Firme za programiranje

poruka: 23
|
čitano: 7.642
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Firme za programiranje
Pozdrav, postoji li kakva firma u hr koja programira AI programe? Može biti čak i ovako netko privatno da zna, samo u tom slučaju plačam tek kad vidim da program radi kako sam zamislio. Plačam ovisno o dogovoru
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Firme za programiranje

 ....

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Firme za programiranje

Samo ako ces platiti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Firme za programiranje

Mislim da ću sam napraviti na kraju. Jer googlam po netu i zasad nisam našao nikog da bi imao vještine koje trebaju. Jbg godina dana učenja i napravit ću

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Firme za programiranje
Izprogramiran ti ja onaj četbot koji razgovara sa klingonskog na hrvacki u pajtonu za 500 kuna.
14 godina
offline
Re: Firme za programiranje
gumifufna kaže...
Izprogramiran ti ja onaj četbot koji razgovara sa klingonskog na hrvacki u pajtonu za 500 kuna.

 Meni bi trebalo isprogramirati program za strojno učenje. Znači nikakvi četovi. Ukucavalo bi se desetak različitih brojeva koji bi davali određen rezultat. Znači to bi bilo nešto u tom stilu. Za detaljnije nešto. Izađem sa zainteresiranim programerom na kavu za detaljan dogovor oko plačanja i programa i skicama

9 godina
protjeran
offline
Re: Firme za programiranje
pa napiši onda na forum detaljno šta hoćeš i koliko plaćaš. kakve kave i gluposti..
14 godina
offline
Re: Firme za programiranje
gumifufna kaže...
pa napiši onda na forum detaljno šta hoćeš i koliko plaćaš. kakve kave i gluposti..

 Ideja je predobra da bi javno djelio. Zainteresiran tko se razumije u to ima opciju i da razvija još detaljnuje s tim da bi obostrano tad imali veliku korist od toga. Jer mogučnosti su neograničene. Ako plačam tada dajem samo nužne informacije bez da programer skuži namjenu programa. Koliko se dogovorim toliko platim. 

Ako ima kakva firma tada ugovorom bi zaštitio ideju

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2022 20:58 (Gremlin144).
9 godina
protjeran
offline
Re: Firme za programiranje
Sa takvom idejom bi se trebao javiti direktno Elonu Musku, da ti je slučajno netko ne ukrade. I obavezno stavi patent. Ja ti znam samo one chatbotove.
14 godina
offline
Firme za programiranje

Koliko bi jadan morao biti programer koji bi otišao na kavu s tobom

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Firme za programiranje

Dobivam utisak da se programeri skrivaju u podrumu i da su potpuno asocijalni, pravi transhumanisti 🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Firme za programiranje

Evo ti jednog asocijalnog programera pitaj njega da li moze odradit.

EDIT:Jebate sada vidim ovaj cak ima i prsten na ruci.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2022 22:27 (MGloc).
8 godina
online
Re: Firme za programiranje
Gremlin144 kaže...
gumifufna kaže...
pa napiši onda na forum detaljno šta hoćeš i koliko plaćaš. kakve kave i gluposti..

 Ideja je predobra da bi javno djelio. Zainteresiran tko se razumije u to ima opciju i da razvija još detaljnuje s tim da bi obostrano tad imali veliku korist od toga. Jer mogučnosti su neograničene. Ako plačam tada dajem samo nužne informacije bez da programer skuži namjenu programa. Koliko se dogovorim toliko platim. 

Ako ima kakva firma tada ugovorom bi zaštitio ideju

 Aha, predobra ideja, obostrana korist, da netko besplatno isprogramira pa će isplata biti kad posao krene, može udio u budućoj multimilijunskoj firmi itd.

 

Programer da programira bez da zna namjenu programa 

 

Jesi ti onaj što je pred x godina tu na forumu imao sistem za lutriju ali nije mogao naći nekog da mu to isprogramira a i nije baš niti taj sistem znao opisati, tj. svelo se na "podaci od prošlog kola => crna kutija => kombinacija za 7icu sljedeću"?

9 godina
offline
Re: Firme za programiranje
Nuclear_Phoenix kaže...
Gremlin144 kaže...
gumifufna kaže...
pa napiši onda na forum detaljno šta hoćeš i koliko plaćaš. kakve kave i gluposti..

 Ideja je predobra da bi javno djelio. Zainteresiran tko se razumije u to ima opciju i da razvija još detaljnuje s tim da bi obostrano tad imali veliku korist od toga. Jer mogučnosti su neograničene. Ako plačam tada dajem samo nužne informacije bez da programer skuži namjenu programa. Koliko se dogovorim toliko platim. 

Ako ima kakva firma tada ugovorom bi zaštitio ideju

 Aha, predobra ideja, obostrana korist, da netko besplatno isprogramira pa će isplata biti kad posao krene, može udio u budućoj multimilijunskoj firmi itd.

 

Programer da programira bez da zna namjenu programa 

 

Jesi ti onaj što je pred x godina tu na forumu imao sistem za lutriju ali nije mogao naći nekog da mu to isprogramira a i nije baš niti taj sistem znao opisati, tj. svelo se na "podaci od prošlog kola => crna kutija => kombinacija za 7icu sljedeću"?

 Nije, covjek je prije nekoliko godina programirao igru na engleskom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2022 21:28 (pravi_covijek).
10 godina
online
Re: Firme za programiranje
Opće je poznato da su izvučeni brojevi u lutriji predefinirani godinu dana unaprijed, te ih "AI" vrlo lako može predvidjeti svako kolo. Čudo kako se netko toga nije dosjetio do sada.
Ne zaboravimo činjenicu da se "AI" može isprogramirati bez problema samo nakon godinu dana samo-ucenja bez obzira što nisi imao apsolutno nikakvog znanja iz programiranja prije toga, a kamoli matematike. Easy peasy.
Nadglednik dina
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Firme za programiranje

Može i za rulet isto, za pikado, kladionice itd 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Firme za programiranje
Gremlin144 kaže...

Može i za rulet isto, za pikado, kladionice itd 

 Ja sam spreman da ti pomognem. Cijena je fiksna 10,000 Eura. To ti daje mjesec dana mog vremena, bez vikenda, praznika i petka popodne.

11 godina
offline
Re: Firme za programiranje
Gremlin144 kaže...

Može i za rulet isto, za pikado, kladionice itd 

 Ako te zanima ja ti to mogu rjesiti....

Radio sam AI za rulet pred koju godinu, danas je ta osoba vlasnik banke a ja i dalje nisko budget programer, tako ti je to u zivotu....

 

tako da, reference imam, pameti, nisam siguran! :P

 

6 godina
offline
Firme za programiranje

S obzirom na trenutne vještine guglanja, za godinu dana ćeš možda napisat AI koji će ispisivat Hello World na konzolu :D

 

Još pure i mlika jest

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Firme za programiranje
LudaRajcica kaže...

 Ako te zanima ja ti to mogu rjesiti....

Radio sam AI za rulet pred koju godinu, danas je ta osoba vlasnik banke a ja i dalje nisko budget programer, tako ti je to u zivotu....

 

tako da, reference imam, pameti, nisam siguran! :P

 

 Nemoj biti tako strog prema sebi. Nije on postao vlasnik banke zbog onoga sto si mu ti napravio, vec sto je, jel'te...

15 godina
online
Re: Firme za programiranje
Mr.ddevil kaže...

S obzirom na trenutne vještine guglanja, za godinu dana ćeš možda napisat AI koji će ispisivat Hello World na konzolu :D

 

Još pure i mlika jest

 Ili če isprogramirati AI koji če mu automatski ispravljati progreške pri tipkanju.

9 godina
offline
Re: Firme za programiranje
@Gremlin144
Interesantno. Boji se da mu netko neukrade ideju. Kao da radi novi instagram ili facebook. Koliki ti je budet za razvoj i produkciju? Vrlo vjerojatno pricamo o milionima.
http://www.youtube.com/MorphTW
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2023 18:55 (Morphine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Firme za programiranje
Interesantno. Boji se da mu netko neukrade ideju. Kao da radi novi instagram ili facebook. Koliki ti je budet za razvoj i produkciju? Vrlo vjerojatno pricamo o milionima.

http://www.youtube.com/MorphTW
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice