Unreal Engine -Gameplay

poruka: 1
|
čitano: 1.329
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Unreal Engine -Gameplay

Pozdrav svima,

i malima i velikima. Uglavnom radim zadnjih godinu dana na Blenderu i Unreal Enginu intezivno te sam trenutno kreirao ugrubo šablonu jedne vlastite igre koja se trenutno isto tako ugrubo može  i igrati. Igra je u trećem licu gdje postoji glavni lik i neprijatelji.. Koji rade nekakav DMG kad dođu do tebe i slične stvari.

Sad kad san doša do te točke da imam skoro sve potrebno za jednostavan gameplay trebaju mi ljudi koji su voljni osmisliti nekakvu priču, raditi mape u UNREAL ENGINE i slične stvari. Progamersko znanje je skoro pa nepotrebno jer je večina koda već napravljena i igra se može igrati kao da je gotova samo nema ništa ( Quest, maps i sl stvari )

 

Trenutno izgleda kao da će biti slična DEVIL MAY CRY serijalu. Al još se da raspravljati o tome šta će biti HEHE...  Info o detaljima i drugo kad se netko javi pa ćemo dalje pričati da ne pišem sve živo.

 

Onoliko koliko znam voljan san pokazati i nekog naučiti kako u blenderu tako i u Unreal Engine ( Inaće radim po 12 sati tako da nemam vrimena uvik niti za radit gejm ) ali snađe se čovik kad nešto želiš. Ne znam sve uvik učim nove stvari u oba programa, no kako san ispegla taj blender ( ne radim animacije u njemu osim nekih jednostavnih ) imam sav materijal za pokazati ako je potrebno da je napravljeno od vlastith ruku )) nastavia san raditi u Unreal Engine.

Pišem ovo jer tražim nekog zainteresiranog koji ima ambicije i volje izgubit 1-2 sata kreirajući nekakvu mapu i slične stvari ( barem mislim da je to jednostavno ako ništa ) kako bi ubrza rad igre, i malo je teško u svemu biti sam pa tako i u ovom projektu.

 

Igra nažalost još nema dinamični Combat ( samo je udaraj i ubij ) ne pita te niko za zdravlje. Igra trenutno ima 20 gb materijala, iskoristivo je trenutno možda 5-6 gb od svega.

 

Za sve informacije sam tu i nadam se da ću odgovarati brzo. Ako uopće bude šta od ovog :D ako ne, Čule sam na svijetu kako do sad tako od sad nastavljam sam raditit :)

LP

 

 

ivan peran
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice