Crashanje programa (low virt memory?)

poruka: 4
|
čitano: 1.156
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Crashanje programa (low virt memory?)

Poz ljudi!
Reinstalirao sam windowse na M2 SSD jucer ( drugi put od ugradnje M2) i crasha mi sve programe kad igram escape from tarkov.Budem na discordu i ucitavam u game u tarkovu i kad me treba ubaciti u game onda mi crasha i discord i tarkov, ili nekad samo discord ili tarkov, u event vieweru sam nasao upozorenje za : "windows successfully diagnosed a low virtual memory condition" tocno prije crasha, sad ne znam jeli to uzrok ili nesto drugo.
Ako neko ima ideju neka napise, Hvala!
Specs : 16gb 3000mhz ram, 256gb m2 ssd, 120gb ssd, 1tb HDD ,r5 2600,1070ti

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Crashanje programa (low virt memory?)

 Na koliko ti je namještena virtualna memorija? Ja sam to nekad gasio, nekad držao samo malo mjesta rezervirano, pa mi je jednom isto to iskočilo.

 

Control Panel - System - Advanced system settings

 

U System properties nađi Advanced tab, pod Performace klikni na Settings, Onda pod Advaced tab, na Virtual Memory klikni Change.

 

Pa sad sam proizvoljno podigni, fiksiraj na jedan od diskova ili ostavi automatski. Ako je sad na automatski, stavi je fiksno na minimum 8 GB.

 

EDIT:

Ja bi fiksirao virtualnu memoriju na HDD od 1TB.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 13:02 (Filox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Crashanje programa (low virt memory?)

Bilo mi je na automatski, sad sam namjestio na 4000 i nes na svakoj particiji, + sam fixao neke windows settinge i fixao sam problem :) , igra mi je sporo ucitavala zadnjih tjedan dva a sad napokon ucitava kako bi trebala ! 
Ako neko ima slican problem nek mi se javi pa cu u detaljima napisati sta sam tocno radio da ga je fixalo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crashanje programa (low virt memory?)
lionKing416 kaže...

Nikada nemoj mijanjati više stvari odjednom jer sada ne znaš što je na kraju riješilo problem, 99 posto da postavke windowsa nemaju veze s time, veze ima pravilno podešena virtualna memorija

što nisi do kraja dobro odradio, sav "page fail" stavi na particiju na koju je instaliran OS, nema toga malo ovdje, malo tamo.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice