[Prodaja] Ram G.Skill Aegis 2x8GB-3000mhz zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.220
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
[Prodaja] Ram G.Skill Aegis 2x8GB-3000mhz

Prodajem navedeni DDR4 ram, kupljen u 11/2018. Garancija shopa u kojem je kupljen je istekla ali ako dođe do problema može se riješiti sve preko proizvođača koji daje limited lifetime warranty, iliti kako mi je objašnjeno dok proizvod ne proglase EOL. Otprilike bi trebali biti 10 godina bez brige.

Ram je ispravan, na slikama je memtest koji sam vrtio pola sata i sve je ok. Prodajem jer je višak.

 

Primopredaja VŽ i okolica ali šaljem i poštom prema potrebi na teret kupca.

 

Bez zamjena!

 

 

Cijena: 400 kn

 

Prodano

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 12:05 (vrinho).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Ram G.Skill Aegis 2x8GB-3000mhz

Pozz

 

Vidim da je RAM rezerviran...

Ako bi kolega odustao od kupnje ja bi ga rado uzeo

 

Takodjer ako neko drugi slucajno prodaje DDR4 RAM 2x8 gb od 3000 ili 3200 MHz neka mi se javi

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 22:48 (nix111).
13 godina
online
Re: [Prodaja] Ram G.Skill Aegis 2x8GB-3000mhz

Da, ram je rezerviran sat vremena nakon stavljanja oglasa. Primopredaja u utorak, ako čovjek odustane još dvojica iza čekaju za slanje poštom tako da teško da ćeš doći na red. Ako se kojim čudom dogodi da svi odustanu, javim.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Ram G.Skill Aegis 2x8GB-3000mhz
vrinho kaže...

Da, ram je rezerviran sat vremena nakon stavljanja oglasa. Primopredaja u utorak, ako čovjek odustane još dvojica iza čekaju za slanje poštom tako da teško da ćeš doći na red. Ako se kojim čudom dogodi da svi odustanu, javim.

 Izgleda da si predobru cijenu ponudio

13 godina
online
[Prodaja] Ram G.Skill Aegis 2x8GB-3000mhz

Vjerojatno makar se neki nebi složili jer ima svakakvih, ti neki bi vjerojatno za 200 kuna htjeli sve... Uvijek gledam da cjenovno idem na ruku kupcu a da sebi vratim koliko mogu a da uz to prodam čim prije i nikad me ta formula nije iznevjerila, ni vremenski ni novčano. Kupac sretan = ja sretan = win win situacija

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
online
Re: [Prodaja] Ram G.Skill Aegis 2x8GB-3000mhz
vrinho kaže...

Vjerojatno makar se neki nebi složili jer ima svakakvih, ti neki bi vjerojatno za 200 kuna htjeli sve... Uvijek gledam da cjenovno idem na ruku kupcu a da sebi vratim koliko mogu a da uz to prodam čim prije i nikad me ta formula nije iznevjerila, ni vremenski ni novčano. Kupac sretan = ja sretan = win win situacija

 kupac sretan jer je dobio prejeftino a ti sretan jer nisi vise zaradio, formula ti je mrak i nedo bog da nesto nekom prodajes. Strasno, platio si to oko 1300 kn i sad dajes za 400 kn, ali formula te nikad nije iznevjerila, koji si ti pacijent strasno nesto.

13 godina
online
Re: [Prodaja] Ram G.Skill Aegis 2x8GB-3000mhz
Cryogenic kaže...
vrinho kaže...

Vjerojatno makar se neki nebi složili jer ima svakakvih, ti neki bi vjerojatno za 200 kuna htjeli sve... Uvijek gledam da cjenovno idem na ruku kupcu a da sebi vratim koliko mogu a da uz to prodam čim prije i nikad me ta formula nije iznevjerila, ni vremenski ni novčano. Kupac sretan = ja sretan = win win situacija

 kupac sretan jer je dobio prejeftino a ti sretan jer nisi vise zaradio, formula ti je mrak i nedo bog da nesto nekom prodajes. Strasno, platio si to oko 1300 kn i sad dajes za 400 kn, ali formula te nikad nije iznevjerila, koji si ti pacijent strasno nesto.

 Uf stari moj fulao si naveliko. 1300 kn, si ti normalan, ko veli da sam to bio kupio novo kad je izašlo ak je uopće toliko koštalo? Jednostavno moraš voljeti ovaj forum i sveznajuće forumaše koji obožavaju komentirati tuđe cijene, ne valja cijena nekima kak god okreneš, bilo jeftino ili skupo i još te nazivaju pacijentima oni koji su i sami pacijeniti, Jebeš ovo, ma over and out

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 0:25 (vrinho).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice