[Prodaja] Dark Rock Pro 4 zaključana tema

poruka: 44
|
čitano: 5.364
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] Dark Rock Pro 4

Prodajem navedeni cooler za cpu. Podrzava procesore do 250 w. trenutno ga koristim u računalu. dolazi sa kutijom, odvijačem i mountovima za intel i amd sockete i 2 ventilatora. Odličan cooler, drži moj 3700x bez problema ispod oko 66-7C u full loadu. Jedina mana mu je ta što je velik, pa morate paziti da imate niske rame jer inače nećete moć instalirati vanjski ventilator na njega. 

 

cijena 450 kn . Razlog prodaje - dobro bi mi došli novci, zamjene me ne interesiraju. 

 

Imam amd stock cooler od 3700x, koji je za moje trenutne potrebe sasvim dovoljan, pa ću njega jedno vrijeme gonjati. 

 

**Mogu dostaviti bilo gdje unutar grada Zagreba

 

***mogu poslati poštom samo ako kupac plati poštarinu i uplati traženi iznos na račun prije slanja. Isto tako, ako ne preuzme paket i vrati mi se nakon određenog vremena, plaća duplu poštarinu ako želi da ga opet šaljem. Nema povrata novca. (između redova - ne da mi se zafrkavati sa slanjem, ali ako netko pristaje na moje uvjete, onda ću im poslati)

 

 

Ima garanciju preko alza shopa jos cca 8 mj, ako kome to šta znači. 

 

Zainteresirani molim javite se na br. 097 707 4709 (watsapp, viber, sms, poziv), jer nisam svaki dan na forumu pa da slučajno ne odgovorim na poruku. Provjera ispravnosti putem videopoziva (iako nema tu šta ne raditi, komad željeza sa 2 ventilatora), dodatne fotke zainteresiranim kupcima šaljem putem mobitela.

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 11:14 (lollik91).
14 godina
offline
[Prodaja] Dark Rock Pro 4

BUMPić

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
3 godine
offline
[Prodaja] Dark Rock Pro 4

Po meni to ne vrijedi više od 300kn, konkurencija su mu Esport 34duo novi u ducanu i polovne Noktue od po 250kn pa na više. Bespotrebno preglomazan hladnjak ispod prosjecnih perfomasni za te gabarite. Traziti 500kn za to je prebezobrazno pa nije to grafička kartica

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4

malo je skupa ponuda, ali to je i orginalno skup cooler, i nije da ih ima na svakom koraku (high end air cooler)

ja bi npr osobno uvijek dao 400kn za takav dobar rabljeni high class cooler, prije nego tamo za neki esport i sta ja znam..

i u smislu kvalitete/performansi nema smisla ti usporedba (temp/buka/izgled, ni po jednom parametru nisu direktno usporedivi).

 

250-300 kn je klasicno podcjenjivanje tuđeg na koje sam vec navikao na forumima..

 

Ps

ne kupujem, samo kazem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 23:28 (eladioms).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Boris grozni kaže...

Po meni to ne vrijedi više od 300kn, konkurencija su mu Esport 34duo novi u ducanu i polovne Noktue od po 250kn pa na više. Bespotrebno preglomazan hladnjak ispod prosjecnih perfomasni za te gabarite. Traziti 500kn za to je prebezobrazno pa nije to grafička kartica

 Definitivno se ne slazem sa tobom, kao sto je kolega ispod napisao. Najbolje bi bilo da ja ponudim cooler i jos 200 kn da ga netko uzme. Inace ovo je cooler koji bolje hladi od određenih vodenih hladnjaka. 

 

Slim verzije ovog coolera se rabljene prodaju za 300 kn, ali isto tako i ne podrzavaju 250w procesore. Necu propast za 100 kn, ali necu ni davat za dzabe. Uvijek se nade kupac, samo je pitanje vremena. Lp

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 8:39 (lollik91).
3 godine
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Vjerujem da 400kn mozes dobiti hladnjak je iznimno tih, i još crne boje svakako da ce nekome pasati u nekom crnom bildu.
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
lollik91 kaže...

 Definitivno se ne slazem sa tobom, kao sto je kolega ispod napisao. Najbolje bi bilo da ja ponudim cooler i jos 200 kn da ga netko uzme. Inace ovo je cooler koji bolje hladi od određenih vodenih hladnjaka. 

 

Slim verzije ovog coolera se rabljene prodaju za 300 kn, ali isto tako i ne podrzavaju 250w procesore. Necu propast za 100 kn, ali necu ni davat za dzabe. Uvijek se nade kupac, samo je pitanje vremena. Lp

Mozes se ti slagat ili ne slagat s njim, ali nemoj pricat o vodenom i zracenom ako nisi imao priliku usporedit..Nabroji mi 3 "prosjecna" vodena od kojih je taj zracni bolji? U toplijim uvjetima zracno nema sanse se nosit sa vodom, isprobano iz prve ruke i to sa noctuom protiv odredenih vodenih hladenja...

 

E sad sto se tice cijene, 500 je previse definitivno jer je novi oko 600+ ako se ne varam, 100 kn ustede i nije nesto, oko 400 kn ok, iako ces i s tom cijenom morat cekat da ti naleti specifician kupac... S druge strane i noctue se znaju naci od 350 pa nadalje zavisno koja...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 13:34 (Tomo53nja).
11 godina
offline
[Prodaja] Dark Rock Pro 4

"oko 600+" za novo je oko 700kn s poštarinom. Kolega nudi 500kn s dostavom, što za nekog tko specifično želi taj cooler (a nije nepopularan) nije loš deal. 400kn je laka prodaja, a 300kn procjene su pičkaste. Ne znam zasto bi se air cooleri prodavali ispod 50% cijene novog. 

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Tomo53nja kaže...
....

 Naziv ove teme je prodaja, ne procjena. Cijena ostaje kakva je. 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
lollik91 kaže...

 Naziv ove teme je prodaja, ne procjena. Cijena ostaje kakva je. 

Bravo, onda ne povlaci pricu o kojoj ne znas dovoljno,a za prodaju sretno...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 16:49 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Tomo53nja kaže...

onda ne povlaci pricu o kojoj ne znas dovoljno,a za prodaju sretno...

Vjerovatno je čovjek pročitao negdje nešto što je netko treći rekao, ali stvarno iskustvo je nešto sasvim drugo.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Tomo53nja kaže...
lollik91 kaže...

 Naziv ove teme je prodaja, ne procjena. Cijena ostaje kakva je. 

Bravo, onda ne povlaci pricu o kojoj ne znas dovoljno,a za prodaju sretno...

 Znam dovoljno da me ne mogu zavlaciti ljudi poput tebe . U svojih tridesetak godina sam provukao dovoljno hardvera kroz svoje ruke da znam sta valja, a sta ne.

 

Smatram da moja cijena za ovaj hladnjak nije napuhana. Sto god sam prodavao, uvijek sam pazio da prodaja s moje strane bude korektna i poštena i uvijek sam nailazio na takve kupce.

 

Na kraju krajeva svi mi pokusavamo izvuc sto bolje mozemo iz situacije. Moje je pravo odrediti cijenu za proizvod koji prodajem. Tvoje pravo kao kupac je pokusati spustiti ju. A ako nisi zainteresiran kao kupac, onda ne vidim razlog zasto potkopavati mene kao prodavaca koji nema apsolutno nikakvu zaradu od toga sta radim, osim sto pokusavam vratiti dio tesko zaradenog novca.

 

Ne zelim previse ulaziti u polemiku svega ovoga. Samo molim da dezurni dusebriznici odustanu od komentiranja cijene osim ako to nije izricito zatrazeno od njih. Svima ostalima zahvaljujem na interesu.  

Valentin17 kaže...
Tomo53nja kaže...

onda ne povlaci pricu o kojoj ne znas dovoljno,a za prodaju sretno...

Vjerovatno je čovjek pročitao negdje nešto što je netko treći rekao, ali stvarno iskustvo je nešto sasvim drugo.

Kao što sam napisao, imao sam prilike isprobavati različiti hardver i nisam neuk po tom pitanju. Da, za vecinu toga odlazim na internet u potrazi za dodatnim informacijama kao i ostatak današnjeg svijeta. Nitko me ne sponzorira da istrazujem koji dio je najbolji, niti mi je to posao da me netko placa. Volim racunala, ali imam pametnijih nacina potrositi svoje vrijeme i novac. 

 

Jos jednom molim sve zainteresirane kupce da se jave na broj telefona koji sam napisao u prvom postu. 

 

Lijep pozdrav

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
lollik91 kaže...

 Znam dovoljno da me ne mogu zavlaciti ljudi poput tebe . U svojih tridesetak godina sam provukao dovoljno hardvera kroz svoje ruke da znam sta valja, a sta ne.

 

Smatram da moja cijena za ovaj hladnjak nije napuhana. Sto god sam prodavao, uvijek sam pazio da prodaja s moje strane bude korektna i poštena i uvijek sam nailazio na takve kupce.

 

Na kraju krajeva svi mi pokusavamo izvuc sto bolje mozemo iz situacije. Moje je pravo odrediti cijenu za proizvod koji prodajem. Tvoje pravo kao kupac je pokusati spustiti ju. A ako nisi zainteresiran kao kupac, onda ne vidim razlog zasto potkopavati mene kao prodavaca koji nema apsolutno nikakvu zaradu od toga sta radim, osim sto pokusavam vratiti dio tesko zaradenog novca.

 

Ne zelim previse ulaziti u polemiku svega ovoga. Samo molim da dezurni dusebriznici odustanu od komentiranja cijene osim ako to nije izricito zatrazeno od njih. Svima ostalima zahvaljujem na interesu. 

 

Kao što sam napisao, imao sam prilike isprobavati različiti hardver i nisam neuk po tom pitanju. Da, za vecinu toga odlazim na internet u potrazi za dodatnim informacijama kao i ostatak današnjeg svijeta. Nitko me ne sponzorira da istrazujem koji dio je najbolji, niti mi je to posao da me netko placa. Volim racunala, ali imam pametnijih nacina potrositi svoje vrijeme i novac. 

 

Jos jednom molim sve zainteresirane kupce da se jave na broj telefona koji sam napisao u prvom postu. 

 

Lijep pozdrav

Gle, ja nisam nikoga zavlacio niti pokusao zavlaciti, ti si povukao temu vodena-zracna gdje sam te ja pitao da mi nabrojis 3 prosjecna vodena koja su losija od tog zracnoga pa si ignorirao pitanje i nastavio dalje sa cijenom, a cijenu sam usput komentirao, tvoja cijena je opet tvoja cijena, nemam cilj na nju utjecati kako ja zelim niti me to zanima, ako mi je ok javim se, a ako nije preskocim i adio...

 

Ok, mozda i jesi prosao hardvera i probao, i vidio, ali si "naivno" isao navlaciti vodu na svoj mlin sa ovim "bolji od vecine vodenih hladnjaka" sto nije istina, to bi ti iz iskustva baratanja sa hardverom trebalo biti jasno...

U ovom slucaju, ok je da se ti drzis svoje polemike, ali polemike koja ima smisla (cijena, oglas, slanje itd itd), u ovu drugu (zracno-vodeno) nema potrebe ulaziti jer je malo dublja materija...A evo primjer...Ja cu sa vodenim od 600-700 kn drzat 3700x bez problema na ispod 60 stupnjeva dok ces ti sa Dark Rock 4 Pro biti na 65 ili vise...

Mislim da je to dovoljno, za prodaju jos jednom sretno...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 5:33 (Tomo53nja).
13 godina
offline
[Prodaja] Dark Rock Pro 4

Za svakog forumaša koji odluči pogledati ovaj oglas, evo prave preporuke.

 

https://www.futura-it.hr/vodeno-hladenje-arctic-liquid-freezer-ii-240-socket-20662011-3115xam4-acfre00046a/59861/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Ovaj hladnjak ne vrijedi te novce, svatko ima svoje, ja imam pravo informirati ostale jer oglas je otvoren za komentiranje.

 

600 kn novo i nekorišteno vodeno hlađenje koje nema pravu konkurenciju ni kod vodenih hlađenja, a kamoli kod ovog precjenjenog zračnog hladnjaka.

 

 

Lijep pozdrav.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 6:04 (Valentin17).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Tomo53nja kaže...
lollik91 kaže...

 Znam dovoljno da me ne mogu zavlaciti ljudi poput tebe . U svojih tridesetak godina sam provukao dovoljno hardvera kroz svoje ruke da znam sta valja, a sta ne.

 

Smatram da moja cijena za ovaj hladnjak nije napuhana. Sto god sam prodavao, uvijek sam pazio da prodaja s moje strane bude korektna i poštena i uvijek sam nailazio na takve kupce.

 

Na kraju krajeva svi mi pokusavamo izvuc sto bolje mozemo iz situacije. Moje je pravo odrediti cijenu za proizvod koji prodajem. Tvoje pravo kao kupac je pokusati spustiti ju. A ako nisi zainteresiran kao kupac, onda ne vidim razlog zasto potkopavati mene kao prodavaca koji nema apsolutno nikakvu zaradu od toga sta radim, osim sto pokusavam vratiti dio tesko zaradenog novca.

 

Ne zelim previse ulaziti u polemiku svega ovoga. Samo molim da dezurni dusebriznici odustanu od komentiranja cijene osim ako to nije izricito zatrazeno od njih. Svima ostalima zahvaljujem na interesu. 

 

Kao što sam napisao, imao sam prilike isprobavati različiti hardver i nisam neuk po tom pitanju. Da, za vecinu toga odlazim na internet u potrazi za dodatnim informacijama kao i ostatak današnjeg svijeta. Nitko me ne sponzorira da istrazujem koji dio je najbolji, niti mi je to posao da me netko placa. Volim racunala, ali imam pametnijih nacina potrositi svoje vrijeme i novac. 

 

Jos jednom molim sve zainteresirane kupce da se jave na broj telefona koji sam napisao u prvom postu. 

 

Lijep pozdrav

Gle, ja nisam nikoga zavlacio niti pokusao zavlaciti, ti si povukao temu vodena-zracna gdje sam te ja pitao da mi nabrojis 3 prosjecna vodena koja su losija od tog zracnoga pa si ignorirao pitanje i nastavio dalje sa cijenom, a cijenu sam usput komentirao, tvoja cijena je opet tvoja cijena, nemam cilj na nju utjecati kako ja zelim niti me to zanima, ako mi je ok javim se, a ako nije preskocim i adio...

 

Ok, mozda i jesi prosao hardvera i probao, i vidio, ali si "naivno" isao navlaciti vodu na svoj mlin sa ovim "bolji od vecine vodenih hladnjaka" sto nije istina, to bi ti iz iskustva baratanja sa hardverom trebalo biti jasno...

U ovom slucaju, ok je da se ti drzis svoje polemike, ali polemike koja ima smisla (cijena, oglas, slanje itd itd), u ovu drugu (zracno-vodeno) nema potrebe ulaziti jer je malo dublja materija...A evo primjer...Ja cu sa vodenim od 600-700 kn drzat 3700x bez problema na ispod 60 stupnjeva dok ces ti sa Dark Rock 4 Pro biti na 65 ili vise...

Mislim da je to dovoljno, za prodaju jos jednom sretno...

 Ako ces vec stavljati navodnike na moju recenicu onda te molim da ucinis to ispravno. Nisam napisao da je dark rock pro bolji od "vecine" nego da je bolji od "odredenih" vodenih hladnjaka. Sto znaci da ipak postoje. Ja osobno preferiram zracne preko vodenih cisto zbog toga sto time eliminiram onu 0.1% mogucnost da mi hladnjak procuri i skuri graficku ili stogod vec. A ti je i nemogicnost natakanja tekucine kod zatvorenih sustava, gdje nakon par godina ta tekucina jednostavno ispari. Vjerujem da postoje i drugi koji su istog ili slicnog razmisljanja. 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
lollik91 kaže...
Tomo53nja kaže...
lollik91 kaže...

 Znam dovoljno da me ne mogu zavlaciti ljudi poput tebe . U svojih tridesetak godina sam provukao dovoljno hardvera kroz svoje ruke da znam sta valja, a sta ne.

 

Smatram da moja cijena za ovaj hladnjak nije napuhana. Sto god sam prodavao, uvijek sam pazio da prodaja s moje strane bude korektna i poštena i uvijek sam nailazio na takve kupce.

 

Na kraju krajeva svi mi pokusavamo izvuc sto bolje mozemo iz situacije. Moje je pravo odrediti cijenu za proizvod koji prodajem. Tvoje pravo kao kupac je pokusati spustiti ju. A ako nisi zainteresiran kao kupac, onda ne vidim razlog zasto potkopavati mene kao prodavaca koji nema apsolutno nikakvu zaradu od toga sta radim, osim sto pokusavam vratiti dio tesko zaradenog novca.

 

Ne zelim previse ulaziti u polemiku svega ovoga. Samo molim da dezurni dusebriznici odustanu od komentiranja cijene osim ako to nije izricito zatrazeno od njih. Svima ostalima zahvaljujem na interesu. 

 

Kao što sam napisao, imao sam prilike isprobavati različiti hardver i nisam neuk po tom pitanju. Da, za vecinu toga odlazim na internet u potrazi za dodatnim informacijama kao i ostatak današnjeg svijeta. Nitko me ne sponzorira da istrazujem koji dio je najbolji, niti mi je to posao da me netko placa. Volim racunala, ali imam pametnijih nacina potrositi svoje vrijeme i novac. 

 

Jos jednom molim sve zainteresirane kupce da se jave na broj telefona koji sam napisao u prvom postu. 

 

Lijep pozdrav

Gle, ja nisam nikoga zavlacio niti pokusao zavlaciti, ti si povukao temu vodena-zracna gdje sam te ja pitao da mi nabrojis 3 prosjecna vodena koja su losija od tog zracnoga pa si ignorirao pitanje i nastavio dalje sa cijenom, a cijenu sam usput komentirao, tvoja cijena je opet tvoja cijena, nemam cilj na nju utjecati kako ja zelim niti me to zanima, ako mi je ok javim se, a ako nije preskocim i adio...

 

Ok, mozda i jesi prosao hardvera i probao, i vidio, ali si "naivno" isao navlaciti vodu na svoj mlin sa ovim "bolji od vecine vodenih hladnjaka" sto nije istina, to bi ti iz iskustva baratanja sa hardverom trebalo biti jasno...

U ovom slucaju, ok je da se ti drzis svoje polemike, ali polemike koja ima smisla (cijena, oglas, slanje itd itd), u ovu drugu (zracno-vodeno) nema potrebe ulaziti jer je malo dublja materija...A evo primjer...Ja cu sa vodenim od 600-700 kn drzat 3700x bez problema na ispod 60 stupnjeva dok ces ti sa Dark Rock 4 Pro biti na 65 ili vise...

Mislim da je to dovoljno, za prodaju jos jednom sretno...

 Ako ces vec stavljati navodnike na moju recenicu onda te molim da ucinis to ispravno. Nisam napisao da je dark rock pro bolji od "vecine" nego da je bolji od "odredenih" vodenih hladnjaka. Sto znaci da ipak postoje. Ja osobno preferiram zracne preko vodenih cisto zbog toga sto time eliminiram onu 0.1% mogucnost da mi hladnjak procuri i skuri graficku ili stogod vec. A ti je i nemogicnost natakanja tekucine kod zatvorenih sustava, gdje nakon par godina ta tekucina jednostavno ispari. Vjerujem da postoje i drugi koji su istog ili slicnog razmisljanja. 

 Slažem se sa tobom,ja osobno preferiram zračno hlađenje međutim činjenica si da si skup.Ne trebaš se ljutiti na to jer je to forumsko mišljenje,a ne mišljenje mande sa placa.Ja mislim da je 400 kn realna cijena i da će se brzo prodati po toj cijeni.Ali na tebi je cijena,ako želiš više onda tražiš to na njuškalu.Lp i sretno sa prodajom kolega.

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
funny games kaže...
lollik91 kaže...
Tomo53nja kaže...
lollik91 kaže...

 Znam dovoljno da me ne mogu zavlaciti ljudi poput tebe . U svojih tridesetak godina sam provukao dovoljno hardvera kroz svoje ruke da znam sta valja, a sta ne.

 

Smatram da moja cijena za ovaj hladnjak nije napuhana. Sto god sam prodavao, uvijek sam pazio da prodaja s moje strane bude korektna i poštena i uvijek sam nailazio na takve kupce.

 

Na kraju krajeva svi mi pokusavamo izvuc sto bolje mozemo iz situacije. Moje je pravo odrediti cijenu za proizvod koji prodajem. Tvoje pravo kao kupac je pokusati spustiti ju. A ako nisi zainteresiran kao kupac, onda ne vidim razlog zasto potkopavati mene kao prodavaca koji nema apsolutno nikakvu zaradu od toga sta radim, osim sto pokusavam vratiti dio tesko zaradenog novca.

 

Ne zelim previse ulaziti u polemiku svega ovoga. Samo molim da dezurni dusebriznici odustanu od komentiranja cijene osim ako to nije izricito zatrazeno od njih. Svima ostalima zahvaljujem na interesu. 

 

Kao što sam napisao, imao sam prilike isprobavati različiti hardver i nisam neuk po tom pitanju. Da, za vecinu toga odlazim na internet u potrazi za dodatnim informacijama kao i ostatak današnjeg svijeta. Nitko me ne sponzorira da istrazujem koji dio je najbolji, niti mi je to posao da me netko placa. Volim racunala, ali imam pametnijih nacina potrositi svoje vrijeme i novac. 

 

Jos jednom molim sve zainteresirane kupce da se jave na broj telefona koji sam napisao u prvom postu. 

 

Lijep pozdrav

Gle, ja nisam nikoga zavlacio niti pokusao zavlaciti, ti si povukao temu vodena-zracna gdje sam te ja pitao da mi nabrojis 3 prosjecna vodena koja su losija od tog zracnoga pa si ignorirao pitanje i nastavio dalje sa cijenom, a cijenu sam usput komentirao, tvoja cijena je opet tvoja cijena, nemam cilj na nju utjecati kako ja zelim niti me to zanima, ako mi je ok javim se, a ako nije preskocim i adio...

 

Ok, mozda i jesi prosao hardvera i probao, i vidio, ali si "naivno" isao navlaciti vodu na svoj mlin sa ovim "bolji od vecine vodenih hladnjaka" sto nije istina, to bi ti iz iskustva baratanja sa hardverom trebalo biti jasno...

U ovom slucaju, ok je da se ti drzis svoje polemike, ali polemike koja ima smisla (cijena, oglas, slanje itd itd), u ovu drugu (zracno-vodeno) nema potrebe ulaziti jer je malo dublja materija...A evo primjer...Ja cu sa vodenim od 600-700 kn drzat 3700x bez problema na ispod 60 stupnjeva dok ces ti sa Dark Rock 4 Pro biti na 65 ili vise...

Mislim da je to dovoljno, za prodaju jos jednom sretno...

 Ako ces vec stavljati navodnike na moju recenicu onda te molim da ucinis to ispravno. Nisam napisao da je dark rock pro bolji od "vecine" nego da je bolji od "odredenih" vodenih hladnjaka. Sto znaci da ipak postoje. Ja osobno preferiram zracne preko vodenih cisto zbog toga sto time eliminiram onu 0.1% mogucnost da mi hladnjak procuri i skuri graficku ili stogod vec. A ti je i nemogicnost natakanja tekucine kod zatvorenih sustava, gdje nakon par godina ta tekucina jednostavno ispari. Vjerujem da postoje i drugi koji su istog ili slicnog razmisljanja. 

 Slažem se sa tobom,ja osobno preferiram zračno hlađenje međutim činjenica si da si skup.Ne trebaš se ljutiti na to jer je to forumsko mišljenje,a ne mišljenje mande sa placa.Ja mislim da je 400 kn realna cijena i da će se brzo prodati po toj cijeni.Ali na tebi je cijena,ako želiš više onda tražiš to na njuškalu.Lp i sretno sa prodajom kolega.

 Nema tu ljutnje, samo mi nisu jasne neke stvari sto se tice komentiranja oglasa opcenito. Proizvod je tu, cijena je tu. Na ljudima je da odluce sto ce s tim.

 

Zasto bi tu bilo ista jeftinije nego na njuskalu? Moje je da odlucim za koliko cu prodavati.

 

Ljudi stavljaju graficke za abnormalne cijene, i uz forumsko misljenje koje je vecinom negativno ( ja se slazem s tim da su cijene prenapuhane) opet se te iste graficke prodaju u roku par dana na istom tom forumu koji ih je popljuvao da su previsoke.

 

U slucaju da ne naide kupac za cijenu koju trazim, u nekom periodu koji je meni prihvatljiv, ista ce biti korigirana. Kako to i inace ide.  

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Dark Rock Pro 4

Već se mjesec dana prepireš jesi ga bar prodao 

5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4

Skupila se rulja napadat covjeka jer je stavio 100 kn vise nego sto vi eskperti mislite. Zasto high end komponenta koja se prakticki ne trosi ne bi drzala cijenu? 

 

Free bump odlican cooler , 60c prijedeno samo sa sintetickim benchmarkovima , u gamingu nikako.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
barakokula kaže...

Zasto high end komponenta koja se prakticki ne trosi ne bi drzala cijenu?

 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Valentin17 kaže...
barakokula kaže...

Zasto high end komponenta koja se prakticki ne trosi ne bi drzala cijenu?

 

 Napisi nesto konstruktivno trollcino , ne moraju se svi slagat u svemu. 

 Ovako ne znam jesi li u pubertetu ili malo "jednostavan" , pretpostavljam ovo drugo

5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4

I druga stvar , nisam napisao da se slazem s cijenom od 500kn nego pisu svi eseje zbog jebenih 100kn , a ljudi prodaju laptope od 500e za 5 6 keka i niko slova da napise ( primjer samo al ide za sve vise manje )

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
lollik91 kaže...

 Ako ces vec stavljati navodnike na moju recenicu onda te molim da ucinis to ispravno. Nisam napisao da je dark rock pro bolji od "vecine" nego da je bolji od "odredenih" vodenih hladnjaka. Sto znaci da ipak postoje. Ja osobno preferiram zracne preko vodenih cisto zbog toga sto time eliminiram onu 0.1% mogucnost da mi hladnjak procuri i skuri graficku ili stogod vec. A ti je i nemogicnost natakanja tekucine kod zatvorenih sustava, gdje nakon par godina ta tekucina jednostavno ispari. Vjerujem da postoje i drugi koji su istog ili slicnog razmisljanja. 

Ponovno, nisi dovoljno mjerodavan ni da napises "odredene" hladnjake koji su bolji pa ne znam zasto si to uopce spominjao...

 

Ovo sve ostalo sto si napisao, a napisao si svasta, kao i svoju preferenciju, nema veze sa puno nabrojanih stvari, a ostale "gluposti" koje si nadrobio pokazuju da nemas iskustva sa vodenim hladenjima, niti imas konkretne primjere u usporedbi sa zracnim hladenjima, nego bacas "spike" onako od oka, sretno s tim...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 12:03 (Tomo53nja).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Tomo53nja kaže...
lollik91 kaže...

 Ako ces vec stavljati navodnike na moju recenicu onda te molim da ucinis to ispravno. Nisam napisao da je dark rock pro bolji od "vecine" nego da je bolji od "odredenih" vodenih hladnjaka. Sto znaci da ipak postoje. Ja osobno preferiram zracne preko vodenih cisto zbog toga sto time eliminiram onu 0.1% mogucnost da mi hladnjak procuri i skuri graficku ili stogod vec. A ti je i nemogicnost natakanja tekucine kod zatvorenih sustava, gdje nakon par godina ta tekucina jednostavno ispari. Vjerujem da postoje i drugi koji su istog ili slicnog razmisljanja. 

Ponovno, nisi dovoljno mjerodavan ni da napises "odredene" hladnjake koji su bolji pa ne znam zasto si to uopce spominjao...

 

Ovo sve ostalo sto si napisao, a napisao si svasta, kao i svoju preferenciju, nema veze sa puno nabrojanih stvari, a ostale "gluposti" koje si nadrobio pokazuju da nemas iskustva sa vodenim hladenjima, niti imas konkretne primjere u usporedbi sa zracnim hladenjima, nego bacas "spike" onako od oka, sretno s tim...

 Oprosti, u pravu si. 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
10 godina
offline
[Prodaja] Dark Rock Pro 4

Fascinantno je kako su neki ljudi otkaceni od realnosti...

Kako preference nemaju bit onome tko koristi nesto u ovom slucaju cooler.

Da po brojevima je Aio u prednosti, ali kad se uzme konkretna primjena totalni promasaj, u velikoj vecini buildova, nego eto ko i rgb cool je imat a ofc marketing je cudo jer potrosi 100E umjesto 30E za mozda par fps vise.

Tehnicki gledano da aio ima veci potencial hladenja plug and play, no nakon nekog vremena ce doc do zasicenja tekucine koja je primarno preuzima toplinu nakon toga se ona mora pumpat i korz finove hladit a to nije efikasno kao good old zrak kroz finove metala u air toweru, koji jeli ima manji kapacitet hladenja i brze ce se zasitit ali ga je puno puno lakse hladit. Zato 120 aio nisu neka sreca jer se relativno brzo zasite, a veci su bolja solucija jer imaju vise tekucine samim time kapaciteta da prime toplinu, ali opet dodaje se kompleksnost sto pumpa sto tekucina hlapi i nakon par godina dali ce cjevi popustit kakve kemikalije, oce li narast stogod ko u enermaxa, dali ce pumpa pocet proizvodit cudne zvukove nakon jamstva, nekome to jednostavno nije vrijedno se zamarat kupi air cooler zavida ga promjeni pastu ocisti od prasine i goni misko....

u najgorem slucaju ako fanovi crknu lako ih je zamjenit a noctua npr daje 5 godina jamstva + skoro svaki kooler naprave mount da se i stari mogu koristit...

Bequiet je koliko mi je poznato fancy noctua tj imaju jako tih ventilatore, nekome tko pati na izgled vjerovatno bolji odabir , no nazalost kod nas su im pre kratka jamstva, a posto sam ja osobno cheepskate noctua ftw...

A cisto retoricko pitanje kad je bitan svaki C u hladenju, dali igrate u sred zime vani na snjegu posto je bolji temp ili ne palite grijanje u sobi s pc-em

 

Nesto sliicno sam i ja dozivio prosle godine kad sam prodavo apple watch i naucio vrijednu lekciju jednostavo postavi oglas s onim sto je bitno a ako netko se zeli raspravljat zahlvaim se na kontaktu i nek si uzmu gdje im pase jer ja nisam placen da branim ponudu a niti imam viskra vremena da bacam na nesto sto mi nece nista korisno donijet(atm cekam poznanika da mu zavidam par fanova sto su mi visak u kuciste) .

Tako da to je savjet OP niste duzni branit oglas, ponuda je tu ako se proda proda, a ako vam pak rusi ponudu i smeta  lockajte temu pa nek lupaju TD 

 

P.S. ispricavam se visocanstvima iz PCMR jer je ovo samo komentar pleba koji je na stock cooler od amda stavio noctua nf12 i undervolto rzyena 5 i sretan je s fps i rendering time a najbitnije ne cujem pc . Ugodan dan i visok fps te najbitnije ako ste gejmeni normalni timovi !

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
LordNIbbler kaže...

Fascinantno je kako su neki ljudi otkaceni od realnosti...

Kako preference nemaju bit onome tko koristi nesto u ovom slucaju cooler.

Da po brojevima je Aio u prednosti, ali kad se uzme konkretna primjena totalni promasaj, u velikoj vecini buildova, nego eto ko i rgb cool je imat a ofc marketing je cudo jer potrosi 100E umjesto 30E za mozda par fps vise.

Tehnicki gledano da aio ima veci potencial hladenja plug and play, no nakon nekog vremena ce doc do zasicenja tekucine koja je primarno preuzima toplinu nakon toga se ona mora pumpat i korz finove hladit a to nije efikasno kao good old zrak kroz finove metala u air toweru, koji jeli ima manji kapacitet hladenja i brze ce se zasitit ali ga je puno puno lakse hladit. Zato 120 aio nisu neka sreca jer se relativno brzo zasite, a veci su bolja solucija jer imaju vise tekucine samim time kapaciteta da prime toplinu, ali opet dodaje se kompleksnost sto pumpa sto tekucina hlapi i nakon par godina dali ce cjevi popustit kakve kemikalije, oce li narast stogod ko u enermaxa, dali ce pumpa pocet proizvodit cudne zvukove nakon jamstva, nekome to jednostavno nije vrijedno se zamarat kupi air cooler zavida ga promjeni pastu ocisti od prasine i goni misko....

u najgorem slucaju ako fanovi crknu lako ih je zamjenit a noctua npr daje 5 godina jamstva + skoro svaki kooler naprave mount da se i stari mogu koristit...

Bequiet je koliko mi je poznato fancy noctua tj imaju jako tih ventilatore, nekome tko pati na izgled vjerovatno bolji odabir , no nazalost kod nas su im pre kratka jamstva, a posto sam ja osobno cheepskate noctua ftw...

A cisto retoricko pitanje kad je bitan svaki C u hladenju, dali igrate u sred zime vani na snjegu posto je bolji temp ili ne palite grijanje u sobi s pc-em

 

Nesto sliicno sam i ja dozivio prosle godine kad sam prodavo apple watch i naucio vrijednu lekciju jednostavo postavi oglas s onim sto je bitno a ako netko se zeli raspravljat zahlvaim se na kontaktu i nek si uzmu gdje im pase jer ja nisam placen da branim ponudu a niti imam viskra vremena da bacam na nesto sto mi nece nista korisno donijet(atm cekam poznanika da mu zavidam par fanova sto su mi visak u kuciste) .

Tako da to je savjet OP niste duzni branit oglas, ponuda je tu ako se proda proda, a ako vam pak rusi ponudu i smeta  lockajte temu pa nek lupaju TD 

 

P.S. ispricavam se visocanstvima iz PCMR jer je ovo samo komentar pleba koji je na stock cooler od amda stavio noctua nf12 i undervolto rzyena 5 i sretan je s fps i rendering time a najbitnije ne cujem pc . Ugodan dan i visok fps te najbitnije ako ste gejmeni normalni timovi !

 

 

 

 Kolega tomo53nja je isao u ured gdje izdaju pecat za mjerodavnost o coolerima pa ima pravo komentirati za razliku od nas koji nismo mjerodavni. 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Jeli hladnjkak jos dostupan?
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
LordNIbbler kaže...

P.S. ispricavam se visocanstvima iz PCMR jer je ovo samo komentar pleba koji je na stock cooler od amda stavio noctua nf12 i undervolto rzyena 5 i sretan je s fps i rendering time a najbitnije ne cujem pc .

 

Ovo je jedino točno što si napisao u cijelom postu.
AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 5:31 (Valentin17).
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
lollik91 kaže...

 Kolega tomo53nja je isao u ured gdje izdaju pecat za mjerodavnost o coolerima pa ima pravo komentirati za razliku od nas koji nismo mjerodavni. 

 Ti si svoju mjerodavnost i neznanje pokazao gore napisanim glupostima, ne znam zasto se i dalje hvatas mene...LP 

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Dark Rock Pro 4
Tomo53nja kaže...
lollik91 kaže...

 Kolega tomo53nja je isao u ured gdje izdaju pecat za mjerodavnost o coolerima pa ima pravo komentirati za razliku od nas koji nismo mjerodavni. 

 Ti si svoju mjerodavnost i neznanje pokazao gore napisanim glupostima, ne znam zasto se i dalje hvatas mene...LP 

 To nije neznanje nego manjak volje razglabanja oko nebitnih stvari sa meni nebitnim ljudima. 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice