Sony Ericsson Xperia Arc

poruka: 42
|
čitano: 20.232
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia Arc".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
linuxuser kaže...

Ma i ja se pitam, očito je da su oni na Vipu mislili na Xperiu X8, a ovako šire se glasine da će novi modeli xperia kao i arc, neo i neki drugi biti izdani u limitiranom primjercima zbog situacije u Japanu. Oštetili su neka postrojenja a osim toga oni su morali tražiti alternativne dijelove  i to znači da će biti skuplji možda ga nebude u Hrvatskoj. 

 

phajoooj -.- nee nisu mislili na X8 sigurno. jer mie tip rekao da dolazi neka nova xperia. ja ga pitam ARC? on kaže da da :D tako da onoo, arc je definitivno. al viidiš, sad se nmgu sjetit jel to bilo prije ili poslije potresa u japanu. mislim dae bilo prije, tako dae defitivno moguće, a i logično da je sve to utjecalo na dolazak arca u hrv. štetaa :/ a nadam se da će doć do 8 mj. kad mi ističe ugovor, i da će cijena bit kolko tolko razumna :)

01000010 01110010 00000111 01111000 ||
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

koliko košta?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc

Navodno će cijena biti 3999 kn, a dolazi u Q3, tako kažu na SE-ovoj facebook stranici. Cijena je taman, kad još malo padne bit će još bolje. I nadam se da taj Q3 neće značiti kraj 9. mjeseca. Već mi je dosta čekanja, čekam ga od travnja.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc

Cisto da znate Arc je vec izasao i igrao sam se malo sa njime prije 15 dana ;)

 

http://www.univerzalno.com/mobiteli/sony-ericsson/detaljnije/sony-ericsson-xperia-arc/188

:)
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 17:31 (logic).
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

jel ima ko ovakav mob?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc

U BiH ga ima već duže vrijeme, u Hrvatskoj još nije izašao, a kad će, ne zna se točno.

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

kakav je mob?jel ga ko ima

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Evo ekipa, ovdje je cijela recenzija http://mob.hr/recenzija-sony-ericsson-xperia-arc/

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

trenutno ga nema u t mobile, barem u šibeniku,da li znate mozda kada ce doci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

itko, otprilike za kolko bi trebao doci, za par dana, tjedana, meseci??? hitno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

i da li da uzmem xperia ray?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Imam GB, da li da usnimavam custom rom ics ili ne? Jel se u ICS osjeti manjak rama i ograničen multitasking?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice