AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

poruka: 143
|
čitano: 22.304
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

A koliko bi me dugo trajale te 4 jezgre od i5 2500k jer ja nebi mijenjao komp još sljedećih 3 godina. Usput, bi li mogao X6 1100T za kojih godinu 2 biti bolji od i5 2500k kad ce igre iskoristavat 6 jezgri?

AntonioZuti96
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
AntonioZuti96 kaže...

A koliko bi me dugo trajale te 4 jezgre od i5 2500k jer ja nebi mijenjao komp još sljedećih 3 godina. Usput, bi li mogao X6 1100T za kojih godinu 2 biti bolji od i5 2500k kad ce igre iskoristavat 6 jezgri?

X6 nikad nece biti bolji od 2500k. 

Ofc.
13 godina
neaktivan
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

pratim ovu raspravu i vise mi ide na k.... moje misljenje o svemu tome je... intel za gaming amd za zahtjevne programe koji koriste vise jezgri. to ce vjecno bit rasprava koji je cpu bolji ali cemu to. svaki je bolji na svoj nacin. nisam fan ni jednog ni drugog BMK koristim sta mi pase. imao sam 7, 8 konfiguracija na amd-u i sad tek treci intel i za mene je bolji intel jer mi je prioritet gaming... intel platforma je skuplja ali tko se zeli fino igrat nek se stisne. vecina ljudi kupuje amd zasto? jer je jeftiniji ili ne zele probat nista drugo i onda vicu kao je amd bolji bla bla. 

Moj PC  
2 13 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
njofra86 kaže...

pratim ovu raspravu i vise mi ide na k.... moje misljenje o svemu tome je... intel za gaming amd za zahtjevne programe koji koriste vise jezgri. to ce vjecno bit rasprava koji je cpu bolji ali cemu to. svaki je bolji na svoj nacin. nisam fan ni jednog ni drugog BMK koristim sta mi pase. imao sam 7, 8 konfiguracija na amd-u i sad tek treci intel i za mene je bolji intel jer mi je prioritet gaming... intel platforma je skuplja ali tko se zeli fino igrat nek se stisne. vecina ljudi kupuje amd zasto? jer je jeftiniji ili ne zele probat nista drugo i onda vicu kao je amd bolji bla bla. 

Kakve gluposti!

Ofc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
mate960 kaže...
njofra86 kaže...

pratim ovu raspravu i vise mi ide na k.... moje misljenje o svemu tome je... intel za gaming amd za zahtjevne programe koji koriste vise jezgri. to ce vjecno bit rasprava koji je cpu bolji ali cemu to. svaki je bolji na svoj nacin. nisam fan ni jednog ni drugog BMK koristim sta mi pase. imao sam 7, 8 konfiguracija na amd-u i sad tek treci intel i za mene je bolji intel jer mi je prioritet gaming... intel platforma je skuplja ali tko se zeli fino igrat nek se stisne. vecina ljudi kupuje amd zasto? jer je jeftiniji ili ne zele probat nista drugo i onda vicu kao je amd bolji bla bla.

Kakve gluposti!

 U vise slucajeva bih rekao obrnuto.....Bar sto se cijena tice

Justin Bieber - God created me to sing ! Rise Against - No, i don't
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
mate960 kaže...
AntonioZuti96 kaže...

A koliko bi me dugo trajale te 4 jezgre od i5 2500k jer ja nebi mijenjao komp još sljedećih 3 godina. Usput, bi li mogao X6 1100T za kojih godinu 2 biti bolji od i5 2500k kad ce igre iskoristavat 6 jezgri?

X6 nikad nece biti bolji od 2500k. 

Ne samo to, već igrice još najmanje pet, šest godina neće koristit toliko jezgri. Za neke druge stvari će vjerojatno trebat jezgre, al u globalu svi znamo da u roku toliko godina će skoro svi mjenjat procesore, tako da je po meni glupo kupovat nešto što ti trenutno nije potrebno(6jezgri). Rađe gledam performanse svakog proca zasebno, nego broj jezgri i takt.

Upravo zato sad i prelazim, s šestojezgraša na četverojezgraša, čim izađe IB.

AMD Phenom II x 6 1090T
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 1:13 (GoodAngel).
13 godina
neaktivan
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

Intel sto se tice profi posla, AMD za gaming.

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

koda je bitno kolko će jezgri igre i programi koristiti, kad će to svejedno sve zastarit šta god ti uzeo...sada svake godine ide nova serija procesora...ali jednostavno ovo sad je dovoljno za par godina unaprijed i to je najvažnija činjenica...ja bi razumio ovu raspravu da je netko profesionalni korisnik (itomic je objasnio osoba koja direktno kune zarađuje od toga)

 

ali ovako kućni pc, gaming, nešto malo rendera, obrade slika...konverzija video materijala...dovoljna su oba...

samo krupno, ništa sitniš
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 13:24 (oly570).
13 godina
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

Ma sto ga troolate tu.... koji k?

Ja sam AMD fan :-p pa eto moje misljenje

 

Cekao sam hebene 3 godine na ovaj AMD proc 8150...

Vec 7 Godina sam se vukao na Bartonu 3200+...

I sad na kraju mi je zao.. zasto...

nakon prvih testova i ostaloga fanovi su izmisljali kojekakve budalastine..

Jer sam cekao hebenu novu strukturu... i razačoranje...kakvo? ogromnooooo...

 

Prije mjesec osao u ducan kupio 2500k i gotovo...

 

Daklem Zakljucak je sljedeci 2500k je bolji proc od 8150 a kamoli i7 2600k..(2600k nisam kupio  JER MI NETREBA)

Zato troolovi pokrijte se usima i kupite i preporucite sto valja... nije to sramota..

 

Ako cete skinut koji film pogledat ga i slusat mp3-ce ja prodajem 2500+ knofu za nikakve pare pa se javite.

 

Ako se prica pak o nizem cjenovnom rangu kupite si AMD proc do 700 kn i nakakvu jeftinjara MB za njega...plocicu ram i gotovo..

 

noobu je svejedno jel igra MW3 na 800*600 ili 1920*1080...

 

ako pak trebate performanse na racunalu koji ce ti q**** bijesni komp bez SSD-a ili RAID 0 polja?

 

Daklem ko upikne 2500k i mB za 1200-1500 kn 12-16GB ram i SSD ili RAID 0 polje imace performanse...

 

Bez toga rama i diska pokrijte se usima

 

EOD

 

P.S. Jedina stvar koja mi fali na 2500k je vt-d...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 15:54 (Zver).
Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
Zver kaže...

Ma sto ga troolate tu.... koji k?

Ja sam AMD fan :-p pa eto moje misljenje

 

Cekao sam hebene 3 godine na ovaj AMD proc 8150...

Vec 7 Godina sam se vukao na Bartonu 3200+...

I sad na kraju mi je zao.. zasto...

nakon prvih testova i ostaloga fanovi su izmisljali kojekakve budalastine..

Jer sam cekao hebenu novu strukturu... i razačoranje...kakvo? ogromnooooo...

 

Prije mjesec osao u ducan kupio 2500k i gotovo...

 

Daklem Zakljucak je sljedeci 2500k je bolji proc od 8150 a kamoli i7 2600k..(2600k nisam kupio  JER MI NETREBA)

Zato troolovi pokrijte se usima i kupite i preporucite sto valja... nije to sramota..

 

Ako cete skinut koji film pogledat ga i slusat mp3-ce ja prodajem 2500+ knofu za nikakve pare pa se javite.

 

Ako se prica pak o nizem cjenovnom rangu kupite si AMD proc do 700 kn i nakakvu jeftinjara MB za njega...plocicu ram i gotovo..

 

noobu je svejedno jel igra MW3 na 800*600 ili 1920*1080...

 

ako pak trebate performanse na racunalu koji ce ti q**** bijesni komp bez SSD-a ili RAID 0 polja?

 

Daklem ko upikne 2500k i mB za 1200-1500 kn 12-16GB ram i SSD ili RAID 0 polje imace performanse...

 

Bez toga rama i diska pokrijte se usima

 

EOD

 

Joj koja sam ja budala,imam i5 2500k i HD6950 a nemam ssd ili disk u raid polju,a kamoli 16 gb rama.Bolje da stavim vrecu na glavu.{#}

13 godina
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
gamer34 kaže...

Joj koja sam ja budala,imam i5 2500k i HD6950 a nemam ssd ili disk u raid polju,a kamoli 16 gb rama.Bolje da stavim vrecu na glavu.{#}

 

Nisam to rekao.....

Govorio sam da se nema sta pricat o performansama ak se to nema....

I ja ne igram  igrice... ne hebe me FPS...

imam ati radeon 3600...

13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
Zver kaže...

Ma sto ga troolate tu.... koji k?

Ja sam AMD fan :-p pa eto moje misljenje

 

Cekao sam hebene 3 godine na ovaj AMD proc 8150...

Vec 7 Godina sam se vukao na Bartonu 3200+...

I sad na kraju mi je zao.. zasto...

nakon prvih testova i ostaloga fanovi su izmisljali kojekakve budalastine..

Jer sam cekao hebenu novu strukturu... i razačoranje...kakvo? ogromnooooo...

 

Prije mjesec osao u ducan kupio 2500k i gotovo...

 

Daklem Zakljucak je sljedeci 2500k je bolji proc od 8150 a kamoli i7 2600k..(2600k nisam kupio  JER MI NETREBA)

Zato troolovi pokrijte se usima i kupite i preporucite sto valja... nije to sramota..

 

Ako cete skinut koji film pogledat ga i slusat mp3-ce ja prodajem 2500+ knofu za nikakve pare pa se javite.

 

Ako se prica pak o nizem cjenovnom rangu kupite si AMD proc do 700 kn i nakakvu jeftinjara MB za njega...plocicu ram i gotovo..

 

noobu je svejedno jel igra MW3 na 800*600 ili 1920*1080...

 

ako pak trebate performanse na racunalu koji ce ti q**** bijesni komp bez SSD-a ili RAID 0 polja?

 

Daklem ko upikne 2500k i mB za 1200-1500 kn 12-16GB ram i SSD ili RAID 0 polje imace performanse...

 

Bez toga rama i diska pokrijte se usima

 

EOD

 

P.S. Jedina stvar koja mi fali na 2500k je vt-d...

 

Imam SSD, ali isto tako imam samo 6GB rama, koji ce mi đavo vise. SSD u Raid nema TRIM, osim Intela.

13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
Leopard_st kaže...

Intel sto se tice profi posla, AMD za gaming.

ti si budalaa!
intel je 10000% bolji od amd (što se tiče gaminga)

 

13 godina
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
TH3 m3G4LODON kaže...
Leopard_st kaže...

Intel sto se tice profi posla, AMD za gaming.

ti si budalaa!
intel je 10000% bolji od amd (što se tiče gaminga)

 

I5 2500K i 955BE na 1920*1080P zajedno sa GTX 570 daju isti frameove.Dakle ukoliko si gejmer idi na jeftiniju opciju ukoliko imas nesto u glavi.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
odjavljen
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

Citajuci postove iznad ja se {#} svog PC a .

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
TH3 m3G4LODON kaže...
Leopard_st kaže...

Intel sto se tice profi posla, AMD za gaming.

ti si budalaa!
intel je 10000% bolji od amd (što se tiče gaminga)

 

Hebo te gaming, nema kruva od toga {#}

Ofc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
TH3 m3G4LODON kaže...
Leopard_st kaže...

Intel sto se tice profi posla, AMD za gaming.

ti si budalaa!
intel je 10000% bolji od amd (što se tiče gaminga)

 

odgoji se pa se vrati

14 godina
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
mate960 kaže...

Hebo te gaming, nema kruva od toga {#}

ni kruva ni onog šta sam prvo pročitao {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
ATiGamer kaže...
mate960 kaže...

Hebo te gaming, nema kruva od toga {#}

ni kruva ni onog šta sam prvo pročitao {#}

HAHAHA pretpostavia sam, to sam pomislia i ja kad san sam cita svoj post {#}

Ofc.
16 godina
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

Ajde dobri su vam zaključci i teoremi. Dalo mi mislit.

Ja se naoružao ramom, evo krenuo zbrajat i imam ga okruglo 98GB. Doduše neznam kolko ga ima Ipad2, pa možda imam preko 100GB.

Ni ssd-ova i raidova mi ne manjka, jedino me sramota za procesore. Nemam nit i5-2500k, nit FX-8150, pa ću i ja u škarnicl. {#}

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

uuu ipad 2 ima samo 512 mb rama, moras pod hitno kupiti jos 1,5 gb :D

 

Koliko rama ti ima najvise jedan komp, vjerojatno 32 gb?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

To je mene jako iznerviralo jer sam do Juna mislio da ce se AMD takmiciti sa 2600K i da cu imati 2600K + -5% i da cu to ubaciti na moju CH4F plocu.

Zato sam i ostao na AM3 ploci koja je bila predvidjena i za Bulldozer da ce moci. E kada su ga odlozili u Junu znao sam da nema nista od tog CPUa.

Onda je dosao krah a onda su oni najzagrizeniji fanovi AMD krenuli da pricaju kako se ceka Windows 8 pa novi patch pa da je ta arhitektura isped svog vremena i da seo softver sada treba da se okrene i pise samo prema mrtvome Bulldozeru koji i tada ne bi bio nista. Pa da su GA, ASUS, MSI, Biostar svi omanuli eto jedino je ASRock napravio plocu koja ce sa svim patcevima i ispravljenim BIOSom da prestigne 2500K i da ga dovede blizu 2600K pa su i sami shvatili da je to bio trip.

To se skupljalo u meni da neko moze tako da laze ljude a da ocekuje da neko kupuje to a onda sam video reklamu gde najavljuju CPU rekordera i 6990 kartu i sve to ovoga puta NAJACA PLATFORMA OD AMD-a. Onako pobednicki u celoj muci koja ih je snasla. Prvu tu kartu oni ne mogu vise od 75% da uposle nema boga  da se nategnu sa svim klokovima i to sa onim X4 980 koji je po meni OK. O ostalim AMD ne bi ni razmisljao. Tada sam resio nikada vise, mislim i pre toga sam ja znao da tesko cu uzeti bilo sta sem eVGA ali to je bilo ono da mogu da naprave sta hoce da ih ne kupujem vise to zavlacenje znaci m,azanje ociju ne do izlaska nego i kada vise nije bilo kud lagati lagali su.

Od sada za mene AMD-Radeon postoji kada se pojavi ovde 

 

http://www.evga.com/

 

To grafika CPU oni nemaju ni u glavama ono sto bi zadovoljilo nekoga ko ide za i7.

Do tada mogu da imaju 3 keplera u jednojh karti realno prodjem onako pogledom, cenu propratim ali nezanimaju me.

I dalje mislim da je OK igracka za ljude sa ogranicenim budzetom i za jednu kartu. Ali kupovina GA I ROG ploca od 250e za AMD ne nikada,  

niti planovi 2-3 god unapred,i upgrade nove high end karte i klokovanje posle izvlacenje maksimuma iz njih kada zatreba.

Jednostavno cak i gaming izgleda da AMD ozbiljan ne moze da isprati. Stabilnih 60 fps u svim igrama bez stuckanja, zastajkivanja, smooth play uvek stalno na jednom 24" monitoru 3 god unapred ne moze se covek osloniti na AMD. 

Bilo na kartu ili CPU. Zato je pametno i7 IB i gotovo. 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2012 1:27 (Vlada011).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
Vlada011 kaže...

To je mene jako iznerviralo jer sam do Juna mislio da ce se AMD takmiciti sa 2600K i da cu imati 2600K + -5% i da cu to ubaciti na moju CH4F plocu.

Zato sam i ostao na AM3 ploci koja je bila predvidjena i za Bulldozer da ce moci. E kada su ga odlozili u Junu znao sam da nema nista od tog CPUa.

Onda je dosao krah a onda su oni najzagrizeniji fanovi AMD krenuli da pricaju kako se ceka Windows 8 pa novi patch pa da je ta arhitektura isped svog vremena i da seo softver sada treba da se okrene i pise samo prema mrtvome Bulldozeru koji i tada ne bi bio nista. Pa da su GA, ASUS, MSI, Biostar svi omanuli eto jedino je ASRock napravio plocu koja ce sa svim patcevima i ispravljenim BIOSom da prestigne 2500K i da ga dovede blizu 2600K.

To se skupljalo u meni a onda sam video reklamu gde najavljuju CPU rekordera i 6990 kartu i sve to ovoga puta NAJACA PLATFORMA OD AMD-a. Prvu tu kartu oni ne mogu vise od 75% da uposle nema boga  da se nategnu sa svim klokovima i to sa onim X4 980 koji je po meni OK. O ostalim AMD ne bi ni razmisljao. Tada sam resio nikada vise, mislim i pre toga sam ja znao da tesko cu uzeti bilo sta sem eVGA ali to je bilo ono da mogu da naprave sta hoce da ih ne kupujem vise to zavlacenje znaci m,azanje ociju ne do izlaska nego i kada vise nije bilo kud lagati lagali su.

Od sada za mene AMD-Radeon postoji kada se pojavi ovde 

 

http://www.evga.com/

 

To grafika CPU oni nemaju ni u glavama ono sto bi zadovoljilo nekoga ko ide za i7.

Do tada mogu da imaju 3 keplera u jednojh karti realno prodjem onako pogledom, cenu propratim ali nezanimaju me.

I dalje mislim da je OK igracka za ljude sa ogranicenim budzetom i za jednu kartu. Ali kupovina GA I ROG ploca od 250e za AMD ne nikada,  

niti planovi 2-3 god unapred,i upgrade nove high end karte i klokovanje posle izvlacenje maksimuma iz njih kada zatreba.

Jednostavno cak i gaming izgleda da AMD ozbiljan ne moze da isprati. Stabilnih 60 fps u svim igrama bez stuckanja, zastajkivanja, smooth play uvek stalno na jednom 24" monitoru 3 god unapred ne moze se covek osloniti na AMD. 

Bilo na kartu ili CPU. Zato je pametno i7 IB i gotovo. 

Cim sam procitao da je Vlada postao u ovu temu, znao sam da ce biti romana i slavljenja EVGA kao nekog superclocked bozanstva.

 

EDIT-steta sto EVGA ne radi na procesorima malo, da ubace jos 1TB L3, i takt minimalno 6GHz {#}{#}

Ofc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2012 1:30 (mate960).
14 godina
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

{#}

 

čim sam vidio evga sam se puko smijat

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
MSN kaže...

uuu ipad 2 ima samo 512 mb rama, moras pod hitno kupiti jos 1,5 gb :D

 

Koliko rama ti ima najvise jedan komp, vjerojatno 32 gb?

 Da, ovaj zadnji SB-e sam nafilao sa 32... 990x sa 24 i tako, pomalo...

Ali sad se vraćam pročitat šta Vlada keže o eVgi - jel bolja i od FX-8150 ili samo od i5-2500k?

 

15 godina
protjeran
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

Definitivno 2500K,u nekim igrama poput Skyrima daje 20-30 FPS više na default clocku,a svaki se 2500K bez problema digne na nekih 5ghz.FX serija nije ništa bolja,čak je i lošija za igranje od Phenoma2,a ako je riječ o profesionalnim aplikacijama,a siguran sam da ga za to nečeš koristiti - ona FX ima svojih prednosti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2012 9:39 (QFlash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

Vlada je rekao da uzima Radeon u razmatranje kada se pojavi na eVGA sajtu mada moj Radeon radi super iako nekada sa 105C na naponskoj koju ne znam kako da ohladim. Naravno klokovan.

Pravo da vam kazem juce kada sam pogledao onu goluzdravu MSI GTX580 sa vodenim blokom 7e jeftiniju od eVGA GTX580 Classified Ultra 3GB Hydro Copper shvatio sam da nekim ljudimaa totalno nije bitno sta trpaju u racunar samo da je 580/7970/570/590 i ostalo. A meni je za 500e jako jako bitno sta stavim u komp. A i da je drugima bitnije bilo bi manje problema i morali bi nama koji vodimo racuna doneti a ne ja ne dobijam odgovor od distributera koga molim da mi odgovori da li mogu slucajno preko njega da kupim graficku od 480-500e. 

 

Intel je bolji od FX-8150 gde god pogledas i sto se tice igrica i sto se tice kasnije prodaje i sto se tice upgrejda.

FX-8150 je neizvesnost. Ja ne znam ni sta ce biti sa tim AM3+ oni svaki dan menjaju planove za socket i revizije.

 

Hteo sam da pitam da li i7-2600K moze na 4.0GHz bez menjanja napona ili mora malo da se dodaje ipak???

 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2012 11:15 (Vlada011).
13 godina
neaktivan
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

AMD si je sam kriv za ovu situaciju, da su opravdali očekivanja, dobili bi hrpu novih fanova tj korisnika. Ali nisu, pa tako ja koji sam planirao kupit Bulldozer odusto od njega, i ove godine prelazim na Intel IB. Nisam nikakav fan intela, čak suprotno, al bolje je bolje. Nitko AMD-u nije kriv, što nije bio u stanju napravit proc, koji će parirat barem ovom i 7 2600(K). No šta je tu je, ostaje nada da će AMD u budućnosti iznenadit sve, i ipak izbacit paletu procesora koji će zadovoljit i najzahtjevnije korisnike.

AMD Phenom II x 6 1090T
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k
GoodAngel kaže...

AMD si je sam kriv za ovu situaciju, da su opravdali očekivanja, dobili bi hrpu novih fanova tj korisnika. Ali nisu, pa tako ja koji sam planirao kupit Bulldozer odusto od njega, i ove godine prelazim na Intel IB. Nisam nikakav fan intela, čak suprotno, al bolje je bolje. Nitko AMD-u nije kriv, što nije bio u stanju napravit proc, koji će parirat barem ovom i 7 2600(K). No šta je tu je, ostaje nada da će AMD u budućnosti iznenadit sve, i ipak izbacit paletu procesora koji će zadovoljit i najzahtjevnije korisnike.

nije amd uopće kriv, oni znaju šta rade...problem je što entuzijasti kukaju šta su oni zacrtali da bi taj procesor morao biti...a amd će i dalje lupat lovu, sve je to marketing makako on bio dobar loš ili bezobrazan...garantirano oni imaju neke vizije a nisu htjeli bacit sve karte na stol...sad to kreće svake godine nova serija...vidit ćeš popravit će se oni...ako se i ne poprave to je znak da odustaju od toga ili su prebacili svoj razvoj na neko drugo područje

samo krupno, ništa sitniš
14 godina
neaktivan
offline
AMD FX-8150 vs Intel i5 2500k

Ja sam prije manje mjesec dana uzeo intel baziranu konfiguraciju sa i5 2500K procom i moram priznat da sam prezadovoljan, prije toga sam imao AMD X3 435 s kojim sam bio solidno zadovoljan, ali prelazak na i5 me ispunio zadovoljstvom, jer sada gotovo sve radi smooth i bez grijanja. Možda u narednim mjesecima kupim neki cooler do 400Kn i poigram se s gigahercima , ali do tada sam više nego zadovoljan.

 

PS.

ploča je ASRock Pro3 P67

EDIT: http://www.hardwaresecrets.com/article/ASRock-P67-Pro3-Motherboard/1177

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2012 13:10 (woodgamesfx).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice