Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.261.251
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
eurupa kaže...

Ajde bar neko nek nešto napiše bio bih zahvalan.

 Ako će ti gaming bit primaran, ja bi od ta dva uzel Nitra. Taj TUF ima očajan ekran i očajno riješeno hlađenje. Ovaj procesor na Nitru je dosta slabiji (i5 10300h) u odnosu na ovaj kaj se nalazi u TUF-u (4800h), ali u preko 90% današnjih igara ta razlika ti neće doć do izražaja. Grafička na Nitru je bolja (a i tehnologija DLSS koju grafička podržava postaje sve bolja i sve više igara je podržava), i sam ekran i hlađenje bi trebali bit bolji nego kod TUF-a. 

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ako ti je gaming na laptopu primaran, ovo https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Acer-Nitro-5-NH-Q96EX-00X%2C-15%2C6-FHD-IPS-120Hz%2C-Intel-Core-i7-9750H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-PCIe-NVMe-SSD%2C-NVIDIA-GeForce-RTX-2060%2C-laptop/p/EK000337651 ti je najbolje/najpovoljnije trenutno, intelov 6c/12t proc i rtx 2060 (ako imaš PBZ card ispadne te 8100kn)

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 14:25 (PESfanCRO).
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Krepala mi je graficka na laptopu i nevjerujem da ce se isplatit popravljat.... jel ovo ok? Neznam sad uopce kakve su kombinacije amd+nvidia... Necini se lose.... https://www.otto.de/p/acer-an517-41-r4zm-notebook-43-84-cm-17-3-zoll-amd-ryzen-7-1000-gb-ssd-1288757092#variationId=1288757093
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
jocommb kaže...
Krepala mi je graficka na laptopu i nevjerujem da ce se isplatit popravljat.... jel ovo ok? Neznam sad uopce kakve su kombinacije amd+nvidia... Necini se lose.... https://www.otto.de/p/acer-an517-41-r4zm-notebook-43-84-cm-17-3-zoll-amd-ryzen-7-1000-gb-ssd-1288757092#variationId=1288757093

 Po komponentama (i po cijeni) se čini vrhunski

14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Nekako mi i predobra cijena...
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 23:42 (jocommb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming Laptopi

Piše "lieferbar Ende Juli"... 

Inače vrhunska cijena i komponente ali je acer, jedini minus. 

Imam nitra 5 sa i5 8300h i 1060 i kvaliteta nije baš bajna, mozda budu ove nove serije dosta bolje. 

I ja ću ga pratiti, kupujem i ja nešto novo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Imao sam Acera prije Omena i nemogu se pozalit...je plastican bio al i par tisuca jeftiniji.... Dobro se taj naigrao i terena proso i nikad problema...
VenAtoR#2231
6 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

 Ni slučajno davat 15 tisuća kuna na ovakvu sprecifikaciju. Izlazi nova generacija ryzena i rtx 3000 serija. Ako imaš budžet radije na to ciljaj.

10 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
duke3d kaže...

 Ni slučajno davat 15 tisuća kuna na ovakvu sprecifikaciju. Izlazi nova generacija ryzena i rtx 3000 serija. Ako imaš budžet radije na to ciljaj.

 Slična konfiguracija samo nije Acer već HP na ekupi uz popuste 11 000 kn. U Hrvatskoj slaba ponuda dobrih gaming laptopa i dragi bog ne zna kad će nešto dobro doći. Prošle godine u ovo doba bili jeftiniji nego sada ova pandemija sve sjeb..a. To neki dan morao kupiti grafičku karticu a ono jedva našao 1650. Možete misliti kad je Links spao na osam kartica u prodaji što se to događa. Ja još uvijek odgađam kupnju laptopa nadajući se boljim vremenima. Lp

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
duke3d kaže...

 Ni slučajno davat 15 tisuća kuna na ovakvu sprecifikaciju. Izlazi nova generacija ryzena i rtx 3000 serija. Ako imaš budžet radije na to ciljaj.

 ma vidjela sma ali kod ovoga ima 2000gb prostora. to trenutno, nema nitko.

Grobnik300 kaže...
duke3d kaže...

 Ni slučajno davat 15 tisuća kuna na ovakvu sprecifikaciju. Izlazi nova generacija ryzena i rtx 3000 serija. Ako imaš budžet radije na to ciljaj.

 Slična konfiguracija samo nije Acer već HP na ekupi uz popuste 11 000 kn. U Hrvatskoj slaba ponuda dobrih gaming laptopa i dragi bog ne zna kad će nešto dobro doći. Prošle godine u ovo doba bili jeftiniji nego sada ova pandemija sve sjeb..a. To neki dan morao kupiti grafičku karticu a ono jedva našao 1650. Možete misliti kad je Links spao na osam kartica u prodaji što se to događa. Ja još uvijek odgađam kupnju laptopa nadajući se boljim vremenima. Lp

slažem se sa tobom skroz, ja pratim već dvije godine to sve i svako malo kažem, pričekat ću još. došla korona i sve sjebala. još su cijene bile ok tamo do 9 mj. kad su oni svi vidjeli da ta korona neće samo tako nestati, cijene laptopa koje su do tada bile 8-9 kasnije u 11. i 12. mjesecu su bile cca 2tis veće i nije im cijena išla dolje ni mrvicu. sada recimo 9gen intela ne možeš naći ni za lijeka. samo su ssd nema hdd, grafičke to što kažeš, samo deru 2000 i više samo kako bi nabijali cijene. procesor samoo zato jer nisu 9 generacija i već 10, opala ode u nebo. ponuda do nove godine još je i bila ok, bezobzira što su cijene bile bezobrazne, ali si našao nešto po svome što ti treba. sada nemožeš naći ništa iole pristojno da ne pričam da si netko traži više specifikacija da se poklopi.

14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

 ima "jezero kometa" ™®©

to mu daje veliku prednost nad ostalima, vidi specifikacije

 

shalim se, samo komentar na rvacki jez'k

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Ovi temu bi trebalo preimenovat u 'mining laptopi' :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
ED63 kaže...

 ima "jezero kometa" ™®©

to mu daje veliku prednost nad ostalima, vidi specifikacije

 

shalim se, samo komentar na rvacki jez'k

 ne razumijem što želiš reći? nismo svi kompjutorski stručnjaci.

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Barunica kaže...
ED63 kaže...

 ima "jezero kometa" ™®©

to mu daje veliku prednost nad ostalima, vidi specifikacije

 

shalim se, samo komentar na rvacki jez'k

 ne razumijem što želiš reći? nismo svi kompjutorski stručnjaci.

 Ma misli na glupost kaj piše na sajtu kad klikneš na tehničke specifikacije za laptop u linku. Doslovno je preveden "kodni naziv" 10.gen. intelovih procesora Comet Lake - Jezero Kometa

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 18:04 (PESfanCRO).
3 godine
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

a svašta. još gledam u čemu je problem što stoje simboli što potvrđuju marku.... no dobro. hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, 

Zanima me ima netko prijedlog za laptop?

 

Gledao sam asusov model za 7000kn (ASUS ROG Strix G512LI-HN061), acer model (Acer NH.Q7QEX.007) 8500kn te lenovo legon 5 model.

 

Znaci laptop se ne bi iskljucivo koristio za gejming. Igrane igrice su lol,valorant,csgo. E sad warzone recimo me zanima zato bi i bio spreman izdvojiti nešto više za acerov model.

 

Zanima me imate li nekakav prijedlog i isplati se davat malo više,tj. hoce li to pokrecati uopce warzone npr.

Vidim da acerov model ima problema s cpu tempom, za asus i legion nisam siguran. 

 

Eto dajte bilo kakav prijedlog za ove modele ili za mozda neki drugi model. Bio bih vam jako zahvalan.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Bok ljudi.

Zainteresiran sam za kupovinu laptopa do 5000 kn. Svjestan sam da za ove pare to nije ni približno pravom gaming laptopu, ali nisam ni ja neki pravi gamer, već tu i tamo provrtim po koju igru. Ako mi tko može pomoći, poslat nekakav model ili dat neki savjet, bio bih zahvalan.

Lp.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Mrrrr kaže...

Bok ljudi.

Zainteresiran sam za kupovinu laptopa do 5000 kn. Svjestan sam da za ove pare to nije ni približno pravom gaming laptopu, ali nisam ni ja neki pravi gamer, već tu i tamo provrtim po koju igru. Ako mi tko može pomoći, poslat nekakav model ili dat neki savjet, bio bih zahvalan.

Lp.

 

 u sadašnje vrijeme za 5000kn ne možeć naći niti gtx 1650 (u HRV) koji je low entry za gaming.

 

Probaj bar do 6000. :)

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Pozdrav,

pošto mi je HP Omen crko nakon godinu dana, kupujem novi laptop. Može preporuka za cca 10000kn?

Što ako kupim laptop u njemačkoj? Da li mi garancija normalno vrijedi i da li može ići laptop kod nas onda na servis? Vjerojatno glupo pitanje

Po mogućnosti 17.3". Prosle godine kad sam kupovao su bili jeftiniji nego danas :(
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 10:08 (lussinho).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Bsq kaže...
Pos. Art.-Nr. Menge Beschreibung Betrag EUR
------------------------------------------------------------------------
1 VERSANDP 1 Versand- und Servicekosten HR S2 30,00
2 1C31-3QD 1 Lenovo Legion 5 17ARH 82GN0007GE 900,00
------------------------------------------------------------------------
Summe Netto 930,00
Transportvers. 0,50 % 4,50
Nettobetrag 934,50
Mehrwertsteuer 0,00 %
------------------------------------------------------------------------
Gesamtsumme: EUR 934,50

Isporučuju, samo im treba pisati...

 Da citiram kolegu, i ja uzeo ovo nakon što sam pisao u vezi dostave.

https://www.cyberport.de/notebook-und-tablet/notebooks/lenovo/pdp/1c31-3q9/lenovo-legion-5-17imh-17-fhd-144-hz-i7-10750h-16gb-1tbplus512gb-ssd-rtx2060-win10.html

 

Za tu lovu kod nas se mogu slikati sa ponudom

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Kako ste uzeli, kak ide dostava?
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
lussinho kaže...
Kako ste uzeli, kak ide dostava?

 Registriraš se, staviš u košaricu i onda im pišeš na info@cyberport.de da bi želio kupiti. Onda ti pošalju podatke za uplatu i to je to.....onda slatko čekanje dostave

3 godine
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Što mislite o Eurotoner trgovini? Jesu legit?

 

Gledam ovaj model: https://eurotoner.hr/laptop-lenovo-legion-7-15imh05-rtx-2070-super-8-gb-i7-ram-16-gb-ssd-pogon-156-fhd-proizvod-21071/#catalog_video

Cijena je za 1000 eura niža nego u Chipoteki za isti model. Trenutno na Cyberport.de ima ponuda za taj isti laptop za tu istu cijenu tako da bi mogao i tamo uzeti.

 

https://www.cyberport.de/notebook-und-tablet/notebooks/lenovo/pdp/1c31-3qu/lenovo-legion-7-15imh-15-fhd-240hz-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-rtx2070-win10.html

Jel to prihvatljiva cijena za te specifikacije?

 

No ne znam isplati li se taj Legion 7i naspram Legion 5. Ili čekati novi Legion 5 s novim Ryzenima.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Phelenor kaže...

Što mislite o Eurotoner trgovini? Jesu legit?

 

Gledam ovaj model: https://eurotoner.hr/laptop-lenovo-legion-7-15imh05-rtx-2070-super-8-gb-i7-ram-16-gb-ssd-pogon-156-fhd-proizvod-21071/#catalog_video

Cijena je za 1000 eura niža nego u Chipoteki za isti model. Trenutno na Cyberport.de ima ponuda za taj isti laptop za tu istu cijenu tako da bi mogao i tamo uzeti.

 

https://www.cyberport.de/notebook-und-tablet/notebooks/lenovo/pdp/1c31-3qu/lenovo-legion-7-15imh-15-fhd-240hz-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-rtx2070-win10.html

Jel to prihvatljiva cijena za te specifikacije?

 

No ne znam isplati li se taj Legion 7i naspram Legion 5. Ili čekati novi Legion 5 s novim Ryzenima.

 

 Ak ti je budžet koji si pripremio za laptop oko 13.000 kn nemaš kaj razmišljat, uzimaj ga. Jedino moš pitat ove u Eurotoneru u čem je caka, zakej im je taj laptop tak "jeftin" (za naše prilike)

13 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, zanima me jel moguce naci dell g7 sa grafickom 2070 za 10 000kn?

Nema ih bas na netu osim novih, a oni su mi malo previse.

Prodaje li netko?

smojver
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
nije
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Ekipa sta kazete na ovaj lap , jel se isplati uzet za casual gaming?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Sto ti smatras pod casual gaming?

 

12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pa ne znam, tu i tamo zaigrat warzone, walheim itd., postavke npr. Medium-high...
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 13:11 (zvijer).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice