Naj potpis!

poruka: 44
|
čitano: 16.386
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Naj potpis!

 

" k'o redovito kara, nikad svadju ne stvara "

 

ima nešto i u tome...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
15 godina
offline
RE: Naj potpis!
Horagio kaže...
goodye kaže...

jedan od boljih na forumu mi je od Faerdhur: "Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."

 

Stvarno ima dobrih potpisa, moze se procitati pametnih, ali i stvarno GLUPIH stvari.

 

Najbolji potpis ikada: "Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob."

Neznam di sam tocno vidio to, ali to je jedna od najpametnijh recenica ikada izgovorenih.

  Mislim da je to Boxerov potpis
 Da, bio je, Smijeh
Mada mala ispravka, glasio je:

"Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob.."

 

 

" k'o redovito kara, nikad svadju ne stvara "

 

ima nešto i u tome...

 

 

A ima i ona " Gdje je dobra palica, tu je mirna stanica!" Cool

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2009 3:09 (boxer).
16 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Ima stvarno dobrih potpisa, al ima i iznimno glupih.. Recimo ovog tipa:

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.

 

Nešto najgluplje što sam ja ikada pročitao na ovom forumu.

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2009 3:22 (coder_).
16 godina
offline
Naj potpis!

Moj novi avatar + signCool

Otrov s tvojih usana, Tonko, tvoj da.crnko moja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
coder_ kaže...

Ima stvarno dobrih potpisa, al ima i iznimno glupih.. Recimo ovog tipa:

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.

 

Nešto najgluplje što sam ja ikada pročitao na ovom forumu.

 Potpisujem.To stvarno nema nikakvog smisla.Neodlučan
AMD Athlon 64bit 3200+ | Gigabyte K8NXP-SLI | Gigabyte Radeon HD4850 w/Zalman, 512MB | HDD Maxtor 320 GB | Samsung Sync Master 957 MB | 3GB Kingmax 400 Mhz | Razer Lycosa | Logitech G9 | Sennheiser HD595 | Razer eXactMat | Logitech X 230 |
15 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Netko je imao ovo.

 

Nesposobno osposobljen da onesposobi sposobne

15 godina
protjeran
offline
Naj potpis!

Meni je naj potpis, onaj u kojem pise njegova konfa...

Procesor: Intel Dual Core E5200 2,5Ghz 2MB L2 Cache Matična Ploča: BIOSTAR G31-M7 TE RAM: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz Grafička Kartica: Club3D Radeon HD4550 512DDR3 Hard Disk: Hitachi 320GB 7200 o/min 8MB Monitor: Samsung 923NW 19' Widescreen
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
VirtUoso kaže...
coder_ kaže...

Ima stvarno dobrih potpisa, al ima i iznimno glupih.. Recimo ovog tipa:

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.

 

Nešto najgluplje što sam ja ikada pročitao na ovom forumu.

 Potpisujem.To stvarno nema nikakvog smisla.Neodlučan
 Ja se slažem za Facebook.
15 godina
neaktivan
offline
Naj potpis!

Ma moj naravno LOL... Ali najjači je onaj naxeem-ov kad je za avatar stavio čimpanzu a u sigu mu je stajalo: "Je, na slici mi je cura!"

Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
Red Devil kaže...

Ma moj naravno LOL... Ali najjači je onaj naxeem-ov kad je za avatar stavio čimpanzu a u sigu mu je stajalo: "Je, na slici mi je cura!"

 tvoj je isto dobar... dubokouman Belji se
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
leo_819 kaže...
Red Devil kaže...

Ma moj naravno LOL... Ali najjači je onaj naxeem-ov kad je za avatar stavio čimpanzu a u sigu mu je stajalo: "Je, na slici mi je cura!"

 tvoj je isto dobar... dubokouman Belji se
 Tnx. Dok sam čitao tvoj sam si mislio "opet neki pametan" a oni pročitam do kraja i s užitkom se nasmijem. :) Dobar je
Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
15 godina
offline
RE: Naj potpis!
axelox kaže...

Netko je imao ovo.

 

Nesposobno osposobljen da onesposobi sposobne

 hah prejako xD
phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
15 godina
protjeran
offline
RE: Naj potpis!
big_guy kaže...
VirtUoso kaže...
coder_ kaže...

Ima stvarno dobrih potpisa, al ima i iznimno glupih.. Recimo ovog tipa:

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.

 

Nešto najgluplje što sam ja ikada pročitao na ovom forumu.

 Potpisujem.To stvarno nema nikakvog smisla.Neodlučan
 Ja se slažem za Facebook.
 Tako je!!!!!!!!!!!!!!!! Dolje facebook
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj potpis!
APazinjan kaže...
 Tako je!!!!!!!!!!!!!!!! Dolje facebook
 Moj post uopće nije bio usmjeren na facebook. (Iako je spomenuti totalna glupost jer je preuzeo sve konce u komunikaciji ljudi no to je druga tema)

Po meni ta dva potpisa nemaju apsolutno nikakvog smisla. Stvarno ne znam što je pisac s time htio reći. A vidim da masa ljudi koristi daj sig.
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! Are you a web developer? Are you, punk??
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice