Sony Ericsson Live with Walkman

poruka: 1.283
|
čitano: 273.038
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Live with Walkman".
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
propuhmajstor kaže...
Zujko008 kaže...

Narucio sam ovaj mob u VIP-u za 200kn na rasprodaji. Jos ga nisam dobio al kaj je stvarno tak loš meni se spesifikacije čine sasvim uredu {#}  Imam i samsung galaxy mini 2 koji je teoretski slabiji od ovog a radi super. 

Mobitel je odličan. Bio je odličan i 2011. kada se pojavio i kada sam ga kupio. Imam ga i danas i ne kanim ga prodati. Problem je u prenapuhanom softveru koji troši prostor za pohranu i RAM i to ovaj mobitel zna usporiti do bola. LWW je jedan od rijetkih mobitela koji ima jako izbalansiran hardver koji radi jako dobro. Na Androidu 2.3.7 je letio, 4.0.4 ga je malo usporio ali je još uvijek dobar. Ponavljam, problem je u pohlepnom softveru koji iz verzije u verziju traži sve više resursa mobitela. Da nije toga...

 

P.S. Kako su ga samo i gdje uspjeli nabaviti u VIP-u? Vidim da ga nude pretplatnici u raznim varijantama pretplata.

Bilo ga je i u t-mobilu do prije nekih 6mj. al sad je samo u vipu (meni se cini, mozda se varam)

10 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Live with Walkman

Opet ja :P Dobio sam mob i radi super samo vas ocu pitat di mogu kupit TPU masku i screen protector?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
Zujko008 kaže...

Opet ja :P Dobio sam mob i radi super samo vas ocu pitat di mogu kupit TPU masku i screen protector?

 ja sam uzeo na ebayu dvije tpu maske i 2 screen protectora u kompletu za 30tak kn, prije godinu dana..

prodao sam mob ali ostala mi prozirna maska(crnu sam dao uz mob).. Ako hoces, za prvu ruku posaljem ti svoju za 15kn (postarina uklj) :D moze i za 10 ak je 15 puno..

screen p. nemam,dao sam uz mob :/

ili ako si u osijeku nadjemo se..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
NeoOS kaže...
Zujko008 kaže...

Opet ja :P Dobio sam mob i radi super samo vas ocu pitat di mogu kupit TPU masku i screen protector?

 ja sam uzeo na ebayu dvije tpu maske i 2 screen protectora u kompletu za 30tak kn, prije godinu dana..

prodao sam mob ali ostala mi prozirna maska(crnu sam dao uz mob).. Ako hoces, za prvu ruku posaljem ti svoju za 15kn (postarina uklj) :D moze i za 10 ak je 15 puno..

screen p. nemam,dao sam uz mob :/

ili ako si u osijeku nadjemo se..

Nisam u Osijeku :/ mislim da cu i ja onda prek ebaya izgleda da je najjeftinije :) 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman

Je,najjeftinije je,al riskiras da ti padne mob i oateti se dok ti maska dodje..

13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
Nababi sto prije. Nije ni malo otporan na udarce. Moj ima tonu frizeva a ako je 4 puta pao ubijes me. Full lagano se ogrebe. Straznja maska mi izgleda kao njemacka posli 2. sv rata
14 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson Live with Walkman

Prvu zaštitnu masku za njega naručio sam od Kineza i čekao ju 40 dana. Dok nije stigla pazio sam mobitel kao niti jedan do sada. :) Problem s ponudom kod nas je da se dobar dio dodatne opreme svodi na iphone 4 ili 5, Samsung 3 i 4 i HTC One. Za sve ostale ponuda varira.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Live with Walkman

Imam par gumiranih plastičnih maski ako nekom treba nek se javi na pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Live with Walkman

Bi mi mogo netko preporucit rom po mogucnosti 4.2.2 optimiziran za igrice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
ekipa puka mi je ekran. zapravo samo staklo (touch radi) u gornjem desnon kutu. nije puno ali nervira. e sad je ja tribam narucit s ebaya touch screen ili lcd . pokusavam stavit linkove s oglasa ali ne onda mi ne zeli postat.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
GeneralPag1997 kaže...
ekipa puka mi je ekran. zapravo samo staklo (touch radi) u gornjem desnon kutu. nije puno ali nervira. e sad je ja tribam narucit s ebaya touch screen ili lcd . pokusavam stavit linkove s oglasa ali ne onda mi ne zeli postat.

Imas jedan i na njuskalu al nije bas jeftin http://www.njuskalo.hr/sony-ericsson-dijelovi/touch-screen-sony-ericsson-wt19i-live-walkman-oglas-5303403

13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
isto kao i u servisu. stim da u servisu imam garanciju
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
GeneralPag1997 kaže...
ekipa puka mi je ekran. zapravo samo staklo (touch radi) u gornjem desnon kutu. nije puno ali nervira. e sad je ja tribam narucit s ebaya touch screen ili lcd . pokusavam stavit linkove s oglasa ali ne onda mi ne zeli postat.

 

jel ti odgovara nesto od ovoga?  1 i 2

- HTC 8S -
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
nije meni puka lcd vec staklo. morat cu neki oglas nac pa onda nekog upilat sa mi naruci.
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
digitizer je zapravo puka. ali opet radi touch na tom mjestu. http://goo.gl/wmHXPa ovaj cu vjerojatno . jeftin a imam toolse isto
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman

Mogu ti ja naruciti ako nemas racun na ebayu..ti nadji sto zelis i javi se, pa rijesimo to

- HTC 8S -
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
hvala javim ako se odlucim. mpzda uzmem neki wp ako bude koja akcija :)
10 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Live with Walkman bag

imam SE wt19i na ICS i nekad radi dobro,,a s vremena na vreme nece da prihvati taster opciju da se vratim unazad kad sam u meniju <-- 

 

onda ja stisnem HOME taster i izadjem skroz na pocetni ekran! i brkao je slova kad pisem po tastaturi..npr kad stisnem slovo a ..on ukljuci  i capslock i tacku ubaci i jos par slova.

danas sam uradio fabricki reset i ne baguje kod porukaa,ali i dalje se pojavljuje bag da ponekad nece da izadje iz neke aplikacije,poruke,menija itd....

nije suvise opterecen,,imam mozda 12 aplikacija,,ram memorija mi je obicno dostupna ,od 320 mb retko kad prelazi 220 mb iskoristenosti.... 

ne znam do cega je problem,,,

da li treba update neki,da li hard reset ili kalibracija ekrana......mada stvarno ne verujem da ne umem da nabadam po ekranu...

PS. evo ga sad baguje i kod poruka,,osetim vibraciju da je primio komandu na stisak,,ali komandu uradi neku sasvim random! pomagajte.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 23:49 (dowla).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Ericsson Live with Walkman

PItanje, moj mob ima 312MB RAMA a svi kažu da ima 512MB??

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
Mob ima 512mb rama. Samo sto graficka koristi tih 200mb. Tj mozes samo koristit 312mbq. Preporucam ti da gledat neki bolji mob. Dns se za male pare moze naci bolji mob od ovoga
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman
Strm kaže...

PItanje, moj mob ima 312MB RAMA a svi kažu da ima 512MB??

Ok, ma dobar je on za moje potrebe...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
9 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Live with Walkman

nece se spojit na internet samo piše " nabava ip adrese "

alen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Live with Walkman

Makni pass na routeru ili probaj staviti na wep ili wpa pa vidi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice