pozadini koje konstantno koristim ali ih ne zakljucavam.

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Pozdrav,

vec par dana istrazujem note 10+, i nasao sam par clanaka o tome kako se EU verzija isporucuje s losijim Exynos procesorom. Pogledao sam i 

 i stvarno puno bolje izgledaju slike slikane na snapdragon modelu. Zanima me gdje bi se mogao naruciti snapdragon model u Europi a da pri tome ne platim masno carinu?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Ako ga i nabavis, racunaj da neces imati jamstvo.

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Danas dobio ažuriranje od 19 mb

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
john142 kaže...

Ako ga i nabavis, racunaj da neces imati jamstvo.

Da, to sam ocekivao. Inace ne bi to ni radio jer mi nista drugo od "minusa" exynosa ne smeta ali u kameri se bas vidi velika razlika (po meni). Ne znam di bi bilo najbolje narucit, ali ako ne nadjem nesto, mozda cak pricekam ~8. mj i novi note, nije mi sila za sad.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Kako ste zadovoljni sa novim updateom, jel funkcionira sve kako treba?

ili je bolje pustit na devetki?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Pošto je na mom mjesec i pol starom n10 očito bleknuo touch, di ga poslat na servis, u jamstvenom su mi smart service, mobis i mmm-agramservis?

Hvala.

 

Btw., spušta mi random, radio išta ili ništa, traku odozgo, pa onda ne mogu uopće maknut je, ne mogu ni na home, ni back, ništa ne radi, onda bezveze mrdam prstom gore dolje dok se ne vrati, ili zaključam mob pa otključam, pa radi nekak. Mislio sam da je do folije (original aplicirana došla na mobu), nije, pa reko možda ga maska stišće (original led view cover by samsung), izvadim mob van, opet isto. Uključim povećanu osjetljivost, opet isto. Isključim, opet isto. Kvragu, prvi mob nakon 15godina koji mi je vrisno.

Di poslat na servis, ili da odem u najbliži ht pa nek se oni hebu sa slanjem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
jopis kaže...

Pošto je na mom mjesec i pol starom n10 očito bleknuo touch, di ga poslat na servis, u jamstvenom su mi smart service, mobis i mmm-agramservis?

Hvala.

 

Btw., spušta mi random, radio išta ili ništa, traku odozgo, pa onda ne mogu uopće maknut je, ne mogu ni na home, ni back, ništa ne radi, onda bezveze mrdam prstom gore dolje dok se ne vrati, ili zaključam mob pa otključam, pa radi nekak. Mislio sam da je do folije (original aplicirana došla na mobu), nije, pa reko možda ga maska stišće (original led view cover by samsung), izvadim mob van, opet isto. Uključim povećanu osjetljivost, opet isto. Isključim, opet isto. Kvragu, prvi mob nakon 15godina koji mi je vrisno.

Di poslat na servis, ili da odem u najbliži ht pa nek se oni hebu sa slanjem?

 Agram servis ti je nedavno izgubio službeno licencu za servisiranje samsug mobitela pa tamo nemoj. najbolje odnesi u mr servis tj samsung plaza u radničkoj ak si iz zg, oni su službeni samsung servis.

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Stigao update za svibanj za SEE.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Inače, baš zbog kašnjenja Tcom s nadogradnjama sam preko Odina napravio flash na SEE i pokazuje se kao dobar odabir za sad što se nadogradnji tiče.
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Jel se kome usporio malo Note 10 nakon updejta na One UI 2.1 ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Moj radi odlično. Apsolutno nikakvih problema.

lol
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 10:46 (Fox Mulder).
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Stiga je update na tmobile od 01.05. cca 150mb.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Kod mene animacija kod otkljucavanja otiskom prstom lagira i jos negdje u UI se osjeti takvi problemi. Citam na XDA da se neki ljudi takoder zale na te probleme od updejta na 2.1
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Ne. OneUI 2.1 radi odlično. Nisam primijetio nikakve probleme o kojima pričaš. Inače, kad nema previše prometa na nekoj temi o uređajima, znaš ili da je uređaj odličan ili ga zaista malo ljudi ima. Ljudi se na forumu uglavnom žale... Ovaj Note je jedan od najboljih mobitela što sam imao. Ima par sitnih mana ali to je više uzrokovano dizajnom. Recimo smeta me edge kad olovkom pokušavam uhvatiti screenshot dijela sadržaja... Fingerprint nije neka sreća ali razumijem želju da se stavi ispod zaslona u trenutku izlaska. I možda da je kamera malo brža što se AI tiče u nekim situacijama. Osim toga, ništa mi ne pada trenutno na pamet.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice