Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.262.420
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Dermentor kaže...

Ima li tko iskustvo s ASUS TUF Gaming 17.3" FHD R7-6800H 16GB/1TB SSD RTX3070 W11 FA707RR-HX018W? Koliko vidim GPU je 140W.

Sad je oko 12,5k a za BF će biti popust još.

 Kupio sam ovaj laptop i mogu za sada reći da sam i više nego zadovoljan. Kvaliteta izrade kućišta je fenomenalna, baterija je bolja od očekivanja, ne znam vezano za ovaj loš sRGB ja to uopće ne kužim. Sutra napravim par testova pa javim... Za sada premium feeling...

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
9 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ekipa,

Može preporuka za gaming laptop do nekih 1500€. Laptop će većinom biti u struji i sa odvojenim mišem i tipkovnicom tako da mi je jedina bitna stavka ekran (15" ili 16") i naravno performanse.

Rado bi da se može kupiti u HR, ali vidim da je vani puno jeftinije pa slobodno može i preporuka laptopa sa stranih web shopova.

https://www.notebooksbilliger.de/hp+omen+16+c0169ng+717960

Na ovoj stranici sam sad fimu registrirao pa se nadam da ću moći naručivati, a ovo mi djeluje kao jako dobar deal.

Svaka preporuka je dobro došla 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

.

PSlamnik
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2022 20:28 (Pero1998).
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
scypyy kaže...

Hvala vam svim na preporukama. 

 

Dakle, ovaj Lenovo Legion zbilja ima vrhunske specs i tih 500ak kuna iznad mog budgeta je najmanji problem, vidim da je gpu 3070Ti na 150W sto je vrhunski a i sve ostalo je zbilja odlicno...ali taj 16" ekran mi je jednostavno problem (ma problem mi je i 17.3 ali sto mogu kad je to max velicina pa se moram pomiriti s tim). Da nije tog ekrana, kupio bih ga jos jucer jer po svemu ostalom, to je ono sto trazim...ali ta velicina ekrana mi zbilja predstavlja problem jer mi je cesto i ovaj od 17 jednostavno premali (recimo dok igram warzone mi je to ogromna mana).

 

I naposlijetku ste i vi sami suzili izbor na onaj moj prvobitni: asus rog strix ili predator helios (makar nitko nije spomenuo taj asus rog strix).

 

Dakle, u izboru izmedju te dvije serije, koja je bolja, pretpostavljam da asus nema metal case ali sto je s ostalim, kvaliteta izvedbe samog laptopa itd, koji vi preferirate izmedju ova dva?

 Evo ako imaš kakvo pitanje vezano za ASUS ROG G713QR AMD Ryzen 9  5900HX NVIDIA GeForce RTX 3070, ja sam ga uzeo prošle godine prvenstveno za posao za montiranje i ponekad odigrati koju igru kad se nade vremena i mogu reci svaka pohvala za laptop, ima par nedostataka koji mi se ne dopadaju najvise kao sto je samo otvaranje laptopa moras otvarati na sredini ili ako ides na rubovima obavezno s oba dvije ruke jel je plastika i mogo bi nosac puknuti... predimo na stvari koje su gotovo pa savršene, ekran 17,3 s kojeg god kuta gledaš ekran je savršen vidiš sve boje jasno, hlađenje malo se poigrati treba Armourty crate imas i njihove postavke preporuka napravi sebi svoji ovisno kako koristis laptop, ja ga osobno drzim na hladnjaku nije upaljen jer par puta dok ga maknuo stol bio dosta vruc nejde bas cirkulacija a s najobicnijim stalkom u najtezim uvjetima malo se zagrijao, ventilatori dok je pod opterrecenjem naravno cuju se, opsvjetljenje tipkovnice... ako te nesto zanima napisi pa odgovorim

PSlamnik
7 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...

Ima li tko iskustvo s ASUS TUF Gaming 17.3" FHD R7-6800H 16GB/1TB SSD RTX3070 W11 FA707RR-HX018W? Koliko vidim GPU je 140W.

Sad je oko 12,5k a za BF će biti popust još.

 Kupio sam ovaj laptop i mogu za sada reći da sam i više nego zadovoljan. Kvaliteta izrade kućišta je fenomenalna, baterija je bolja od očekivanja, ne znam vezano za ovaj loš sRGB ja to uopće ne kužim. Sutra napravim par testova pa javim... Za sada premium feeling...

 Vidim da neki bas i ne preferiraju TUF gaming (a ja iskreno ne znam zasto), jesi li napravio testove pa da to podijelis s nama?

Pero1998 kaže...
scypyy kaže...

Hvala vam svim na preporukama. 

 

Dakle, ovaj Lenovo Legion zbilja ima vrhunske specs i tih 500ak kuna iznad mog budgeta je najmanji problem, vidim da je gpu 3070Ti na 150W sto je vrhunski a i sve ostalo je zbilja odlicno...ali taj 16" ekran mi je jednostavno problem (ma problem mi je i 17.3 ali sto mogu kad je to max velicina pa se moram pomiriti s tim). Da nije tog ekrana, kupio bih ga jos jucer jer po svemu ostalom, to je ono sto trazim...ali ta velicina ekrana mi zbilja predstavlja problem jer mi je cesto i ovaj od 17 jednostavno premali (recimo dok igram warzone mi je to ogromna mana).

 

I naposlijetku ste i vi sami suzili izbor na onaj moj prvobitni: asus rog strix ili predator helios (makar nitko nije spomenuo taj asus rog strix).

 

Dakle, u izboru izmedju te dvije serije, koja je bolja, pretpostavljam da asus nema metal case ali sto je s ostalim, kvaliteta izvedbe samog laptopa itd, koji vi preferirate izmedju ova dva?

 Evo ako imaš kakvo pitanje vezano za ASUS ROG G713QR AMD Ryzen 9  5900HX NVIDIA GeForce RTX 3070, ja sam ga uzeo prošle godine prvenstveno za posao za montiranje i ponekad odigrati koju igru kad se nade vremena i mogu reci svaka pohvala za laptop, ima par nedostataka koji mi se ne dopadaju najvise kao sto je samo otvaranje laptopa moras otvarati na sredini ili ako ides na rubovima obavezno s oba dvije ruke jel je plastika i mogo bi nosac puknuti... predimo na stvari koje su gotovo pa savršene, ekran 17,3 s kojeg god kuta gledaš ekran je savršen vidiš sve boje jasno, hlađenje malo se poigrati treba Armourty crate imas i njihove postavke preporuka napravi sebi svoji ovisno kako koristis laptop, ja ga osobno drzim na hladnjaku nije upaljen jer par puta dok ga maknuo stol bio dosta vruc nejde bas cirkulacija a s najobicnijim stalkom u najtezim uvjetima malo se zagrijao, ventilatori dok je pod opterrecenjem naravno cuju se, opsvjetljenje tipkovnice... ako te nesto zanima napisi pa odgovorim

 Da, vjerojatno cu uzeti ROG strix jer mi ga mnogi preporucuju (bez obzira sto nema aluminijsko kuciste), al sam vidio dosta komentara bas sto se tice itvaranja ekrana, da treba biti pazljiv. Jos uvijek se dvoumim izmedju verzije sa 3070 i 3070Ti, pokusavam nekako odvagnuti da li je 2000kn vrijedno razlike izmedju te dvije GPU.

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
scypyy kaže...
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...

Ima li tko iskustvo s ASUS TUF Gaming 17.3" FHD R7-6800H 16GB/1TB SSD RTX3070 W11 FA707RR-HX018W? Koliko vidim GPU je 140W.

Sad je oko 12,5k a za BF će biti popust još.

 Kupio sam ovaj laptop i mogu za sada reći da sam i više nego zadovoljan. Kvaliteta izrade kućišta je fenomenalna, baterija je bolja od očekivanja, ne znam vezano za ovaj loš sRGB ja to uopće ne kužim. Sutra napravim par testova pa javim... Za sada premium feeling...

 Vidim da neki bas i ne preferiraju TUF gaming (a ja iskreno ne znam zasto), jesi li napravio testove pa da to podijelis s nama?

Pero1998 kaže...
scypyy kaže...

Hvala vam svim na preporukama. 

 

Dakle, ovaj Lenovo Legion zbilja ima vrhunske specs i tih 500ak kuna iznad mog budgeta je najmanji problem, vidim da je gpu 3070Ti na 150W sto je vrhunski a i sve ostalo je zbilja odlicno...ali taj 16" ekran mi je jednostavno problem (ma problem mi je i 17.3 ali sto mogu kad je to max velicina pa se moram pomiriti s tim). Da nije tog ekrana, kupio bih ga jos jucer jer po svemu ostalom, to je ono sto trazim...ali ta velicina ekrana mi zbilja predstavlja problem jer mi je cesto i ovaj od 17 jednostavno premali (recimo dok igram warzone mi je to ogromna mana).

 

I naposlijetku ste i vi sami suzili izbor na onaj moj prvobitni: asus rog strix ili predator helios (makar nitko nije spomenuo taj asus rog strix).

 

Dakle, u izboru izmedju te dvije serije, koja je bolja, pretpostavljam da asus nema metal case ali sto je s ostalim, kvaliteta izvedbe samog laptopa itd, koji vi preferirate izmedju ova dva?

 Evo ako imaš kakvo pitanje vezano za ASUS ROG G713QR AMD Ryzen 9  5900HX NVIDIA GeForce RTX 3070, ja sam ga uzeo prošle godine prvenstveno za posao za montiranje i ponekad odigrati koju igru kad se nade vremena i mogu reci svaka pohvala za laptop, ima par nedostataka koji mi se ne dopadaju najvise kao sto je samo otvaranje laptopa moras otvarati na sredini ili ako ides na rubovima obavezno s oba dvije ruke jel je plastika i mogo bi nosac puknuti... predimo na stvari koje su gotovo pa savršene, ekran 17,3 s kojeg god kuta gledaš ekran je savršen vidiš sve boje jasno, hlađenje malo se poigrati treba Armourty crate imas i njihove postavke preporuka napravi sebi svoji ovisno kako koristis laptop, ja ga osobno drzim na hladnjaku nije upaljen jer par puta dok ga maknuo stol bio dosta vruc nejde bas cirkulacija a s najobicnijim stalkom u najtezim uvjetima malo se zagrijao, ventilatori dok je pod opterrecenjem naravno cuju se, opsvjetljenje tipkovnice... ako te nesto zanima napisi pa odgovorim

 Da, vjerojatno cu uzeti ROG strix jer mi ga mnogi preporucuju (bez obzira sto nema aluminijsko kuciste), al sam vidio dosta komentara bas sto se tice itvaranja ekrana, da treba biti pazljiv. Jos uvijek se dvoumim izmedju verzije sa 3070 i 3070Ti, pokusavam nekako odvagnuti da li je 2000kn vrijedno razlike izmedju te dvije GPU.

 Ako imaju isti TDP (ili je mala razlika u TDP-u) definitivno nije vrijedno razlike.

15 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
scypyy kaže...
Dermentor kaže...
Dermentor kaže...

Ima li tko iskustvo s ASUS TUF Gaming 17.3" FHD R7-6800H 16GB/1TB SSD RTX3070 W11 FA707RR-HX018W? Koliko vidim GPU je 140W.

Sad je oko 12,5k a za BF će biti popust još.

 Kupio sam ovaj laptop i mogu za sada reći da sam i više nego zadovoljan. Kvaliteta izrade kućišta je fenomenalna, baterija je bolja od očekivanja, ne znam vezano za ovaj loš sRGB ja to uopće ne kužim. Sutra napravim par testova pa javim... Za sada premium feeling...

 Vidim da neki bas i ne preferiraju TUF gaming (a ja iskreno ne znam zasto), jesi li napravio testove pa da to podijelis s nama?

Pero1998 kaže...
scypyy kaže...

Hvala vam svim na preporukama. 

 

Dakle, ovaj Lenovo Legion zbilja ima vrhunske specs i tih 500ak kuna iznad mog budgeta je najmanji problem, vidim da je gpu 3070Ti na 150W sto je vrhunski a i sve ostalo je zbilja odlicno...ali taj 16" ekran mi je jednostavno problem (ma problem mi je i 17.3 ali sto mogu kad je to max velicina pa se moram pomiriti s tim). Da nije tog ekrana, kupio bih ga jos jucer jer po svemu ostalom, to je ono sto trazim...ali ta velicina ekrana mi zbilja predstavlja problem jer mi je cesto i ovaj od 17 jednostavno premali (recimo dok igram warzone mi je to ogromna mana).

 

I naposlijetku ste i vi sami suzili izbor na onaj moj prvobitni: asus rog strix ili predator helios (makar nitko nije spomenuo taj asus rog strix).

 

Dakle, u izboru izmedju te dvije serije, koja je bolja, pretpostavljam da asus nema metal case ali sto je s ostalim, kvaliteta izvedbe samog laptopa itd, koji vi preferirate izmedju ova dva?

 Evo ako imaš kakvo pitanje vezano za ASUS ROG G713QR AMD Ryzen 9  5900HX NVIDIA GeForce RTX 3070, ja sam ga uzeo prošle godine prvenstveno za posao za montiranje i ponekad odigrati koju igru kad se nade vremena i mogu reci svaka pohvala za laptop, ima par nedostataka koji mi se ne dopadaju najvise kao sto je samo otvaranje laptopa moras otvarati na sredini ili ako ides na rubovima obavezno s oba dvije ruke jel je plastika i mogo bi nosac puknuti... predimo na stvari koje su gotovo pa savršene, ekran 17,3 s kojeg god kuta gledaš ekran je savršen vidiš sve boje jasno, hlađenje malo se poigrati treba Armourty crate imas i njihove postavke preporuka napravi sebi svoji ovisno kako koristis laptop, ja ga osobno drzim na hladnjaku nije upaljen jer par puta dok ga maknuo stol bio dosta vruc nejde bas cirkulacija a s najobicnijim stalkom u najtezim uvjetima malo se zagrijao, ventilatori dok je pod opterrecenjem naravno cuju se, opsvjetljenje tipkovnice... ako te nesto zanima napisi pa odgovorim

 Da, vjerojatno cu uzeti ROG strix jer mi ga mnogi preporucuju (bez obzira sto nema aluminijsko kuciste), al sam vidio dosta komentara bas sto se tice itvaranja ekrana, da treba biti pazljiv. Jos uvijek se dvoumim izmedju verzije sa 3070 i 3070Ti, pokusavam nekako odvagnuti da li je 2000kn vrijedno razlike izmedju te dvije GPU.

 Za sada sam odvratio 3d Mark time Spy, i ispao mi je GPU score 9779 i CPU score 9220.  Isti lap sa 3060 GPU dobiva score oko 7700 koliko sam vidio na netu. Jedino što sam još pokrenuo mp od novog cod-a i stavio na ultra postavke 1080p i dobio od 80-100 fps-a. Temperature gpu-a su oko 80 cijelo vrijeme igranja. Super je što ima mux switch pa sam ga stavio u ultra performance mod i stavio da puni bateriju na 80%max. Ionako će mi bit stalno na punjaču. Kad uzmem u obzir da je RAM DDR 5 na 4800mhz i da je GPU TDP 140w ne mogu reći ništa osim da je laptop zvijer za "samo" 12,5k kn.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 23:39 (Dermentor).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

 Sve recenzije koje sam čitao govore u prilog tome da ako želiš gaming laptop koji će donekle potrajati ne bi trebalo ići ispod RTX 3070 a koliko vidim ti si skoro u tom cijenovnom rangu.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
4 godine
online
Re: Gaming Laptopi
Dermentor kaže...

 Sve recenzije koje sam čitao govore u prilog tome da ako želiš gaming laptop koji će donekle potrajati ne bi trebalo ići ispod RTX 3070 a koliko vidim ti si skoro u tom cijenovnom rangu.

 Tako to ide s vremenom. U prvoj polovici ove godine aktualni su bili modeli s 3050 kojih ima i sada, pa zatim 3060 koji su i sada dostupni i sasvim ok (koje su igre izašle da trebaju 3070 ili 3080?), a sve povrh toga košta jako puno i ako netko stvarno misli da mu trebaju 3070 ili 3080, morat će platiti više.

12 godina
offline
Gaming Laptopi

Zavisi koliko je Watta grafa 3060ti na 130w moze biti daleko bolja od 3070 na 110w.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming Laptopi

Sa grafičkim karticama koje imaju u nazivu 60 ili 600 se ne može pogriješiti kada se govori o 1080p gamingu. One su uvijek bile tzv. best buy. Kupiš i igraš bez problema sve par godina na high ili ultra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Bok tražim laptop za igranje igrica i ostalih osnovnih stvari.
Budget mi je 9500kn to bi uzeo na rate
Trenutno gledam ovaj https://www.mall.hr/gamerska-prijenosna-racunala/asus-tuf-gaming-a15-fa507rm-hn082-prijenosno-racunalo-90nr09c1-m004f0 ali čitam ovdje da ljudi nisu baš zadovoljni pa ne znam dali uzeti njega ili neki drugi?
Unaprijed hvala na savjetima
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Smatram da je ovo dobar i isplativ prijenosnik, po do sada koliko pratim najnižoj cijeni. Obično je bar 1000kn skuplji. Minus mi je što ekran nije bolji. Tu ipak pripada u kategoriju onih koji nisu za obradu fotografije i slično. Za igranje će ajde poslužiti. Inače da je bolji ekran i više osvjetljen vjerujem da bi ga dosta preporučivali na sve strane.

Pucaaaajjjj :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 15:03 (bNeo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, trebao bih laptop za gaming budet do 10 000 kn. Imate kakav prijedlog?

 
0 0 hvala 0
17 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Evo ako saznamo da je ovaj dobar uzmi i ti

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

 Zanimljivo... Trazim neke recenzije.

 

Ja trazim neki, 3060 ili 3070, ali ne zelim platiti ko suho zlato jer ce mi biti sekundarno racunalo za put (rad na igrama).

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 11:44 (tigerija).
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 14:05 (paci).
15 godina
online
Re: Gaming Laptopi
tigerija kaže...

https://www.notebookcheck.net/Lenovo-ThinkBook-16p-in-laptop-review-A-crowd-pleaser-if-you-re-ready-for-some-compromises.560656.0.html

 

Nasto jaci CPU, ali u biti to je to.

Iako ima RTX 3060 to nije "pravi" gaming laptop nego radni laptop na kojem se moze poigrati. Graficka ima dosta nizak TDP.

IMHO, to je za takav laptop dobra cijena, ali ne ako ciljas na gaming laptop nego na neku mocnu masinu na kojoj se ponekad mozes i poigrati.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 22:00 (Mauro).
10 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav.

 

Imam :

ASUS TUF gaming F15 FX506LU-HN107/Core i7 10870H, 16GB, SSD 512GB, GeForce GTX 1660Ti 6GB, 15.6 FHD IPS 144Hz

Jel to kaj valja i dali bi se isplatilo nadograditi ili prodat i kupiti novi.

 

Hvala unaprijed na odgovorima

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ne mozes tu vise nista nadogradit osim ubacit jos koji SSD i eventualno RAM na 32gb.Taj laptop gura jos uvijek vecinu naslova na high na 1080p bad Ako bi ga prodao ciljaj si na nekih 5500kn 500kn manje vise.Bas ti i ne bi preporucio da si kupujes laptop sa rtx3050 uzmi si minmalno 3060.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2022 11:23 (MGloc).
9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi
  • Ima li itko iskustva s Lenovo Legion 5 17ACH6H
  • AMD Ryzen™ 7 5800H Prozessor (bis zu 4,4 GHz), Octa-Core
  • 43,9 cm (17") Full HD 16:9 LED Display (entspiegelt), Webcam
  • 16 GB RAM, 1 TB SSD
  • NVIDIA GeForce RTX3070 , 130W TDP  (8192 MB), HDMI, DP über Type C, WLAN-ax, BT
  • Kein Betriebssystem , Akkulaufzeit bis 8 h, 3 kg

 

 

U Njemackoj 1250€ a u nas s gorom grafickom 2k€ , ne kupujte u naših klošara ništa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ekipa!

 

Zanima me mišljenje za ovaj laptop.

 

https://www.notebooksbilliger.de/asus+tuf+dash+f15+fx517zr+hn085w+778351

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Već standardna priča. Top konfiguracija, kvalitet ok, a ekran nije nešto (mada piše da je čak 100 sRGB s 300nita-a, pa bi i to trebalo biti dobro. Već sam navikao da kod nas stavljaju samo one najlošihe ekrane). Dobra ponuda, a pogotovo u odnosu na naše cijene.

Pucaaaajjjj :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 10:47 (bNeo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
online
Re: Gaming Laptopi
bNeo kaže...

Već standardna priča. Top konfiguracija, kvalitet ok, a ekran nije nešto (mada piše da je čak 100 sRGB s 300nita-a, pa bi i to trebalo biti dobro. Već sam navikao da kod nas stavljaju samo one najlošihe ekrane). Dobra ponuda, a pogotovo u odnosu na naše cijene.

 S tim da fakat gnjave s tim SSD-ovima od 512GB. Sada bi već nekakav početak trebao biti 1TB.

12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Jel postoji mogućnost kupnje na rate za ovo?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Ne vidim da se na Amazon to može. Ako imaš račun u Addiko banci, onda možeš jer s njima svako jednokratno plaćanje možeš pretvoriti u obrončno. Nisam to još koristio pa ne znam kako to točno ide, ali znam da platiš, pa onda ili nazoveš službu za korisnike ili kroz Addiko aplikaciju odabereš taj prijenos kojim si novce poslao trgovcu, te ti banka to pretvori u obročno plaćanje.

 

Ja bi ovog uzeo.. Ajme kako ga želim uzeti.. Ali znam da mi se bolje isplati sačuvati svaku kunu jer je kriza u svijetu i mrak je doba za uložiti novce u stvari, svaka kuna koju sad uštedim će mi se vratiti najmanje duplo kroz 3 godine.. Ali baš mi je teško odoljeti koliko je dobra 

 ova mogućnost pa zato djelim tu, nek netko drugi iskoristi.

 

9000kn:

5800H

RTX 3070 140w

1TB SSD

16GB ram

 

Jedina mana je mi to što ima WHQD, iliti ona neka 2560x1440 razlučivost ekrana. Imao sam Legion 5 s 3060 i vratio ga jer je mu grafa nerijetko bila 100% opterećena kako bi stvarala 60FPS (npr. za Elden Ring).

Logika mi je da ću si uzeti isti tak samo s 3070 kad se pojavi dobra prilika jer je 3070 za FULL HD savršena.

Sad, zato što ovaj laptop ima WQHD ili kako već se zove ta veća razlučivost, kada bih stavio razlučivost na 1920x1080 ekran bi bio malo mutan jer je tako sa svim LCD ekranima; Ukoliko je različivost postavljena na manju od native, grafulja mora računati koje boje će biti pojedini piksel jer jednostano stavljanje 1920x1080 slike na 2560x1440 se ne može odraditi 1 na 1 što se tiče piksela. Moglo bi se da je duplo manja točno, valjda. Al ugl. nadam se da sam vam uspiješno objasnio jedini "problem", odnosno problem za mene s tim laptopom.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 19:29 (Tipkalo).
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Tipkalo kaže...

Ne vidim da se na Amazon to može. Ako imaš račun u Addiko banci, onda možeš jer s njima svako jednokratno plaćanje možeš pretvoriti u obrončno. Nisam to još koristio pa ne znam kako to točno ide, ali znam da platiš, pa onda ili nazoveš službu za korisnike ili kroz Addiko aplikaciju odabereš taj prijenos kojim si novce poslao trgovcu, te ti banka to pretvori u obročno plaćanje.

 

Ja bi ovog uzeo.. Ajme kako ga želim uzeti.. Ali znam da mi se bolje isplati sačuvati svaku kunu jer je kriza u svijetu i mrak je doba za uložiti novce u stvari, svaka kuna koju sad uštedim će mi se vratiti najmanje duplo kroz 3 godine.. Ali baš mi je teško odoljeti koliko je dobra 

 ova mogućnost pa zato djelim tu, nek netko drugi iskoristi.

 

9000kn:

5800H

RTX 3070 140w

1TB SSD

16GB ram

 

Jedina mana je mi to što ima WHQD, iliti ona neka 2560x1440 razlučivost ekrana. Imao sam Legion 5 s 3060 i vratio ga jer je mu grafa nerijetko bila 100% opterećena kako bi stvarala 60FPS (npr. za Elden Ring).

Logika mi je da ću si uzeti isti tak samo s 3070 kad se pojavi dobra prilika jer je 3070 za FULL HD savršena.

Sad, zato što ovaj laptop ima WQHD ili kako već se zove ta veća razlučivost, kada bih stavio razlučivost na 1920x1080 ekran bi bio malo mutan jer je tako sa svim LCD ekranima; Ukoliko je različivost postavljena na manju od native, grafulja mora računati koje boje će biti pojedini piksel jer jednostano stavljanje 1920x1080 slike na 2560x1440 se ne može odraditi 1 na 1 što se tiče piksela. Moglo bi se da je duplo manja točno, valjda. Al ugl. nadam se da sam vam uspiješno objasnio jedini "problem", odnosno problem za mene s tim laptopom.

 

 

 

60 eura dostava...
I kakva je to Blue/Black - Spanish QWERTY keyboard?
Na slici izgleda US. Jel US ili to neka cudna?

Nedugo je isto netko linkao slicnu cijenu, vise manje isti laptop, ali isto bila neka cudna tipkovnica.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice