[Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor

poruka: 11
|
čitano: 1.761
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] [Prodaja] 1060 6GB ASUS STRIX ROG

---PRODANO KOLEGI S FORUMA---

 

Prodajem 1060 6gb strix, kupljena 2018. u Instar inf

 

Fiksna cijena: 1000kn 

----------------------------

Monitor Acer GN246HL 24" Full HD 1920 x 1080 144Hz 1ms

Kupljen 2018. u Instar inf

 

Fiksna cijena: 500kn

----------------------------

 

Zajednička cijena: 1300kn

 

NE SALJEM. Preuzimanje u Splitu.

Dm za slike

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2021 12:05 (ekuaQ).
3 godine
offline
[Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor

Javi sutra koliko ih je moljakalo da im ipak posaljes graficku, ili cak nudili mito 100-200kn.

3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor

Krenilo je :)

9 godina
offline
Re: [Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor

..s obzirom da za grafičku dobije (u 3 dana max) bar 1700kn ,malo si rekao trpi.. ima tu jos lufta  xD

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2021 11:20 (eladioms).
10 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor
Postena cijena. Kupac ce biti stetan.
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor

Jel ima gdje kakav priručnik za kupiti "kako do grafičke kartice..." jer ovo više nije normalno. Dijete me hoće živa pojesti pošto si već mjesecima gleda kompjuter koji nema grafičke kartice, ili netko kupi  cca pola sata prije mene ili mi u dućanu storniraju narudžbu, ili netko ne šalje poštom.... Majke mi koštat će me zdravlja...

14 godina
offline
Re: [Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor
Ne zamaraj se grafičkom. Kupi djetetu konzolu koje se pojavljuju češće od grafičkih na tržištu i miran si 5 godina.
15 godina
offline
[Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor

Da, bolje je kupiti konzolu za 5000kn nego recimo koliko gledam ima MSI 3060ti Gaming Z Trio za 6400kn. Puno je to za 3060ti.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor

Nije tu samo do igre nego i do drugih stvari što se škole tiče. Osobno nisam ljubitelj konzola a ovako i onako može igrati igre sa konzola na kompjuteru putem emulatora no to nas ne dira. Gužva je na mojem kompjuteru to je najveći problem :)

3 godine
offline
Re: [Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor
Tilenius kaže...

Jel ima gdje kakav priručnik za kupiti "kako do grafičke kartice..." jer ovo više nije normalno. Dijete me hoće živa pojesti pošto si već mjesecima gleda kompjuter koji nema grafičke kartice, ili netko kupi  cca pola sata prije mene ili mi u dućanu storniraju narudžbu, ili netko ne šalje poštom.... Majke mi koštat će me zdravlja...

 Kolega je istu muku mucio s svojim malim .. Prvo ga srce bolilo davati lovu za graficku koja je nekoliko klasa slabija od njegove (kupio je pred par godina rx580 po normalnoj cijeni) a onda je shvatio da ni nema graficki ..

 

Uzeo je neku za nekaj sitno manje od 1000kn, ni blizu ove iz oglasa .. Mali ima okej komp s grafickom koja pokrece starije igre bez problema, word, youtube, itd isto radi normalno .. Al da je zalosno, zalosno je sve skupa to.

 

Pred godinu dana sam imao prilike kupit kompjuter za cca 200 - 220€ (ako se tocno sjecam, al tak nekako bilo je) s rx580, i3, 1TB nvme2 diskom, 8gb rama, (maticna ne znam koja bila je al komplet kompjuter ukratko) .. I ja, budala, nisam kupio, jer sam zelio nesto jace.. Nisam ni svjestan bio u sto ulazim. A sad sam svjestan tog da sam barem kolko tolko dobro prošao jer sam doslovce u zadnji mah kupio (isto za dosta para al neusporedivo s ovim kolko sad kosta) hehe.

7 godina
offline
[Prodaja] ASUS STRIX 1060 6GB ROG i monitor

Mene osobno živo zanima koliki je broj "jel ovo fiksna cijena" upita bilo? 
Ako moze OP podijelit sa nama pa da se nasmijemo,unaprijed hvala! :D 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice