T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.372
|
čitano: 6.311.518
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
hrčak kaže...

Pozdrav, koja je trenutna cijena za Max 3 paket, ugovor od 2 godine + hbo, prošireni i sportski ako sam na optičkoj mreži preko posebnog cjenika? I na koji način ih vi kontaktirate da želite to sklopiti, putem telefona ili na mail? Hvala

 Meni je 56€... al redovna. I ja bi volio "posebnu" cijenu ugovor mi ističe sada u travnju...

11 godina
offline
T-Com Internet

Jeste li imali danas problema sa telefonom, imam svoj fritzbox 7583 router i odjednom skužimo da nam doma ne radi felefon, rebootam router i ništa, opet ista priča. Odem u posvake, klik vamo klik tamo i odjedno telefon radi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2023 11:35 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
hrčak kaže...

Pozdrav, koja je trenutna cijena za Max 3 paket, ugovor od 2 godine + hbo, prošireni i sportski ako sam na optičkoj mreži preko posebnog cjenika? I na koji način ih vi kontaktirate da želite to sklopiti, putem telefona ili na mail? Hvala

 

Ista cijena kao i prije. Odnosno jeli meni su produzili po onoj sto sam imao znaci prije 2g. Cini mi se da je 256kn+5+15, tako nekako dodje, morao bih pogledat racun ali ono sto je bilo aktualno za isto se moze produzit. Kontaktiram ih tako da su oni prvi put pred istek mene kontaktirali pa mi je lik pokusao uvaljati vecu cijenu iako sam ga pitao da mi produzi po cijeni koju sada placam sve, ja ga pitam "a sto je s posebnim cjenikom", da bi mi lik odgovorio "a ok, ako se na njega pozivate onda moze" :) Lagano sam reko hvala dovidjenja, kad moram gledat cjenik onda cu pogledat pa se javit povratno. Kasnije samo nazvao, ne znam da li se tebi nudi, meni se nudilo odmah "ako zelite produziti ugovor" opcija prije cijelog izbornika, tako da sam to izabrao, pitao zensku osobu sada da li moze to to to ito, kaze ona moze, rjesili sve u 2 minute.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2023 13:38 (sandokan111).
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

Jeste li imali danas problema sa telefonom, imam svoj fritzbox 7583 router i odjednom skužimo da nam doma ne radi felefon, rebootam router i ništa, opet ista priča. Odem u posvake, klik vamo klik tamo i odjedno telefon radi.

 globalka sa voipom

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

Jeste li imali danas problema sa telefonom, imam svoj fritzbox 7583 router i odjednom skužimo da nam doma ne radi felefon, rebootam router i ništa, opet ista priča. Odem u posvake, klik vamo klik tamo i odjedno telefon radi.

 Ja sam zvao t-com  na 0800-9000 i obavio neku dijagnostiku preko automata i proradilo je. 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
10 godina
offline
T-Com Internet

zvali su me da mi ugovor istice uskoro ja,ok sta mi nude nude mi istu cijenu od 25.08e koju sad placam za osnovnu brzinu,imali ikoji cjenik,netko ovdje radi u  odjelu prodaje da sredi nesto povoljnije ili vecu brzinu za istu cijenu,na drugoj adresi imam a1 placam 1gbps 25e pa mi nema logike,i jel mogu ako istekne ugovor prebacit se kod a1 ako je telekom postavio optiku? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
dado16 kaže...
Doktor-X kaže...

Jeste li imali danas problema sa telefonom, imam svoj fritzbox 7583 router i odjednom skužimo da nam doma ne radi felefon, rebootam router i ništa, opet ista priča. Odem u posvake, klik vamo klik tamo i odjedno telefon radi.

 globalka sa voipom

 Znači nije bilo do moje opreme, odma mi je lakše, već sam pomislio da mi fritz rikava

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ice45 kaže...

zvali su me da mi ugovor istice uskoro ja,ok sta mi nude nude mi istu cijenu od 25.08e koju sad placam za osnovnu brzinu,imali ikoji cjenik,netko ovdje radi u  odjelu prodaje da sredi nesto povoljnije ili vecu brzinu za istu cijenu,na drugoj adresi imam a1 placam 1gbps 25e pa mi nema logike,i jel mogu ako istekne ugovor prebacit se kod a1 ako je telekom postavio optiku? hvala

 Pogledaj po cjeniku posebnih ponuda, nemamo iste usluge ocito pa ne znam koja je to cijena i dal moze bolje.

 

Inace nastavno na moje produzenje, kasnije me zvao a1 i ponudio kabel (1gb/100up, zato pretpostavljam da je kabel, sumnjam da koriste tcom optiku, a u brzinu isto nekako sumnjam da mi moze ponudit al obzirom da sam znao da necu prelazit nisam se zamarao), sve programe kao i tcom, 2 tv-a za nekakvih 10 kuna jeftinije od tcoma, s time da prvih 6 mjeseci placam 1 kunu tako nekako. Eto cisto da znate sto jos ima.

9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Neznam gdje pitati zanima me dal mogu tražiti neku naknadu ili pogodnosti pošto stub od telefona cca 7m visok stoji u mom dvorištu...Sad je taj stub propao a oni planiraju da ga zamjene pa se mislim dal bi mogao šta ušićariti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Ice45 kaže...

zvali su me da mi ugovor istice uskoro ja,ok sta mi nude nude mi istu cijenu od 25.08e koju sad placam za osnovnu brzinu,imali ikoji cjenik,netko ovdje radi u  odjelu prodaje da sredi nesto povoljnije ili vecu brzinu za istu cijenu,na drugoj adresi imam a1 placam 1gbps 25e pa mi nema logike,i jel mogu ako istekne ugovor prebacit se kod a1 ako je telekom postavio optiku? hvala

 Pogledaj po cjeniku posebnih ponuda, nemamo iste usluge ocito pa ne znam koja je to cijena i dal moze bolje.

 

Inace nastavno na moje produzenje, kasnije me zvao a1 i ponudio kabel (1gb/100up, zato pretpostavljam da je kabel, sumnjam da koriste tcom optiku, a u brzinu isto nekako sumnjam da mi moze ponudit al obzirom da sam znao da necu prelazit nisam se zamarao), sve programe kao i tcom, 2 tv-a za nekakvih 10 kuna jeftinije od tcoma, s time da prvih 6 mjeseci placam 1 kunu tako nekako. Eto cisto da znate sto jos ima.

 da mene zanima jel mogu uzet drugog operatera ako je telekom vukao optiku?

8 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav! Imam gigabitni internet u prizemlju. Na katu imam Mesh uređaj, ali hvatam tek 150-160 Mbit preko njega. Preko routera ide 500 Mbit. Mogu li dovući 

kabel do mesh uređaja na kat kako bi preko njega wirelessom imao punu brzinu ili je to nemoguće, tj. mesh hvata internet samo preko wifija?

 

Unaprijed hvala na odgovoru. 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Ice45 kaže...

zvali su me da mi ugovor istice uskoro ja,ok sta mi nude nude mi istu cijenu od 25.08e koju sad placam za osnovnu brzinu,imali ikoji cjenik,netko ovdje radi u  odjelu prodaje da sredi nesto povoljnije ili vecu brzinu za istu cijenu,na drugoj adresi imam a1 placam 1gbps 25e pa mi nema logike,i jel mogu ako istekne ugovor prebacit se kod a1 ako je telekom postavio optiku? hvala

 Pogledaj po cjeniku posebnih ponuda, nemamo iste usluge ocito pa ne znam koja je to cijena i dal moze bolje.

 

Inace nastavno na moje produzenje, kasnije me zvao a1 i ponudio kabel (1gb/100up, zato pretpostavljam da je kabel, sumnjam da koriste tcom optiku, a u brzinu isto nekako sumnjam da mi moze ponudit al obzirom da sam znao da necu prelazit nisam se zamarao), sve programe kao i tcom, 2 tv-a za nekakvih 10 kuna jeftinije od tcoma, s time da prvih 6 mjeseci placam 1 kunu tako nekako. Eto cisto da znate sto jos ima.

 -oba operatera rade isto, isti način-taktika-cijena kod preotimanja korisnika tj samo ne treba pristati na prvu ponudu nego čekati-cjenkati se, tj agent ima neki raspon za ponudu-pokriće uključujući i plaćanje penala za prijevremeni raskid kojeg pokriju.. (ovisno koliko usluga korisnik ima, fixna-mobilna..) dok svi znaju sve, cijene i zato ponude kunu-10kn manje za isti paket usluga + eventualno neki poklon kao mobitel i sl. To je za preotimanje.. za postojećeg operater ne nudi ništa takvo osim što se osoba može cjenkati a ako pomisle da će doći do raskida tek tad daju popust i to možda tj za postojeće nemaju takav fond pokrića troškova i u pravilu to rade 'studenti' tj agenti koji nemaju poseban cjenik i sl.

-pitanje je samo za svakog kao i odluka želi li petljati za desetak kn razlike + novi ugovor (koji tad uključuje i nove uvjete kao posljednji s promjenjivom kamatnom stopom-inflacijom koji im po njihovom tumačenju daje pravo povišenja cijene bez prava raskida s korisnikove strane... na to korisnik nikad ne treba pristati.. a i ako pristane opet ima pravo neškodljivog raskida u slučaju promjene uvjeta tj svodi se na to kako će tko tumačiti zakon, koji članak i politički trenutak pa tako hakom rutinski podržava operatere..)... odnosno svakih 1-2 god se može u pravi trenutak napraviti pravi izbor, ugovor, prilika.. ovisno o nekoj akciji tj unaprijed se ne može znati kad je taj trenutak kao za cijenu na burzi kupi-prodaj. ..

-ponude za prelaz ili produženje krenu obično 3 mj prije siteka postojeće ugovorne (+ povremene akcije kad zivkaju neovisno o ugovornoj).

-oba rade isto, jednako, oba preotimaju mada je to zabranjeno (već prije par godina pa je jednu godinu bio 'mir'.. opet po starom, tj 'tržište'..) a u tome korisnik 'samo' mora izabrati 'najbolje' u nekom periodu, kao na pokeru-ruletu.. nije 'teško' no jednako postoji šansa za suprotno umjesto jeftinijeg da ispadne skuplje, loše i sl. .. tj sam prelaz linije može biti problem ovisno o kvaliteti linije bakar-optika u pojedinom kvartu pa poneki juzer jedva čeka da se vrati na starog operatera ali istovremeno ima dobre šanse da za to dobije dobru ponudu, jedino što je takav juzer u pravilu nestrpljiv i upeca se na prvi mamac.. tj ne najniži iznos ili uzme nešto što realno ne treba kao mobitel-tablet tj mada je 'matematički' to isplativo, ono što vam ne treba je 'smeće'.. pa razmislite, odlučujete za sebe u svom interesu što uključuje i to trebate li novi mobiltel klase koji dijele ili cijenu mjesečno, sve tv kanale itd itd.. .. mamac je mamac, zvuči dobro, kao i 'svi tv kanali'.. od čeg realno ne gledamo nikad ni pola, gledamo nekoliko koji nas zanimaju, ostali 'smetaju' u listanju, tj ili plaćamo ili računamo da smo nešto dobili pri čemu smo dobili nešto što ne trebamo, ne koristimo a tad je to 'ništa'..

-zato ugovore ugovaraju odrasle, svjesne osobe, uz rizik, odgovornost i posljedice.. tj ne biti naivan, čak i kad jedva čekate promjenu zbog recimo loše postojeće linije jer operateri znaju sve, nisu od jučer tj nije onaj agent na liniji bitan, on može biti i student-naivac, pravila igre su postavili oni koji znaju sve kao i zakon velikih brojeva kojim će dio preći simo-tamo no globalno se ništa ne promjeni i igra ide dalje, odnosno, zato stalno podižu cijene na bilo koji način, npr inflatorna klauzula, a ako juzer sklopi 'povoljniji' ugovor misli da je zeznuo velike-sustav, no nije, tj umjesto da mu nude 10kn nižu cijenu (1,33 e) .. nude mu ne-podizanje cijene, nude mu 'ništa' mada je to matematički ista korist, tj na kraju ono što piše na računu što se plaća i što je glavni kriterij za sve robe i usluge dok je tek idući kriterij kvaliteta-stabilnost ili ponuda.

-sustav posotji, nije izmišljena topla voda, svi rade isto.. svatko mora za sebe izabrati, ne upecati se na prvu-lošiju ponudu pogotovo za nešto što ne trba, no opet na kraju svatko odlučuje za sebe i nema točno-krivog nego samo skuplje-jeftinije dok se kao u igri na sreću dio cijene plaća u budućnosti pa će tako netko možda dobiti jackpot na listiću ili neće.. razlika-cijena je ista-slična, igrate loto? ja ne. (ali ipak želim jackpot) :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Clarkec kaže...

Pozdrav! Imam gigabitni internet u prizemlju. Na katu imam Mesh uređaj, ali hvatam tek 150-160 Mbit preko njega. Preko routera ide 500 Mbit. Mogu li dovući 

kabel do mesh uređaja na kat kako bi preko njega wirelessom imao punu brzinu ili je to nemoguće, tj. mesh hvata internet samo preko wifija?

 

Unaprijed hvala na odgovoru. 

 

 

 Da , ako taj MESH ima LAN port T-10/100/1000  kao i ruter.

Brzina wifi MESH uređaja ovisi o njegovim specifikcijama pa npr. ako je samo 300Mbps na 2,4 GHz i 866Mbps na 5GHz tada ćeš imati do ~400Mbps a ako su specifikacije većih brzina bit će na 5GHz i više od 400Mbps.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2023 14:34 (AF139).
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
Clarkec kaže...

Mogu li dovući 

kabel do mesh uređaja na kat


 

 Pa da. To je ujedno i najbolji način.

8 godina
offline
Re: T-Com Internet
AF139 kaže...
Clarkec kaže...

Pozdrav! Imam gigabitni internet u prizemlju. Na katu imam Mesh uređaj, ali hvatam tek 150-160 Mbit preko njega. Preko routera ide 500 Mbit. Mogu li dovući 

kabel do mesh uređaja na kat kako bi preko njega wirelessom imao punu brzinu ili je to nemoguće, tj. mesh hvata internet samo preko wifija?

 

Unaprijed hvala na odgovoru. 

 

 

 Da , ako taj MESH ima LAN port T-10/100/1000  kao i ruter.

Brzina wifi MESH uređaja ovisi o njegovim specifikcijama pa npr. ako je samo 300Mbps na 2,4 GHz i 866Mbps na 5GHz tada ćeš imati do ~400Mbps a ako su specifikacije većih brzina bit će na 5GHz i više od 400Mbps.

 Riječ je o mesh uređaju od HT-a. Onaj što plaćam uz mesh router 15 kuna dodatno mjesečno... Znači, može se? Treba se nešto posebno konfigurirati ili?

 

Ima 2 lan ulaza, ali sam mislio da su samo izlazni...tj. da služe samo da izlaznu internet vezu, dok preko wifija prima internet..

 

Htio bih da ostane mesh, tj da ne moram manualno mijenjati mrežu...

 

Sve vuče od HT-a kad ga vratim na tvorničke postavke. Jednostavno ne znam kako ga postaviti da s kabla vuče internet i onda wifijem šalje...

 

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2023 17:32 (Clarkec).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ice45 kaže...

 da mene zanima jel mogu uzet drugog operatera ako je telekom vukao optiku?

 Nekad da, nekad ne. Nisam siguran o cemu ovisi. Mislim da se moze koristit ali valjda ovom konkurentnom operateru mora bit isplativo na nacin da ima dosta korisnika, pa naknada za koristenje opreme od drugog operatera ne igra preveliki udio cijene.

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Clarkec kaže...
AF139 kaže...
Clarkec kaže...

Pozdrav! Imam gigabitni internet u prizemlju. Na katu imam Mesh uređaj, ali hvatam tek 150-160 Mbit preko njega. Preko routera ide 500 Mbit. Mogu li dovući 

kabel do mesh uređaja na kat kako bi preko njega wirelessom imao punu brzinu ili je to nemoguće, tj. mesh hvata internet samo preko wifija?

 

Unaprijed hvala na odgovoru. 

 

 

 Da , ako taj MESH ima LAN port T-10/100/1000  kao i ruter.

Brzina wifi MESH uređaja ovisi o njegovim specifikcijama pa npr. ako je samo 300Mbps na 2,4 GHz i 866Mbps na 5GHz tada ćeš imati do ~400Mbps a ako su specifikacije većih brzina bit će na 5GHz i više od 400Mbps.

 Riječ je o mesh uređaju od HT-a. Onaj što plaćam uz mesh router 15 kuna dodatno mjesečno... Znači, može se? Treba se nešto posebno konfigurirati ili?

 

Ima 2 lan ulaza, ali sam mislio da su samo izlazni...tj. da služe samo da izlaznu internet vezu, dok preko wifija prima internet..

 

Htio bih da ostane mesh, tj da ne moram manualno mijenjati mrežu...

 

Sve vuče od HT-a kad ga vratim na tvorničke postavke. Jednostavno ne znam kako ga postaviti da s kabla vuče internet i onda wifijem šalje...

 

Hvala!

 https://www.telekom.de/hilfe/downloads/bedienungsanleitung-speed-home-wifi.pdf

Ajde isprobaj pa javi da li radi jer i meni treba taj tip spajanja
A ovdje gore je i priručnik ali je na njemačkom.

15 godina
offline
T-Com Internet

Jel jos netko koristi Gigabox? Sta im je sa uploadom danas, ocajan je, samo 0.5 Mbps?

https://elisfantasy.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
mrgood kaže...

Jel jos netko koristi Gigabox? Sta im je sa uploadom danas, ocajan je, samo 0.5 Mbps?

 

Rekli mi u podršci da odem zamijeniti SIM karticu u njihov najbliži T Centar. Dali su mi drugu karticu i upload je bio ok čitavih pola dana. Nakon toga su mi na podršci rekli da je očito problem u samom Huawei b535-232 routeru i da bi ga trebao odnesti na servis.

Pitao sam podršku šta ne bi bilo normalno i ljudski da tehničar dođe do mene sa novim routerom - ne, kažu ovi iz podrške, to je slučaj samo ako imate router za fiksnu liniju a gigabox routere nosite sami na popravak.
Rekoh ja njemu: "Da li to znači da smo mi sa Gigabox routerima građani drugog reda?"
On se počeo nešto izmotavat da oni Gigabox router gledaju kao mobilni uređaj pa da bi i mobitel sam nosio na sevis, bla bla.

Rekoh ja njemu: "Ok, onda otkazujem uslugu, hvala na suradnji."

Tako da sada čekam da mi dođe A1 router a ovo ću otkazati.

https://elisfantasy.com
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
mrgood kaže...
mrgood kaže...

Jel jos netko koristi Gigabox? Sta im je sa uploadom danas, ocajan je, samo 0.5 Mbps?

 

Rekli mi u podršci da odem zamijeniti SIM karticu u njihov najbliži T Centar. Dali su mi drugu karticu i upload je bio ok čitavih pola dana. Nakon toga su mi na podršci rekli da je očito problem u samom Huawei b535-232 routeru i da bi ga trebao odnesti na servis.

Pitao sam podršku šta ne bi bilo normalno i ljudski da tehničar dođe do mene sa novim routerom - ne, kažu ovi iz podrške, to je slučaj samo ako imate router za fiksnu liniju a gigabox routere nosite sami na popravak.
Rekoh ja njemu: "Da li to znači da smo mi sa Gigabox routerima građani drugog reda?"
On se počeo nešto izmotavat da oni Gigabox router gledaju kao mobilni uređaj pa da bi i mobitel sam nosio na sevis, bla bla.

Rekoh ja njemu: "Ok, onda otkazujem uslugu, hvala na suradnji."

Tako da sada čekam da mi dođe A1 router a ovo ću otkazati.

Ja sam imao 4g ASUS ruter i radio je s svim mrežama jedino je imao problema s HT-ovom mrežom gdje je bio upload 0. Na kraju odustao od rutera i nabavio Huawei b715 i problem je nestao. Lako moguće da je problem u ruteru.

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2023 19:53 (tenac).
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ekipa,

 

Kakvi su ovo namotaji koji su se nedavno pojavili na stupovima? Vidio sam da provlače optiku podzemno, pa me malo zbunilo. 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
DGS kaže...

Ekipa,

 

Kakvi su ovo namotaji koji su se nedavno pojavili na stupovima? Vidio sam da provlače optiku podzemno, pa me malo zbunilo. 

 

 

Pretpostavljam da je to optika , tako je RUNE napravio u mojoj ulici da se ljudi mogu spojiti u budućnosti ako bude potrebe,  isto po zraku.

3 godine
offline
Re: T-Com Internet
DGS kaže...

Ekipa,

 

Kakvi su ovo namotaji koji su se nedavno pojavili na stupovima? Vidio sam da provlače optiku podzemno, pa me malo zbunilo. 

 

 

 

To jeste optika, koja će ići do krova svake kuće.

 

Podzemno su možda postavljali glavni optički kabel do svakog optičkog ormarića iz kojeg dalje idu optičke niti stupovima do svake kuće.

 

Kasnije će svakome tko zatraži optiku (ili je već zatražio) provesti optički kabel od stupa do krova ili fasade kuće/zgrade.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 19:11 (Tirkiz).
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Više me čudi to što je komunalno poduzeće već prije koju godinu na cijelom otoku provelo bužire za optiku do svake kuće a JLS-i su zabranili nadzemne vodove, al glavno da oni to spoje. 

13 godina
offline
T-Com Internet

Da podjelim s vama "iskustvo" s t-comom.

Prije nekoliko dana putem Moj telekom app odlučio sam "uzeti 1gb brzinu".

To sam već radio i prije (uključio - koristio neko vrijeme - pa otkazao)  (i bili su mi tehničari stavili Huawei ont). Da bi me danas zvao tehničar i rekao da mora doć k meni da mi stavi ont koji podržava "jaču brzinu". Na to mu govorim da ja taj već imam
a on se čudi i kroz smijeh govori da oni u sustavu imaju da ja koristim onaj slabiji.

 

Eto ništa bitno al čisto da pitam dali se kome slična situacija desila? Mene je baš nasmijalo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...

Da podjelim s vama "iskustvo" s t-comom.

Prije nekoliko dana putem Moj telekom app odlučio sam "uzeti 1gb brzinu".

To sam već radio i prije (uključio - koristio neko vrijeme - pa otkazao)  (i bili su mi tehničari stavili Huawei ont). Da bi me danas zvao tehničar i rekao da mora doć k meni da mi stavi ont koji podržava "jaču brzinu". Na to mu govorim da ja taj već imam
a on se čudi i kroz smijeh govori da oni u sustavu imaju da ja koristim onaj slabiji.

 

Eto ništa bitno al čisto da pitam dali se kome slična situacija desila? Mene je baš nasmijalo...

 Može biti da ekipa prije njega nije upisala serijiski od ONT-a što su stavili kod vas pa se nije odradila pormjena '' CPE opreme kod korisnika '' pa i dalje stoji da imate ont od prije. 

LP
12 godina
offline
T-Com Internet

Ima netko problema sa Arcadyan VRV9518BA da mu puca WiFi?

 

Događa mi se na mobitelu da se doslovno u minuti nekoliko puta spoji i odspoji. Probao sam ručno mijenjat kanale, ugasit 5GHz WiFi i nije pomoglo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
zabbax21 kaže...

 Može biti da ekipa prije njega nije upisala serijiski od ONT-a što su stavili kod vas pa se nije odradila pormjena '' CPE opreme kod korisnika '' pa i dalje stoji da imate ont od prije. 

 Može biti, kažem ništa zlonamjerno samo me nasmijalo :) 

19 mjeseci
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Pozdrav, zanima me dali je moguće da t com zamijeni u sustavu puštenu przinu s trenutnih 60/10mbit/s na 65/24 mbit/s jer ja mijerim brzinu 68/26mbit/s. Pitam jer kada se router reseta prvo je brzina koju oni puste(60/10) pa nakon 1-2 tjedna dođe na stabilnih 68/26mbit/s bez pucanja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2023 18:05 (Dario Hruškar).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Dario Hruškar kaže...
Pozdrav, zanima me dali je moguće da t com zamijeni u sustavu puštenu przinu s trenutnih 60/10mbit/s na 65/24 mbit/s jer ja mijerim brzinu 68/26mbit/s. Pitam jer kada se router reseta prvo je brzina koju oni puste(60/10) pa nakon 1-2 tjedna dođe na stabilnih 68/26mbit/s bez pucanja.

 svima je pušten otvoren profil i ide kolko ide....tak da teško će ti se povecat na više, osim ak imas izforsirano manju brzinu radi stabilnosti linije...to ces najbolje znat tak da ocitas kolika ti je margina u routeru

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice