Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

poruka: 87
|
čitano: 25.873
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

191x7 kako ide s novim biosom? Jesi li uspio otključati?

 

Imao sam dosta posla ovih dana pa nisam baš imao vremena za igranje sa postavkama, ali nešto sam ipak uspio napraviti.

Preko CACC-a sam zaključao jednu jezgru, Core(0,1,3) - rade. Procesor je stabilan i postao je Athlon II X3 445. Zadnji put je bio 435, ne znam što se dogodilo (ista verzija BIOS-a).

 

Što se tiče otključavanja u X4, otključa, radi, prođe OCCT i Prime95, ali onda slijedi moj test* koji ne prođe. Kompjuter se sledi, i treba ga resetirati. 

 

*Moj test: U Internet browseru (u mojem slučaju Google Chrome) otvoriti YouTube u četiri do šest kartica i u svima pokrenuti HD video, a u zadnjemu onome koji će biti fullscreen, HD video rezolucije 1080p (u ostalima može i 720p). Uz ovo, X4 nije prošao ni "obnovu" Windows Experience Indexa.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 16:58 (godo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
godo kaže...

191x7 kako ide s novim biosom? Jesi li uspio otključati?

 

Imao sam dosta posla ovih dana pa nisam baš imao vremena za igranje sa postavkama, ali nešto sam ipak uspio napraviti.

Preko CACC-a sam zaključao jednu jezgru, Core(0,1,3) - rade. Procesor je stabilan i postao je Athlon II X3 445. Zadnji put je bio 435, ne znam što se dogodilo (ista verzija BIOS-a).

 

Što se tiče otključavanja u X4, otključa, radi, prođe OCCT i Prime95, ali onda slijedi moj test* koji ne prođe. Kompjuter se sledi, i treba ga resetirati. 

 

*Moj test: U Internet browseru (u mojem slučaju Google Chrome) otvoriti YouTube u četiri do šest kartica i u svima pokrenuti HD video, a u zadnjemu onome koji će biti fullscreen, HD video rezolucije 1080p (u ostalima može i 720p). Uz ovo, X4 nije prošao ni "obnovu" Windows Experience Indexa.

Kakav je to tvoj test ne znam bi se smijal ili kaj zakaj radis gluposti.Smijeh Udari OCCT 5 sati na Priority High i Large Data Set pa ak ti ne izbaci gresku niti nista onda je ok a ne ovo s HD videom pa na kaj to lici.SmijehNevinašce

14 godina
protjeran
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
rambox kaže...
Kakav je to tvoj test ne znam bi se smijal ili kaj zakaj radis gluposti.Smijeh Udari OCCT 5 sati na Priority High i Large Data Set pa ak ti ne izbaci gresku niti nista onda je ok a ne ovo s HD videom pa na kaj to lici.SmijehNevinašce

http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=95&t=39138

 

On je g.Marijanović.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
rambox kaže...
godo kaže...

191x7 kako ide s novim biosom? Jesi li uspio otključati?

 

Imao sam dosta posla ovih dana pa nisam baš imao vremena za igranje sa postavkama, ali nešto sam ipak uspio napraviti.

Preko CACC-a sam zaključao jednu jezgru, Core(0,1,3) - rade. Procesor je stabilan i postao je Athlon II X3 445. Zadnji put je bio 435, ne znam što se dogodilo (ista verzija BIOS-a).

 

Što se tiče otključavanja u X4, otključa, radi, prođe OCCT i Prime95, ali onda slijedi moj test* koji ne prođe. Kompjuter se sledi, i treba ga resetirati. 

 

*Moj test: U Internet browseru (u mojem slučaju Google Chrome) otvoriti YouTube u četiri do šest kartica i u svima pokrenuti HD video, a u zadnjemu onome koji će biti fullscreen, HD video rezolucije 1080p (u ostalima može i 720p). Uz ovo, X4 nije prošao ni "obnovu" Windows Experience Indexa.

Kakav je to tvoj test ne znam bi se smijal ili kaj zakaj radis gluposti.SmijehUdari OCCT 5 sati na Priority High i Large Data Set pa ak ti ne izbaci gresku niti nista onda je ok a ne ovo s HD videom pa na kaj to lici.SmijehNevinašce

Zašto pet sati kada se za pet minuta vidi dali funkcionira.

 

@ Don Kihoty: nisam, 191x7 je Marijanović

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
16 godina
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
rambox kaže...
godo kaže...

191x7 kako ide s novim biosom? Jesi li uspio otključati?

 

Imao sam dosta posla ovih dana pa nisam baš imao vremena za igranje sa postavkama, ali nešto sam ipak uspio napraviti.

Preko CACC-a sam zaključao jednu jezgru, Core(0,1,3) - rade. Procesor je stabilan i postao je Athlon II X3 445. Zadnji put je bio 435, ne znam što se dogodilo (ista verzija BIOS-a).

 

Što se tiče otključavanja u X4, otključa, radi, prođe OCCT i Prime95, ali onda slijedi moj test* koji ne prođe. Kompjuter se sledi, i treba ga resetirati. 

 

*Moj test: U Internet browseru (u mojem slučaju Google Chrome) otvoriti YouTube u četiri do šest kartica i u svima pokrenuti HD video, a u zadnjemu onome koji će biti fullscreen, HD video rezolucije 1080p (u ostalima može i 720p). Uz ovo, X4 nije prošao ni "obnovu" Windows Experience Indexa.

Kakav je to tvoj test ne znam bi se smijal ili kaj zakaj radis gluposti.Smijeh Udari OCCT 5 sati na Priority High i Large Data Set pa ak ti ne izbaci gresku niti nista onda je ok a ne ovo s HD videom pa na kaj to lici.SmijehNevinašce

 

@ godo:

S novim biosom radi kao X3 stabilno, jezgre 0, 1 i 3. Kad je jezgra 2 u igri, jasno se vidi na Donovom Kihotyevom postu (poveznici na moj post na pcplay forumu).

Edit: I da, Kihoty je mislio i rekao da je 191x7 s Bug foruma = marijanovic s pcplay foruma što je istina. Nisi ti razumio, nije on mislio na tebe.

 

@ rambox:

Jasno, ja radim testiranja u OCCT i Prime95 za procesor kao Furmark (ili Kombustor) za grafu, a ovo s FireFoxom i sličnima sam slučajno primjetio.

No opet, i taj test kolege godoa kao i moj "firefox artifact" su valjani pošto se u oba slučaja radi o direktnoj procesorovoj obradi.

Dakle, procesor to obrađuje i prosljeđuje na prikaz. Ako ne obradi dobro (s greškama) - javljaju se ti artifakti.

No to moje nije bio test već sasvim slučajni simptom neispravne jezgre. I da, baš je povezano.

 

No što se OCCT-a tiče, zna on javiti i grešku na Core 0 kod sasvim ispravnih procesora. Jednostavno ima bugova.

Ivan Marijanović, univ. bacc. ing. comp.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 17:59 (191x7).
14 godina
protjeran
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
godo kaže...

Zašto pet sati kada se za pet minuta vidi dali funkcionira.

 

@ Don Kihoty: nisam, 191x7 je Marijanović

Za njega sam i rekao, sorry ako sam krivo citirao. :)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
16 godina
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Pa glavno je da se komp ne srusi i smrzne dok OCCT vrti par sati sati ak se radi takav dug test recimo i onda je uredu. A sad ak se javljaju neki drugi problemcici, to je nekaj drugo vezano za ne bas skroz stalilnu jezgru to je moguce sigurno.Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
Don Kihoty kaže...
godo kaže...

Zašto pet sati kada se za pet minuta vidi dali funkcionira.

 

@ Don Kihoty: nisam, 191x7 je Marijanović

Za njega sam i rekao, sorry ako sam krivo citirao. :)

Ja sam krivo shvatio, iako je izgledalo kao da se odnosi na mene ili ramboxa

 

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
16 godina
protjeran
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Oj ... vidim da dosta ljudi ima navedenu plocu, pa da pitam, vise glava je pametnije od jedne...

 

Planira komso uzeti u ADMu sutra ili prekosutra sljedece:

 

1 x     Procesor AMD Phenom II X2 555 Black Edition, socket AM3, BOX
1 x    Asrock A770DE+, AM2+, AMD 770 + AMD SB710, ATX, FSB2600
1.174,00Kn

 

dosta mu je povoljno,a i kune su mu bitne i to jako,mene pito za savjet pa smo mudrovali i gledali sto i kako, ovo nam je izgledalo ok a mozda mu se date i proc otkljucati, ostatak konfiguracije je 2x2GB ddr2 800 Kingmax, ati 4870 512MB Gigabyte (mozda kasnije ubode jos jednu u CF ali mislim da ce mu napajanje za to biti malo slabo,ali mozda i nece), ata hdd 250GB hitachi 7200ok , chiftec 450W , dvd ata Asus, kuciste DTK (mrak izgleda) uglavnom kupljeno od prijatelja za male novce (cca 1200kn sve zajedno) ali proc i plocu neku postenu nismo nasli ...

malo smo gledali na ASRockovim stranicama i ploca je super, podzava i nove 6x procesore pa za godinu dvije samo promjeni procesor i opet je u trendu, ddr3 memorija mu je preskupa a ovu ddr2 je takoreci dobio dzabe a 4GB ce mu biti dovoljno najmanje jos 2-3godine barem ...

 

E sad posto sam fan Intela (nisam oduvjek nego samo otkako sam kupio i750) neznam bas najbolje kako bi mu ovo radilo i da li je dobra kupovina ali uzdam se u vase savjete ... i hoce li mu to biti dosta za igranje novih igara (nist pametno drugo nece da radi osim da se igra) na 22" 1680*1050 monitoru ... ja mu kazem da oce ali on mi ne vjeruje ... pa svaki drugi savjet je dobrodosao ...

 

tnx unaprijed

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 21:53 (JozicA).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Moci ce se ugodno igrat s tom konfiguracijom. Napajanje je dovoljno za nju.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
JozicA kaže...

Oj ... vidim da dosta ljudi ima navedenu plocu, pa da pitam, vise glava je pametnije od jedne...

 

Planira komso uzeti u ADMu sutra ili prekosutra sljedece:

 

1 x     Procesor AMD Phenom II X2 555 Black Edition, socket AM3, BOX
1 x     Asrock A770DE+, AM2+, AMD 770 + AMD SB710, ATX, FSB2600
1.174,00Kn

 

dosta mu je povoljno,a i kune su mu bitne i to jako,mene pito za savjet pa smo mudrovali i gledali sto i kako, ovo nam je izgledalo ok a mozda mu se date i proc otkljucati, ostatak konfiguracije je 2x2GB ddr2 800 Kingmax, ati 4870 512MB Gigabyte (mozda kasnije ubode jos jednu u CF ali mislim da ce mu napajanje za to biti malo slabo,ali mozda i nece), ata hdd 250GB hitachi 7200ok , chiftec 450W , dvd ata Asus, kuciste DTK (mrak izgleda) uglavnom kupljeno od prijatelja za male novce (cca 1200kn sve zajedno) ali proc i plocu neku postenu nismo nasli ...

malo smo gledali na ASRockovim stranicama i ploca je super, podzava i nove 6x procesore pa za godinu dvije samo promjeni procesor i opet je u trendu, ddr3 memorija mu je preskupa a ovu ddr2 je takoreci dobio dzabe a 4GB ce mu biti dovoljno najmanje jos 2-3godine barem ...

 

E sad posto sam fan Intela (nisam oduvjek nego samo otkako sam kupio i750) neznam bas najbolje kako bi mu ovo radilo i da li je dobra kupovina ali uzdam se u vase savjete ... i hoce li mu to biti dosta za igranje novih igara (nist pametno drugo nece da radi osim da se igra) na 22" 1680*1050 monitoru ... ja mu kazem da oce ali on mi ne vjeruje ... pa svaki drugi savjet je dobrodosao ...

 

tnx unaprijed

 

 

Moze uzet tu kombinaciju da bez problema, no ja bi preporucil da uzme ovaj dole proc. Ipak su to 4 jezgre i da se fino kloknut na 3.3 ghz bez problem, ak ne zna kak to ide nek se javi tu na forum pa mu budemo objasnili uglavnom na toj maticnoj klokanje ide u tri poteza u Bios-u.Cool

 

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_256_215&products_id=7579

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 22:06 (rambox).
16 godina
protjeran
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

i mislis da je taj X4 630 bolja varijanta od x2 555 ? cijena im je podjednaka ...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
JozicA kaže...

i mislis da je taj X4 630 bolja varijanta od x2 555 ? cijena im je podjednaka ...

Po meni je jer imas sigurne 4 jezgre i miran si, a eventualno moš otkljucat L3 Cache ak imas srece. No kod X2 550 veliko je pitanje oces uspjet kaj otkljucat, i oce li to bit stabilno onda uopce tj te otkljucane jezgre i tak dalje.Cool

16 godina
protjeran
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

je .. imas pravo .. evo malo smo trazili i nasli zanimljivi clanak

 

http://sobitza.com/portal/content/view/1036/32/

 

sve mi se cini da sutra narucujemo Athlona x4 630 s ASRock MBO ...

 

dobro smo napisali ... vise glava je pametnije od jedne ... tnx

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Što uzeti Athlon II x4 630 ili Phenom II 555BE kad postoje jeftiniji i ništa lošiji Athlon II x4 620 i Phenom II 550BE?

I na Athlonu II x4 je zanemarivo mala vjerojatnost otključavanja L3 cache jer ga oni nemaju (osim prastarih...).

 

Evo poredba 555BE i 630...

http://www.anandtech.com/bench/Product/120?vs=105

 

555 vs 550:

http://www.anandtech.com/bench/Product/120?vs=97

 

620 vs 630:

http://www.anandtech.com/bench/Product/106?vs=105

Ivan Marijanović, univ. bacc. ing. comp.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 23:10 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
191x7 kaže...

Što uzeti Athlon II x4 630 ili Phenom II 555BE kad postoje jeftiniji i ništa lošiji Athlon II x4 620 i Phenom II 550BE?

I na Athlonu II x4 je zanemarivo mala vjerojatnost otključavanja L3 cache jer ga oni nemaju (osim prastarih...).

 

Evo poredba 555BE i 630...

http://www.anandtech.com/bench/Product/120?vs=105

 

555 vs 550:

http://www.anandtech.com/bench/Product/120?vs=97

 

620 vs 630:

http://www.anandtech.com/bench/Product/106?vs=105

Normalno i X4 620 dolazi u obzir, samo kaj ga vise nema po ducanima osim Vemila di košta ko i X4 630 u Adm ili Protis.Smijeh Moze nac X4 620 po oglasnicima ili kojem ljevom ducanu, ali nema potrebe X4 630 mu je dost za kaj god bude trebalo nema frke.Cool

 

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1011991

16 godina
protjeran
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Kupljen je na kraju u Linksu Athlon II x4 935 model (cca 849kn) - skuplji 30kn od 930 modela ... radi na 2.9 ... radi na ASRock A780GM-LE mbo (kupljena za 150kn preko oglasnika,odustali smo od A770DE+ jer je 300 kn skuplja), uglavnom sve super radi, win7 32bit instaliran i trenutno samo Dirt2 je instaliran ...  nismo jos nista mjerili s benchmark programima ali mislim i da necemo, probali smo samo u biosu ploce otkljucati L3 ali nije takav procesor,ovaj je s Propus jezgrom, ali nema veze ... glavno da je 4 jezgre ...

 

stavili smo i program Core Temp 0.99.6 ... ide od 28stupnjeva kod pokretanja do 42stupnja maximum nakon sat vremena igranja Dirt2 ... s stock hladnjakom, ako program ne laze ...

 

...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 1:00 (JozicA).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Ne postoji 935 X4, imaš 635 X4.

935 X4 sam po sebi ima L3.

 

Usput, sa čime si pokušavao otključati L3?

Ta ploča nativno nema AOD ACC...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
16 godina
protjeran
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
a je ... imas pravo .. to je 635 x4 procesor ... moja greska kod tipkanja ... a i bilo je u sitne nocne sate ... ima u biosu opcija tipa L3 cashe enable/disable na navedenoj ploci (nisam sad kod komse pa nemogu da vidim u opcijama tocno sto pise)

uglavnom sve fino radi :)
14 godina
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
JozicA kaže...
a je ... imas pravo .. to je 635 x4 procesor ... moja greska kod tipkanja ... a i bilo je u sitne nocne sate ... ima u biosu opcija tipa L3 cashe enable/disable na navedenoj ploci (nisam sad kod komse pa nemogu da vidim u opcijama tocno sto pise)

uglavnom sve fino radi :)

Zeznuo ti se frend za proc..proc je em 300 kn skuplji od 620 kojeg ja imam em je sam 300 mhz na OC-an i bezveze ste te pare dali 300 kn na taj proc kad ste to mogli u 10 min napravit na 620 i OC-at ga ko ja na 3.0 i mirna bosna,a tih 300 kn dat za tu 770+...Izlanuo se

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
14 godina
neaktivan
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Molio bi za mišljenje dali mi se isplati mijenjati ovu  MBO Gigabyte MA78GM-S2H za  ASRock A770DE+ . Na trenutnoj konfiguraciji je (CPU AMD Phenom II 550 BE ;2xDDR2 1GB (800MHz) ;Gigabyte Radeon HD4670  512MB ;XP sp3 ; služi isključivo djeci za igrice (Call of Duty,strategije i tome slične )

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2010 17:01 (55pero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Ne, jer nećeš po performansama ništa dobiti, više ćeš dobiti sa dodatnim RAM-om...

 

Mijenjam samo ako nisi zadovoljan trenutnom pločom...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
Fake_Alert kaže...

Zeznuo ti se frend za proc..proc je em 300 kn skuplji od 620 kojeg ja imam em je sam 300 mhz na OC-an i bezveze ste te pare dali 300 kn na taj proc kad ste to mogli u 10 min napravit na 620 i OC-at ga ko ja na 3.0 i mirna bosna,a tih 300 kn dat za tu 770+...Izlanuo se

 

Mozda se nije zeznuo jer ga moze bolje OC-at npr do 3.5-3.6GHz sto ja sa svojim 620 mogu sanjat

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
neaktivan
offline
Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+

Asrock=Fail

 

toliko od mene

Moj PC  
0 10 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
AA-d00d kaže...
Fake_Alert kaže...

Zeznuo ti se frend za proc..proc je em 300 kn skuplji od 620 kojeg ja imam em je sam 300 mhz na OC-an i bezveze ste te pare dali 300 kn na taj proc kad ste to mogli u 10 min napravit na 620 i OC-at ga ko ja na 3.0 i mirna bosna,a tih 300 kn dat za tu 770+...Izlanuo se

 

Mozda se nije zeznuo jer ga moze bolje OC-at npr do 3.5-3.6GHz sto ja sa svojim 620 mogu sanjat

A gle,kolko sam ja cuo da je taj 635 I 630 samo OC-ani 620 i nista drugo,na tim modelima se neda unlockat L3 cache osim 620.Po meni je to bacanje novaca na tvornicki OC i davanje vise para bezveze,to i sam napravim...A ako nekom nepase,kolko para tolko muzike,nek si onda uzmi neki Phenom II

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
Fake_Alert kaže...
AA-d00d kaže...
Fake_Alert kaže...

Zeznuo ti se frend za proc..proc je em 300 kn skuplji od 620 kojeg ja imam em je sam 300 mhz na OC-an i bezveze ste te pare dali 300 kn na taj proc kad ste to mogli u 10 min napravit na 620 i OC-at ga ko ja na 3.0 i mirna bosna,a tih 300 kn dat za tu 770+...Izlanuo se

 

Mozda se nije zeznuo jer ga moze bolje OC-at npr do 3.5-3.6GHz sto ja sa svojim 620 mogu sanjat

A gle,kolko sam ja cuo da je taj 635 I 630 samo OC-ani 620 i nista drugo,na tim modelima se neda unlockat L3 cache osim 620.Po meni je to bacanje novaca na tvornicki OC i davanje vise para bezveze,to i sam napravim...A ako nekom nepase,kolko para tolko muzike,nek si onda uzmi neki Phenom II

erm,620 se teze overclocka radi manjeg mnozitelja,moj prijedlog je Athlon II X3 435 ili neki Phenom II.ma nikakav Athlon II X4(osim ako na sebi ima oznaku CACYC pa ima zakljucani L3 cache)

nitko ne mrzi vise Asrock od mene...
14 godina
offline
RE: Mišljenje o matičnoj ploči ASRock A770DE+
Snakepriest kaže...
Fake_Alert kaže...
AA-d00d kaže...
Fake_Alert kaže...

Zeznuo ti se frend za proc..proc je em 300 kn skuplji od 620 kojeg ja imam em je sam 300 mhz na OC-an i bezveze ste te pare dali 300 kn na taj proc kad ste to mogli u 10 min napravit na 620 i OC-at ga ko ja na 3.0 i mirna bosna,a tih 300 kn dat za tu 770+...Izlanuo se

 

Mozda se nije zeznuo jer ga moze bolje OC-at npr do 3.5-3.6GHz sto ja sa svojim 620 mogu sanjat

A gle,kolko sam ja cuo da je taj 635 I 630 samo OC-ani 620 i nista drugo,na tim modelima se neda unlockat L3 cache osim 620.Po meni je to bacanje novaca na tvornicki OC i davanje vise para bezveze,to i sam napravim...A ako nekom nepase,kolko para tolko muzike,nek si onda uzmi neki Phenom II

erm,620 se teze overclocka radi manjeg mnozitelja,moj prijedlog je Athlon II X3 435 ili neki Phenom II.ma nikakav Athlon II X4(osim ako na sebi ima oznaku CACYC pa ima zakljucani L3 cache)

Da definitivno phenom ako se para ima,ako se para nema onda definitivno quad ako se zahtjeva i to dosta jeftin a dobar Athlon 620,zato sam si ga i uzeo jer nemam puno novaca za bacit na procesor bas toliko jer ipak,nisam punoljetan da zaradim sam al izvucem ja te novce nekak..Osmijeh

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice