Visual Studio 2022 preview

poruka: 6
|
čitano: 2.281
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Visual Studio 2022 preview

Jel netko uspio skinuti verziju 2022?

Ja pokušavam cijeli dan, ali kad se klikne na link za download ništa se ne dešava...

hrckuhar.com - mjesto najboljih recepata
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Visual Studio 2022 preview
Jel koristis Edge browser?

Ako da, probaj u Chromeu, meni nije htjelo pokrenuti download u Edgeu
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Visual Studio 2022 preview

Da, u Chrome-u radi...svašta...a Edge je od microsofta?! Ili? 

hrckuhar.com - mjesto najboljih recepata
8 godina
offline
Re: Visual Studio 2022 preview
Da, Edge je od Microsofta, i sto je najjace Edge je baziran na Chromiumu, tako da je bas Microsoft zeznuo
8 godina
offline
Visual Studio 2022 preview

Meni je uBlock origin radio problem i na Firefoxu i na Chromeu, kad sam ga privremeno disableao, download je proradio.

 

Inače, što se samog VS tiče, sve ok. Nisam primjetio nikakve prevelike probleme i imam ga instaliranog na dva stroja. Radim desktop (winform/wpf) aplikacije, windows servise, asp.net core projekte (uglavnom API) i nešto sitno mobilnog (xamarin) developmenta. Ovaj neki "AI" tj malo pametniji code completion je baš dobar, puno pomaže sa boilerplate kodom (tipa setteri i getteri).

 

Najveći solution mi ima stotinjak projekata u sebi i nisam primjetio da radi išta brže od VS2019 (Ryzen 5, 16GB RAM, projekti na NVME disku). Dosta koristimo i VSCode, on je pak nemjerljivo brži ali to je normalno jer ipak se radi o običnom editoru.

 

Za sad bi jedino prigovorio na ikonice, stare su bile bolje i "čitljivije". I propeties od projekta, to su zaneredili, prije je bilo bolje i preglednije, srećom pa se u to gleda samo par puta i to na početku.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Visual Studio 2022 preview

Da, i kod mene iz nekog razloga uBlock Origin radi problem. Kad ga ugasim na Chromeu download proradi.

 

A prije nekih mjesec dana sam već skidao Visual Studio 2022 Preview (mislim da je bio Preview 1) na Chromeu s uBlock Originom i sve je radilo normalno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 8:39 (bAKeth).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice