Windows 10 Viber problem

poruka: 5
|
čitano: 885
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Viber problem

Pozdrav narode , ovako skinuo sam Viber sa njihovog sajta i instalirao i kada ga pokrenem izbaci ovaj prozor i samo ovako stoji i nista se ne desava ? Koristim Win 10 Home 64bit sistem sam neki dan reinstalirao naaravno i kupio key i aktivirao.Ako neko zna resenje ili se susretao sa ovim problemom da mi pomogne bio bi zahvalan od srca :)  Slika errora prilozena

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 Viber problem
007_New kaže...

Pozdrav narode , ovako skinuo sam Viber sa njihovog sajta i instalirao i kada ga pokrenem izbaci ovaj prozor i samo ovako stoji i nista se ne desava ? Koristim Win 10 Home 64bit sistem sam neki dan reinstalirao naaravno i kupio key i aktivirao.Ako neko zna resenje ili se susretao sa ovim problemom da mi pomogne bio bi zahvalan od srca :)  Slika errora prilozena

 jesi ga probao obrisati te ponovno instalirati......

8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Viber problem
Gale92 kaže...
007_New kaže...

Pozdrav narode , ovako skinuo sam Viber sa njihovog sajta i instalirao i kada ga pokrenem izbaci ovaj prozor i samo ovako stoji i nista se ne desava ? Koristim Win 10 Home 64bit sistem sam neki dan reinstalirao naaravno i kupio key i aktivirao.Ako neko zna resenje ili se susretao sa ovim problemom da mi pomogne bio bi zahvalan od srca :)  Slika errora prilozena

 jesi ga probao obrisati te ponovno instalirati......

 Jesam i nista ..

13 godina
offline
Re: Windows 10 Viber problem
007_New kaže...

 Jesam i nista ..

 probaj otvorit Viber kao administratira (slika u prilogu)

U tražilicu upiši "Viber" te odi na "Pokreni kao administrator" U tražilicu upiši "Viber" te odi na "Pokreni kao administrator"
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Viber problem
Gale92 kaže...
007_New kaže...

 Jesam i nista ..

 probaj otvorit Viber kao administratira (slika u prilogu)

 Probao i opet isto 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice