Problem - RAR

poruka: 12
|
čitano: 4.476
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem - RAR

Uglavnom imam jedan .rar file koji je bio zaštićen passwordom, i znam password i uspješno sam otvorio sadržaj file-a.

Jel ikako moguće zamjenit taj postojeći password sa novim?

 

Isto tako me zanima ako imam više rar "partova" recimo part1.rar, part2.rar jeli to moguće nekako "Ujedinit" u jedan .rar file ( ali ne da u jedan .rar file ubacim više manjih .rar file-ova nego da ih "spojim".

 

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 12:00 (ReiKo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Problem - RAR

Znaci, ti imas (ili mozes imati) neki sadrzaj na tvrdom disku... A pomocu WinRAR-a moze se napraviti RAR arhiva... S passwordom... I da nije podijeljena na vise dijelova... You do the math.

16 godina
neaktivan
offline
Problem - RAR

Da ne otvaram novu temu. Mene zanima dali koji program učinkovito i brzo razbija RAR password. Nije nužno da je freeware.


Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - RAR

Prema tome, mbaksa ti misliš napravit novu .rar arhivu od faile-ova koji su bili u prošloj arhivi sa starim passwordom, i ovoj novoj arhivi dat svoj password a staru pobrisat?

 

Šta se tiče više djelova vidim samo opciju "add to archive" ali od toga dobijem samo da se više djelova napuni u jednu arhivu, a ne da se "stope".

16 godina
offline
Problem - RAR

Pa extraktaj to sve i onda ponovno zipaj (zapravo raraj) i postavi neki drugi password. One djelove mozes napravit isto tako!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - RAR

Isto tako zanima me ako imam jedan veci file(recimo 2-3gb) kako da ga napravim u više djelova (recimo da je svaki dio od 95mb u rar arhivi)?

Jel to mogu s WinRarom ili trebam nekakav file splitter?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 13:36 (ReiKo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - RAR
odes u "add to archive" i u lijevom kutu dole imas "split to volumes, bytes".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - RAR
r420r kaže...
odes u "add to archive" i u lijevom kutu dole imas "split to volumes, bytes".
 thx
16 godina
online
Problem - RAR

@Kublacho

Nema programa koji moze na brzinu rpobiti pass, sve ti zavisi koliko je znakova u passwordu, a kako obicno nije ispod 5-6-7 znakova znaci traje cijelu vijecnost. moze ti jednu sifru razbijati i po tjedan dana. nekima se pojavljivalo cak 3 godine. lol

 

@reiko

da, mozes s WinRAR-om. Kada pravis novi RAR file imas dole "Split to volumens, bytes" tu upises 900 mb, i on ti stvori onoliko fileova koliko je potrebno.

 

POZZ!!!

 

 

Edit: jbt jesam spor. lol

 

We are born naked, wet and hungry. Then things get worse.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 13:54 (goodye).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Problem - RAR
ReiKo kaže...
Prema tome, mbaksa ti misliš napravit novu .rar arhivu od faile-ova koji su bili u prošloj arhivi sa starim passwordom, i ovoj novoj arhivi dat svoj password a staru pobrisat?
Izracunao si! Namigiva
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem - RAR

Dobro je, jer mi matematika nikad nije išla xD

Šta se tiče jednog fajla od 3 gigabajta... :) htio bi ga razlomit u više djelova, razmišljao sam o 95mb ali pošto je 3gb = 3072mb to mi dolazi na otprilike 32 dijela i prema winraru trajalo bi više od 10 sati.

 

E sad, ako netko ima savjet kako to najbrže napravit...

gledao sam malo opcije kompresije, ima store,fast,fastest,normal,good,best... koja je razlika i kakva je šteta ako se koristi fastest i jeli ubrzanje osjetljivo?

 

još jednom hvala, možda se ovo pretvori u jednu bolju diskusiju ;)

16 godina
offline
Problem - RAR

Pa ako koristis fastest onda ce ti zavrsni projzvod biti veci (kompresija nece biti toliko dobra), ali ce ti se sve npraviti brze.


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice