Problem s maticnom plocom ili procesorom

poruka: 13
|
čitano: 4.704
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem s maticnom plocom ili procesorom

imam maticnu gigabyte ga-ma770-ud3 procesor amd athlon 64 x2 3.0  sve spojim ventilatori se vrte na maticnoj i grafickoj ali slika je crna

 ako netko zna sta da radim da bacim ili postoji kakvo rijesenje

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s maticnom plocom ili procesorom

Probaj sa drugom grafičkom

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s maticnom plocom ili procesorom

probao sam graficku graficka radi jedino neznam je moze procesor riknut ili je matica komp sam bio upali zagrijo sam sa fenom oko procesora radio je i poslije toga nist

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 12:59 (simens).
13 godina
offline
Problem s maticnom plocom ili procesorom

Probaj drugi monitor/napajanje.

Šalalallalalalalallalaa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s maticnom plocom ili procesorom

Promjeni pastu na procesoru možda ti se on pregrijava, jedan moj frend s tim istim procesorom je imao takav problem jer se je pregrijavao procesor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem s maticnom plocom ili procesorom

jedino nemam drugi takav procesor da probam jel postoji kakav servis da odnesm da provjere 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s maticnom plocom ili procesorom
simens kaže...

... zagrijo sam sa fenom oko procesora radio je i poslije toga nist

 

Ako je kompjuter proradio nakon grijanja područja oko procesora, najvjerojatnije su krivac kondenzatori na matičnoj ploči, a ne procesor.

KaeR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s maticnom plocom ili procesorom
KaeR kaže...
simens kaže...

... zagrijo sam sa fenom oko procesora radio je i poslije toga nist

 

Ako je kompjuter proradio nakon grijanja područja oko procesora, najvjerojatnije su krivac kondenzatori na matičnoj ploči, a ne procesor.

ima pravo ja sam imo problema sa 939 platformomm..kondezatori vrisnuli i moro sam skidat hladnjak sa proca da bi proc dobio odredenu temperaturu da bi mi se sistem digao a ne smrzo 

11 godina
neaktivan
offline
Problem s maticnom plocom ili procesorom

pozdrav svima .....nesto sam guglo po internetu imam intel q965 chipset i socket lga 775 procesor mi je core 2 duo 2,13ghz pa sam mislio da ubacim neki jaci al neznam hoceli mi moci podrzati nesto kao core 2 quad ..trazio sam po internetu i najaci je core 2 duo 2,66 E6700 a to mi nije dovoljno pa nezz sta vi mislite bil podrzao core 2 quad sa 1066FSB

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s maticnom plocom ili procesorom
nerko261 kaže...

pozdrav svima .....nesto sam guglo po internetu imam intel q965 chipset i socket lga 775 procesor mi je core 2 duo 2,13ghz pa sam mislio da ubacim neki jaci al neznam hoceli mi moci podrzati nesto kao core 2 quad ..trazio sam po internetu i najaci je core 2 duo 2,66 E6700 a to mi nije dovoljno pa nezz sta vi mislite bil podrzao core 2 quad sa 1066FSB

Odi na stranicu proizvođača ploče, nađi svoj model matične i odi pod Supported CPU list i vidi koji je najjači što može na tvoju ploču .

btw. Drugi put nemoj ovako upadat drugima u temu .

13 godina
offline
Problem s maticnom plocom ili procesorom

ja trebam pomoc, i imali tko ovdje da mi pomogne oko drivera za maticnu plocu,winfast nf3250,molim pomoc{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem s maticnom plocom ili procesorom

Nemoj sada po cijelom forumu pisati da trebas pomoc.Malo potrazi i svoje pitanje postavi ovdje:  http://www.bug.hr/forum/board/procesori-mbo/33.aspx?sort=act

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s maticnom plocom ili procesorom
fight kaže...

ja trebam pomoc, i imali tko ovdje da mi pomogne oko drivera za maticnu plocu,winfast nf3250,molim pomoc{#}

Jel to ta ploca ?

 

http://www.foxconnchannel.com/ProductDetail.aspx?T=motherboard&U=en-us0000053

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice