Runtime error

poruka: 7
|
čitano: 2.046
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Runtime error

pozdrav!!

 

 

klikom na "search" opciju da nađem određenu stvar  nakon 5 minuta mi se pojavilo ovo:

 

 

http://img262.imageshack.us/img262/5752/uo0001ra2.jpg

 

moram da napomenem da se to desilo nakon prekida instalacije Tomb Rider Aniversary!Nakon toga sam isao traziti pod "search" tomb rider i dobio vec spomenutu stvar!

 

mozda nema veze ali da napomenem!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 15:23 (duress).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Runtime error

zar nitko ne zna sta je to?

16 godina
offline
Runtime error

skini s microsoftove stranice visual c++ 2005 redistributable_sp1, a bilo bi zgodno kad bi ponovo instalirao program koji ne sljaka, ako to ne pomogne onda jos instaliraj msxml4 SP2 takoder s njihove stranice. Imao sam slican problem s nerom pa sam ga tako rijesio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Runtime error

probat cu skinuti to sto si rekao,to nije problem.Problem je da neznam o kojem se programu radi koji ne sljaka!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Runtime error

koji od tih MSXML4 sp2 da skinem

 

ima ih vise

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=3144B72B-B4F2-46DA-B4B6-C5D7485F2B42&displaylang=en#filelist

16 godina
offline
RE: Runtime error

pa kako vidim prijavljuje ti explorer.exe onda bi tu bio problem s internet explorerom (bar pretpostavljam), a skini ovu datoteku msxml.msi i instaliraj

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2008 11:22 (igy).
16 godina
protjeran
offline
RE: Runtime error
igy kaže...

pa kako vidim prijavljuje ti explorer.exe onda bi tu bio problem s internet explorerom (bar pretpostavljam), a skini ovu datoteku msxml.msi i instaliraj

explorer.exe nema nikakve veze sa IEom. Explorer je ljuska (upravljanje prozorima, taskbar itd.) za Windowse 95 nadalje.Pokreni antivirusni program, možda imaš virus. Ako neće pomoći system restore, onda slijedi reinstalacija.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice