[Prodaja] Garmin Fenix 5

poruka: 7
|
čitano: 1.513
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
[Prodaja] Garmin Fenix 5

Pozdrav,

Prodajem navedeni sportski sat, star je cca 2 i pol godine tako da garanciju nema osim moje da je sa satom sve kako treba i da radi kako treba. Ima par ogrebotinica po bezelu ali ništa po staklu. Jedan charging pin je malo oksidirao ali, osim vizualno, nikako ne utječe na punjenje sata ili da ga PC neće prepoznat ili što ti ga ja znam. Uglavnom, radi normalno. Imam kutiju i sve ostalo što je došlo s njim a to je kabel za punjenje i uputstva. Uz sat dajem još jedan rezervni remen neke midnight blue boje.

Baterija u mom slučaju traje cca 6-7 dana, s time da u tom periodu ima 5-6 sati rada GPS (1s plot time) a od smartwatch djela me samo obavještava za pozive. Na punjač ide u pravilo na oko 20% ali to iste ne mora važit za nekog drugog jer na trajanje baterije puno toga utječe, od watchfacea na dalje. Cijena je 1400kn ali ako sam pretjerao - korigirat ćemo cijenu. Neloš sam prodavač što se može vidjet u mom potpisu.

Edit: Zaboravio napisati da je moguće preuzimanje na Pagu, ali šaljem poštom i tiskom bez beda gdje god - nakon uplaćenih novčića. Kontakt PM

pikčrs https://imgur.com/a/1N91Z5Z

Sve Vas Volim
5 godina
offline
[Prodaja] Garmin Fenix 5

1300kn nova cijena.

Sve Vas Volim
5 godina
offline
[Prodaja] Garmin Fenix 5

bump

Sve Vas Volim
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Garmin Fenix 5

Free bump.

Svaki put kad vidim tvoj nick iskidam se :)

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Garmin Fenix 5
MasterOdisasteR kaže...

Free bump.

Svaki put kad vidim tvoj nick iskidam se :)

I još potpis... :D

(još jedan free bump)

Gledam te!
5 godina
offline
[Prodaja] Garmin Fenix 5

:D

Sve Vas Volim
5 godina
offline
[Prodaja] Garmin Fenix 5

Prodano!

Sve Vas Volim
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice