T-Com laži i prijevare

poruka: 71
|
čitano: 36.995
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
T-Com laži i prijevare

Molim vas da ovdje napišete svoja loša iskustva sa t-comom gdje ste bili prevareni.....

Konkretno, meni je danas došao doma račun od 365 kn. Računali su da imam paket od 10Gb... A kad sam pred mjesec dana uzimao adsl lijepo su rekli-vi do kraja godine imate flat za 0.5kn a dalje si mijenjate paket kako vi želite...wtf??? Još malo pa ih zovem i tužim se, samo gledaju di će koga pokrast... Ja ne želim platiti te pare i gotovo, nije stvar u novcu nego ne želim tim govnima(oprostite na izrazu) platiti ništa više od onoga štp zaslužuju...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com laži i prijevare

ili ih tuži ili zovi da ti poprave grešku

14 godina
neaktivan
offline
T-Com laži i prijevare

Da ih tuži haha, da sigurno ce on tužiti u ovoj državi monopolski glomazni t-com, pa njihovi bi ga odvjetnici sažvakali i ispljunuli. Da li je on dobro slušao, da li u ugovoru piše da on ima do kraja godine flat? Nij eli flat kod t-coma standard onako 2-3 mjeseca, a i tad treba paziti na sitna slova.

A to ako je njemu neki tumplavi prodavac krivo rekao to t-com-a ne zanima, sve ovisi šta je napisano u ugovoru, nažalost ako si se ti zbunio ili su te zbunili te novce ces vjerojatno morati platiti, osim ako se misliš igrati sa t-comom pa da ti fino i kamate koje nabace ili pošalju ovrhu. Ja brijem da ces platiti :)

Na kraju 360kn je, pa to i nije tolika svota za neku grešku platiti, šta je sa ljudima od dialera davnih dana ili isto sa prometom i zbunjolom oko flata po 1000 i više kn.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2009 15:09 (mario1984).
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: T-Com laži i prijevare

Nisu oni tako loši spram ostalih.. npr. ako se ima kvar uklone ga za 1 dana dok kod ostalih znam da ljudi čekaju po2 tjedna .. a sad što im se dogodila greška prilikom rečunja samo treba zvat službu za korisnike i 100% če uvidit da je njihova greška i onda ti poslat novu uplatnicu !

15 godina
protjeran
offline
RE: T-Com laži i prijevare
mario1984 kaže...

Da ih tuži haha, da sigurno ce on tužiti u ovoj državi monopolski glomazni t-com, pa njihovi bi ga odvjetnici sažvakali i ispljunuli. Da li je on dobro slušao, da li u ugovoru piše da on ima do kraja godine flat? Nij eli flat kod t-coma standard onako 2-3 mjeseca, a i tad treba paziti na sitna slova.

A to ako je njemu neki tumplavi prodavac krivo rekao to t-com-a ne zanima, sve ovisi šta je napisano u ugovoru, nažalost ako si se ti zbunio ili su te zbunili te novce ces vjerojatno morati platiti, osim ako se misliš igrati sa t-comom pa da ti fino i kamate koje nabace ili pošalju ovrhu. Ja brijem da ces platiti :)

Nisam krivo skužio jer je i moj tata dobio istu informaciju. Gamad jedna, ako i budem morao platit te nove na*rat ću im se...Viče

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
16 godina
offline
RE: T-Com laži i prijevare
5542 kaže...

Nisu oni tako loši spram ostalih.. npr. ako se ima kvar uklone ga za 1 dana dok kod ostalih znam da ljudi čekaju po2 tjedna .. a sad što im se dogodila greška prilikom rečunja samo treba zvat službu za korisnike i 100% če uvidit da je njihova greška i onda ti poslat novu uplatnicu !

aj priznaj, kol'ko su ti platili da to napišeš? ma jesu ku*ac dobri, rikne mi modem (samo se ugasio), nazovem ih i prijavim to. Čekao sam 3 tjedna dok se nisu udostojili nazvat i reći mi da će u roku tjedan dana netko doći. I došli su, nakon još 2 tjedna. Da mi promjene parice im je trebalo mjesec dana. A SZK su blago rečeno (velika većina njih) imbecili koji me tretiraju k'o najveće smeće ili parazita. Ne znam kako je kod drugih, al' T-Scum je definitivno (da iskoristim jednu reklamu :)) "najviše ne-fer".

There's no SAVE GAME in real life!!!
15 godina
protjeran
offline
RE: T-Com laži i prijevare

Nazvao sam i rekli su mi da ni njima nije jasno zašto je to tako jer sam ja u besplatnom programu(flat0.5kn)i kazu da ne platim raćun nego će se to valjda riješit...Iznenađen

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
T-Com laži i prijevare

heh za prosli mjesec potrosio 10.08gb a imam onaj maxadsl 10gb paket tj 10gb i 200 nes mb ak dobro racunam.. i meni stigo racun  da sam potrosio 11gb :S a potrosio sam 10,08/10,20 tak negdje jos gledam na njihovim stranicama jedino ak se ne racuna 1024*10 nego 1000*10 :S

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com laži i prijevare
APazinjan kaže...

Nazvao sam i rekli su mi da ni njima nije jasno zašto je to tako jer sam ja u besplatnom programu(flat0.5kn)i kazu da ne platim raćun nego će se to valjda riješit...Iznenađen

A ti otvoriš temu naziva "T-Com laži i prijevare" prije nego što si ih nazvao i dobio takav odgovor, lipo. >.<

 

PS. Svak može pogriješit.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
14 godina
protjeran
offline
T-Com laži i prijevare

i ja sam bio uzeo flat internet prije godinu dana.....mjesec dana nakon toga dođe mi račun 200 i neš kuna.....moja ih je mama zvala zašto tako puno a imamo flat....rekli su da če promijeniti na flat i mi smo platili.....mi u ugovoru imamo flat a oni su stavili 1 gb.....ne isplati se tužiti tako veliku tvrtku zbog malo novca

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: T-Com laži i prijevare
Vakaka kaže...
APazinjan kaže...

Nazvao sam i rekli su mi da ni njima nije jasno zašto je to tako jer sam ja u besplatnom programu(flat0.5kn)i kazu da ne platim raćun nego će se to valjda riješit...Iznenađen

A ti otvoriš temu naziva "T-Com laži i prijevare" prije nego što si ih nazvao i dobio takav odgovor, lipo. >.<

 

PS. Svak može pogriješit.

Otvorio sam tu temu jer sam samo na ovom forumu vidio puno korisnika koji su prevareni...Uostalom, tema nije namijenjena samo mojoj žalbi nego općenito da se stekne uvid ut-comovu politiku varanja koju se nemoze opovrgnuti. Ali priznajem da nisam očekivao ovakav odgovor...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
offline
RE: T-Com laži i prijevare
danfa123 kaže...

i ja sam bio uzeo flat internet prije godinu dana.....mjesec dana nakon toga dođe mi račun 200 i neš kuna.....moja ih je mama zvala zašto tako puno a imamo flat....rekli su da če promijeniti na flat i mi smo platili.....mi u ugovoru imamo flat a oni su stavili 1 gb.....ne isplati se tužiti tako veliku tvrtku zbog malo novca

Ako imaš ugovor, kako kažeš, u kojem stoji da ti je flat od datuma tog i tog i nisi ga prekršio ničim onda mi nije jasno zašto si platio, nema tu isplati li se ili ne, ima ugovor i tome služi da se zna koji paket imaš. A ako je u ugovoru naznačeno odrukčije a tebi netko rekao da imaš flat a u stvari u ugovoru nemaš e onda je to druga situacija.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
14 godina
protjeran
offline
T-Com laži i prijevare

zaboravio sam reč da sam jedan mj (njihova isprika il poklon kak hočete) besplatno surfao po internetu....a jbg platio sam i gotovo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com laži i prijevare
APazinjan kaže...

Otvorio sam tu temu jer sam samo na ovom forumu vidio puno korisnika koji su prevareni...Uostalom, tema nije namijenjena samo mojoj žalbi nego općenito da se stekne uvid ut-comovu politiku varanja koju se nemoze opovrgnuti. Ali priznajem da nisam očekivao ovakav odgovor...

Ma to je ured razlog i dobra tema, samo naslov nemoj takav stavljat, mogao si "T-Com i vaša iskustva" jer naučio sam da koliko god ljudi nekoga pljuvali sve to uzmi sa rezervom dok sam nevidiš dali je to tako.

 

PS. Nebranim T-COM, nemam pojma ništa o njima samo nemogu neke stvari provarit, prvo kamenom pa onda pitaj jeli kriv.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
14 godina
neaktivan
offline
T-Com laži i prijevare

 Oni, kao i banke naprimjer, koriste AAP sistem poslovanja sa korisnicima. APP = ako prodje prodje. Kad malo proucis tematiku i prituzis im se u vezi sranja koje rade odjednom postanu ustanova od pomoci.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2009 15:45 (!mpact35).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com laži i prijevare

Eto na kraju od pljuvanja po t-com-u ispalo sve OK. Tko radi taj i griješi!

Na pritužbu su ti se ispričali, ispravili grešku, dali poklon.

Tako je to kad srljaš pred rudo. :) Možda bi ipak bilo normalnije da si se odmah njima požalio, a ne ovdje na forumu otvorio pljuvačnicu po T-comu. :)

 

Osobno, moja iskustva s njima su zasad pozitivna, nadam se da će takva i ostati. Osmijeh Nadam se da će tako ostati, ali nikad ne reci nikad.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: T-Com laži i prijevare

Mislim da si pogriješio,korisniku koji se žalio poslij mene su dali poklonali je svejedno morao platiti lol, a moj slučaj još nije riješen. Također, da po t-comu nema razloga ''pljuvati'' ova bi tema sada bila praznaCool

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
neaktivan
offline
T-Com laži i prijevare

Ni ja nisam nikad imao problema s T-Comom.

Kod mene su baš došli oni radnici i priključili me na mrežu.

I onda još naknadno došao lik sa modemom i to sve.

 

Pošto je bila nova tek napravljena kuća tako da su najprije došli radnici, otišli do prve susjede, od nje pružili kabel do moje kuće, sredili to sve, par dana poslije došao taj lik. Sve bez problema. Nikad problema, nadam se da ih nece ni biti.

 

Jedina prituzba sto sam morao cekati oko mjesec - mjesec i pol dok su oni dosli i to sve sredili. Ali barem je sve ok.

 

Al kad citam sve ove vase komentare i probleme, sve cekam kad ce i mene tako sto zadesit... :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com laži i prijevare

Imam problem od njih. Prije nekoliko dana mi je došlo upozorenje da sam prekoračio 22 gigabajta (inače, već nekoliko godina sam na flatu, neograničeno i svaki put smo produživali), i piše, više nisam neograničeno, nego 15 gb na 12 mjeseci (i više ne mogu promijeniti na staro). Zovem njih, kažu da nisu dobili nikakav nalog za promjenu, baš ništa. I daju mi neku kolegicu, koja onda meni govori da nije netko od ukućana promijenio nešto. Jebo ih pas, a nisu dobili nikakav nalog za promjenu i onda se usudi reći da su ukućani promijenili (a i nisu, jer nitko od nas nije niti bio doma kada je na taj datum promijenjen, niti je bio uopće tko na toj stranici). I sada moramo napraviti reklamaciju, ali to tek kada dođe račun za peti mjesec, odnosno, tri tjedna ne mogu ništa skidati jer sam već prekoračio rok... I sada, već danas samo maltetriraju preko telefona kako nas upozoravaju da smo prekoračili, i to više puta na dan... I opet, zovem njih, za 15 dana će to riješiti. A vidim već da nisam usamljeni slučaj. A taj višak računa sigurno neću platiti, makar mi nabili kamate, za nešto što nisam kriv, nego uobičajenu mjesečnu pretplatu na flat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: T-Com laži i prijevare
Alan Ford kaže...

Eto na kraju od pljuvanja po t-com-u ispalo sve OK. Tko radi taj i griješi!

Na pritužbu su ti se ispričali, ispravili grešku, dali poklon.

Tako je to kad srljaš pred rudo. :) Možda bi ipak bilo normalnije da si se odmah njima požalio, a ne ovdje na forumu otvorio pljuvačnicu po T-comu. :)

 

Osobno, moja iskustva s njima su zasad pozitivna, nadam se da će takva i ostati. Osmijeh Nadam se da će tako ostati, ali nikad ne reci nikad.

Pa da jesu fini i krasni malo sutra pohlepna gamad, ajd da i ja spomenem ovo kad je tu vec tema taman ce pasat itekak. Znaci ovakva je situacija kod mene, 15.4 prosli mjesec sam presel sa T-Šrot na Iskon znaci pola mjeseca sam koristil T-Šrot uslugu. No kod njih je to potpuno sporedna stvar,Nevinašce kaj nisam pola mjeseca koristil uslugu ali sad moram platit punu cjenu normalno za samo 15 dana koristenja znaci 230 kuna. Hm s druge strane sam u 4 mjesecu samo 15 dana koristil IskonDuo paket. Oni su mi naplatili samo pola cijene od 150 kuna kolko košta IskonDuo paket znaci 80kn i to je to treba li jos kaj reci na kraju.SmijehNevinašce

14 godina
protjeran
offline
T-Com laži i prijevare

wooow pa vi zbilja imate problema s njima...ja nikad nikakvih problema nisam imao a nadam  se da ni neću....kad sam narućio max adsl rekli su da će doć u roku 2 tjedna, došo je za 5 dana......kad sam imao problema sa pucanjem veze....došo je netko drugi dan i prespoijo me na drugu paricu...od onda sve radi kako treba.....služba za korisnike je ljubazna i uslužna i sve gluposti zbog kojih ih zovrm riješe u roku 5-10 minut.....eto nadam se da će se i vama jednom posrećit ko i meni i da nećete imat s njima problema  Cool

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com laži i prijevare
rambox kaže...

Pa da jesu fini i krasni malo sutra pohlepna gamad, ajd da i ja spomenem ovo kad je tu vec tema taman ce pasat itekak. Znaci ovakva je situacija kod mene, 15.4 prosli mjesec sam presel sa T-Šrot na Iskon znaci pola mjeseca sam koristil T-Šrot uslugu. No kod njih je to potpuno sporedna stvar,Nevinašce kaj nisam pola mjeseca koristil uslugu ali sad moram platit punu cjenu normalno za samo 15 dana koristenja znaci 230 kuna. Hm s druge strane sam u 4 mjesecu samo 15 dana koristil IskonDuo paket. Oni su mi naplatili samo pola cijene od 150 kuna kolko košta IskonDuo paket znaci 80kn i to je to treba li jos kaj reci na kraju.SmijehNevinašce

Jesi li nakon prelaska na Iskon odjavio T-comov ADSL? Mislim da si trebao to učiniti (ili samo prebaciti na start paket i ne spajati se više s njihovim podacima) da bi ti prestali stizati računi za T-comov ADSL. U svakom slučaju provjeri trebaš li što učiniti, kako ti ne bi poslali račun i za 5. mjesec.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 19:43 (klimama).
16 godina
offline
RE: T-Com laži i prijevare

Jako sam se ratočarao poslje ponoći. U 22 H (31.5.2010.) sam skinuo 2 filma i potrošio sam ukupno 3.38GB. Nakon toga sam ugasio računalo i kada sam ga ponovo upalio poslje ponoći vidim da sam u ovom mjesecu potrošio 3.38GB. Ja onak WTF!? Mislim kakva su to idiotska pravila da ako nešto skinem danas da mi se zaračuna sutra poslje ponoći. Pošto imam paket od 15GB sad mi je u 5. mjesecu propalo 4GB, a u 6. koji traje 15 minuta već sam potrošio preko 3GB. Mislim to je stvarno jadna politika da se na takav način uzima od korisnika. Znači ja sam trebao fizički ugasiti router da dođe do prekida veze da mi se to zaračuna u protekli, a ne tekući mjesec... PREGLUPO! Da li se mogu kome žaliti zbog ovoga? Jer ovo je velika krađa...

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
15 godina
neaktivan
offline
T-Com laži i prijevare

nemos se tu nikom zalit..ja kad sam iso ugovor raskidat zena je rekla tamo "mozete ih samo tuzit na sudu"...ili se navikni na bagru il bjezi od njih (ovo drugo je pametnije i bolje)

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
T-Com laži i prijevare

@ParaNO1d

Ne znam baš......... imam već jako dugo paket od 10 GB (sada 15GB) i vjerovao ili ne, uvijek na kraju mjeseca potrošim između 14.80 GB i 14.99 (da, da..... jednom sam potrošio oko 15357 MB, to je samo 3 MB manje od 15 GB odnosno 15360 MB)

Ali nikada nisam platio dodatnih 20kn, jer nisam ni prošao..... što se tiče toga, sve je kako bi i trebalo biti......... dvije stvari su im u kur**....................... upload i cijena (bar meni)

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 0:39 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-Com laži i prijevare
ParaNO1d kaže...

Jako sam se ratočarao poslje ponoći. U 22 H (31.5.2010.) sam skinuo 2 filma i potrošio sam ukupno 3.38GB. Nakon toga sam ugasio računalo i kada sam ga ponovo upalio poslje ponoći vidim da sam u ovom mjesecu potrošio 3.38GB. Ja onak WTF!? Mislim kakva su to idiotska pravila da ako nešto skinem danas da mi se zaračuna sutra poslje ponoći. Pošto imam paket od 15GB sad mi je u 5. mjesecu propalo 4GB, a u 6. koji traje 15 minuta već sam potrošio preko 3GB. Mislim to je stvarno jadna politika da se na takav način uzima od korisnika. Znači ja sam trebao fizički ugasiti router da dođe do prekida veze da mi se to zaračuna u protekli, a ne tekući mjesec... PREGLUPO! Da li se mogu kome žaliti zbog ovoga? Jer ovo je velika krađa...

Zbog ograničenja tehničkog sustava obrade prometa, predlažemo da posljednja dva sata zadnjeg dana u mjesecu prekinete vezu s internetom kako bi izbjegli mogućnost prebacivanja korištenog prometa u slijedeći mjesec.

 

Lijepo pise na korisnickim stranicama kad se prijavis, tako da je to vise tvoja pogreska nego njihova. To nije nikakva krada. Gledas na korsinickim stranicama koliko si potrosio i nisi procitao ispod sto pise pod napomena? Nisu savrseni imaju puno prospusta i gresaka, ali nemojte im pripisivati pogreske koje nisu njihove.

16 godina
online
RE: T-Com laži i prijevare
klimama kaže...
rambox kaže...

Pa da jesu fini i krasni malo sutra pohlepna gamad, ajd da i ja spomenem ovo kad je tu vec tema taman ce pasat itekak. Znaci ovakva je situacija kod mene, 15.4 prosli mjesec sam presel sa T-Šrot na Iskon znaci pola mjeseca sam koristil T-Šrot uslugu. No kod njih je to potpuno sporedna stvar,Nevinašce kaj nisam pola mjeseca koristil uslugu ali sad moram platit punu cjenu normalno za samo 15 dana koristenja znaci 230 kuna. Hm s druge strane sam u 4 mjesecu samo 15 dana koristil IskonDuo paket. Oni su mi naplatili samo pola cijene od 150 kuna kolko košta IskonDuo paket znaci 80kn i to je to treba li jos kaj reci na kraju.SmijehNevinašce

Jesi li nakon prelaska na Iskon odjavio T-comov ADSL? Mislim da si trebao to učiniti (ili samo prebaciti na start paket i ne spajati se više s njihovim podacima) da bi ti prestali stizati računi za T-comov ADSL. U svakom slučaju provjeri trebaš li što učiniti, kako ti ne bi poslali račun i za 5. mjesec.

Ne treba nista odjavljivat T-Šrot ADSL ak vise nisi ugovorom vezan za njih, to napravi Iskon ili Optima automatski ak prelazis na njih odjave ADSL i fiksnu liniju i prebace na sebe i gotovo to je kraj.Cool

15 godina
odjavljen
offline
RE: T-Com laži i prijevare
rambox kaže...

Ne treba nista odjavljivat T-Šrot ADSL ak vise nisi ugovorom vezan za njih, to napravi Iskon ili Optima automatski ak prelazis na njih odjave ADSL i fiksnu liniju i prebace na sebe i gotovo to je kraj.Cool

Da, najbolje mi je ovo prebacivanje sa t-coma na iskon Izlanuo se.

16 godina
online
RE: T-Com laži i prijevare
Mrgud Veliki kaže...
rambox kaže...

Ne treba nista odjavljivat T-Šrot ADSL ak vise nisi ugovorom vezan za njih, to napravi Iskon ili Optima automatski ak prelazis na njih odjave ADSL i fiksnu liniju i prebace na sebe i gotovo to je kraj.Cool

Da, najbolje mi je ovo prebacivanje sa t-coma na iskon Izlanuo se.

Da sjasi s konja pa na konja opet uzjaši iz iste štale samo druge boje. Ali fuckaj ga ustedis 75 kuna i imas gotovo isti paket ali veci Upload kaj je ipak najbitnije kaj ne.Nevinašce

13 godina
offline
T-Com laži i prijevare

T-com je po meni jedan od lošijih providera. naime dok sam bio na knežiji tamo je propusnot linije bila oko 24Mbita te je sve ok radilo. Preselio sam se u Dubravu... kakav kaos. Uzmem tel i net ,telefon radi net puca svako malo. Zovem ja službu za korisnike te oni prijave smetnju. Nebudi ljen odem sam provjeriti linijiu (skoro svaki router ima tu mogućnost) kad ono katastrofa.

Propusnost linije MAX: 5800 kbit !!! Noise: 8.6dB (ispod 7 nema sinhronizacije)..

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Noise_margin

 

Lik iz tcoma dođe skuži da ovo jedva radi te ode me premjestit na drugu paricu. odoh ponovo provjeriti:


 Status:Cable connectedLine mode:ADSL2+Maximum line rate:6816 kbps (downstream) / 957 kbps (upstream)Noise margin:11 dB (downstream) / 13.6 dB (upstream)Line attenuation:49.6 dB (downstream) / 32.6 dB (upstream)Output power:15.6 dBm (downstream) / 6551.2 dBm (upstream)

 

Nešto bolje je ali opet nije to nešto.

Pitam ja njega ,dal bi prošao MAXTV (pošto tu nemam niš), kaže on da bi. (kao oni će još iz centra počistiti liniju; lol)

Ok naručim MAXTV i nazovem ih te zamolim da provjere oni kakva je linije prije nego što mi ga ispostave.

Dođe taj dan i evo MAXTV-a. NARAVNO DA NE RADI. Prijavim ja ponovo smetnju. Dođe sad neki drugi lik te kaže da ako hoću da mi spuste net na 2 Mbit te da će MAX TV proradit????? Bahahha

Pa nisam lud da plaćam punu cijenu a dobim POLA???!!!!!!!!Nakon toga lik ode i stornira MAXTV.

katastrofa. Inaće navodno je većina dubrave u kur... što se tiće propusnosti.

Što se tiće brzine Down je oko 3.8 Mb ali Upload ... lol 0.19 , 0.21. 0.16 ,.... kaos

Meni je Upload recimo dosta bitniji ali tu T-com nema sluha, oni jođ uvijek nude mizarne brzine za privatne korisnike..

Poslao sam im mail da mi treba 1 Mbit Uploda a da Download može ostati isti.. Ma kaj si lud. Oni nude samo pakete di je upload 768??

Pitam ja , ok ali to mi nije dosta a download mi netreba toliki. kažu oni ŽAO NAM JE... Lol. Metronet nudi 4/4 dakle sinhronu vezu ,Bnet ima 768 pod normalno samo ovi šup,,,, još uvijek tapkaju po istom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice