OneDrive problem sa syncanjem fotki

poruka: 6
|
čitano: 2.570
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
OneDrive problem sa syncanjem fotki

Pozdrav, odnedavno mi ovaj OneDrive počeo praviti probleme. Iskreno baš me briga za njega i zaustavio sam syncing sa kompom i svim fajlovima na njemu jer OneDrive ima puno premali prostor od 5 GB. Međutim, sad kad sam to napravio ne vide mi se thumbnailovi od fotki koje nisu syncane sa OneDriveom (na slici u linku) već se vide samo one koje su syncane. Ove koje nisu moram otvoriti ih direktno da vidim koja je slika. Kako to popraviti bez uključivanja One Drivea? Hvala unaprijed

 

https://prnt.sc/HhPiGhGxHo26

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: OneDrive problem sa syncanjem fotki
Mislim nikako. Jedino da preuzmeš sve fajlove
9 godina
neaktivan
offline
OneDrive problem sa syncanjem fotki

Ovaj je forum potpuno beskoristan.

Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: OneDrive problem sa syncanjem fotki
OneDrive Thumbnails
OneDrive for Business OneDrive (home or personal) OneDrive for Mac OneDrive for Windows
If you have a preview or thumbnail view set for your OneDrive folder, you should see thumbnails for all files.

If you are not seeing thumbnails, check these features:

If you're using a web browser, ensure the OneDrive.com file viewer is set to Tiles. Learn how.

If you're using a PC/Mac, ensure your computer's File Explorer/Finder view is set to medium-sized icons (or larger).

If File Explorer/Finder thumbnails still don't show, enable "Always keep on this device" for the file.
14 godina
offline
Re: OneDrive problem sa syncanjem fotki
ReverseFlash kaže...

Ovaj je forum potpuno beskoristan.

 Ko i tvoj google-fu.

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
4 godine
offline
Re: OneDrive problem sa syncanjem fotki
ReverseFlash kaže...

Ovaj je forum potpuno beskoristan.

 Očito se smanjio broj korisnika. A neki ljudi ne vole dijeliti savjete 1.) besplatno 2.) da ne budu popljuvani da su dali loš ili ne daj bože pogrešan savjet. Svatko od nas zna barem jednu osobu koja doslovno ne želi dati nikakav savjet.

 

Koristim OneDrive i s njime sam imao problema, tako da za sinkronizaciju između laptopa i OneDrivea koristi program FreeSync. Ni on nije savršen, ali mi nekako odradi sinkronizaciju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice