Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

poruka: 22
|
čitano: 9.292
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Svaki put,ama baš svaki put kada upalim laptop upali mi se proces Chrome.exe i ja ga naravno preko Task managera ugasim i odem Run -> msconfig -> Tab "Startup",ugasim ga -> Apply,OK ali badava kad se on opet sam od sebe upali. Mogu li ga ikako ugasiti,a da se više ne pali automatski?

 

Postavljam sliku na kojoj se vidi da sam već jednog (istog) ugasio još 9.1.2013.

Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Pokušaj u CCleaneru ugasiti proces na opciji "Pokretanje s računalom" (ako se tamo pojavljuje).

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht versteht
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Evo jedan plagin koji pokreće google chrome prilikom podizanja sistema ... gtalk od googla podiže se automatski s sistemom tako ako imaš koji plagin ništa čudno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Kada ga ugasim u CCleaneru ostane isti problem,ne koristim Google Talk...

Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Kad upišeš regedit idi gore na ikonu i pokreni ikonu regedit kao administrator.

Poslije idi na Hkey current user--software i pokušaj pronaći to govno i samo ga pobriši, nemoj ništa mijenjati.

Onda pogledaj isto i na HKey local machine--software---ako nađeš tu stavku samo delete...

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht versteht
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 22:50 (Budokai).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Pokušati ću sutra jer sada nisam na laptopu...

Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Ako imaš Google chrome ikonu u system tray-u, onda probaj deselektirati da se chrome izvodi u pozadini:

 

Desni klik na ikonu pa deselektiraj " Let Google Chrome run in the background"

Mozda ti to pomogne

 

Zaboravih napisati, kada si već bio u Ms configu onda si trebao izbaciti i GoogleUpdate iz startup-a.

Spija
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 23:14 (SPIJA).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Imam i ja jedan problem sa chrome, neke stranice skrolam i naprijmjer na bugu ko da se pola ne učita i nemogu na ništa kliknuti, ili na fejsu krenem na neku poveznicu i ta poveznica se ne učita i zašteka mi taj dio nemogu na ništa opet kliknuti moram taj tab ugasiti i ici ponovno, i nekad mi zna izbacit shockwave error, probao sam reinstall flash-a ali bez uspjeha. Kak bi to mogao fixat ak netko zna ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...
Marko :D kaže...

Svaki put,ama baš svaki put kada upalim laptop upali mi se proces Chrome.exe i ja ga naravno preko Task managera ugasim i odem Run -> msconfig -> Tab "Startup",ugasim ga -> Apply,OK ali badava kad se on opet sam od sebe upali. Mogu li ga ikako ugasiti,a da se više ne pali automatski?

 

Postavljam sliku na kojoj se vidi da sam već jednog (istog) ugasio još 9.1.2013.

probaj sa autoruns programom.samo nađeš ono kaj hoćeš isključiti i makneš kvačicu

 

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx

16 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Iskljuci iz Task Schedulera pokretanje Chromea i i svih njemu pripadajucih plugina. Ali nemoj brisati nego samo onemoguci, jar ako izbrises, Chrome ce opet prvim pokretanjem sve vratiti na staro. Inace to je glavni razlog sto mi je Firefox i dalje defaultni browser, Chrome je jedan veliki trojanac kojeg korisnici svjesno instaliraju.

 
1 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...
cober kaže...

 Chrome je jedan veliki trojanac kojeg korisnici svjesno instaliraju.

Slažem se, no sad će bit TD od Chromanjonaca ! {#}

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht versteht
13 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Opet se chrome sam od sebe upalio. Pokušati ću ga maknuti CCleanerom...

Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...
Marko :D kaže...

Opet se chrome sam od sebe upalio. Pokušati ću ga maknuti CCleanerom...

Ako ne ide tako stisni Winkey+R...upiši services.msc i pokušaj ga u tim opcijama naći i ugasiti.

 

Ili Winkey+R..upišešMSConfig... ideš na services i tu ga isto probaj pronaći i disejblati.

Volim sve moderatorice i administratorice !
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 23:16 (Budokai).
13 godina
offline
Re: Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...
U services.msc je samo Google Update koji sam već odavno postavio na Manual,a u msconfig sam već 3 puta gasio isti Chrome.exe i kad ga odznačim kliknem Apply pa Ok. Ja ga maknem i za cca. mjesec dana se opet pojavi...
Opali HVALA ↓↓↓
12 godina
protjeran
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Stvarno blesav problem. "Nabavi si" Glary Utilities PRO..idi na opciju Modules>Optimize&Improve>Startup Manager i tamo imaš opcije gašenja programa koji se dižu s Windowsima kao što ima CCleaner ali puno naprednijih opcija.

 

Postoje još dvije mogućnosti ako si pobrisao opcijom Regedit "gore" što sam ti napisao..........u  Hkeylocal....itd.

 

Otvori My computer ikonu, gore lijevo imaš Organize>Folder and search options>View>označiš točku na > Show hidenn files, folders, and drives.

Pojavit će ti se skriveni folderi a među njima Program data. Prvo tu potraži google chrome i sve pobriši. ako nije tu vrati se i idi na Users>Default i probaj ga tu negdje naći.

Ja taj Chrome ne koristim pa ni ne znam gdje bi mogao biti.

 

Ili idi na folder Windows, System 32 ili SysWOW 64 i probaj tamo naći nešto od Chromea. Jedino što ne znam kako se taj dll ili file koji te zayebavaju točno zovu.

 

 

Sretno.

Volim sve moderatorice i administratorice !
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 12:15 (Budokai).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Imam Glary Utilities PRO al sam ga zaboravio {#}

Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...
Nemas zasto ga gasit, to je Chrome updater, probaj trazit "google installer" u start-upu pa njega ugasit
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Chrome.exe nije Google Update kao što se vidi na slici...

Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...
O tome i pricam, on ima svoj updater preko kojeg pali Google Updater. (debilana)

To se desava ak si instalirao Chrome uz neki drugi program tipa Avast.

Meni je tako isto, ali nista ne vuce pa me ne brine
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Chrome sam instalirao sa Googleove stranice...

Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

 

1. Ako imaš neke addon-ove na Chrome-u sve ih isključi pa probaj da li se i tada pali kod bootanja Windowsa.

 

2. Upiši chrome://settings/ skroz dolje klikni "show advanced settings" scrollaj do kraja i makni kvaćicu sa "Continue running apps in background when Google Chrome closes" ujedno isključi Google Cloud Print ako ti je slučajno upaljen jer i on zna radit probleme (opcija odmah iznad) 

 

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Nikako ugasiti Google Chrome iz startup-a...

Nadam se da sam uspješno riješio problem. Problem je bio u tome što mi je bio upaljen Google Cloud Print. Nakon što sam to isključio proces se maknuo sam od sebe. Hvala...

Opali HVALA ↓↓↓
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice