[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB zaključana tema

poruka: 61
|
čitano: 6.499
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

Prodajem navedenu grafu iz naslova, grafa je još uvijek u računalu i radi besprijekorno sve igre vrti na high/ultra detaljima pri 2560x1440 rezoluciji, dolje za primjer sam stavio FC: New Dawn, te 2 bencha sa Heavena i Superpositiona. Idem na novu seriju koja izlazi uskoro i vrijeme je za prodaju. Garancija istekla u 3mj, grafa je stara 2 godine i 5mj.

 

Cijena: 2800kn

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2020 15:06 (BeLLicus).
12 godina
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

Ja ne znam koji je vama ljudi , neki su ovdje da bi samo trolali i lupali TD , neki da bi izlijecili svoje komplekse ,najbolje je valjda samo onima sto citaju nista ne pisu i gledaju kakvih budala ima.

Cijena je realna na njuskalu ima samo jedna 1080ti i to "srot" INNo 3D za 2700kn sve ostale su 3000+ kuna njuskalo

Gledam vani u AT nema isto rabljene 1080ti ispod 400eura , jedino jedan Talijan prodaje za 300e u Becu i tome je sigurno hitno a i oglas je komican jer ima samo jednu sliku.

Kao slag na tortu izgleda da je jos EVGA najbolja verzija za 1080ti...Dobro nije sve u fpsu , ima nesto i u tisini ventilatora i temperaturi i u tome segmentu je jedino Asusica bolja ostale su sve losije.

Ne smije se biti iskren i rec da dolazi nova serija , da hoces kupit drugu na tome si odmah izgubio minimalno 500kn...

 

4 godine
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

ovaj forum treba izbjegavati za prodaju osim ako nesto ne poklanjas rofl....sve na njuskalo i amen

4 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

Mozda kartica vrijedi, kazem mozda, ali ja osobno nema sanse da bih iskesirao tu lovu za nesto sto vise nema ni dana garancije. Mislim da tako razmislja vecina ozbiljnih kupaca

12 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING

Da nema garancnije dok ima 2-3 kartice za 3100-3300kn sa garancijom pola godine ili tako nesto, no i dalje stojim iza svojih rijeci ukoliko je prodavac spreman na cijenjkanje.

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
MGloc kaže...

Ja ne znam koji je vama ljudi , neki su ovdje da bi samo trolali i lupali TD , neki da bi izlijecili svoje komplekse ,najbolje je valjda samo onima sto citaju nista ne pisu i gledaju kakvih budala ima.

Cijena je realna na njuskalu ima samo jedna 1080ti i to "srot" INNo 3D za 2700kn sve ostale su 3000+ kuna njuskalo

Gledam vani u AT nema isto rabljene 1080ti ispod 400eura , jedino jedan Talijan prodaje za 300e u Becu i tome je sigurno hitno a i oglas je komican jer ima samo jednu sliku.

Kao slag na tortu izgleda da je jos EVGA najbolja verzija za 1080ti...Dobro nije sve u fpsu , ima nesto i u tisini ventilatora i temperaturi i u tome segmentu je jedino Asusica bolja ostale su sve losije.

Ne smije se biti iskren i rec da dolazi nova serija , da hoces kupit drugu na tome si odmah izgubio minimalno 500kn...

 

Pa ni sa garom ne vrijedi 3000 kn, a kamoli bez nje...S druge strane za 4000 kn i malo vise su se prodavale 2080S sa min 2 godine garancije pa se vise isplati dodat jos malo i uzet tako nesto kad se vec daje 3000 kn, dok su 2080 malo vise od 3500 kn, 2070S 3500 kn, itd itd...Izmedu 3000 i 3500 kn su 5700Xt i to jako dobri modeli i ajmo reci da je tu negdje sa 1080Ti, a vecina ih ima opet minimalno 2 godine garancije...Ima tu malo vise ljudi koji i dalje misle da 1080Ti vrijedi 3000 kn, dok bi drugi trebali novije serije grafi kao i 5700XT grafe prodavat u bescjenje...Mislim da nece ici...

 

 

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 16:08 (Tomo53nja).
9 godina
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

Pa nema ih većina 10xx serija je gotova sa garancijom grafe su izašle prije više od 4 godine, izuzev TI verzije koja je kasnije izašla i mogla se kupiti tamo do 8mj 2018... Na njuški ispod 3500kn ne možeš ni pogledati 1080Ti i to one ružne MSI armorice. Naravno istekla je garancija i što sad nebih trebao prodavati? Ja sam preko foruma prodao i prošlu grafu i procesor imate moje teme, ljudi se javili da je sve uredno itd. Ljudi lupaju TD ovdje i seru jer si stavio cijenu koja njima ne paše čim spustiš nešto za 200kn uh odma super a kad skure mjesečno 800kn na duvan, kocku ili alkohol onda je to super. A vamo bi svi prošli što jeftinije. Da idem na novu seriju počastio bi se novom grafom nakon dugo vremena i cijenim svoju 1080TI 3000kn. Prije mora ovo ljeto sam istu grafu prodavao za isto javilo se pet,šest ljudi tražili da dam za 2800 ja nisam htio. Cijenim svoje toliko jer znam koliko vrijedi. A vi je kupite za manje ako možete i sve super. Btw nemaju ni auta nikakve garancije kad ih kupujemo pa plaćaš za njih 10 tisuća eura a može mu sutra otići nešto pa platiš još 2k eura popravak. 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Tomo53nja kaže...
MGloc kaže...

Ja ne znam koji je vama ljudi , neki su ovdje da bi samo trolali i lupali TD , neki da bi izlijecili svoje komplekse ,najbolje je valjda samo onima sto citaju nista ne pisu i gledaju kakvih budala ima.

Cijena je realna na njuskalu ima samo jedna 1080ti i to "srot" INNo 3D za 2700kn sve ostale su 3000+ kuna njuskalo

Gledam vani u AT nema isto rabljene 1080ti ispod 400eura , jedino jedan Talijan prodaje za 300e u Becu i tome je sigurno hitno a i oglas je komican jer ima samo jednu sliku.

Kao slag na tortu izgleda da je jos EVGA najbolja verzija za 1080ti...Dobro nije sve u fpsu , ima nesto i u tisini ventilatora i temperaturi i u tome segmentu je jedino Asusica bolja ostale su sve losije.

Ne smije se biti iskren i rec da dolazi nova serija , da hoces kupit drugu na tome si odmah izgubio minimalno 500kn...

 

Pa ni sa garom ne vrijedi 3000 kn, a kamoli bez nje...S druge strane za 4000 kn i malo vise su se prodavale 2080S sa min 2 godine garancije pa se vise isplati dodat jos malo i uzet tako nesto kad se vec daje 3000 kn, dok su 2080 malo vise od 3500 kn, 2070S 3500 kn, itd itd...Izmedu 3000 i 3500 kn su 5700Xt i to jako dobri modeli i ajmo reci da je tu negdje sa 1080Ti, a vecina ih ima opet minimalno 2 godine garancije...Ima tu malo vise ljudi koji i dalje misle da 1080Ti vrijedi 3000 kn, dok bi drugi trebali novije serije grafi kao i 5700XT grafe prodavat u bescjenje...Mislim da nece ici...

 

 

 Op, evo na njušku sam je stavio za 3100, vidi vidi ipak će netko platiti 3000kn prc 

5 godina
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

Prodavati i prodati nesto nije isto! Da x stavka na njuskalu ima dobru cijenu bila bi prodana u par dana. Ostalo je sve pecanje. Najjeftinije 1080ti mogu biti i 4000 na njuskalu ali sta vrijedi kad nitko normalan i imalo upucen nece kupiti po toj cijeni?

9 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
paqsha kaže...

Prodavati i prodati nesto nije isto! Da x stavka na njuskalu ima dobru cijenu bila bi prodana u par dana. Ostalo je sve pecanje. Najjeftinije 1080ti mogu biti i 4000 na njuskalu ali sta vrijedi kad nitko normalan i imalo upucen nece kupiti po toj cijeni?

 Ali ako 15 modela drzi cijenu od 3200 do 3700 onda je valjda zato sto vrijedi toliko a ne zato da bi ljudi zaradili sto vise... Prije 2 godine ta grafa je koštala 6500kn nova u trgovini, znači za više od pola je izgubila cijenu za samo 2 godine  i to je okej... Ali halo ne treba ni svoje stvari davati u bescjenje!

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
BeLLicus kaže...

Pa nema ih većina 10xx serija je gotova sa garancijom grafe su izašle prije više od 4 godine, izuzev TI verzije koja je kasnije izašla i mogla se kupiti tamo do 8mj 2018... Na njuški ispod 3500kn ne možeš ni pogledati 1080Ti i to one ružne MSI armorice. Naravno istekla je garancija i što sad nebih trebao prodavati? Ja sam preko foruma prodao i prošlu grafu i procesor imate moje teme, ljudi se javili da je sve uredno itd. Ljudi lupaju TD ovdje i seru jer si stavio cijenu koja njima ne paše čim spustiš nešto za 200kn uh odma super a kad skure mjesečno 800kn na duvan, kocku ili alkohol onda je to super. A vamo bi svi prošli što jeftinije. Da idem na novu seriju počastio bi se novom grafom nakon dugo vremena i cijenim svoju 1080TI 3000kn. Prije mora ovo ljeto sam istu grafu prodavao za isto javilo se pet,šest ljudi tražili da dam za 2800 ja nisam htio. Cijenim svoje toliko jer znam koliko vrijedi. A vi je kupite za manje ako možete i sve super. Btw nemaju ni auta nikakve garancije kad ih kupujemo pa plaćaš za njih 10 tisuća eura a može mu sutra otići nešto pa platiš još 2k eura popravak. 

Ma vecina 10xx ih nema, to je jasno, ali 1080Ti neke jos imaju i moras biti svjestan toga da ce te prije otici nego tvoja... Drugo boldano nikako nije tocno...

Trecu boldanu stvar nisam niti rekao, niti je to bit rasprave...Ovo cetvrto je istina... To sto ti cijenis ne mora znaciti da drugi cijene....Meni da daju 2800 ili 2900 kn ja bi odmah uzeo...

 

Prodao bi ja svoju 5700XT za malo vise od 3000 kn, ali mi se tesko odvojit od nje...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
8 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Tomo53nja kaže...
BeLLicus kaže...

Pa nema ih većina 10xx serija je gotova sa garancijom grafe su izašle prije više od 4 godine, izuzev TI verzije koja je kasnije izašla i mogla se kupiti tamo do 8mj 2018... Na njuški ispod 3500kn ne možeš ni pogledati 1080Ti i to one ružne MSI armorice. Naravno istekla je garancija i što sad nebih trebao prodavati? Ja sam preko foruma prodao i prošlu grafu i procesor imate moje teme, ljudi se javili da je sve uredno itd. Ljudi lupaju TD ovdje i seru jer si stavio cijenu koja njima ne paše čim spustiš nešto za 200kn uh odma super a kad skure mjesečno 800kn na duvan, kocku ili alkohol onda je to super. A vamo bi svi prošli što jeftinije. Da idem na novu seriju počastio bi se novom grafom nakon dugo vremena i cijenim svoju 1080TI 3000kn. Prije mora ovo ljeto sam istu grafu prodavao za isto javilo se pet,šest ljudi tražili da dam za 2800 ja nisam htio. Cijenim svoje toliko jer znam koliko vrijedi. A vi je kupite za manje ako možete i sve super. Btw nemaju ni auta nikakve garancije kad ih kupujemo pa plaćaš za njih 10 tisuća eura a može mu sutra otići nešto pa platiš još 2k eura popravak. 

Ma vecina 10xx ih nema, to je jasno, ali 1080Ti neke jos imaju i moras biti svjestan toga da ce te prije otici nego tvoja... Drugo boldano nikako nije tocno...

Trecu boldanu stvar nisam niti rekao, niti je to bit rasprave...Ovo cetvrto je istina... To sto ti cijenis ne mora znaciti da drugi cijene....Meni da daju 2800 ili 2900 kn ja bi odmah uzeo...

 

Prodao bi ja svoju 5700XT za malo vise od 3000 kn, ali mi se tesko odvojit od nje...

 5700XT bi prodao za malo vise od 3000kn ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

MA tu moraš baš za kikiriki prodavat. Eno ja stavio RTX 2060 super sa full bundleom i još 2. godine garancije za 2500kn pa preprodavačima ni to nije pasalo. A bila je najjeftinija RTX 2060 super na bilo kojem oglasniku. Ni ova novija 2060 Super što čovjek prodaje za 2800kn im ne paše.  Da staviš za 2500kn tu 1080Ti, još bi te tražili da platiš poštarinu.

Ali najzanimljivije od svega mi je to što ne napišu na procjenama koliko misle da bi grafa vrijedila. Eno čovjek traži procjenu RTX 2080 Super, ali nitko od lokalnih pacijenata ne piše ništa tamo. Zašto? Jer nemaju pojma koliko vrijedi. Samo čekaju da netko napiše oglas i onda pljuc, pljuc. Možda zato jer ne mogu po toj cijeni kupit i preprodat, možda iz obijesti jer si ne mogu priuštiti za sebe. Osobno, više nikada neću ništa prodavati na ovom forumu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 16:44 (DuxCro).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING

Vrijedi koliko budala da. lol

13 godina
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

Je li bolja ova ili asus strix?

9 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
alscaul kaže...

Je li bolja ova ili asus strix?

 Asus Strix, to je najbolji model!

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Santana kaže...

 5700XT bi prodao za malo vise od 3000kn ?

Pa oko 3300, 3400 da...

DuxCro kaže...

Da stavis 2500 kn za 1080Ti odmah bi ju prodao tako da to nije isto...Ako se ja ne varam ta 2080S iz procjena je prodana, za 4800 ju je prodavao skoro 2 mjeseca i nista, kada je spustio na 4400 prodao je u roku tjedan dana ili 2 ako se ne varam...Pa mogu si priustiti, ali ce za tu cijenu radije u trgovinu po novu i kupit na rate...

BeLLicus kaže...

 Asus Strix, to je najbolji model!

Je da, ali opet je cijene vise od 3300 kn sto je nerealno...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 21:02 (Tomo53nja).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Evo kvalitetna recenzija grafe i usporedba s nekim od top modela drugih proizvođača

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/2890-evga-gtx-1080-ti-sc2-review-benchmark?showall=1
8 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING

lol 5700xt bi prodao za 3300-3400, a novi Red Devil kosta 3690kn. Tvoja nije nist bolja od red devila

i onda ides pricat o cijenama na tuđem oglasu...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 17:59 (Santana).
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Santana kaže...

lol 5700xt bi prodao za 3300-3400, a novi Red Devil kosta 3690kn. Tvoja nije nist bolja od red devila

i onda ides pricat o cijenama na tuđem oglasu...

Pa nova Red Devil je 3700 kn da, nova Sapphire Nitro+ je 3800+ i dalje pa je cijena 3 mjeseca stare 500 kn niza i ok, zasto ne? Tko hoce po novu opet moze u ducan za 3800 kn...

 

Ovdje pricamo o grafi koja je stara 3+ godine, nema garancije i jos nije jaca od 5700XT, ne znam o cem pricamo, kruske i jabuke usporedujemo...Za 3000 kn bi 5700XT otisla u roku par dana, dok 1080TI nece...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 18:10 (Tomo53nja).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Tomo53nja kaže...
Santana kaže...

lol 5700xt bi prodao za 3300-3400, a novi Red Devil kosta 3690kn. Tvoja nije nist bolja od red devila

i onda ides pricat o cijenama na tuđem oglasu...

Pa nova Red Devil je 3700 kn da, nova Sapphire Nitro+ je 3800+ i dalje pa je cijena 3 mjeseca stare 500 kn niza i ok, zasto ne? Tko hoce po novu opet moze u ducan za 3800 kn...

 

Ovdje pricamo o grafi koja je stara 3+ godine, nema garancije i jos nije jaca od 5700XT, ne znam o cem pricamo, kruske i jabuke usporedujemo...Za 3000 kn bi 5700XT otisla u roku par dana, dok 1080TI nece...

Super mi je kak imas jednu logiku za sebe, a za druge imas drugu "logiku" :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Tomo53nja kaže...

 

Ovdje pricamo o grafi koja je stara 3+ godine, nema garancije i jos nije jaca od 5700XT, ne znam o cem pricamo, kruske i jabuke usporedujemo...Za 3000 kn bi 5700XT otisla u roku par dana, dok 1080TI nece...

Joj majko mila, ne slabija je...

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Santana kaže...

Super mi je kak imas jednu logiku za sebe, a za druge imas drugu "logiku" :)

Pa logika je drugacija jer se radi o drugim grafama, tj. o kruskama i jabukama, logicno...

 

Objasni koja bi tvoja logika bila, kad vec nisi...Mogu i linkovi sa njuskala za jeftiniju i bolju 5700XT od Nitro+ za manje od 3300 kn...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Promster kaže...

Joj majko mila, ne slabija je...

Pa super ako je jaca i ako kao takva vrijedi vise od 3000 kn, zasto ne kupite?

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
13 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Tomo53nja kaže...
Promster kaže...

Joj majko mila, ne slabija je...

Pa super ako je jaca i ako kao takva vrijedi vise od 3000 kn, zasto ne kupite?

Jer je imam.

I to je ispala jedna on najboljih kupnji ikad, nakon 3.5 godine 2 kartice su 'brže' od nje...

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Promster kaže..

Jer je imam.

I to je ispala jedna on najboljih kupnji ikad, nakon 3.5 godine 2 kartice su 'brže' od nje...

Pa zato i kazes...

 

Ma 1080Ti se odlicno drzi za svoje godine, to stoji, ali cijena od 3000 kn se ne drzi nikako...

 

Evo i novi horizon gdje se vidi kako koja grafa skalira dns...

 

 

ili

 

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 18:50 (Tomo53nja).
4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING 11GB

ova kartica vrijedi 3000kn i ni kune manje - do trenutka kad dode rtx3060 na police AKO bude po toj cijeni i AKO bude istih perfomansi

 

i ubuduce ako ces opet kupovati EVGA registriraj karticu na njihovim stranicama i doplati nesto sitno za produzivanje jamstva na 5god.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 19:08 (ivan_iv).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Tomo53nja kaže...
Promster kaže..

Jer je imam.

I to je ispala jedna on najboljih kupnji ikad, nakon 3.5 godine 2 kartice su 'brže' od nje...

Pa zato i kazes...

 

Ma 1080Ti se odlicno drzi za svoje godine, to stoji, ali cijena od 3000 kn se ne drzi nikako...

 

Evo i novi horizon gdje se vidi kako koja grafa skalira dns...

 

 

ili

 

A jesi cherrypickao u pm, očajno...

 

Tako mogu i ja spomenuti PUBG, The Outer Worlds, itd... Gdje je razlika 35% za 1080Ti, ali znam da je to manji (nebitniji) dio igara gdje je takva razlika, i to je iznimka. Ti očito ne znaš, pa bacaš ekstreme, a u objektivnoj raspravi to smisla nema.

 

Kako god bilo GTX 1080Ti je 8-11% brža od 5700XT. O cijeni se može raspravljati, ali mislim recimo da moja vrijedi svakako preko 3000kn sa garancijom nešto ispod godine dana...Još kad uzmeš u obzir gluposti koje AMD sa driverima, ne znam baš dal bi kupio novu, skuplju i slabiju 5700XT i da se još zayebavam sa driverima...

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Promster kaže...

A to su bili noviji testovi koje sam odgledao, uz ovaj gore koji sam ranije linkao, ostale nisam ni gledao...Mozemo mi spomenuti i PUBG i jos dosta igara, ali svaka cast ako ces ti (da ne buljis u gornji desni ili lijevi kut) skuzit jel imas 150 ili 157 fpsa, i zato tu razliku u fpsu ne uzimam previse ozbiljno, a sa jacom 5700XT i vecim clockom to dode do minornih 5% + ili -...

 

O cijeni se uvijek moze raspravljat, ali ta grafa vrijedi 50% tadasnje nove i to je cinjenica, tvoja kao neka bolja vrijedi mozda 3200 ili 3300 kn i to da ju netko hoce kupiti...Mozes ti pricat sad o driverima do ne znam kad, ali ne kao nesto "objektivno", jer istu 5700XT nisi probao posto problema sa driverima vise uopce nema...O tome sto nvidija radi sa svojim starim serijama i kako ih ubija driverima pa padaju u nizi segment jer mora dici novu seriju gore, necemo pricat...Novo, 3 godine garancije ili 2.5 godine garancije za istu cijenu je meni jednostavan izbor, 5700XT all the way, kada bi 1080TI sa pola godine garancije bila ispod 3 k kuna onda bi se dalo razmisljati...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
13 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING
Tomo53nja kaže...
Promster kaže...

A to su bili noviji testovi koje sam odgledao, uz ovaj gore koji sam ranije linkao, ostale nisam ni gledao...Mozemo mi spomenuti i PUBG i jos dosta igara, ali svaka cast ako ces ti (da ne buljis u gornji desni ili lijevi kut) skuzit jel imas 150 ili 157 fpsa, i zato tu razliku u fpsu ne uzimam previse ozbiljno, a sa jacom 5700XT i vecim clockom to dode do minornih 5% + ili -...

 

O cijeni se uvijek moze raspravljat, ali ta grafa vrijedi 50% tadasnje nove i to je cinjenica, tvoja kao neka bolja vrijedi mozda 3200 ili 3300 kn i to da ju netko hoce kupiti...Mozes ti pricat sad o driverima do ne znam kad, ali ne kao nesto "objektivno", jer istu 5700XT nisi probao posto problema sa driverima vise uopce nema...O tome sto nvidija radi sa svojim starim serijama i kako ih ubija driverima pa padaju u nizi segment jer mora dici novu seriju gore, necemo pricat...Novo, 3 godine garancije ili 2.5 godine garancije za istu cijenu je meni jednostavan izbor, 5700XT all the way, kada bi 1080TI sa pola godine garancije bila ispod 3 k kuna onda bi se dalo razmisljati...

1. boldano; zavisi na kojoj rezi igraš, tih 10% razlike na 1440p može biti 62fps ili 56fps, a tu se bome osjeti tih 10%.

 

2. boldano; lol, a 1080Ti je se nemre clockati?? Clockaš i dođeš opet na istu razliku.

 

3. boldano; da nećemo ni pričati jer toga nema. Baš ovaj kanal koji si linkao (Hardware Unboxed) je radio test o toj teoriji zavjere da Nvidija namerno nerfa stare serije, i naravno da ne...Tako da ti i ta glupost ne stoji.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice