Vista ultimate instalacijski problem

poruka: 3
|
čitano: 998
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Vista ultimate instalacijski problem

imam jedan problem kod instalacije viste ultimate . Imam dva diska od 320 u raidu i još jedan logical od 500 gb  i pri instalaciji mu loadam raid drivere i sve u redu , on ih vidi ali problem je kad hoću instalirat na određenu particiju onda mi dolje lupi error : windows does not meet the system volume that meet the criteria .... probao sam zbrisat i ponovo napravit particije al opet isto , niti na ovaj 500gb-tni disk neće instalirat i javi istu grešku , u čemu bi mogo bit problem ako neko zna?


C2D E6850@ 3Ghz,Gigabyte P35-DS3P,2x1Gb Kingmax 667,Sapphire Radeon HD3870 ,Seasonic S12II-500,2x320Gb Seagate Baracuda+500Gb Samsung Spinpoint,Samsung 971P
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vista ultimate instalacijski problem

Vista nema problema sa Raid diskovima. Ili nisi dobro formatirao ili je disk pokvaren. Kad dodješ do dijela gdje te pita na koji disk ili particiju hoćeš instalirati Vistu za svaki slučaj formatiraj disk još jednom i stvori particije po izboru.


I am Borg...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista ultimate instalacijski problem

sve je u redu , uspio sam ju dat gore , ceprko sam malo po biosu i valjda nije bio dobro namješten boot priority i hard disk priority tako da sada sve štima i radi ko zmaj


C2D E6850@ 3Ghz,Gigabyte P35-DS3P,2x1Gb Kingmax 667,Sapphire Radeon HD3870 ,Seasonic S12II-500,2x320Gb Seagate Baracuda+500Gb Samsung Spinpoint,Samsung 971P
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice