[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

poruka: 12
|
čitano: 1.582
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

Prodajem navedenu karticu, cijena 120€. Grafička je ispuhana i sve uredno radi. Moguća provjera i testiranje. Dolazi s kutijom.

Preferiram primopredaju na području Splita i okolice, sve ostalo po dogovoru.

 

NOVA CIJENA: 100eur

 

Prodano kolegi s foruma.

 

Hvala svima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2023 11:23 (andru).
14 mjeseci
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

ovo se više ni mukte ne može na glomazni otpad zbrinuti, a kamoli prodati po 100+ eura 

12 godina
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

ajd nemoj zajebavat čovjeka

dobra je to grafa za casual gaming

pa nemaju svi novaca za treću i četvrtu generaciju nvidije

doduše ne vrijedi 120 eura

ali će nekome slabijeg imovinskog stanja poslužiti da odigra koji game

 

Bolje ruci na pici nego na strojnici ! ! !
10 godina
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

Moderatori nemojte biti škrti dajte ove bacite na glomazni odpad što spamaju na ovoj maloj tržnici. 

Dotičnom preporučam da si život kupi, ne živi u realnom svijetu.

U realnom svijetu prosijek je daleko slabija 1060.

Tu sad kenjaš a bitno da si na kreditnu karticu uzeo jači glomazni otpad.

Sry za spam nek to bude free bump!

Bero
7 godina
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

manja cijena od r9 fury, a puno bolja kartica. HBM!  bumpp

 

12 godina
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

Može li mi netko objasniti zašto govorite toliko protiv Vege 64? Ona je u rangu 1080, što za FHD gaming je poprilično dobro, čak i danas.

Jedino što je to jedna od najpopularnijih mining kartica i nisam baš siguran da vrijedi 120€, 100 mozda da. 

Lp.

10 godina
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

100 europskih vredi da ga J...

16 godina
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

Za 1080p gaming do nekih 75 Hz je ovo idalje odlicna kartica. 

 

Imam idalje jednu u kompu, kod mene je Gigina verzija sa dva venta i tko ne ide na visoki refresh rate za 100 Eurica je odlican izbor. 

Imao sam Vegu 56 Red Devil i za jednu Vegu sa ova tri venta je bila poprilicno tiha i hladnija kartica. 

 

Samo mora se imati dobro napajanje jer zna povuci struje pri full loadu. 

11 godina
offline
Re: [Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Dev
Dr. Vicko kaže...

Za 1080p gaming do nekih 75 Hz je ovo idalje odlicna kartica. 

 

Imam idalje jednu u kompu, kod mene je Gigina verzija sa dva venta i tko ne ide na visoki refresh rate za 100 Eurica je odlican izbor. 

Imao sam Vegu 56 Red Devil i za jednu Vegu sa ova tri venta je bila poprilicno tiha i hladnija kartica. 

 

Samo mora se imati dobro napajanje jer zna povuci struje pri full loadu. 

 Sve to super dok ne rikne. To je starija grafa, teški potrošač i grijač. Bolje dati nešto malo više love i kupit noviju grafu, pogotovo za nekoga tko igra puno jer mu godišnje potroši struje ko pol grafičke. 

16 godina
online
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

Nije loše ako se netko želi skrpati za malo love; gledam baš testove od prošle godine gdje su stavili gtx 1080 i Vega 64 s 5800x; Hitman 3 vrti na ultra 65fps prosjek i to na 1440p, C2077 na medium ide 75fpsa na 1080p i 51 na 1440p, Resident Evil Village 1440p Balanced 89fps-a prosjek, čak i RDR 2 na high ide 1080p/60fps.

U većini igara je malo brža od gtx1080 koju sam imao i super kartica je. Ako je fakat sve ispravno, može biti dobra kupnja (minus u odnosu na gtx1080 je potrošnja/veličina, TDP 295W).

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: [Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Dev
njuskac kaže...
Dr. Vicko kaže...

Za 1080p gaming do nekih 75 Hz je ovo idalje odlicna kartica. 

 

Imam idalje jednu u kompu, kod mene je Gigina verzija sa dva venta i tko ne ide na visoki refresh rate za 100 Eurica je odlican izbor. 

Imao sam Vegu 56 Red Devil i za jednu Vegu sa ova tri venta je bila poprilicno tiha i hladnija kartica. 

 

Samo mora se imati dobro napajanje jer zna povuci struje pri full loadu. 

 Sve to super dok ne rikne. To je starija grafa, teški potrošač i grijač. Bolje dati nešto malo više love i kupit noviju grafu, pogotovo za nekoga tko igra puno jer mu godišnje potroši struje ko pol grafičke. 

 Naravno da je bolje dati jos 100+ eurica pa kupiti RX6600 seriju ili dodati jos 100 eurica pa ici na 6700 seriju ili bi najbolje bilo skupiti love za jednu 4070 ili 4080 pa biti siguran par godina.

 

Svi bi voljeli uzeti top model karticu da imaju para na raspolaganju. 

I komentar da je sve super dok ne rikne je glup. Kupuje se polovno za male novce, naravno da rizik postoji ali isto tako koliko jos uvijek na svijetu je aktuelno kartica koje su po 5+ godina starije od ove Vega serije i idalje rade i ljudi se igraju na njima.

Tko nema para za racun za struju od graficke taj se i ne igre i kupovina GPU-a mu je zadnja stav na pameti. 

12 godina
offline
[Prodaja] PowerColor Radeon RX Vega 64 Red Devil,

Evo nakon što sam odveo svoju Mazdu3 staru 12 god. na glomazni otpad (jer auto ipak sad ne vrijedi za ništa drugo), da vam i odgovorim da grafičku karticu nikada nisam koristio za mining. Korištena je isključivo za povremeno igranje, a u zadnjih 3 god čak niti za to jer uz djecu i posao niti ne stignem.

Karticu sam otprilike procjenio prema nekim cijenama koje sam vidio ovde na forumu i na njuškalu. Uvažavam 'normalne' primjedbe te umjesto da ju zajedno s autom odvezem na otpad, postavljam novu cijenu na 100eur. A s normalnim ljudima se sve može dogovoriti. Oni kojima sam prodao neke svoje komponente to mogu potvrditi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice