Snimljen glas na mikrofonu zvuči 5x ubrzano

poruka: 7
|
čitano: 1.074
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Snimljen glas na mikrofonu zvuči kao na heliumu

Dakle kad se snimim na mikrofon zvuk je kao da sam na heliumu ili kao chipmonks..  Probao sam deinstalirat zvuk i ponovo instalirat i nista, i grafički driver sam ponovo instalirao.. zvučna je na ploči ,a ploca je msi X470 gaming plus am4, googlam razno razna riješenja ali nista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snimljen glas na mikrofonu zvuči kao na helium
njuskac kaže...

Dakle kad se snimim na mikrofon zvuk je kao da sam na heliumu ili kao chipmonks..  Probao sam deinstalirat zvuk i ponovo instalirat i nista, i grafički driver sam ponovo instalirao.. zvučna je na ploči ,a ploca je msi X470 gaming plus am4, googlam razno razna riješenja ali nista.

 a softver za snimanje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Snimljen glas na mikrofonu zvuči 5x ubrzano

snimam sa nvidia experience,koristim to vec godinama i sve ok bilo do nedavno i probao sam na wondershare filmora isto se tako cuje i uz to zvuk krči

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 19:11 (njuskac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Snimljen glas na mikrofonu zvuči 5x ubrzano
njuskac kaže...

snimam sa nvidia experience,koristim to vec godinama i sve ok bilo do nedavno i probao sam na wondershare filmora isto se tako cuje i uz to zvuk krči

 probaj snimat sa Audacity-jem

10 godina
offline
Snimljen glas na mikrofonu zvuči 5x ubrzano

jesam, isto je.. nema to veze sa programom kojim snimam nego sa windowsima valjda.. promijenio sma i mikrofon i isto je

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Snimljen glas na mikrofonu zvuči 5x ubrzano
A.nista, ti pricaj 5 puta sporije, i bit ce taman kad snimis....

Zezam se, ali ovo su sad vec bizarni problemi sa zvukom i amd chipsetom,.meni su problemi poceli nakon updatea windowsa,.probaj vidjeti da ti tu nisu sta pobrkali....
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Snimljen glas na mikrofonu zvuči 5x ubrzano

Odi u driver od zvucne kartice - najcesce negdje imas slider za dubinu glasa, vjerojatno je na +5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice