Tecaj programiranja / dizajn video igara za djecu

poruka: 5
|
čitano: 4.456
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Tecaj programiranja / dizajn video igara za djecu

trebao bih informaciju gdje se u zagrebu moze poslati klinca na osnove programiranja/dizajniranja video igara.


ucenik je 6. razreda. 12 godina, i sve sto sam uspio pronaci je za klince od 7. razreda pa navise, na primjer Algebra Junior program za Unity.

 

Trenutno se igra sa Roblox studiom, i nesto sitno Minecraft builder, gdje koristi Python, JavaScript sto u kodu, sto vizualnim ubacivanjem elemenata igre, pa onda podesavanjem koda rucno i takve sitnice.

 

napravio je vec jedno 4-6 igara unutar Robloxa, koje cak ljudi i igraju, s obzirom na donacije tih Roblox coina ide mu to ok.


iako on to lagano uci sa razno raznim tutorijalima koje gleda na YT, forumima i slicnim stranicama, htio bih ga poslati bas negdje da ide na tecaj, jer ovo sto gleda kodiranje je uglavnom specificno za Roblox.

 

ako netko ima iskustava i moze nesto preporuciti bio bih zahvalan, ako uopce postoji nesti za te nize razrede osnove skole.

 

moze i na PP

 

hvala unaprijed

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tecaj programiranja / dizajn video igara za dj

A jesi pokušao kontaktirati algebru pa pitati može li ipak on doći kod njih? S obzirom na ovo napisano, rekao bih da momčina ima više "iskustva" od prosječnog učenika 7. razreda (nažalost možda i više od onih koji su već izašli iz srednjih škola). 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Tecaj programiranja / dizajn video igara za dj
steve90 kaže...

A jesi pokušao kontaktirati algebru pa pitati može li ipak on doći kod njih? S obzirom na ovo napisano, rekao bih da momčina ima više "iskustva" od prosječnog učenika 7. razreda (nažalost možda i više od onih koji su već izašli iz srednjih škola). 

pokusavam, ali se nitko ne javlja na telefone 

 

poslao sam mail, pa cemo vidjeti.

 

otvorio sam temu cisto da vidim da li ima kakvih drugih opcija, jer nisam mogao nista suvislo naci

 

thx

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tecaj programiranja / dizajn video igara za dj
Mitohondri kaže...

trebao bih informaciju gdje se u zagrebu moze poslati klinca na osnove programiranja/dizajniranja video igara.

Pogledaj Treehouse

https://teamtreehouse.com

7 godina
neaktivan
offline
Re: Tecaj programiranja / dizajn video igara za dj

Teško, znam da u 5tom razredu uće python, do koje razine mislim da ovisi o profesoru. Vidio sam neku knjigu prilagođenu najmlađima programiranju u pythonu, ne sječam se jel nekakav dodatak informatici za osnovnu školu. Moja curica s 10 godina se primila roblox studija. I dosta je vremena provodila u Blender tutorijalima, htjela je izrađivati nekakve 3d model. Al je s završetkom škole izgubila interes.

https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice