[Prodaja] Konfiguracija- Vega 56, Ryzen 5 2600 zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 840
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] Konfiguracija- Vega 56, Ryzen 5 2600

cijena 9000kn

 

CPU: Ryzen 5 2600 

MBO: Asrock B450m Pro 4 

RAM: Adata XPG Gammix D10, 2x8 GB, 3000MHZ

GPU: Vega 56 Sapphire Nitro+ \ RX 560 4gb \ bez grafičke

SSHD: Toshiba 1TB 

SSD: Transcend 120 GB

CASE: Fractal Design Define Mini C Tempered glass edition

PSU: Fractal Design Edison M 650W modularno 80+ Gold

 

COOL: Fractal Design Kelvin s24, Venturi HF-14mm x2 bijeli

 

sve ima kutiju i račun, garancije su na procesor, ram, matičnu i napajanje još aktivne mislim. Cable managment odrađen, pastu bi eventualno trebalo promijenit (zadnji put 12. mjesec 2019), al kako nisam igrao ni clockao ništa, nije me bilo briga. Ima jedva vidljivu ogrebotinu na desnoj strani kućišta, čisto da kad ju uočite jedan dan ne kažete da nisam rekao. Super tiho, jedino se čuje to vodeno malo al nisam se bavio sa tim, čitao sam da to treba odzračit poslije transporta, bolje ćete vi znat vjerojatno. Također, jedan prijatelj mi je pričao da mi memorija ne radi na 3000Mhz nego na nekoj nižoj postavci i da bi to tribao u biosu otključat. Nisam se ni time zabavio, stvarno sramotno leži već dvi godine. Grafička nikad nije zavrtila ventilatore uopće, ništa teže od hearthstona nije pokrenula. Prodavao bi sve zajedno. Cijena je takva jer sam već dobio dovoljno ponuda za grafičku i veće su od ovoga što mi je ekipa procijenila. 

 

Moguća prodaja sa RX560 4gb ili bez grafičke, onda je cijena 4000/5000kn manja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 16:32 (johnnybravocota).
12 godina
offline
[Prodaja] Konfiguracija- Vega 56, Ryzen 5 2600

slike 

kelvin s24 kelvin s24
sapphire nitro+ vega56 sapphire nitro+ vega56
vega nikad nije zavrtila vent, a ovi bijeli su mi predivni vega nikad nije zavrtila vent, a ovi bijeli su mi predivni
opra sam staklo opra sam staklo
ko nađe ogrebotinu na slici odma 100kn popust :P ko nađe ogrebotinu na slici odma 100kn popust :P
filter uvijek u službi filter uvijek u službi
ssd i sshd, najbolja kombinacija+ ima mjesta za još jedan ssd i sshd, najbolja kombinacija+ ima mjesta za još jedan
modularno napajanje modularno napajanje
nisam fan svijetlećih mašina pa mi samo grafa svijetli nisam fan svijetlećih mašina pa mi samo grafa svijetli
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice