Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.736
|
čitano: 1.375.511
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
tnakir kaže...
Ja sam nedavno uzeo 16'', zbilja dobar laptop. 14 mi se cini premali?

 Osobna preferenca. 14" mi je osobno idealna veličina laptopa.

Plus, 14" model je OLED. 

12 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ekipa,

 

može preporuka za neki casual gaming od 1000/1100 eura ? Bitno mi je da fps, strategije ( tipa total war ) gura na max postavkama.

 

Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
kerSh kaže...
tnakir kaže...
Ja sam nedavno uzeo 16'', zbilja dobar laptop. 14 mi se cini premali?

 Osobna preferenca. 14" mi je osobno idealna veličina laptopa.

Plus, 14" model je OLED. 

 

14 idealna velicina laptopa za gaming ?!?!?!? Jedino, ako ima dodatni prikljucak za vanjski monitor.

8 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
SamoPitam3 kaže...
kerSh kaže...
tnakir kaže...
Ja sam nedavno uzeo 16'', zbilja dobar laptop. 14 mi se cini premali?

 Osobna preferenca. 14" mi je osobno idealna veličina laptopa.

Plus, 14" model je OLED. 

 

14 idealna velicina laptopa za gaming ?!?!?!? Jedino, ako ima dodatni prikljucak za vanjski monitor.

 

1) Nikad nisan reka da mi je to idealna veličina laptopa za gaming, nego laptopa općenito jer je savršeno prijenosan. Logično da mi triba i za posal, za multimediju, browsing, sve ostalo, a ne samo gaming. Da mi je samo do igara nebi uzima laptop.

 

2) Naravno da ima priključke za vanjske monitore... koji gaming laptop ih nema?? 

3 godine
offline
Gaming Laptopi

jel mogu ocekivati od rtx2060mobile perfomanse gtx1060 desktop? treba mi samo za stariji battlefield 4.

na gpu comparisonima rtx2060mobile je 15% brza, ali davno sam negdje procitao da se te raw perfomanse ne mogu ocekivati od mobile grafickih jer jako vole throttlati. uglavnom treba mi ekvivalent gtx1060 u laptopu

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2024 23:13 (SamoPitam3).
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
kerSh kaže...

 

1) Nikad nisan reka da mi je to idealna veličina laptopa za gaming, nego laptopa općenito jer je savršeno prijenosan. Logično da mi triba i za posal, za multimediju, browsing, sve ostalo, a ne samo gaming. Da mi je samo do igara nebi uzima laptop.

 

 

 Cisto sam to pitao jer pises u temi : gaming laptopi...

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Petar hw kaže...

jel mogu ocekivati od rtx2060mobile perfomanse gtx1060 desktop? treba mi samo za stariji battlefield 4.

na gpu comparisonima rtx2060mobile je 15% brza, ali davno sam negdje procitao da se te raw perfomanse ne mogu ocekivati od mobile grafickih jer jako vole throttlati. uglavnom treba mi ekvivalent gtx1060 u laptopu

 Kupis si hladnjak koji podigne laptop i to je tu negdje. Ako ga skucas o stol, normalno da ce throttlati.

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Moze se igrat BF4 bez problema na 1080p a rijesenje za throtlanje ti je da stavis hladnjak i undervolt na grafu preko msi afterburnera.

8 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
SamoPitam3 kaže...
kerSh kaže...

 

1) Nikad nisan reka da mi je to idealna veličina laptopa za gaming, nego laptopa općenito jer je savršeno prijenosan. Logično da mi triba i za posal, za multimediju, browsing, sve ostalo, a ne samo gaming. Da mi je samo do igara nebi uzima laptop.

 

 

 Cisto sam to pitao jer pises u temi : gaming laptopi...

 

A šta da ti kažen.. 

Iz nekog razloga se svi laptopi sa dGPU zovu "gaming". 

3 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
MGloc kaže...

Moze se igrat BF4 bez problema na 1080p a rijesenje za throtlanje ti je da stavis hladnjak i undervolt na grafu preko msi afterburnera.

na stolnom kompu sa gtx1060 sam imao 2k 75hz/75fps lock medium settings, ili cak 4k 60hz low settings, i to su trazene izlazne graficke perfomanse laptopa ispod kojih ne bih htio ici

 

mislio sam uzeti neki jaci laptop sa rtx3070mobile za oko soma eura ali ne daje mi se toliko ako mogu proci sa rtx2060mobile

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Od modela do modela zavisi koliko watta ima GPU toliko bude muzike.

16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Da, i ja sam trazija nesto jaci laptop sa dGPU, ali ne primarno za igranje, vec za rad. Izbor je ili ovakav neki gamerski ili nekakve radne stanice koje kostaju duplo za iste performanse i hrpom featura koji mi nisu bitni.
Rvat katolik!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice