Hitno : Procijena Apple Opreme

poruka: 8
|
čitano: 1.976
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 mjeseci
offline
Hitno : Procijena Imac,laptopi,ipad,ipod,mobiteli

Poštovani forumaši molim vas da mi pomognete oko procijene moje Apple Opreme.

 

1 . Macbook Air 2012 Godina ,i5 1,8 Procesor,4 gb rama,ssd 256,grafička Intel 4000 1536 Mb Baterija nova Broj ciklusa 5

2 . Imac 27 2013  Procesor 3,4 i5,16 gb rama,Grafička kartica Nvidia Gforce gtx 775m 2 gb,1 terabajt hard diska.

3 . MacBookPro 2011 Intel core 2 duo.2.6,ssd 256,8 giga rama,baterija 250 ciklusa

4 . MacBookPro 2010 Intel core 2 duo.2.0 ,hard disk 500 gigabajra 8 giga rama,baterija 600 viklusa

5.  MacbookPro 2009 Intel core 2 duo 1.8 ,hard disk 500 gigabajta,8 giga rama ,baterija 450 ciklusa

6 . PowerBookG4,2002 Godina 120 hard disk,procesor 1.6,baterija mrtva.

 

7 . Tableti : Ipad Model :Apple iPad 2 Wi-Fi + 3G  32 gb Imam dva komadab. 

                  Apple iPad 2 Wi-Fi + 3G 16 gb Imam tri komada 

                  Apple iPad 4 Wi-Fi 16 gb

                  Apple iPad  16 gb

                  Apple iPad Air 32 gb Imam dva komada                  

                  Apple iPad mini Wi-Fi + Cellular 16 gb

 

8 . Ipd : iPod touch (2nd generation) 8 gb Dva komad imam

       Apple iPod touch 3rd Gen 32 gb 

       Apple iPod Touch 4th Generation 8GB 

 

9 . Iphone : 

iPhone 3G A1241 16GB 

iPhone 3GS A1303 GSM 16GB

Apple iPhone 4 (GSM) 16, 32 GB 

Apple iPhone 5c A1507 8GB 

Apple iPhone 5c A1529 16GB

Apple iPhone 5 8 gb 8 komada

Apple iPhone 5 64GB

Apple iPhone 5s64 

Apple Phone SE (1st generation 32bg

Apple iPhone 6 16 gb 8 komada

Apple iPhone 6 32 gb 10 komada  

Apple iPhone 732 32 gb 5 komada

Apple iPhone 7 16 gb 4 komada

Apple iPhone 8 32 gb 7 komada

Apple iPhone 8 128 gb 2 komada

 

 

slike za forum

 

   

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 7:41 (zekh).
13 mjeseci
offline
Hitno : Procijena Apple Opreme

Ima li netko da može procijeniti gore navedene stvari.Znam da su starije al opet mislim da se ne viđa svaki dan takva kolekcija 

12 godina
offline
Hitno : Procijena Apple Opreme

uhh..teko dati neku procjenu.

na vecini uredaja dosta toga ne radi od servisa (ukinut update)?

dosta osteceni,itd.. uglavnom, bas teska procjena.

 

13 mjeseci
offline
Re: Hitno : Procijena Apple Opreme

Uredu shvaćam ja sve da je to nekome i staro prastaro. AL to je dio moje kolekcije koji mi je nakakv višak. Jer sam godinama skupljao,i kupovao. 99 posto to ga je funkcionalno i sve radi kako treba.Znam da je pregazio zub vremena. Al opet mislim i da postoje ljudi poput mene koji cijene i vole apple. Ja stvarno ne znam mogu bzvz bubati cijene.A opet ne bih htio staviti niti uvrijediti nekoga a ne znam koliko bi moglo sta i kaok vrijediti jer ipak mislim da su ljudi pre napuhali cijene svojih uređaja na njuškalu.(odnisi se na apple)

6 godina
offline
Re: Hitno : Procijena Apple Opreme
zekh kaže...

Uredu shvaćam ja sve da je to nekome i staro prastaro. AL to je dio moje kolekcije koji mi je nakakv višak. Jer sam godinama skupljao,i kupovao. 99 posto to ga je funkcionalno i sve radi kako treba.Znam da je pregazio zub vremena. Al opet mislim i da postoje ljudi poput mene koji cijene i vole apple. Ja stvarno ne znam mogu bzvz bubati cijene.A opet ne bih htio staviti niti uvrijediti nekoga a ne znam koliko bi moglo sta i kaok vrijediti jer ipak mislim da su ljudi pre napuhali cijene svojih uređaja na njuškalu.(odnisi se na apple)

Uzmi prosječnu cijenu s Njuškala, skini još 10-15% s toga i otići će sve malo po malo.

13 mjeseci
offline
Re: Hitno : Procijena Apple Opreme

Ma znam ali da i to napravim. Ljudi bi se dopisivali nitko ne želi zvati.A to mene izluđuje detaljno napišem i opišem (oglas) I dopisivanje je ne isključeno..Napomenem da ne odgovaram na njuskalo poruke niti sms. Nego na poziv ali to je jednostavno đabe koliko sam shvatio. Da žao mi je da nakon toliko pregleda mojega (nazovimo ga oglasa) da mi se pomogne koliko bih mogao traziti za navedene stvari.I onda kada mi se netko i javi kolegakoliko cijeniš(ja bubnem nešto). A ne želim nikoga uvrijediti.

12 godina
offline
Hitno : Procijena Apple Opreme

Ti bi prodavao ali da ti netko drugi odredi cijene i još ne bi komunicirao s kupcima?

 

Onda odi na Hrelić pa prodaj, nema dopisivanja. Ako misliš prodavati online dopisivanje je obavezno, htio ili ne htio.

10 godina
offline
Hitno : Procijena Apple Opreme

Prodao sam hrpu stvari preko poruka isto tako i kupio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice