Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.261.289
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav,evo takodjer i ja imam problem sa tim bleed/glow-om.HP Pavilion model sa IPS ekranom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
gogica kaže...

Pozdrav,evo takodjer i ja imam problem sa tim bleed/glow-om.HP Pavilion model sa IPS ekranom.

 Tebi se bas vidi. Iako sam gledao da kod ips je normalno taj glow 🤨

 

Meni je  ovako: 

 

Druga je dok se taman ucitala animacija i povecan brajtnes, nije inace tako lose, vise je kao prva slika

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 12:10 (Pri3s7).
13 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Ja sam poslao mail sa slikama Links-u pa su rekli da ga donesem na servis pa cu vidit sto ce biti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Da li ja moram odmah reagirat da zamjenim lap ili mogo to prijavit tokom garancije koja je 3 god?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Pa najbolje odmah ako ga mislis trazit zamjenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
gogica kaže...

Pozdrav,evo takodjer i ja imam problem sa tim bleed/glow-om.HP Pavilion model sa IPS ekranom.

 gogica, kod tebe se ne kuži kaj je bleed kaj je IPS glow jer imaš dosta okolnog svjetla. Fotkaj u potpunom mraku dok ti je na laptopu crna pozadina, kao što je Pri3s7 fotkao (prva fotka). Kod njega se točno vidi di je problem sa screen bleedom (gore lijevo pa prema sredini i desno, dolje lijevo - iako malo smeta ovaj crveni odsjaj od tipke za paljenje laptopa).

13 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Dvoumim se između ova dva laptopa oba su prakticki iste cijene ali malo razlicite spec. Y540 ima veci ssd i vise rama ali manji ekran a ovaj je veci ali i malo tezi skoro 1kg ( htjeo bih veci ekran ali ..)

Lenovo legion y540

HP Omen 17

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
bNeo kaže...

Da li ima možda neka najava skorog popusta kao što je nedavno bilo na eKupi i H18? Naime propustio sam obje akcije, a kupio bih neki ipak malo solidniji gaming laptop. :D

 Evo sad ti je na eKupi 10% za maestro/mastercard, možda ti pomogne odlučit.

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...
gogica kaže...

Pozdrav,evo takodjer i ja imam problem sa tim bleed/glow-om.HP Pavilion model sa IPS ekranom.

 gogica, kod tebe se ne kuži kaj je bleed kaj je IPS glow jer imaš dosta okolnog svjetla. Fotkaj u potpunom mraku dok ti je na laptopu crna pozadina, kao što je Pri3s7 fotkao (prva fotka). Kod njega se točno vidi di je problem sa screen bleedom (gore lijevo pa prema sredini i desno, dolje lijevo - iako malo smeta ovaj crveni odsjaj od tipke za paljenje laptopa).

 Kaj mislis dal da mjenjam ili...iskreno neda mi se zajebavat jer nezz kaj cu iduce dobit. Da sam pametan cekao bi u ducanu dok je dobim skroz ispravno, jer sam platil 11249.10kn lap u kesu sto je puno..

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
GIavas kaže...

Reklamiraj to !

Velim ti.

Mjenjaj to smeće.

Da si ga platio 3000kn re'ko bi čovjek ok, kol'ko para toliko muzike ali ovako, meh.

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...
PESfanCRO kaže...
gogica kaže...

Pozdrav,evo takodjer i ja imam problem sa tim bleed/glow-om.HP Pavilion model sa IPS ekranom.

 gogica, kod tebe se ne kuži kaj je bleed kaj je IPS glow jer imaš dosta okolnog svjetla. Fotkaj u potpunom mraku dok ti je na laptopu crna pozadina, kao što je Pri3s7 fotkao (prva fotka). Kod njega se točno vidi di je problem sa screen bleedom (gore lijevo pa prema sredini i desno, dolje lijevo - iako malo smeta ovaj crveni odsjaj od tipke za paljenje laptopa).

 Kaj mislis dal da mjenjam ili...iskreno neda mi se zajebavat jer nezz kaj cu iduce dobit. Da sam pametan cekao bi u ducanu dok je dobim skroz ispravno, jer sam platil 11249.10kn lap u kesu sto je puno..

 Gle, ak si nezadovoljan, odi mijenjat i budi pametan kak si napisal - znači traži da ti tam izvade i upale laptopi i isprobaju ga, i budi bezobrazan ak treba i viči, jer kao što si i sam napisal 11250kn nije malo ni u kešu ni na rate ni na bilo koji drugi način.

12 godina
offline
Gaming Laptopi

Svaki laptop ima neke prednosti i mane...Ja sam gl702 kupio (iz opisa) za 6000kn pocetkom 2019 tad su laptopi sa 1060 novi u trgovini bili oko 8500kn , gl702 je tad na amazonu bio 1300e.

edit: Nakon kupnje sam ugradio evo 970 kojeg sam imao iz prosle konfiguracije, kupio 2x8gb crucial i firecudu 2tb prije nekih mjesec dana posto izlazi rdr2 i CoD od 175gb

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2019 12:47 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Ja cu odmah odpeljat u servis a ne u SD jer sam ih pitao a oni vele da cim dostavim salju na servis pa da ne gubim vrijeme, a u ulici je servis di radim 😁

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

https://www.amazon.com/Prostar-NH58RDQ-i7-9750H-2666Mhz-Warranty/dp/B07SH1GT18/ref=sr_1_5?keywords=prostar&qid=1571433785&sr=8-5&th=1

Imam priliku uzet ovo u americi preko amazona

Dali se isplati ovo je kao Clevo marka pa ako itko zna ista visw....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Ako netko nije uspio ulovit popust za maestro/mastercard, ja nudim 10% kod na eKupi. Šteta mi da propadne a možda nekome dobro dođe. Seronje su na ekupi, čim sam završio kupnju oni šalju popust sa porukom nedostajete nam, hehe.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming Laptopi

Planiram si kupiti ACer Helios 300 PH317-53-72S1 sa i7 9750H, 16GB RAM-a, RTX2070 8GB Grafickom u 1TB SSD-om.

 

Da li neko ima iskustva sa ovim laptopom mozda? Najvise me zanimaju performanse kada se laptop spoji na 4K TV.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Poz ekipa...

 

Mozete li preporuciti laptop za gaming, multimediju...do 7500kn

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gaming Laptopi

Lenovo veže bleeding issue uz sve svoje IPS modele...

https://support.lenovo.com/ph/en/solutions/ht503508

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
dzelo kaže...

Planiram si kupiti ACer Helios 300 PH317-53-72S1 sa i7 9750H, 16GB RAM-a, RTX2070 8GB Grafickom u 1TB SSD-om.

 

Da li neko ima iskustva sa ovim laptopom mozda? Najvise me zanimaju performanse kada se laptop spoji na 4K TV.

 performanse laptopa provjeris na notebookcheck stranici, utipkas u google rtx 2070 notebookcheck i klik na prvi link, imas testove u svim najnovijim igrama na svim rezolucijama i postavkama(99% laptopa s tom grafom automatski dolazi i s tim procesorom i 16gb rama).

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...

Ja cu odmah odpeljat u servis a ne u SD jer sam ih pitao a oni vele da cim dostavim salju na servis pa da ne gubim vrijeme, a u ulici je servis di radim 😁

 Javi kak je prošlo

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
11 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Ima li kakvih preporuka do 7500kn za gaming?

 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...

 

https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo%20Laptops/ideapad_L34015IRH_Gaming?M=81LK005YSC

 

Da, taj L340 ima samo jedan DIMM sa 8 GB, ništa zalemljeno na ploči. Uz 512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe, ima unutra i prazno mjesto za 2.5" disk, ali ne ide to džabe...

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-IdeaPad-1xx-3xx-5xx-7xx/IdeaPad-L340-Where-to-obtain-cable-to-connect-internal-HDD/td-p/4485012

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Nikak, pitao mailom dal mogu u servis dopeljat u radnicku 1a i poljubim vrata nema ih. Poslao sam mail sd, sad bumo vidli

11 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

https://www.instar-informatika.hr/notebook-lenovo-gaming-legion-y540-81sy00easc-156-fhd-ips-60hz-intel-core-i5-9300h-up-to-41ghz-16gb-/LEN-5387/product/ 

 

Sto kazete na ovaj model? Cijena malo ispod 7k

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
mmariovu92 kaže...

https://www.instar-informatika.hr/notebook-lenovo-gaming-legion-y540-81sy00easc-156-fhd-ips-60hz-intel-core-i5-9300h-up-to-41ghz-16gb-/LEN-5387/product/ 

 

Sto kazete na ovaj model? Cijena malo ispod 7k

 Dobar, za tu cijenu trenutno nema bolje.

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...
Pri3s7 kaže...

Ja cu odmah odpeljat u servis a ne u SD jer sam ih pitao a oni vele da cim dostavim salju na servis pa da ne gubim vrijeme, a u ulici je servis di radim 😁

 Javi kak je prošlo

 Bas pizdim, jer nema u ZGu poslovnica da odpeljam, sada nekak i gubim volju da ostavim lap, jer nemren bit vez njega 2tj, treba mi za posao 😤🤔🤨

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...
PESfanCRO kaže...
Pri3s7 kaže...

Ja cu odmah odpeljat u servis a ne u SD jer sam ih pitao a oni vele da cim dostavim salju na servis pa da ne gubim vrijeme, a u ulici je servis di radim 😁

 Javi kak je prošlo

 Bas pizdim, jer nema u ZGu poslovnica da odpeljam, sada nekak i gubim volju da ostavim lap, jer nemren bit vez njega 2tj, treba mi za posao 😤🤔🤨

 Da, servis za HP (i Acer) je u Dugom Selu (Rugvici) samo. To im je i cilj, da izmore kupca i da mu se ne da zajebavat. 

12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ne znam da li ti je MR servis ovlasteni servis ali oni imaju u ZG Radnička cesta 1A, 10000, Zagreb, a taj isti je bio i u Rugvici slao sam im hp probook 4520s davne 2012  ne znam da li jos rade tamo ali mislim da ne.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice